نقد و بررسی کرم سم مار میلادوپیز

نقد و بررسی کرم سم مار میلادوپیز

چین و چروک ها، خطوطی هستند که روی پوست ایجاد می شوند. همه ی ما با افزایش سن متوجه ظاهر شدن چین و چروک ها روی پوست خود می شویم. این خطوط در واقع بخشی از روند طبیعی پیری پوست به شمار می روند.

اما اکثر افراد از ایجاد یا عمیق شدن این خطوط وحشت دارند و به دنبال راه هایی برای درمان آن هستند. اگر شما هم جزو این دسته افراد هستید بد نیست بدانید، برای درمان این چین و چروک ها نخستین گام شناختن نوع چروک است.

 

 

به طور کلی چروک ها به دو دسته تقسیم می شوند: خطوط دینامیک و خطوط استاتیک

چروک های دینامیک در نتیجه ی حرکات عضلات صورت ایجاد می شوند؛ برخی از این حرکات غیر ارادی هستند مثل پلک زدن؛ برخی دیگر از روی عادت انجام می شوند مثل حرکت دادن ابرو هنگام حرف زدن!

حرکات عضلات صورت هنگام حرف زدن، خندیدن، اخم کردن، چشمک زدن و از این قبیل حرکات نیز در درسته ی چروک های دینامیک قرار می گیرند.

چروک های استاتیک معمولا در اثر نیروی جاذبه ی زمین، کاهش خاصیت ارتجاعی پوست، از دست دادن چربی و کلاژن در اثر افزایش سن و… بوجود می آیند. این دسته از چروک ها ارتباطی به فعالیت عضلات صورت ندارند و در حقیقت اجتناب ناپذیرند.

البته بد نیست بدانید خطوط دینامیک مستعد تبدیل شدن به خطوط استاتیک هستند. 

 

در اینصورت راه حل چیست؟ منتظر ظاهر شدن چین و چروک روی پوست خود بمانیم؟

تا حدوی بله! تا حدودی خیر!

همانطور که گفتیم بخشی از چین و چروک های استاتیک اجتناب ناپذیرند؛ چراکه ما نمی توانیم جلوی عوامل طبیعی مثلا جاذبه ی زمین را بگیریم!

اما می توانیم جلوی ایجاد خطوط دینامیکی که در آینده ممکن است تبدیل به چروک های استاتیک شوند را بگیریم!

چین و چروک هایی که به مرور زمان اطراف چشم و دهان ایجاد می شوند در اثر تکرر حرکات دینامیک صورت هستند و از آنجاییکه دهان و چشم ها بیشترین حرکات را در طول روز دارند معمولا خطوط عمیق در این نواحی دیده می شوند.

هر بار که شما می خندید، اخم می کنید، پلک می زنید و… پوست صورت کشیده می شود. کشیده شدن مکرر پوست سبب می شود پوست حالت ارتجاع خود را از دست داده و دیگر نتواند به حالت اول بازگردد در نتیجه چین و چروک روی پوست ایجاد می شود.

بهترین راه برای این کار فلج موقت عضلات برای جلوگیری از حرکات ارادی و غیر ارادی است! با این جمله احتمالا اولین راهی که به ذهن بیشتر افراد می رسد بوتاکس است.

اما خبر خوب این است که برخی محصولات موضعی نیز می توانند مشابه بوتاکس عمل کنند.

کرم اسکین ریفاین میلادوپیز مثال بسیار خوبی در مورد این دسته از محصولات موضعی شبه بوتاکس است. (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید)

این کرم که به “کرم سم مار” یا “کرم بوتاکس” نیز معروف است محصولی بسیار محبوب و پرطرفدار است که به عنوان الکسیر جوانی شناخته می شود. در این مقاله به معرفی و نقد این محصول پرداخته ایم.

درباره ی گروه محصولات اسکین ریفاین میلادوپیز (کرم سم مار میلادوپیز)

محصولات اسکین ریفاین میلادوپیز ترکیبی از مواد موثره فعالی هستند که به محض مصرف حس بهتری در پوست ایجاد می کنند. از جمله مهمترین عملکرد محصولات این گروه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

—   افزایش روند بازسازی سلول های پوست

—   حفظ طولانی مدت رطوبت پوست

—   بهبود ساختار پوست

—   جوانسازی پوست به دلیل استفاده از کمپلکس Syn-Ake

محصولات اسکین ریفاین میلادوپیز اکسیری برای حفظ جوانی و درخشندگی پوست و ترویج روند جوانسازی پوست هستند. این گروه محصولات برای تامین تمامی نیاز های پوست محصولات متعددی ارائه داده است.

لیست تمام محصولات اسکین ریفاین میلادوپیز (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید)

در این مقاله به بررسی کرم اسکین ریفاین میلادوپیز به عنوان یکی از پرفروش ترین محصولات این خانواده پرداخته شده است. (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید)

 

 

ترکیبات و مواد موثره کرم اسکین ریفاین میلادوپیز (کرم سم مار میلادوپیز)

کرم اسکین ریفاین میلادوپیز (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید)

—   کمپلکس Syn-Ake:

این کمپلکس با هدف به حداقل رساندن حرکات عضلانی کاملا مشابه بوتاکس عمل کرده و قادر است خطوط ریز و چین و چروک ها را کاهش دهد. 

