کمپلکس ترمیم کننده آرسلمد ژاندارسل

کمپلکس ترمیم کننده آرسلمد ژاندارسل

در مقاله بررسی محصولات آرسلمد ژاندارسل، محصولات گروه آرسلمد ژاندارسل را معرفی و بررسی نمودیم. (جهت مشاهده مقاله کلیک کنید.)

از آنجائیکه پوست به طور مداوم در معرض آسیب های محیطی و استرس قرار می گیرد، مصرف برخی محصولات این گروه در کنار سایر محصولات درمانی توصیه می شود. یکی از این محصولات، کمپلکس ترمیم کننده آرسلمد ژاندارسل است. این محصول کاربرد و طیف مصرف گسترده ای دارد لذا در این مقاله تصمیم گرفتیم به بررسی جزئی تر آن بپردازیم.

توجه: گروه محصولات آرسلمد ژاندارسل، پوست را برای درمان ها، جراحی ها و اعمال زیبایی آماده کرده و بعد از آن نیز به پوست کمک می کند تا سریع تر بهبود یافته و ترمیم شود. این گروه محصولات برای افرادی که دارای پوست های حساس، آلرژیک و ملتهب هستند نیز قابل استفاده و بسیار ایده آل می باشد.

کمپلکس ترمیم کننده درمال آرسلمد ژاندارسل

کمپلکس ترمیم کننده آرسلمد ژاندارسل (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید)

کمپلکس ترمیم کننده درمال آرسلمد ژاندارسل، روند بازسازی و احیای لایه ی درم را افزایش می بخشد. این محصول به ملایمت پوست را خنک و نرم می کند و تبادل آب میان بافتی بین لایه های پوست را تعدیل می کند.

کمپلکس درمال ریپیر قادر است واکنش های آلرژیک پوست را از بین ببرد و قرمزی پوست در اثر افزایش گردش خود را بهبود داده و روند جوانسازی پوست را ترفیع می کند. ظاهر پوست را یکدست و هماهنگ می کند و الاستیسیته و طراوت را به پوست بازمیگرداند.

این محصول قادر به فعالسازی سنتز ماتریکس بین سلولی در لایه ی درم است. (ماتریکس بخشی از ساختار بافت همبندی است که وظیفه ی حفاظت و پشتیبانی از بافت های دیگر بدن از جمله پوست را بر عهده دارد.)

کمپلکس ترمیم کننده درمال آرسلمد ژاندارسل تاثیرات نرم کنندگی قابل ملاحظه ای برای پوست فراهم کند. همچنین سبب محافظت کامل از پروتئین های لایه درم می شود. این محصول مانع تخریب DNA و غشاهای سلولی ناشی از فرآیندهای اکسیداتیو  می شود و از انقباضات خود به خودی رشته های عضلانی جلوگیری می کند، همچنین قادر است مکانیسم های ایجاد چروک در لایه ی درم را مسدود کند.

کمپلکس ترمیم کننده درمال آرسلمد ژاندارسل چروک های پوست را از درون پر کرده و تبادل آب میان سلول های اپیدرم و غشای پایه ی پوست را به حالت تعادل باز می گرداند و به طور موثر واکنش های آلرژیک پوست را از بین می برد.

این محصول بطور فوق العاده ای آسیب دیدگی های پوست بعد از ایجاد آکنه را ترمیم کرده و پوست را بازسازی می کند. از دیگر خواص کمپلکس ترمیم کننده درمال آرسلمد ژاندارسل می توان به خاصیت جوانسازی و احیای لایه ی درم پوست، نرم کنندگی و یکسان سازی غشای سطح پوست و افزایش سقتی ،قوام و طراوت پوست اشاره کرد.

کمپلکس ترمیم کننده درمال آرسلمد ژاندارسل راه حلی است ایده آل برای بازگرداندن فرم چهره بعد از هر روش زیبایی یا جراحی که سبب ایجاد زخم شود (اعمال تروماتیک) همچنین این محصول مکانیسم پیری در اثر تابش اشعه UV را مسدود می کند.

