ضد چروک درمال لایت آرسلمد ژاندارسل

ضد چروک درمال لایت آرسلمد ژاندارسل

در مقاله بررسی محصولات آرسلمد ژاندارسل ، به بررسی علمی محصولات و ترکیبات انحصاری بکار رفته در محصولات این گروه پرداخته شد.

(جهت مشاهده مقاله کلیک کنید.)

در این مقاله قصد داریم به بررسی “کرم ضد چروک درمال لایت ژاندارسل” بپردازیم.

لاین محصولات آرسلمد ژاندارسل به منظور تامین رطوبت و فرم دهی پوست در کنار درمان چروک های پوستی و کمک به افزایش تاثیر گذاری اعمال زیبایی، ضد چروک های Dermal Age Defy را معرفی می کند. این ضد چروک ها در دو نوع لایت (مخصوص پوست های نرمال تا مختلط) و ریچ (مخصوص پوست های خشک و خیلی خشک) موجود هستند.

توجه: گروه محصولات آرسلمد ژاندارسل، پوست را برای درمان ها، جراحی ها و اعمال زیبایی آماده کرده و بعد از آن نیز به پوست کمک می کند تا سریع تر بهبود یافته و ترمیم شود. این گروه محصولات برای افرادی که دارای پوست های حساس، آلرژیک و ملتهب هستند نیز قابل استفاده و بسیار ایده آل می باشد.

 

ضد چروک درمال لایت آرسلمد ژاندارسل

کرم درمال لایت آرسلمد ژاندارسل (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید)

درمال لایت، کرمی مرطوب کننده، احیا کننده، فرم دهنده، افزایش دهنده قوام و سفتی پوست و دارای آثار ترمیم کنندگی می باشد.

ضد چروک درمال لایت آرسلمد برای استفاده پوست های نرمال تا مختلط مناسب است و افراد تحت درمان آکنه که مستعد خشکی و ایجاد جوش هستند نیز از مصرف این محصول رضایت داشته اند چراکه به سرعت جذب می شود و ظاهر براقی روی پوست ایجاد نمی کند.

این محصول مرطوب کننده ای فوق العاده قوی است که قادر به فراهم کردن هیدراسیون طولانی مدت برای پوست می باشد و به مدت ۲۴ ساعت پوست را بازسازی کرده و از آن محافظت می کند.

کرم ضد چروک درمال لایت آرسلمد ژاندارسل سبب تقویت ارتباطات میان لایه ی درم و اپیدرم پوست شده و توانایی بازسازی پوست را به سرعت تحریک می کند؛ و به این ترتیب سبب افزایش قابلیت کشسان و حالت ارتجاعی پوست می گردد. این کرم بواسطه تحریک کلاژن، سبب درمان چین و چروک ها از داخل شده و دارای خاصیت تسکین دهندگی نیز می باشد.

کرم ضد چروک درمال لایت ژاندارسل از پیری پوست ناشی از اشعه UV جلوگیری کرده و پوست را شفاف می کند. این محصول پایه ی ایده آلی برای آرایش است.

مهمترین خواص و ویژگی های ضد چروک درمال لایت آرسلمد ژاندارسل بر اساس مطالعات بالینی

—   ترمیم جراحات پوست های آسیب دیده

—   مبارزه با آثار چین و چروک های عمقی

—   بازسازی سطحی پوست (لایه اپیدرم)

—   دارای تاثیرات ترمیم کنندگی عمقی پوست (لایه درم)

—   افزایش حالت کشسان و ارتجاعی پوست

 

ترکیبات و مواد موثره ضد چروک درمال لایت آرسلمد ژاندارسل

—   میراسل (Miracell): پتنت پپتیدی کلاژن انحصاری ژاندارسل دارای اثرات جوانسازی

—   فیبروسل (Fibrocell): پتنت پپتیدی پروتئینی انحصاری ژاندارسل دارای اثرات ترمیم کنندگی

—   دپانتنول: تامین رطوبت سریع و عمیق پوست، دارای خواص ترمیم کنندگی جراحات و سوختگی پوست، افزایش کراتینیزیشن سلولی، کاهش خارش و تحریک و التهابات پوستی

دپانتنول سبب افزایش رشد سلولی شده و بدین ترتیب سبب تعویق روند پیری پوست می گردد. این ترکیب علاوه بر تامین انرژی لازم جهت متابولیسم سلول های پوست سبب افزایش تقسیم سلولی نیز می شود. با نفوذ دپانتنول به لایه های عمقی پوست، توانایی پوست در جذب آب افزایش یافته و در نتیجه میزان رطوبت پوست افزایش می یابد. به علاوه این ترکیب دارای خواص محافظ در برابر آفتاب سوختگی و دارای خواص ضد التهابی و تسکین دهندگی نیز می باشد.

—   ویتامین B5: اصلاح کننده ی جوش و سایر عیوب پوستی، حفظ رطوبت پوست، جلوگیری از تخریب حالت ارتجاعی و نرمی پوست، از ویژگی های این ترکیب می باشد. از آنجاییکه این ترکیب مشتقی از اسید پانتوئیک است، حضور آن در فرآیندهای متابولیک ضروری بوده و سبب افزایش رطوبت و نرمی پوست می شود.

