بررسی رول های ضد تعریق SVR

بررسی رول های ضد تعریق SVR

عرق کردن شوخی بردار نیست! همه ما این را می دانیم. به همین خاطر است که سعی می کنیم با استفاده از محصولات ضد تعریق و خوشبو کننده ها، آن را کنترل کنیم.

بر اساس یک نظر سنجی از خانم های بریتانیایی، ۶۳ درصد آنها معتقد بودند تعریق، خجالت آورترین مسئله طبیعی بدن آنهاست. با این حال به نظر می رسد هنوز تعداد زیادی از افراد قادر به کنترل صحیح تعریق خود نیستند و با وجود استفاده از محصولات متعدد بازهم بیش از اندازه عرق می کنند و یا عرق آنها بوی بسیار بدی دارد.

در این مقاله اویرو، تصمیم گرفتیم این مسئله را کاملا بررسی کنیم و سپس چند محصول موثر از برند SVR را معرفی کرده و در آخر بهترین راهکار های کارآمد در این خصوص را نیز جمع آوری کرده ایم.

 

 

قبل از هرچیز باید بدانید دئودورانت (deodorant) با آنتی پرسپیرانت (Antiperspirant) متفاوت است. (اگر با دقت روی مام ها و یا اسپری های ضد تعریق و ضد بو را نگاه کنید متوجه این دو واژه می شوید.)

آنتی پرسپیرانت ها (Antiperspirant) که سازمان غذا و دارو، آنها را در دسته محصولات درمانی قرار داده است، برای جلوگیری از تعریق بیش از اندازه طراحی و تولید شده اند. در حالیکه دئودورانت ها (deodorant) بوی تعریق را کنترل می کنند.

محصولات موجود در داروخانه ها و فروشگاه های لوازم بهداشتی یا آنتی پرسپیرانت (Antiperspirant) با هدف فقط درمان هستند، یا دئودورانت آنتی پرسپیرانت (deodorant-Antiperspirant) با هدف درمان و کنترل بوی نامطبوع با خاصیت زیبایی و یا دئودورانت (deodorant) با اهداف متمرکز روی زیبایی برای کنترل و جلوگیری از ایجاد بوی نامطبوع عرق.

شاید جالب باشد بدانید عرق تازه بو نمی دهد. بو وقتی ایجاد می شود که باکتری ها به مرور عرق را در هم می شکنند. به همین خاطر توصیه می شود افرادی که می خواهند بوی بد تعریق خود را کنترل کنند از صابون هایی با pH متناسب با پوست استفاده کنند.

چراکه محصولاتی که pH آنها متناسب با pH پوست نیست، می توانند pH پوست را تغییر داده و در نتیجه محیط مناسبی برای رشد باکتری ها فراهم می کنند و به نوبه خود بوی بد تعریق را تشدید می کنند.

نکته ی دوم، پس از رعایت بهداشت انتخاب محصول مناسب است! در ادامه ضمن معرفی سه محصول SVR، تفاوت هر یک را بررسی کرده ایم تا شما بتوانید بنابر نیازتان بهترین محصول را انتخاب کنید.

(جهت آشنایی بیشتر با برند SVR به مقاله محصولات SVR  مراجعه شود.)

کمپانی SVR که علاوه بر خاصیت زیبایی محصولات به ابعاد درمانی آنها نیز توجه ای ویژه دارد، معتقد است عوامل ژنتیکی، استرس، رطوبت، ورزش و فعالیت سخت بدنی، مصرف برخی داروها و… همگی از جمله مهمترین عواملی هستند که سبب تعریق شدید می شوند.

این نوع تعریق ها علاوه بر اینکه واقعا آزار دهنده هستند برای برخی افراد مشکلی روزمره محسوب می شوند. لذا با نوآوری های ویژه خود محصولات اسپیریال را به عنوان یکی از اثر بخش ترین محصولات ضد تعریق معرفی می کند. این محصولات با انواع پوست حتی حساس ترین آنها سازگار هستند. SVR بر اساس میزان تعریق سه محصول پیشنهاد می کند که در ادامه به ترتیب میزان آلومینیوم بکار رفته در آنها بررسی شده اند. (آخرین محصول این گروه فاقد آلومینیوم است.)

