نقد و بررسی کرم مرطوب کننده سن سی بیو AR

نقد و بررسی کرم مرطوب کننده سن سی بیو AR

یکی از مشکلات رایج در فصل زمستان که بسیاری از افراد با آن مواجه هستند، تمایل شدید پوست به قرمزی است. البته منظور قرمزی های طبیعی ایجاد شده در اثر ورزش و فعالیت های بدنی نیست، بلکه منظور قرمزی های مداوم است.

این نوع قرمزی ها در اثر تحریکات پوستی ایجاد می شوند؛ آب و هوای زمستان به پوست آسیب زده و قدرت دفاع آن را مختل می کند و اجازه می دهد انواع میکروب و محرک های محیطی وارد پوست شده و آن را تحریک نموده و در نتیجه قرمزی پوست را برای فرد به همراه بیاورند.

چطور می توان با قرمزی پوست در فصل زمستان مدارا کرد؟

بسیار راحت تر از آنچه شما فکر کنید! فقط کافیست از کرم های غنی و حاوی ترکیبات ضد التهابی استفاده نمایید. بافت غنی اینگونه محصولات لایه محافظ پوست را مقاوم تر کرده و ترکیبات ضد التهابی، قرمزی پوست را یک تا دو درجه کمتر می کنند.

کرم سن سی بیو AR بیودرما یک نمونه کامل در این خصوص است که خواص رطوبت رسانی داشته و به عنوان مرطوب کننده دائمی نیز قابل استفاده است.(جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید)

 

ترکیبات کلیدی کرم سن سی بیو AR بیودرما

—   مینرال اویل ها (روغن های معدنی)

روغن ها یکی از بهترین منابع رطوبت رسانی پوست هستند؛ بسیاری از افراد به منظور بهره برداری از خواص رطوبت رسانی روغن ها، از روغن های گیاهی استفاده می کنند. اما باید بدانید این روغن ها همیشه هم خوب نیستند!

هر گیاه از چندین جزء تشکیل می شود. (ریشه، ساقه، دانه، گل، میوه و…)، اما گاهی بعضی از این بخش ها ممکن است سمی باشند، به حدی که خوردن آنها خطر مرگ دارد.

زمانی که از یک روغن گیاهی استفاده می کنید، در حقیقت از تمام قسمت های خوب و بد آن استفاده می کنید. (بسته به اینکه آن روغن از چه روشی تهیه شده باشد.) گرد و خاک، آلودگی و دیگر مواد آلرژی زا که در هنگام رشد گیاه جذب آن شده است را نیز به این مواد سمی اضافه کنید.

قسمت های بد و مواد آلرژن موجود در روغن های گیاهی اغلب باعث ایجاد خشکی، خارش و قرمزی روی پوست های حساس می شوند. به همین خاطر است که بسیاری از افراد قادر به استفاده از روغن های گیاهی نیستند و پوست آنها نسبت به اینگونه ترکیبات واکنش منفی نشان می دهد.

بسیاری از کارخانجات محصولات زیبایی و درمانی پوست از جمله بیودرما جهت رفع این مشکل و استفاده از خواص روغن های گیاهی در تولید محصولات خود از روغن های مینرال استفاده می کنند. روغن های مینرال در آزمایشگاه های استریل ساخته می شوند و تمام سموم، عطر و آلرژن ها از آنها زدوده می شود.

اما سوال اینجاست… آیا روغن های مینرال، آلودگی و مواد سمی ندارند؟

خیر، روغن های مینرال بکار رفته در محصولات مراقبتی و درمانی، تحت فرآیند تصفیه بسیار سخت و دقیق، از تمام سموم و آلودگی پاک می شوند.

بنابراین مرطوب کننده های حاوی این روغن ها ایمن و فوق العاده هستند و با ایجاد یک لایه محافظ روی پوست، رطوبت را داخل پوست حفظ نموده و مانع از ورود آلودگی ها به داخل پوست می گردند.

به عبارت دیگر، این دسته مرطوب کننده از پوست در برابر حملات میکروب ها، آلودگی ها، آب و هوای سرد زمستان و هر چیز دیگری که به پوست آسیب بزند محافظت می کنند.

به این ترتیب پوست قادر خواهد بود با مقاومت بهتر در برابر این حملات، سریعتر ترمیم شده و کمتر تحریک شود.

روغن های معدنی بهترین روغن ها برای پوست های حساس و مستعد به قرمزی به شمار می روند و یکی از ترکیبات اصلی کرم سن سی بیو AR بیودرما هم می باشند.

