محلول ضد ریزش تری فازیک رنه فورترر

محلول ضد ریزش تری فازیک رنه فورترر

ریزش موی آندروژنیک (هورمونی یا ارثی)، نوع رایجی از ریزش مو در آقایان و بعضا خانم ها می باشد. در این نوع الگوی ریزش، خط رویش مو از جلو به عقب می رود و موها به تدریج در نواحی شقیقه ها و فرق سر، نازک و کم پشت می گردد.

اگر الگوی ریزش موی شما بدین گونه است در این مقاله با ما همراه باشید..

عامل اصلی ریزش موی تیپ مردانه در آقایان، اختلالات هورمونی بوده و عموما ریشه ارثی و ژنتیکی دارد. عواملی دیگری از جمله، سرطان پروستات، فشارخون بالا، دیابت، چاقی و …  نیز بر این نوع ریزش مو اثر گذار است.

این نوع ریزش مو در آقایان اغلب به طور تدریجی و از سنین ۱۸-۱۷ سالگی آغاز می گردد. با پیشگیری و درمان در مراحل اولیه می توان ریزش مو را به طور موثری کنترل نمود. با این حال، اکثر آقایان ریزش موی خود را درمان نمی کنند تا زمانی که به طور کامل طاس شوند.

به طور کلی ۳۰٪ از آقایان در سی سالگی، ۴۰٪ از آقایان در چهل سالگی، ۵۰٪ از آقایان در پنجاه سالگی، با ریزش مو مواجه می شوند.

ریزش موی آندروژنیک، ممکن است در خانم ها نیز اتفاق بیافتد. عامل این نوع ریزش در خانم ها مربوط به اختلالات هورمونی و کاهش میزان Substance P (نوروپپتید مسئول طولانی نمودن فاز آناژن) می باشد و می تواند منجر به قاعدگی نامنظم، آکنه، رشد موهای اضافی در نواحی مختلف بدن و … همراه شود.

در این مقاله به بررسی علمی محلول تخصصی ریزش موی آندروژنیک از برند رنه فورتره، به نام محلول تری فازیک (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید.) (خصوصیات علمی، نقد و بررسی محصول و امتیاز کلی آن از نظر مصرف کنندگان) می پردازیم.

 

سیکل یا چرخه ی رشد مو 

هر تار مو در طول سیکل حیات خود سه مرحله را طی می کند:

_ مرحله آناژن یا فاز رشد مو، به طور تقریبی این مرحله برای هر تار مو ۲ تا ۶ سال به طول می انجامد.

_ مرحله کاتاژن یا فاز تحول، که رشد مو در این مرحله به پایان می رسد. به طور تقریبی این مرحله برای هر تار مو ۲ تا ۳ هفته به طول می انجامد.

_ مرحله تلوژن یا فاز استراحت، در این مرحله موی تازه روییده جایگزین موی قبلی می شود. طول این مرحله ۲ تا ۳ ماه می باشد.

الگوی ریزش موی آقایان، به کاهش سریع فاز آناژن یا رشد مو مرتبط است. بطوریکه در این مرحله، موها سریع تر از حد معمول به مرحله کاتاژن می رسند. این امر، موجب شتاب چرخه رشد مو و ریزش آنها می گردد.

سوالات متدوال در خصوص ریزش مو 

_ چگونه می توان ریزش مو را تشخیص داد؟

شاهد کم شدن حجم موها در سه ماه گذشته و یا کمتر از سه ماه می شوید. و در تمام نقاط محل زندگی خود، تارهای مو پیدا می کنید. (بر روی کوسن، بالشت و…)

همچنین ضعیف و بی جان شدن تارهای مو می تواند نشانه هایی از ریزش مو باشد.

_ آیا پیشگیری و درمان برای ریزش مو وجود دارد؟

ریزش موی تدریجی و مداوم، ناشی از عوامل مختلفی از جمله ژنتیک می باشد. استفاده از محصولات درمانی مناسب از جمله مکمل های ضدریزش و تقویت مو، استفاده از محلول ضد ریزش تخصصی مناسب از جمله  محلول تری فازیک رنه فورترر (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید.) همراه با استفاده شامپوی ضدریزش ، درمانی پیشرفته و جامع در جهت پیشگیری و درمان ریزش مو می باشد.

_ آیا سابقه ریزش مو در خانواده بر طاسی و ریزش موی افراد تاثیر گذار است؟ 

ژنتیک نقش مهمی در ریزش مو دارد. اما لزوما بدین گونه نیست که اگر پدر خانواده طاسی را تجربه کرده باشد فرزندش قطعا طاس گردد. اما احتمال این شرایط زیاد است و توصیه می شود یک بار در سال اقدامات پیشگیری از ریزش مو انجام گیرد.

