تفاوت اسپری سروزینک و اسپری آب معدنی لاروش پوزای

تفاوت اسپری سروزینک لاروش پوزای و اسپری آب معدنی لاروش پوزای

در چند وقت اخیر محصول جدیدی به نام اسپری سروزینک لاروش پوزای به سبد محصولات مراقبت پوستی لاروش پوزای ایران افزوده شده است. در این مقاله قصد داریم ضمن معرفی اسپری سروزینک لاروش پوزای، تفاوت های آن را با اسپری آب معدنی لاروش پوزای بررسی نماییم. در صورتی که شما هم تجربه استفاده از این محصول را دارید بازخورد مصرف خود را در قسمت نظرات همین مقاله با ما در میان بگذارید.

 

 

امروزه خواص آب های معدنی و تاثیرات مثبت آنها بر روی پوست بر کسی پوشیده نیست. آب معدنی لاروش پوزای یکی از اصلی ترین ترکیبات محصولات لاروش پوزای است که به صورت خالص در اسپری آب معدنی لاروش پوزای یافت می شود.

 

اسپری آب معدنی لاروش پوزای

اسپری آب معدنی لاروش پوزای (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید)

اسپری آب معدنی لاروش پوزای حاوی آنتی اکسیدان های اساسی است که از پوست در برابر صدمات عوامل محیطی حفاظت نموده و سبب التیام پوست حساس صورت و بدن نیز می شود.

این محصول سبب هماهنگی و طراوت رنگ پوست می گردد. آب معدنی لاروش پوزای به عنوان یکی از مواد موثره اصلی در قلب فرمولاسیون بیشتر محصولات لاروش پوزای جای دارد. این محصول ترکیبی است منحصر به فرد از نمک های مینرال و عناصر کمیاب که به علت خواص التیام بخشی اثبات شده قرن ها در مرکز درمانی پوست چشمه ی آب گرم شهر لاروش پوزای از آنها استفاده می شده است. آب معدنی لاروش پوزای به طور طبیعی حاوی غلظت بالایی از سلنیوم، آنتی اکسیدان های طبیعی قدرتمند و ریز دانه های مغذی است که فورا سبب لطافت و التیام بخشی پوست می شود. از دیگر ویژگی های اسپری آب معدنی لاروش پوزای می توان به موارد زیر اشاره کرد:

—   فاقد چربی

—   بدون عطر

—   فاقد پارابن

—   بدون افزودنی

اسپری آب معدنی لاروش پوزای می تواند به عنوان آخرین گام در پاکسازی پوست و یا نخستین گام در مراقبت های روزانه شاداب کننده ی پوست مورد استفاده قرار گیرد.

پس از پاک کردن پوست با یک محصول ملایم، از فاصله ۲۰ تا ۳۰ سانتی متری اسپری آب معدنی لاروش پوزای را  روی پوست صورت اسپری کنید و ۲ تا ۳ دقیقه صبر کنید. سپس ذرات باقی مانده را با ضربات پیانویی روی پوست ماساژ دهید. در طول روز به دفعات مورد نیاز می توانید از این محصول استفاده کنید.

 

 

درباره ی آب معدنی لاروش پوزای

آب معدنی لاروش پوزای از چشمه ای به همین نام (که در شهر لاروش پوزای فرانسه واقع شده) برگرفته شده است. علت منحصر بودن ترکیبات این چشمه وجود مقادیر بالایی از سلنیوم در ترکیبات آن است.

از سال ۱۹۰۵، آب معدنی چشمه ی لاروش پوزای در مرکز آب درمانی چشمه ی آب گرم لاروش پوزای (مرکزی پیشرو در درمان های پوستی اروپا)* استفاده می شده است. از سال ۱۹۷۵،  آب معدنی لاروش پوزای به عنوان ترکیب کلیدی در فرمولاسیون محصولات مراقبت پوست لاروش پوزای استفاده می شود.