—   روغن گل مغربی: روغن گل مغربی غنی ترین منبع GLK (اسید گاما لینولنیک) و سایر اسید های چرب ضروری است. این روغن به طور طبیعی در شیر مادر وجود دارد.

روغن گل مغربی حاوی ۷۲ درصد لینولئیک اسید، ۱۴ درصد گاما لینولئیک اسید، ۱۰ درصد اولئیک، ۱۰ درصد پالمیتیک ۳ درصد استئاریک، ۰٫۱ درصد آلفا لینولنیک اسید، ۰٫۲ درصد ایکنوئیک اسید است.

از خواص زیبایی این ترکیب می توان به پاک کنندگی، رطوبت رسانی، تغذیه رسانی، نرم کنندگی، سفید کنندگی، عملکرد ضد آلرژی و ضد التهابی آن اشاره کرد.

این روغن برای انواع پوست قابل استفاده است. به خصوص برای بازسازی سلولی و کاهش چین و چروک ها، روغن گل مغربی مانع خشکی و تحریک پوست صورت و بدن می شود.

—   روغن هسته ماکادمیا: روغن هسته ماکادمیا از دانه های گیاهانی ساخته می شود که عمدتا در استرالیا، آفریقا و هاوایی رشد می کنند. هسته ماکادمیا بسیار شبیه به فندق است. وجود مقدار بالای اسید پالمیتولئیک این روغن را سازگار با پوست می کند. این ترکیب سبب افزایش جذب آب و حفظ رطوبت پوست می شود.

روغن ماکادمیا حاوی ۶۰ درصد استئاریک اسید، ۲۱ درصد پالمیتیک اسید و ویتامین های گروه B و PP نظیر چربی حیوانی است که به سرعت جذب پوست شده و مغذی و نرم کننده پوست است. این ترکیب پوست را بازسازی نموده و جوانی آن را حفظ می کند، دارای خواص آنتی اکسیدانی بوده و از تخریب غشای سلولی جلوگیری می کند.

از آنجاییکه روغن ماکادمیا سریعا جذب پوست می شود روغن محو شونده نامیده می شود. از جمله مهمترین خواص این ترکیب خاصیت ضد چروک، بازسازی کنندگی، یکنواخت کنندگی رنگ پوست، نرم کنندگی و رطوبت رسانی آن است.

—   عصاره پلانکتون آرتمیا: آرتمیا، یک زئوپلانکتون دریایی است که عصاره آن حاوی آلژینات، ید، نمک های معدنی سیلیکون، منیزیم، آهن، سدیم، پتاسیم و ویتامین هاست. این ترکیب پوست را مرطوب می کند، کمبود ویتامین های پوست را جبران می کند، اثر رادیکال های آزاد و سایر فاکتور های مخرب محیطی را از بین می برد و در نهایت سبب بازسازی پوست می شود.

—   لستین: لستین در گروه فسفولیپید ها قرار می گیرد و مهمترین ترکیب سازنده پوست محسوب می شود. پوسته بیرونی (غشا) تمام سلول های بدن از مولکول های لستین ساخته شده است. لستین حاوی مقادیر زیادی اسید های چرب اشباع نشده (لینولئیک اسید و اولئیک اسید) است. به دلیل این فرم ساختاری، لستین می تواند به عنوان یک امولسیفایر مورد استفاده قرار گیرد. این ترکیب عمدتا از سویا استخراج می شود. عملکرد اصلی لستین مشارکت در متابولیسم و تنفس سلولی است. همچنین وجود لستین برای ساخت لیپوزوم ها و دیگر حامل های انرژی ضروری است.

—   عصاره پلانکتون: عصاره پلانکتون های دریایی غنی از ترکیبات فسفر است که برای حمل مواد مغذی لازم برای متابولیسم های سلولی ضروری است.

تحریک متابولیسم های سلولی سبب حذف مواد مضر از پوست می شود که به طور چشمگیری توانایی بازسازی و ترمیم پوست را افزایش می دهد. پلانکتون دارای توانایی محافظت از پوست در برابر آسیب رادیکال های آزاد است؛ همچنین می تواند روند بازسازی کلاژن و الاستین را افزایش دهد و در نتیجه پوست متراکم تر و سفت تر شده و خطوط و چین و چروک های ظریف نیز از بین می روند.

—   روغن هسته انگور قرمز، عصاره جو دوسر سیاه، فسفولیپید

تاثیرات و نتایج بالینی استفاده از ضد چروک درمال لایت آرسلمد ژاندارسل

بر اساس مطالعات، آزمایشات و پژوهش های عملی دراز مدت، تحت نظر پزشکان کلینیک Erich-Lexer (کلینیک جراحی پلاستیک و بیوتکنولوژی آزمایشگاه های ژاندارسل) در خصوص کرم ضد چروک درمال لایت آرسلمد ژاندارسل نتایج زیر به دست آمده است:

 

روش مصرف کرم درمال لایت آرسلمد ژاندارسل

صبح و/یا شب پس از شست و شو زیر کرم درمانی متناسب به عنوان رطوبت رسان و ترمیم کننده استفاده شود.

در افراد دارای پوست چرب می توان از این محصول به تنهایی به عنوان محصول درمان و مراقبت استفاده نمود.

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو در ارتباط باشید.   ۴۱۷۰۲ _ ۰۲۱ 

اویرو، همه چیز درباره زیبایی شما.

برچسب ها:
پیام بگذارید