Syn-Ake یک ترکیب موضعی ضد چروک است که توسط کمپانی سوئیسی “Pentapharm Ltd” فرموله شده است. این ترکیب برای اصلاح خطوط بیانی که به عنوان اصلی ترین دلیل چین و چروک شناخته می شوند، طراحی شده است. Syn-Ake که یکی از مواد موثره ی اصلی کرم اسکین ریفاین میلادوپیز است در حقیقت نوعی سم مار صنعتی است.

به طور کلی سم مار باعث فلج عضلانی می شود، در نتیجه با استفاده از Syn-Ake که یک نوع مشتق مصنوعی از سم مار است می توان به صورت موقت عضلات صورت را فلج کرد (کاری که بوتاکس انجام می دهد)، و به این ترتیب با کاهش حرکت عضلات صورت و کاهش حرکات میمیک، می توان مانع عمیق تر شدن چروک ها و به مرور زمان از بین رفتن آنها شد.

—   ماتریکسیل ۳۰۰۰:

ماتریکسل نام یکی از ترکیبات پر سر و صدایی است که امروزه در محصولات ضد چروک زیادی به چشم می خورد. ماتریکسل یک نوع پپتید است که از دو نوع پروتئین مشابه پروتئین های بافت پوست ساخته شده است. اما این پپتید با اکثر پپتیدهای بکار رفته در محصولات پوستی بسیار متفاوت است، چراکه نتاج به دست آمده از درمان با این ترکیباب ماندگاری طولانی تری دارند. طولانی نه به معنی چند ساعت بلکه به معنی چند ماه!

کار ماتریکسل به طور اختصاصی تحریک سنتز کلاژن و ترمیم پوست است. این عملکرد سبب کاهش چین و چروک ها شده و پوست را سفت تر و نرم تر کرده و ظاهر جوانی به پوست می بخشد. مطالعات نشان داده استفاده همزمان از ماتریکسل و سایر ترکیبات ضد چروک (در خصوص کرم اسکین ریفان ترکیب Syn-Ake) سبب چند برابر شدن نتایج آنها می شود.

—   ترکیبات آبرسان و مرطوب کننده:

یکی دیگر از مواردی که سبب افزایش چین و چروک در پوست می شود، خشکی آن است. کرم اسکین ریفاین میلادوپیز برای جلوگیری از دهیدراته شدن پوست از ترکیبات آب یخچال های طبیعی سوئیس، روغن ماکادمیا، روغن هسته زرد آلو و روغن باباسو استفاده کرده است.

این ترکیبات غنی از ویتامین هایی هستند که به دلیل خواص رطوبت رسانی خود شناخته می شوند. مصرف مداوم این ترکیبات خطوط را از بین می برد و از ایجاد چین و چروک جلوگیری می کند و باعث افزایش خاصیت ارتجاعی پوست می شود.

کرم اسکین ریفاین میلادوپیز مناسب چه کسانی است؟

کرم بازسازنده و جوانساز اسکین ریفاین سم مار میلادوپیز، یک کرم ضد چروک مغذی و بسیار قدرتمند برای پوست های خیلی خشک یا دهیدراته است. مصرف این محصول به پوست های مختلط و چرب توصیه نمی شود. با توجه به خواص این کرم در فلج عضلات می توان به راحتی گفت کرم اسکین ریفاین میلادوپیز نه تنها برای افراد دارای چروک مناسب است بلکه برای کسانی که دوست دارند از ایجاد چین و چروک های پوست خود جلوگیری کنند نیز قابل استفاده است.

این محصول می بایست روزانه دو بار (صبح و شب) به عنوان مرطوب کننده استفاده شود. برای تاثیرات بیشتر، بهتر است از فوم کرمی اسکین ریفاین، تونر اسکین ریفاین و سرم لیفتینگ اسکین ریفاین قبل از مصرف کرم استفاده شود.

لیست تمام محصولات اسکین ریفاین میلادوپیز (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید)

نقد و بررسی کرم اسکین ریفاین میلادوپیز (کرم سم مار میلادوپیز)

“نقد درج شده بر اساس جمع بندی نظرات مصرف کنندگان این محصول درج شده است، ممکن است نتایج در خصوص افراد مختلف بر اساس سلیقه و ویژگی های شخصی متفاوت باشد.”

کرم سم مار میلادوپیز بافتی بسیار سبک و جذبی سریع دارد به همین خاطر برای افرادی که پوست خشک دارند و تمایلی به ایجاد چربی روی پوست خود ندارند بسیار ایده آل به نظر می رسد.

خواص این محصول شبه بوتاکس است. اما اگر فردی چروک های بسیار عمیق و یا افتادگی های خیلی شدیدی داشته باشد توصیه می شود از این محصول به عنوان مکمل بوتاکس و برای افزایش اثر و ماندگاری تاثیرات بوتاکس استفاده کند.

در خصوص افراد با پوست نرمال تا خشک و خیلی خشک، کرم سم مار بوتاکس نه تنها رطوبت رسانی ایده آل است بلکه به دلیل خواص لیفت خود پایه ای مناسب برای آرایش و پیشگیری از ایجاد چروک و درمان چروک های خفیف به شمار می آید.

کرم سم مار بوتاکس فاقد عطر نیست. اما همانند تمامی محصولات میلادوپیز دارای رایحه ای ملایم و مطبوع است.

 

 

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو در ارتباط باشید.   ۴۱۷۰۲ _ ۰۲۱ 

اویرو، همه چیز درباره زیبایی شما.

برچسب ها:
پیام بگذارید