 _ آیا ماساژ پوست سر در کاهش ریزش مو موثر است؟ 

بله، ماساژ پوست سر میکروسیرکولاسیون (جریان خون مویرگی) را فعال می کند و مواد مغذی مورد نیاز برای رشد را به فولیکول های مو می رساند.

پیشنهاد: جهت اثر بخشی بیشتر این عمل، از  محلول آماده سازی کمپلکس ۵ (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید.) به عنوان تونیک محرک و فوق العاده برای پوست سر استفاده شود.

_ آیا شانه زدن، روند ریزش مو را بیشتر می کند؟ 

خیر، شانه زدن روند ریزش مو را تشدید نخواهد کرد. این عمل کمک می کند موهایی که ضعیف و در حال ریختن هستند از پوست سر به راحتی جدا شده همچنین گرد غبار را از سطح مو برداشته و موجب آراستگی و پاکیزگی مو ها می شود.

_ آیا پوشیدن کلاه موجب ریزش مو می گردد؟ 

خیر، پوشیدن کلاه موجب ریزش مو نمی شود. ولی کلاه های بسیار تنگ، گاهی موجب تضعیف و شکستگی تارهای مو می شود.

در صورت توقف درمان، آیا تارهای مو مجدد شروع به ریزش می کنند؟ 

ریزش موی مداوم یک بیماری مزمن است و در طول زمان بدتر می شود. درمان باید دو بار در سال به صورتی که ۳ ماه در سال درمان و ۳ ماه در سال استراحت انجام گیرد.

 

اسرار رنه فورترر برای فراهم آوردن یک برنامه دقیق و نتایج مطلوب

برند فرانسوی رنه فورترر، از سال ۱۹۵۷ به ارائه درمان های تخصصی پوست سر پرداخته است. محصولات این برند منحصر بفرد غنی از از عصاره و اسانس های ۱۰۰% گیاهی و موثر می باشند که دارای اثر بخشی فوری و طولانی مدت هستند.

یکی از ویژگی های خاص این برند، خاصیت آروماتراپی محصولات بواسطه داشتن رایحه های دلنشین می باشد. استفاده از محصولات طبیعی برند رنه فورترر، مشکلات مربوط به سلامت، مراقبت و زیبایی مو و پوست سر را می تواند به طور موثر و کامل رفع نماید.

این برند تخصصی، در زمینه مشکلات مربوط به ریزش موی آندروژنیک، یکی از تخصصی ترین محصولات خود را به عنوان محلول تری فازیک رنه فورترر ارائه می کند. (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید.) 

 

 

 

عوامل ریزش موی هورمونی (مزمن):

*مشکلات هورمونی: از جمله مهمترین اختلالات هورمونی، افزایش میزان دی هیدروتستوسترون (DHT) است که بواسطه فعالیت بیش از حد آنزیم ۵-آلفا ردوکتاز رخ می دهد.

DHT سبب کاهش فاز آناژن و طولانی تر شدن فاز کاتاژن گردیده و در نتیجه سبب نازک شدن تدریجی و ریزش مو می گردد.

*مشکلات عروقی: میزان خونرسانی در ناحیه کف سر و بواسطه آن اکسیژن رسانی و تغذیه به فولیکول های مو دچار اختلال می گردد.

*مشکلات بافتی: بواسطه فرایند گلیکاسیون (واکنش غیرآنزیمی قند با پروتئین ها که سبب تغییر شکل پروتئین ها و اختلال در عملکرد آن ها می گردد)، داربست کلاژنی اطراف فولیکول مو شکسته و بواسطه آن در تغذیه و اکسیژن رسانی به پیاز مو اختلال ایجاد گردیده و سبب بروز ریز التهاب در ناحیه فولیکول مو می شود.

معرفی:

محلول تری فازیک، تحریک کننده پیاز مو در جهت رشد تارهای مو می باشد همچنین سرعت ریزش مو را کاهش می دهد و طول عمر تارهای مو را افزایش می دهد. در نتیجه تراکم مو به تدریج افزایش پیدا کرده و روند ریزش مو کنترل یا متوقف می گردد.

هر بسته از محلول تری فازیک شامل ۸ ویال ۵٫۵ میل می باشد.