رول دئودورانت اسپیریال اکستریم SVR

رول دئودورانت اسپیریال اکستریم (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید)

فرمولاسیون این محصول حاوی ۲۰ % کمپلکس sudo-regulator (آلومینیم کلزاید + آلومینیم استیکوکل هیدرات) ترکیب شده با نیاسین آمید به عنوان عامل التیام بخشی است.

این رول در دسته (Antiperspirant) ها با هدف فقط درمان قرار می گیرد و مصرف مداوم آن توصیه نمی شود.

فرمولاسیون و مواد موثره رول دئودورانت اسپیریال اکستریم SVR

این محصول به منظور حصول بهترین نتایج مصرف ترکیبی از چند ماده موثره با غلظت های متفاوت و متناسب است:

—   ۲۰% کمپلکس Sudo-regulating حاوی (آلومینیم کلزاید + آلومینیم استیکوکل هیدرات) که باعث شده قدرت این محصول ۲ برابر دئودورانت رولی اسپیریال باشد، همچنین قادر است تعریق را به مدت طولانی بدون انسداد فعالیت های طبیعی بدن کنترل کند.

—   ۳۸% عوامل آنتی باکتریال که سبب می شود بوی بد تعریق کنترل شده و کاهش یابد.

—   ۴% نیاسین آمید جهت محافظت و تسکین پوست حساس بدن.

نتایج آزمایشات بالینی رول دئودرانت اسپیریال اکستریم SVR

اثر بخشی این محصول تحت نظر نظارت متخصصان پوست روی پوست های حساس با تعریق بسیار شدید اثبات شده است.

بر اساس مطالعات انجام شده بر روی ۲۲ داوطلب طی ۲۱ روز مصرف میزان رضایت مصرف کنندگان به شرح زیر بوده است:

—   ۹۵% مصرف کنندگان معتقد بودند رول دئودورانت اسپیریال اکستریم سبب تنظیم تعریق بیش از اندازه و کاهش رطوبت ناحیه زیر بغل برای مدت طولانی شده است.

—   ۸۶% مصرف کنندگان معتقد بودند رول دئودورانت اسپیریال اکستریم قادر به جلوگیری از ایجاد بوی بد عرق با اثرات ماندگار بوده است.

 

روش مصرف رول دئودورانت اسپیریال اکستریم SVR

مصرف این محصول بسیار آسان است و نیاز به شرایط خاصی جز پوست تمیز و خشک زیر بغل ندارد. صبح یا شب (بسته به عادت خود) برای رسیدن به نتایج دلخواه به ترتیب زیر استفاده شود:

۳ روز متوالی از این محصول استفاده کنید سپس مصرف آن را قطع کنید و بر اساس نیاز ها و میزان کنترل تعریق خود برنامه را مطابق زیر ادامه دهید:

—   افراد با تعریق شدید: استفاده هفتگی یک تا دو بار – در سایر روز های هفته می توانید از دئودورانت اسپیریال وجتال ویا دئودورانت رولی اسپیریال استفاده کنید.

—   افراد با تعریق متوسط و کم: می توانید طبق روال عادی از دئودورانت اسپیریال وجتال ویا دئودورانت رولی اسپیریال استفاده کنید.

 

دئودورانت رولی اسپیریال SVR

دئودورانت رولی اسپیریال (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید)

فرمولاسیون این محصول حاوی ۱۰% کمپلکس sudo-regulator (آلومینیم کلزاید + آلومینیم استیکوکل هیدرات) است.

این رول در دسته دئودورانت آنتی پرسپیرانت (deodorant-Antiperspirant) ها با هدف درمان و کنترل بوی نامطبوع با خاصیت زیبایی قرار می گیرد.