مهمترین ویژگی ها و خواص کمپلکس ترمیم کننده درمال آرسلمد ژاندارسل

—   محافظت از DNA سلولی به منظور جلوگیری از تخریب سلول های پوست

—   ترمیم کننده موثر غشای سلولی

—   کاهش سوزش، قرمزی و تورم

—   تسریع روند بازسازی و احیای پوست

—   افزایش حالت الاستیکی و فوام پوست

—   حاوی پپتید های *Neurocosmetic

—   دارای آثار لیفت سطحی پوست

—   محرک روند بازسازی پوست

—   تسکین دهنده ی قرمزی و سوزش پوست های ملتهب

*Neurocosmetic: منظور از Neurocosmetic ترکیبات موضعی هستند که سبب بهبود عملکرد سیستم عصبی پوست شده و تعادل گیرنده های محیطی را به حالت اول باز می گردانند. پایانه های عصبی عملکردی کلیدی دارند و روی سرتاسر سطح پوست قرار دارند و انتهای آنها به فیبروبلاست های پوست متصل است. مطالعات اخیر نشان داده است، واکنش های عصبی و تحریکات پوستی که پایانه های عصبی سلولی را مورد هدف قرار می دهند و در نهایت منجر به تخریب سلول های فیبروبلاست و پیری پوست می شوند.

ترکیبات و مواد موثره کمپلکس ترمیم کننده درمال آرسلمد ژاندارسل

—   ماتریکسل ۳۰۰۰ (Matrixyl 3000): پتنت پپتیدی انحصاری ژاندارسل که با تحریک فیبروبلاست سبب افزایش تولید کلاژن می شود.

(جهت آشنایی بیشتر به مقاله بررسی محصولات آرسلمد ژاندارسل مراجعه شود.)

—   نئوترازن (Neutrazen): پتنت پپتیدی انحصاری ژاندارسل با خاصیت neuro-cosmetic است.

(جهت آشنایی بیشتر به مقاله بررسی محصولات آرسلمد ژاندارسل مراجعه شود.)

—   دپانتنول: تامین رطوبت سریع و عمیق پوست، دارای خواص ترمیم کنندگی جراحات و سوختگی پوست، افزایش کراتینیزیشن سلولی، کاهش خارش و تحریک و التهابات پوستی (جهت آشنایی بیشتر به مقاله کرم ضد چروک درمال لایت ژاندارسل مراجعه شود.)

—   ویتامین B5: اصلاح کننده ی جوش، نرم کننده، جلوگیری از تخریب حالت چهره (جهت آشنایی بیشتر به مقاله کرم ضد چروک درمال لایت ژاندارسل مراجعه شود.)

—   عصاره پلانکتون: عصاره پلانکتون های دریایی غنی از ترکیبات فسفر است که برای حمل مواد مغذی لازم برای متابولیسم های سلولی ضروری است. (جهت آشنایی بیشتر به مقاله کرم ضد چروک درمال لایت ژاندارسل مراجعه شود.)

—   عصاره جلبک قرمز: محتوای کمی و کیفی مواد مغذی موجود در جلبکها شبیه ترکیبات خون انسان است. این ترکیب حاوی اسیدهای چرب غیر اشباع، پلی ساکارید ها، اسیدهای آمینه، اسید آلژنیک، ویتامین ها و پیش زمینه ساز آنها (A, C, D, B1, B2, B3, B6, B12, E, R,PP)، آنزیم ها، فیتوهورمون ها یا هورمون های گیاهی و مواد معدنی (K, Na , Ca, Mg, I, Cl, S, Si) می باشد.

تمامی این مواد موثره و ترکیبات فعال دارای اثرات محافظتی و خواص آنتی باکتریال روی سطح پوست هستند. همچنین عصاره جلبک قرمز دارای خواص ضد التهابی، افزایش سیستم ایمنی، ضد رادیکال آزاد و ضد عفونی کنندگی نیز می باشد.

—   آلیستین (Alistin)، سیستم زیستی رطوبت رسان

تاثیرات و نتایج بالینی استفاده از کمپلکس ترمیم کننده درمال آرسلمد ژاندارسل

بر اساس مطالعات، آزمایش ها و پژوهش های عملی دراز مدت، تحت نظر پزشکان کلینیک Erich-Lexer (کلینیک جراحی پلاستیک و بیوتکنولوژی آزمایشگاه های ژاندارسل) در خصوص کمپلکس ترمیم کننده درمال آرسلمد ژاندارسل نتایج زیر به دست آمده است.

روش مصرف کمپلکس ترمیم کننده درمال آرسلمد ژاندارسل

صبح و عصر مقدار کمی از محصول را پس از شست و شو استفاده کنید و سپس از کرم دلخواه استفاده کنید.

در پوست های چرب و مستعد به جوش می توان از این محصول به تنهایی به عنوان مراقبت شب استفاده کرد.

مناسب برای مصرف بعد از آفتاب سوختگی، بیماری های نقص ایمنی پوست (رزاسه، آتوپیک، اگزما)، ترمیم کننده ی ایده آل پوست های آکنه ای و تحت درمان

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو در ارتباط باشید.   ۴۱۷۰۲ _ ۰۲۱ 

اویرو، همه چیز درباره زیبایی شما.

برچسب ها:
پیام بگذارید