سرم آبرسان بوستر مینرال ۸۹ ویشی

سرم آبرسان بوستر مینرال ۸۹ ویشی

همه ی ما از نقش آب در حفظ سلامت بدن و مزایای آن در افزایش درخشندگی و لطافت پوست آگاهیم. اما آیا به میزان کافی در طول روز آب می نوشیم؟!

بیشتر خانم ها برای جوان ماندن پوستشان تمامی آنتی اکسیدان ها و کرم های ضد چروک مختلف را امتحان کرده اند و به طور مرتب از آنها استفاده می کنند ولی اغلب اوقات فراموش می کنند پوستشان تا چه اندازه تشنه ی آب است.

تشنگی پوست بیشتر اوقات خاموش است و هیچ نشانه ی خاصی از خود بروز نمی دهد. حتی برای برخی افراد به عنوان یک مشکل به حساب نمی آید. به خصوص در فصول گرم سال که پوست کاملا مرطوب است و به نظر می رسد نیازی به رطوبت بیشتری ندارد.

اما زمستان!!!!

زمستان زمانی است که شما متوجه می شوید آب تا چه حد برای پوست شما حیاتی و ارزشمند است. وزش باد، سوز سرما و کم بودن رطوبت، دست در دست هم می دهند تا تمام آب و رطوبت پوست را تبخیر نموده و آن را کاملا خشک، خسته و پوسته پوسته کنند.

تمام این ها نشانه هایی هستند که به شما اخطار می دهند هر چه سریعتر باید یک محصول رطوبت رسان به برنامه مراقبت پوستیتان اضافه کنید. در این خصوص سرم بوستر مینرال ۸۹ ویشی یک پیشنهاد عالیست؛ (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید)

در ادامه با ما همراه باشید تا بدانید چرا سرم بوستر مینرال ویشی یک آبرسان ارزشمند و بی نظیر است.

 

 

—   آب معدنی ویشی

خواص التیام بخشی آب های چشمه های معدنی از گذشته مورد توجه بوده است؛ امروزه نیز بسیاری از کمپانی ها علاوه بر تولید اسپری های آب، از آب معدنی به عنوان یکی از ترکیبات اصلی محصولات خود بهره می برند.

به طوری که دیگر فواید آب های معدنی برای پوست بر کسی پوشیده نیست. (جهت مشاهده مقاله اختصاصی “آیا اسپری آب واقعا ارزشند است” کلیک کنید.)

سرم بوستر مینرال ۸۹ ویشی، یک محصول تقویت کننده روزانه پوست است که فرمولاسیون آن حاوی ۸۹ درصد آب است. ۸۹ درصد مقدار خیلی زیادی است! به ویژه آنکه، این آب، آب معمولی نیست. بلکه آب چشمه ی آب معدنی ویشی است.

آب معمولی با آب چشمه معدنی چه فرقی دارد؟

آب های معدنی از چشمه های آب گرم نشات می گیرند و غنی از مواد معدنی و مینرال ها هستند. همانطور که در افسانه ها هم آمده این آب ها دارای خواص التیام بخشی، رطوبت رسانی، نرم کنندگی، تسکین و تقویت پوست هستند.

هر نوع آب معدنی ترکیبات ویژه ای دارد و با دیگری متفاوت است. آب معدنی ویشی ۱۵ ماده معدنی دارد؛ از جمله: پتاسیم، منیزیم و کلسیم

این سه ترکیب شبیه به ترکیباتی هستند که به طور طبیعی در پوست وجود دارند و سبب رطوبت رسانی آن می شوند. (فاکتور رطوبت رسان طبیعی پوست هستند)

از دیگر ترکیبات آب معدنی ویشی می توان به آهن، فلورین (فلوئور)، سیلیکون، سدیم، سولفور، بور (boron)، لیتیم، استرانسیم، یون های هیدروژن کربنات (بی کربنات)، آمونیوم و یون های اورتوفسفات (فسفر های واکنش گر) اشاره کرد. این ترکیبات علاوه بر حفاظت از پوست سبب تقویت آن و افزایش مقاومت طبیعی پوست می شوند.

 

 

—   هومکتانت

سرم بوستر مینرال ۸۹ ویشی، فقط ۱۱ ترکیب دارد! هدف ویشی از انتخاب این فرمولاسیون ساده، ایمنی مصرف آن است طوریکه به راحتی برای حساس ترین پوست ها بدون هیچگونه تحریک پوستی قابل استفاده است.

به غیر از آب معدنی ویشی (که ۸۹ درصد فرمولاسیون به آن اختصاص دارد)، اکثر ترکیبات دیگر مثل گلیسیرین و سدیم هیالورونات نقش هومکتانت (روان کننده) را بر عهده دارند. هومکتانت ها ترکیباتی هستند که قادرند رطوبت را از محیط اطراف جذب کرده و به پوست منتقل کنند.

سدیم هیالورونات نوعی هیالورنیک اسید است که می تواند ۱۰۰۰ برابر وزن خود آب جذب کند. جذب این حجم رطوبت سبب نرم تر شدن، حجیم شدن و درخشش پوست می شود.

جمع بندی کلی سرم بوستر مینرال ۸۹ ویشی

سرم بوستر مینرال ۸۹ ویشی، ساختاری ژله ای مانند و بسیار سبک دارد که به سرعت جذب پوست می شود و شبیه به یک آمپول پر از رطوبت برای پوست عمل می کند. این محصول برای انواع پوست که دارای مشکل خشکی و کدری هستند قابل استفاده است.

یکی از بهترین موارد مصرف این محصول، استفاده از آن به عنوان برنامه روتین روزانه است. در فصول پاییز و زمستان با سرد شدن هوا و کاهش رطوبت، پوست خشک و گاهی زبر می شود. سرم بوسترال مینرال ۸۹ ویشی راه خوبی برای بازگرداندن رطوبت و مبارزه با بی آبی پوست است.

نکته مثبت آن است که سرم بوستر مینرال ۸۹ ویشی برای استفاده در کنار هر محصولی سازگار است. سرم بوستر مینرال ۸۹ ویشی، محصولی است که برای پوست های خشک و حساس ضروری به شمار می رود و باعث می شود رطوبت در پوست چندین برابر شده و پوست را مرطوب و نرم نگه می دارد.

در یک جمله، اگر پوست خشکی دارید که در فصول سرد سال احساس کشش و زبری آن بیشتر می شود، همین امروز سرم بوستر مینرال ۸۹ ویشی را به برنامه مراقبت روزانه خود بیفزایید.

 

 

 

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو بصورت آنلاین  و یا تماس با شرکت (۴۱۷۰۲-۰۲۱) در ارتباط باشید.

اویرو، هر آنچه مربوط به زیبایی شماست.

 

 

 

 

 

برچسب ها:
پیام بگذارید