دئودورانت رولی اسپیریال SVR هایپوآلرژنیک (ضد حساسیت) است و قادر است میزان و شدت تعریق را به مدت ۴۸ ساعت تنظیم کند. (این ادعا از لحاظ علمی اثبات شده است)

این دئودورانت آنتی پرسپیرانت علاوه بر کاهش میزان تعریق، رطوبت را جذب کرده و جلوی ایجاد بوی بد زیر بغل را نیز می گیرد.

در یک جمله دئودورانت رولی اسپیریال SVR هر دو خاصیت دئودورانت و آنتی پرسپیرانت را پوشش می دهد و بدون ایجاد چسبندگی مانع خیس شدن زیر بغل می شود و در انتها پوست نرم و لطیف به ارمغان می آورد.

فرمولاسیون و مواد موثره دئودورانت رولی اسپیریال SVR

فرمولاسیون این محصول کاملا هایپوآلرژنیک (ضد حساسیت) است.

—   حاوی کمپلکس sudo-regulator به منظور تنظیم میزان تعریق، جذب رطوبت و جلوگیری از ایجاد بوی بد عرق.

از دیگر مزایای دئودورانت رولی اسپیریال SVR می توان به موارد زیر اشاره کرد:

—   فاقد عطر

—   فاقد الکل

—   بدون پارابن

نتایج آزمایشات بالینی دئودورانت رولی اسپیریال SVR

ماندگاری ۴۸ ساعته تاثیرات این محصول تحت نظر نظارت متخصصان پوست روی پوست های حساس اثبات شده است.

بر اساس مطالعات انجام شده روی ۲۰ داوطلب طی ۲۱ روز مصرف میزان رضایت مصرف کنندگان به شرح زیر بوده است:

—   ۹۰% مصرف کنندگان اظهار کرده اند دئودورانت رولی اسپیریال SVR روی پوست ایجاد چسبندگی نمی کند.

—   ۹۵% مصرف کنندگان اظهار کرده اند دئودورانت رولی اسپیریال SVR به پوست هیچگونه آسیبی نمی زند.

 

روش مصرف دئودرانت رولی اسپیریال SVR

روزانه روی پوست خشک و تمیز استفاده شود.

 

 

 

رول دئودورانت اسپیریال وجتال SVR

رول دئودورانت اسپیریال وجتال (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید)

این رول در دسته دئودورانت آنتی پرسپیرانت (deodorant-Antiperspirant) ها با هدف درمان و کنترل بوی نامطبوع با خاصیت زیبایی قرار می گیرد.

این محصول قادر است میزان و شدت تعریق را به مدت ۴۸ ساعت تنظیم کند. (این ادعا از لحاظ علمی اثبات شده است)

دئودورانت اسپیریال وجتال اولین آنتی پرسپیرانت – دئودورانت ۴۸ ساعته فاقد آلومینیوم در میان محصولات SVR است.

این محصول فاقد نمک های آلومینیوم، و سنگ آلوم است و برای حساس ترین پوست ها حتی پس از اپیلاسیون و شیو قابل استفاده است.

فرمولاسیون طبیعی این محصول حاوی کمپلکسی از مریم گلی، عصاره دم اسب و بامبو است که رطوبت را جذب کرده و مانع ایجاد بوی بد عرق می شود.

فرمولاسیون و مواد موثره رول دئودورانت اسپیریال وجتال SVR

این محصول هایپوآلرژنیک (ضد حساسیت) است.

—   حاوی ترکیب انحصاری گیاهی آنتی پرسپیرانت: تنظیم کننده میزان تعریق و جادب رطوبت

از دیگر مزایای دئودورانت اسپیریال وجتال می توان به موارد زیر اشاره کرد:

—   فاقد عطر و بو

—   فاقد الکل

—   بدون پارابن

—   فاقد نمک های آلومینیوم و سنگ آلوم

نتایج آزمایشات بالینی رول دئودورانت اسپیریال وجتال SVR

ماندگاری ۴۸ ساعته تاثیرات این محصول تحت نظر نظارت متخصصان پوست روی پوست های حساس اثبات شده است.