هر ویال شامل سه فاز می باشد:

*فاز روغنی (محلول زرد): موثر در رفع مشکلات هورمونی و عروقی؛ فاز روغنی بواسطه دارا بودن ترکیبات موثر خود ( از جمله کوربیشیا، اسانس های گرم پرتقال و اسطوخودوس) بواسطه مهار آنزیم آلفا ردوکتاز در کاهش و درمان ریزش مو بسیار موثر بوده و با افزایش گردش خون مویرگی سبب اکسیژن رسانی، تقویت و تغذیه موها می گردد.

*فاز آبی (محلول سبز داخل ویال): موثر در رفع مشکلات عروقی و بافتی؛ فاز آبی محلول، بواسطه دارا بودن ترکیبات موثر عصاره جنسینگ برزیلی، HMC و… سبب افزایش گردش خون مویرگی و تقویت خونرسانی به پیاز مو گردیده و سبب محافظت و پیشگیری از شکسته شدن داربست کلاژنی اطراف فولیکول مو می گردد.

*فاز پودری (موجود در داخل درب ویال): موثر در رفع مشکلات هورمونی و بافتی؛ این فاز بواسطه ترکیبات موثر از جمله پودر شیرین بیان سبب تثبیت و استحکام ریشه مو و تغذیه رسانی شده و از ریزش مو جلوکیری می نماید.

 

تاثیر ترکیبات معجزه آسای محلول تری فازیک رنه فورترر

برند رنه فورترر، با شعار “با انتخاب بهترین گیاهان، بهترین نتایج را به دست می آوریم” اثر بخشی خود را در جهت درمان ریزش مو ثابت کرده است. مهمترین ترکیبات و مواد موثره این محلول شامل موارد زیر می باشد:

* BIOTRININE: 

BIOTRININE یک عنصر کلیدی طبیعی موثر در ریزش مو است که از برگ کاکائو و عصاره برگ نسترتیک نشات می گیرد. این ترکیب روی هر سه فاز رشد، تحول و استراحت موثر است و قادر است روند ریزش مو را کاهش دهد و سبب رشد مجدد مو شود؛ بدین ترتیب چرخه ی حیات مو را طولانی تر می کند.

این ترکیب اصلی محلول تری فازیک رنه فورترر، در سه مرحله روی ریزش مو به خصوص در فاز آناژن تاثیر گذار می باشند.

۱- مرحله رشد مو: BIOTRININE، سیگنال مورد نیاز برای رشد مو را فعال می کند.

۲-  مرحله تقویت مو: BIOTRININE همراه با اسانس نارنج و اسطوخودوس، به طور موثر تارهای مو را مقاوم نموده و طول عمر آنها را افزایش می دهد.

۳- مرحله ریزش مو: BIOTRININE در ترکیب با عصاره شیرین بیان که محیط را برای نگهداری موهای سالم فراهم می آورد و چرخه رشد مو را افزایش می دهد.

در نتیجه رشد مو تحریک شده و تارهای مو تقویت می شوند. در حقیقت فاز رشد مو طولانی تر شده و فاز استراحت مو کاهش می یابد.

* PFAFFIA (پتنت انحصاری رنه فورترر): 

پافوفیا یا جینسنگ برزیلی که در جنگل های آمازون دیده می شود، یکی از جالب ترین گیاهان طب سنتی است. این ترکیب با قدرت بی نظیر خود، عناصر ضروری برای رشد مو را فراهم می آورد بطوریکه با تحریک پیاز مو، سبب افزایش گردش خون و رشد آنها می شود. (فاز آبی)

* CURBICIA (پتنت انحصاری رنه فورترر): 

کدو تنبل هیدرولیز شده را کوربیشیا گویند. این ترکیب انحصاری رنه فورترر در کاهش چربی پوست سر موثر می باشد و تنظیم کننده ی میزان ترشح چربی غدد سباسه به عنوان عامل ایجاد چربی در کف سر است. بر اساس مطالعات، کوربیشیا قادر است تا ۸۲% تولید چربی کف سر را کاهش دهد. (متعادل نبودن چربی کف سر یکی از مهمترین عوامل ریزش مو می باشد.) (فاز روغنی)

* BITTER ORANGE: 

این ترکیب دارای طیف وسیعی از خواص سودمند می باشد که منشا آن در چین است. پوست و برگ این نوع پرتقال تلخ چینی سرشار از فلاونوئید هایی است که به طور موثری به افزایش قطر دیواره ی عروق خونی و در نتیجه جذب بیشتر مواد مغذی کمک می کنند. همچنین عصاره ی پرتقال تلخ از سخت شدن فیبر های کلاژن که موجب تخریب فولیکول و ریزش مو می گردد جلوگیری می کند. (فاز روغنی)