(مرکزی پیشرو در درمان های پوستی اروپا)*:

مرکز آب گرم چشمه لاروش پوزای در شهر لاروش پوزای فرانسه واقع شده است. و از زمان تاسیس در سال ۱۹۰۵ بیش از ۴۰۰۰۰۰ بیمار را مداوا نموده است. تیم ۸ نفره ی متخصصان پوست لاروش پوزای، با استفاده از آب معدنی لاروش پوزای اختلالات پوستی مختلفی را درمان کرده اند. این مرکز شناخته شده ی بین المللی چشمه ی آب گرم درمانی لاروش پوزای، سالانه پذیرای بیش از ۷۵۰۰ بیمار است که ۳۰% آنها کودکان هستند. بدین ترتیب این مرکز تبدیل به مرکزی پیشرو در درمان های پوستی در اروپا شده است.

 

روش مصرف اسپری آب معدنی لاروش پوزای

این محصول به عنوان جایگزین تونر، ایده آل مصرف روزانه است.

پس از پاک کردن پوست با یک پاک کننده ی ملایم، از فاصله ۲۰ تا ۳۰ سانتی متری روی پوست صورت اسپری کنید و ۲ تا ۳ دقیقه صبر کنید. سپس ذرات باقی مانده را با ضربات پیانویی روی پوست ماساژ دهید. در طول روز به دفعات مورد نیاز می توانید از این محصول استفاده کنید.

 

اسپری سروزینک لاروش پوزای

اسپری سروزینک لاروش پوزای (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید)

اسپری تونر مات کننده صورت سروزینک مناسب پوست های چرب و مختط می باشد و قادر است به وضوح پوست را مات کند. این اسپری فقط با سه ترکیب اصلی فرموله شده که آن را تبدیل به انتخاب کاملی برای تمامی افراد دارای پوست چرب و حساس نموده است. اسپری سروزینک لاروش پوزای حاوی زینک سولفات و سدیم کلراید است که در از بین بردن علائم پوست چرب بسیار موثر عمل می کنند. بعد از پاک کردن پوست می توان به عنوان تونر از اسپری سروزینک لاروش پوزای استفاده نمود. این محصول بسیار ملایم و مناسب مصرف روزانه است.

از دیگر ویژگی های اسپری سروزینک لاروش پوزای می توان به موارد زیر اشاره کرد:

—   بدون عطر

—   فاقد پارابن

—   فاقد چربی

بعد از استفاده از پاک کننده مناسب، تونر اسپری سروزینک را روی پوست چرب یا مختلط اسپری کنید. پیش از اسپری کردن این محصول چشم ها را ببندید. چند دقیقه صبر کنید تا محصول جذب پوست شود. سپس به آرامی بقایای باقی مانده روی پوست را پاک کنید. با استفاده از یک مرطوب کننده ی بدون چربی و غیر جوش زا مراقبت پوست خود را تکمیل کنید.

 

 

ترکیبات اسپری سروزینک لاروش پوزای

سروزینک فقط با سه ماده موثره فرموله شده است به همین خاطر انتخاب عالی برای پوست های چرب و حساس به شمار می رود. مهمترین خاصیت زینک سولفات (که به طور اختصاصی برای مبارزه با علائم پوست چرب در این محصول به کار رفته) مات کردن و کاهش برق اضافی پوست است.

 

روش مصرف اسپری سروزینک لاروش پوزای

می توان از اسپری سروزینک پس از شست و شوی صورت به عنوان تونر برای کاهش برق اضافی پوست و مات کردن پوست استفاده نمود و یا می توان پس از آرایش به عنوان فیکساتور آرایش از این محصول استفاده کرد.

به عنوان تونر پس از شست و شوی صورت روی پوست تمیز اسپری کنید. هنگام اسپری کردن چشم ها را ببندید. چند دقیقه صبر کنید تا محصول جذب شود. سپس مقادیر باقی مانده روی پوست را با ملایمت پاک کنید.

تفاوت اسپری سروزینک لاروش پوزای و اسپری آب معدنی لاروش پوزای

با توجه به بررسی ویژگی هر یک از محصولات اسپری آب معدنی لاروش پوزای و اسپری سروزینک در انتها مقایسه و جمع بندی این دو محصول را مشاهده می کنید.

 

 

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو در ارتباط باشید.   ۴۱۷۰۲ _ ۰۲۱ 

اویرو، همه چیز درباره زیبایی شما.

 

برچسب ها:
پیام بگذارید