بر اساس مطالعات انجام شده روی ۲۱ داوطلب طی ۲۱ روز مصرف میزان رضایت مصرف کنندگان به شرح زیر بوده است:

—   ۹۵% مصرف کنندگان معتقدند این محصول روی پوست ایجاد چسبندگی نمی کند.

—   ۹۵% مصرف کنندگان معتقدند دئودورانت اسپیریال وجتال سبب ایجاد لک زرد یا اثر سفیدی روی لباس نمی شود.

—   ۸۵% مصرف کنندگان معتقدند دئودورانت اسپیریال وجتال سبب کاهش سوزش ناشی از شیو کردن و موزدایی شده است.

 

روش مصرف رول دئودورانت اسپیریال وجتال SVR

روزانه روی پوست خشک و تمیز بدن استفاده شود.

 

چند نکته در خصوص استفاده از دئودورانت ها و آنتی پرسپیرانت ها

—   برای رسیدن به بهترین نتایج بهتر است دئودورانت ها یا آنتی پرسپیرانت ها را روی پوست کاملا خشک استفاده کنید. استفاده از دئودورانت ها یا آنتی پرسپیرانت ها بلافاصله بعد از دوش گرفتن اشتباه رایجی است که برخی افراد بدان آگاهی ندارند.

—   اکثر افراد صبح ها از دئودورانت ها یا آنتی پرسپیرانت ها استفاده می کنند. طبیعتا همه ما می خواهیم در تمام طول روز عرق نکنیم و یا بوی بد عرق ندهیم. ظاهر شدن لکه های عرق روی لباس برای هیچ کس خوشایند نیست. پس طبیعی است که صبح ها بعد از بیدار شدن از خواب از دئودورانت ها یا آنتی پرسپیرانت ها استفاده کنیم.

اما باید بدانید بهتر است شب ها پیش از خواب از دئودرانت ها یا آنتی پرسپیرانت ها استفاده شود. چراکه آنها در طول شب اثر گذاری بیشتری داشته و در نتیجه ماندگاری بیشتری خواهند داشت. همچنین بهتر است صبح ها با شست و شوی زیر بغل با کمک آب و صابون متناسب و خشک نمودن آن، مراقبت های ضد تعریق خود را کامل کنید.

—   تا به حال برای شما پیش آمده در مواقع اورژانسی برای خشک کردن لک های عرق از سشوار کمک بگیرید؟ لحظات بسیار کشنده ای است… اما بدانید تنها شما نیستید!!!

بهتر است به جای خشک کردن لباس با سشوار، صبر کنید تا دئودرانت ها یا آنتی پرسپیرانت کاملا جذب پوست شما شود و پوست شما کاملا خشک شود سپس لباس بپوشید. لباس پوشیدن بلافاصله پس از استفاده از دئودورانت ها یا آنتی پرسپیرانت ها یکی از اشتباهات رایجی است که سبب کاهش اثر گذاری آنها می شود.

—   نکته آخر آنکه طبق بررسی های علمی مصرف روزانه برخی آنتی پرسپیرانت ها مجاز نیست!! حتما پیش از خرید هر محصول از کارشناس مربوطه در خصوص نوع محصول مناسب برای شما و روش و میزان مصرف آن راهنمایی بخواهید.

 

 

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو در ارتباط باشید.   ۴۱۷۰۲ _ ۰۲۱ 

اویرو، همه چیز درباره زیبایی شما.

۱ » ۲ » ۳ » ۴ » ۵ به این مقاله امتیاز میدم !
[کل: 0 میانگین: 0]
برچسب ها:

1
دیدگاه خود را بیان کنید

1 دیدگاهها
0 پاسخها
0 دنبال کنندگان
 
جدیدترین دیدگاه
داغ ترین دیدگاه

سلام سایت بسیار زیبا و قشنگی دارین لطف می فرمایید اگراز سایت ما هم دیدن فرمایید و نظری جهت بهتر شدن سایت دهید