 

—   گلیسیرین

نگهداشت رطوبت در پوست خوب است اما قبل از آن می بایست رطوبت پوست را تامین نمود. (در حقیقت اول باید رطوبت در پوست وجود داشته باشد تا بعد به سراغ حفظ آن رفت.)

گلیسیرین مثل یک آهنربای رطوبت عمل می کند و رطوبت را از لایه های عمقی پوست و محیط اطراف به خود جذب کرده و به لایه های سطحی تر پوست می رساند.

بافت پوست با مصرف مرطوب کننده های حاوی گلیسیرین، نرم و لطیف تر شده و خطوط و چین چروک های ظریف پر می شوند و بدین ترتیب ظاهر پوست صیقلی و درخشان تر به نظر می رسد.

کرم سن سی بیو AR بیودرما سرشار از گلیسیرین است و قادر است رطوبت زیادی برای پوست به ارمغان آورد.

 

—   ترکیبات تسکین دهنده و التیام بخش

رطوبت رسانی به پوست یکی از راه های تسکین و جلوگیری از قرمزی پوست می باشد. اگر میکروب ها نتوانند سد دفاعی پوست را تخریب کنند احتمال ایجاد تحریکات پوستی و قرمزی ناشی از آن خیلی کمتر است.

اما بیودرما تنها به این روش اتکا نکرده است، کرم سن سی بیو AR بیودرما سرشار از ترکیبات التیام بخش است که با التهابات پوست مبارزه می کند؛ بدین ترتیب پوست آرام شده و قرمزی آن یک تا دو درجه بهبود می یابد. اصلی ترین این ترکیبات عبارت اند از:

* آلانتوئین: التیام بخش، مرطوب کننده، لایه بردار و ترمیم کننده پوست

* جینکوبیلوبا: آنتی اکسیدان قدرتمند با خواص ضد التهابی

* چای سبز: یک آنتی اکسیدان قوی و التیام بخش قرمزی پوست، محافظ پوست در برابر آسیب های اشعه آفتاب با مبارزه علیه رادیکال های آزاد

برای افرادی که رزاسه و یا هر نوع قرمزی دیگری دارند، این ترکیبات واجب و ضروری هستند.

 

کرم سن سی بیو AR بیودرما مناسب چه افرادی است؟

این کرم برای افراد دارای پوست حساس و مستعد قرمزی پیشنهاد می گردد.

کرم سن سی بیو AR بیودرما دارای بافتی نسبتا چرب است که به سرعت جذب پوست های خشک می شود. این محصول اثری از چربی روی پوست باقی نمی گذارد به همین خاطر پایه ی مناسبی برای آرایش است.

توجه داشته باشید همانطور که گفتیم این محصول مناسب پوست های خشک است. بافت این محصول برای افراد با پوست چرب ممکن است کمی سنگین باشد و برای نوع پوست آنها بیش از حد نیاز مغذی است.

با این حال اگر پوست های چرب تمایل به استفاده از این محصول داشته باشند توصیه می شود فقط شب ها مقدار کمی از آن را روی پوست استفاده کنند.

مغذی بودن کرم سن سی بیو AR بیودرما آن را تبدیل به مرطوب کننده ای شگفت انگیز برای پوست خشک نموده است. به طوری که می تواند ساعت ها از پوست های ضعیف و شکننده در برابر آب و هوای سرد و خشک محافظت نماید.

استفاده از این محصول سبب می شود تا فرد در تمام طول روز پوستی مرطوب، لطیف و بدون قرمزی داشته باشد.

 

 

کرم سن سی بیو AR واقعا می تواند قرمزی پوست را کاهش دهد؟

بله، تا حدودی…!!

فراموش نکنید محصولات مراقبت پوست، چوب جادویی نیستند، این محصولات می توانند مشکلات پوستی را کاهش داده و آن را کنترل کنند اما هرگز نباید از آنها توقع درمان کامل داشت.

مصرف مداوم محصول می تواند قرمزی پوست را ناپدید کند. (درمان قطعی قرمزی پوست با کرم های موضعی ممکن نیست.)

اما نکته مسلم آن است که استفاده از این محصولات تا حدود زیادی مشکلات پوست از قبیل قرمزی را کاهش می دهند.

 

 

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو در ارتباط باشید.   ۴۱۷۰۲ _ ۰۲۱ 

اویرو، همه چیز درباره زیبایی شما.

برچسب ها:
پیام بگذارید