* LIQUORICE: 

شیرین بیان به طور خودرو در علفزارهای شرق مدیترانه و آسیای غربی رشد می کند. امروزه از این ترکیب به دلیل خواص ضد التهابی فوق العاده آن در بسیاری از محصولات آرایشی و درمانی استفاده می شود. شیرین بیان بکار رفته در محلول تری فازیک رنه فورترر سبب کاهش میکرو التهاب های پیاز مو که یکی از مهمترین عوامل موثر در ریزش مو است می شود. (فاز پودری)

 

 

شیوه مصرف: 

مطابق ویدئو، در ماه اول دوبار در هفته و در ماه های دوم و سوم یک بار در هفته به پوست سر تمیز ماساژ دهید. برای اثربخشی بهتر توصیه می شود در سایر روزها از کمپلکس ۵ استفاده شود.

طراحی منحصر بفرد: نوک این محصول، تحریک کننده رشد مو می باشد و تقویت مو را از طریق ماساژ فراهم می آورد.

** نتایج مطالعات بالینی محلول تری فازیک رنه فورترر

این محصول در ۳ جامعه آماری متفاوت مورد بررسی و آزمون قرار گرفت:

۱- مطالعات بالینی با حضور ۱۱۲ نفر به مدت ۳ ماه صورت گرفت و اثربخشی آن طی نتایج بدست آمده حاصل گشت:

_ %۹۲ از مصرف کنندگان اظهار داشتند موهایشان استحکام بیشتری یافته است.

_ %۸۱ از مصرف کنندگان اظهار داشتند ضخامت موهایشان بیشتر شده است.

_ %۸۳ از مصرف کنندگان اظهار داشتند محلول تری فازیک پیاز مو را تحریک می کند.

۲- مطالعات بالینی با حضور ۹۰ آقا به مدت ۳ ماه انجام گرفت و اثر بخشی آن طی نتایج بدست آمده حاصل گشت:

نتایج از پایان دوره اول درمان قابل مشاهده بود.

تعداد کل موهای اضافی پس از یک دوره کامل درمان ۳ ماهه: ۴۵۸۳+ تار مو در فاز آناژن گزارش شده است.

_ %۴۰ افزایش تراکم تار های مو در ناحیه ریزش

_ %۴۰ افزایش تراکم تارهای مو در کل ناحیه سر

_%۹۷ رضایتمندی در مصرف کنندگان

_%۸۸ محدود کننده ریزش مو

_ %۹۰ استحکام و تقویت موهای ضعیف

_ %۹۵ راحتی و لذت در استفاده

_ %۸۲ غیر چرب

۳- مطالعه بالینی با حضور ۶۰ نفر( آقا و خانم) انجام گرفت و اثر بخشی آن طی نتایج بدست آمده حاصل گشت :

_ %۴ افزایش تار مو  بعد از گذشت یک ماه

_%۱۹ افزایش تار مو بعد از گذشت سه ماه

یادداشتی در جهت مراقبت و پیشگیری از ریزش مو 

۱_ از شامپو های ملایم و مراقبتی برای جلوگیری از ریزش مو استفاده شود. پیشنهاد برند رنه فورترر شامپو فورتیشیا می باشد.

۲_ برای تحریک میکروسیرکولاسیون، پوست سر را به طور منظم ماساژ دهید. زیرا یکی از دلایل ریزش موی تدریجی، فقر جریان خون در ناحیه پوست سر می باشد.

۳_ از کشیدگی موها اجتناب کنید زیرا تار های مو تحت تاثیر فشار زیاد قرار می گیرند و به آنها آسیب وارد می شود.

۴_ شیوه زندگی سالمی را انتخاب کنید و در طول روز آب زیادی بنوشید.

۵_ استرس به طور مستقیم بر ریزش مو تاثیر می گذارد. سعی کنید از موقعیت های استرس زا فاصله بگیرید.

۶- در آخر، بدلیل ذات ژنتیکی و هورمونی این نوع ریزش مو، پیشنهاد می شود مصرف محلول تری فازیک را سالی ۱ بار تمدید نمایید.

 

نتایج حاصل از نظرسنجی مصرف کنندگان محلول ضد ریزش تری فازیک:

“نتایج بر اساس جمع بندی نظرات مصرف کنندگان این محصول درج شده است، ممکن است نتایج در خصوص افراد مختلف بر اساس سلیقه و ویژگی های شخصی متفاوت باشد.”

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو در ارتباط باشید.   ۴۱۷۰۲ _ ۰۲۱ 

اویرو، همه چیز درباره زیبایی شما.

برچسب ها: