معرفی گروه محصولات مولتی بالانس ژاندارسل

معرفی گروه محصولات مولتی بالانس ژاندارسل

اولین نشانه های پیری نسبتا زود ظاهر می شوند! با افزایش سن، پوست نازک تر می شود و حالت ارتجاعی پوست در نتیجه ی ضعیف شدن رشته های کلاژن و الاستین به طور قابل توجهی کاهش می یابد. همچنین پوست توانایی خود را در حفظ نگهداری رطوبت کافی از دست می دهد که در نهایت منجر به ایجاد چروک های اولیه می شود.

از سویی زیبایی و لطافت پوست به طور مستقیم بستگی به سطح هورمون های زنانه پروژسترون و استروژن دارد که تولید آنها از سنین ۳۵ سالگی به بعد در بدن کاهش می یابد. بدین ترتیب در نتیجه کاهش فعالیت های هورمونی فرآیند پیری تسریع می شود.

کمپانی ژاندارسل سیستم منحصر به فرد مبتنی بر علوم پزشکی با اهداف زیبایی را ارائه و توسعه داده است که به طور قابل توجهی آثار منفی پیری پوست را کاهش می دهد. نسل جدیدی از هورمون های گیاهی (که فیتواستیمولین یا ایزوفلاون نامیده می شوند) برگرفته از ریشه های گیاه زنبق! این ترکیب با ادغام با ترکیبات فوق موثر دیگر، در کنار گیرنده های سلولی قرار می گیرد و موجب تحریک فرآیند های متابولیکی می شود که سبب اختلال در غلظت استروژن و پروژسترون و در نتیجه پیری پوست می گردند.

این دسته محصولات در گروه اختصاصی به نام مولتی بالانس قرار می گیرند. در این مقاله قصد داریم به بررسی خواص و ویژگی های منحصر به فرد محصولات این گروه بپردازیم. در مقالات آتی هر یک از محصولات به طور اختصاصی بررسی می شوند.

 

مولتی بالانس ژاندارسل- مراقبت های ویژه ضد پیری پوست با استفاده از فیتواستروژن ها

ژاندارسل که همواره سعی دارد آینده زیبای پوست را تضمین نماید، با بهره گیری از دانش و فناوری در محصولات مولتی بالانس خود سیستم ضد پیری منحصر به فردی را ابداع نموده است. محصولات شگفت انگیز مولتی بالانس ژاندارسل حاصل ۵۰ سال پژوهش می باشند. این محصولات با شعار “زیبایی، مهمان همیشگی خانم هاست” برای پوست تاثیرات زیر را به همراه دارند:

—   افزایش خاصیت کشسانی و الاستیکی پوست

—   ناپدید شدن چروک ها و خطوط ظریف پوست

—   کاهش عمق خطوط و چین و چروک ها

—   پر کردن خطوط

—   بهبود شکل و فرم ظاهری صورت

 

مهمترین ترکیبات و مواد موثره محصولات مولتی بالانس ژاندارسل

مهمترین هدف محصولات مولتی بالانس ژاندارسل متعادل نمودن هورمون استروژن و پروژسترون از سنین ۳۵ سالگی به بالا است. از این رو سعی داشته علاوه بر استفاده از ترکیبات موثره طبیعی از فرمولاسیون های انحصاری خود نیز بهره بگیرد. مهمترین ترکیبات و پتنت این محصولات عبارت اند از:

* ایزوفلاون های ایرسا (زنبق):

گیاه ایرسا که به آن گل رنگین کمان نیز گفته می شود، ریشه زرد درخشان با عطری دلپذیر دارد. پژوهشگران پس از سالها تحقیق به این نتیجه رسیده اند ریشه ایرسا، سرشاز از ایزوفلاون (ترکیبی با خاصیت استروژنی) است.

اصلی ترین اثر ایزوفلاون های ایرسا جلوگیری از تخریب الاستین و کلاژن پوست است. همچنین ایزوفلاون ایرسا کمک می کند عملکرد طبیعی بریر پوست ترمیم شود در نتیجه مانع تبخیر آب و رطوبت پوست می شود.

این ترکیب یک ضد استرس قدرتمند به شمار می آید و محرک فرآیند های متابولیکی است که در اثر کاهش غلظت استروژن و پروژسترون مختل شده اند و در نتیجه پیری پوست را به همراه آورده اند.

ایزوفلاون ایرسا قادر است برای پوست ظاهری سالم، مرطوب و شاداب به ارمغان بیاورد. بر اساس نتایج بالینی ۲۸ روز پس از مصرف این محصول پوست تا ۶۴% بازسازی شده و تنها ۲ ساعت پس از استعمال آن رطوبت پوست تا ۷٫۲ درصد افزایش می یابد.

 

Multibalance

 

* عصاره پلانکتون GP4G:

عصاره پلانکتون غنی از فسفر است. فسفر ترکیبی اساسی است که وظیفه آن حمل مواد مغذی لازم جهت تامین انرژی ضروری برای متابولیسم های سلولی است. با افزایش فسفر، متابولیسم های سلولی افزایش یافته و تسریع می شوند.

تحریک متابولیسم های سلولی سبب حذف مواد مضر از پوست می شود که به طور چشمگیری توانایی بازسازی و ترمیم پوست را افزایش می دهد.

علاوه بر آن پلانکتون دارای توانایی محافظت از پوست در برابر آسیب رادیکال های آزاد است؛ همچنین می تواند روند بازسازی کلاژن و الاستین را افزایش دهد و در نتیجه پوست متراکم تر و سفت تر شده و خطوط و چین و چروک ها نیز سریعتر از بین می روند.

* روغن گل مغربی:

روغن گل مغربی غنی ترین منبع اسید های چرب ضروری و به خصوص GLK (اسید گاما لینولنیک) است. این روغن به طور طبیعی در شیر مادر وجود دارد.

روغن گل مغربی حاوی ۷۲ درصد لینولئیک اسید، ۱۴ درصد گاما لینولئیک اسید، ۱۰ درصد اولئیک، ۱۰ درصد پالمیتیک ۳ درصد استئاریک، ۰٫۱ درصد آلفا لینولنیک اسید، ۰٫۲ درصد ایکنوئیک اسید است.

از خواص زیبایی این ترکیب می توان به پاک کنندگی، رطوبت رسانی، تغذیه رسانی، نرم کنندگی، سفید کنندگی، عملکرد ضد آلرژی و ضد التهابی آن اشاره کرد.

این روغن برای انواع پوست قابل استفاده است. به خصوص برای بازسازی سلولی و کاهش چین و چروک ها، روغن گل مغربی مانع خشکی و تحریک پوست صورت و بدن می شود.

* روغن هسته ماکادمیا:

روغن هسته ماکادمیا از دانه های گیاهانی ساخته می شود که عمدتا در استرالیا، آفریقا و هاوایی رشد می کنند. هسته ماکادمیا بسیار شبیه به فندق است. وجود مقدار بالای اسید پالمیتولئیک این روغن را سازگار با پوست می کند. این ترکیب سبب افزایش جذب آب و حفظ رطوبت پوست می شود.

روغن ماکادمیا حاوی ۶۰ درصد استئاریک اسید، ۲۱ درصد پالمیتیک اسید و ویتامین های گروه B و PP نظیر چربی حیوانی است که به سرعت جذب پوست شده و مغذی و نرم کننده پوست است. این ترکیب پوست را بازسازی نموده و جوانی آن را حفظ می کند، دارای خواص آنتی اکسیدانی بوده و از تخریب غشای سلولی جلوگیری می کند.

از آنجاییکه روغن ماکادمیا سریعا جذب پوست می شود روغن محو شونده نامیده می شود. از جمله مهمترین خواص این ترکیب خاصیت ضد چروک، بازسازی کنندگی، یکنواخت کنندگی رنگ پوست، نرم کنندگی و رطوبت رسانی آن است.

 

 

* هیالورنیک اسید:

هیالورنیک اسید، مایعی فلوئیدی و بخشی از بافت همبندی انسان ها و حیوانات است. امروزه با پیشرفت تکنولوژی، هیالورنیک اسید با روش های بیولوژیکی از غشای سلولی میکروارگانیسم ها تولید می شود.

وقتی هیالورنیک اسید با آب مخلوط می شود، یک لایه نامرئی غیر چسبنده و ویسکوالاستیک روی سطح پوست ایجاد می کند؛ این لایه کمک می کند رطوبت پوست تنظیم شود. بر اساس ویژگی های هیالورنیک اسید که کاملا مربوط به رطوبت رسانی است، استفاده از این ترکیب سبب نرم تر شدن و شاداب تر شدن پوست می شود.

* کره کوپاکو:

روغن کوپاکو از میوه درخت کاکائو به دست می آید. این درخت ها در جنگل های گرمسیری آمریکای جنوبی رشد می کنند. ویژگی های این روغن را می توان مشابه کره شی و روغن نارگیل دانست.

غلظت بالای اسید های چرب اشباع نشده (۴۱% اولئیک اسید) و دارا بودن ۲۷% فیتواسترول* این ترکیب را به چربی ارزشمند تری تبدیل می کند. تقویت عملکرد بریر پوست و حفظ تعادل رطوبت پوست از جمله خواص روغن کوپاکو است که برای پوست های خشک و حساس بسیار مهم است.

روغن کوپاکو قابلیت نفوذ کمی دارد اما اثرات آن ماندگار و طولانی مدت است.

*فیتواسترول، یک استرول گیاهی با ساختمانی مشابه با کلسترول و استروئید هاست که به دلیل خواص بی شمار خود به عنوان مرطوب کننده در بسیاری از محصولات مراقبت پوستی به کار می رود. از جمله خواص این ترکیب می توان به نفوذ پذیری بالا، توانایی حفظ رطوبت، خواص ضد التهابی و ضد پیری آن اشاره کرد.)

* روغن آووکادو:

روغن گیاهی آووکادو از کمپرس سرد پالپ های میوه آووکادو به دست می آید. این ترکیب غنی از غلظت بسیار بالایی از اسید های چرب اشباع نشده، ویتامین A، B، D، E، لستین و فیتواسترول هاست.

مطالعات بالینی نشان داده است روغن آووکادو بسیار راحت تر از اکثر روغن های دیگر به پوست نفوذ می کند. برخی روغن های طبیعی ممکن است روی پوست سایه ی زرد یا صورتی ایجاد کنند، اما روغن آووکادو به راحتی به محض مصرف کاملا جذب پوست می شود. این ترکیب پوست را کاملا نرم و لطیف می کند.

* غشای هیدرولیپیدیک Algohydran:

Algohydran ترکیبی مرکب از الگوساکارید ها، عصاره های جلبک دریایی و یون های آب دریاست. این مواد متنوع به طور طبیعی از اقیانوس، دریا و جلبک ولگاریس کلرلا استخراج شده اند.

Algohydran مشابه ترکیب طبیعی موجود در رطوبت پوست انسان است و از آنجاییکه می تواند مقدار قابل توجهی مایعات در خود نگه دارد و قادر است از پوست در برابر استرس و عوامل محیطی محافظت کند، ترکیبی بسیار ارزشمند محسوب می شود.

این ترکیب از پوست در برابر خشکی محافظت می کند، محافظ هیدرولیپیدی پوست را بازسازی می کند و همچنین مواد معدنی موجود در پوست را حفظ و نگهداری می کند. Algohydran قادر است رطوبت پوست تنظیم کرده و سلامت پوست را تا حد زیادی حفظ کند.

* دپانتنول:

دپانتنول سبب افزایش رشد سلولی شده و بدین ترتیب سبب تعویق روند پیری پوست می گردد. این ترکیب علاوه بر تامین انرژی لازم جهت متابولیسم سلول های پوست سبب افزایش تقسیم سلولی نیز می شود. با نفوذ دپانتنول به لایه های عمقی پوست، توانایی پوست در جذب آب افزایش یافته و در نتیجه میزان رطوبت پوست افزایش می یابد. به علاوه این ترکیب دارای خواص محافظت در برابر آفتاب سوختگی و دارای خواص ضد التهابی و تسکین دهندگی نیز می باشد.

از جمله مهمترین خواص دپانتنول می توان به تامین رطوبت سریع و عمیق پوست، خواص ترمیم کنندگی جراحات و سوختگی های پوست، افزایش کراتینیزیشن سلولی، کاهش خارش و تحریک و التهابات پوستی اشاره کرد.

* پنتاویتین®:

این پتنت انحصاری یک ترکیب تنظیم کننده موثر رطوبت است که از کربوهیدرات های طبیعی تشکیل شده است. این ترکیب مشابه مخلوط طبیعی کربوهیدرات هایی است که در لایه های شاخی پوست انسان یافت می شود. پنتاویتین برای حفظ رطوبت طولانی مدت پوست در ترکیب بسیاری از محصولات ژاندارسل بکار رفته است. پنتاویتین رطوبت کراتین پوست را حفظ می کند، این نوع رطوبت با شست و شوی پوست از بین نمی رود. رطوبت کافی پوست سبب ایجاد نرمی و لطافت، ظاهر صیقلی و شاداب پوست، کاهش چروک های ناشی از خشکی و درخشندگی پوست می شود.

 

در فرمولاسیون هر یک از محصولات گروه مولتی بالانس ژاندارسل یک یا چند ترکیب بررسی شده در بالا، بسته به هدف و کارایی آن محصول بکار رفته است. تمام محصولات مولتی بالانس ژاندارسل مناسب سنین ۳۵ سالگی به بعد و به خصوص برای خانم های در دوران نزدیک به یائسگی و پس از آن هستند، می باشند. محصولات مولتی بالانس ژاندارسل عبارت اند از:

فومینگ ژل شوینده ملایم مولتی بالانس ژاندارسل (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید)

لوسیون رفرشینگ مولتی بالانس ژاندارسل (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید)

کرم لیفت کامفورت مولتی بالانس ژاندارسل (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید)

فلوئید لیفتینگ سریع الاثر مولتی بالانس ژاندارسل (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید)

کرم لیفتینگ با رطوبت رسانی عمقی مولتی بالانس ژاندارسل (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید)

کرم لیفتینگ مغذی با رطوبت رسانی عمقی مولتی بالانس ژاندارسل (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید)

کرم دور چشم لیفتینگ مولتی بالانس ژاندارسل (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید)

ژل کرم دور چشم لیفتینگ سریع الاثر مولتی بالانس ژاندارسل (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید)

کرم فرمینگ گردن و دکلته مولتی بالانس ژاندارسل (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید)

کرم سه کاره دست مولتی بالانس ژاندارسل (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید)

ماسک ترمیم کننده و لیفتینگ مولتی بالانس ژاندارسل (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید)

کنسانتره ضد چروک و لیفتینگ سریع الاثر مولتی بالانس ژاندارسل (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید)

در مقالات بعدی هر محصول را به طور مفصل تری بررسی خواهیم کرد.

 

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو در ارتباط باشید.   ۴۱۷۰۲ _ ۰۲۱ 

اویرو، همه چیز درباره زیبایی شما.

 

برچسب ها:
پیام بگذارید