کرم ایج سامم گینو

کرم ایج سامم گینو

ایج سامم گینو صعود به قله زیبایی!

ایج سامم گینو، یک راه حل موثر و بدون نیاز به جراحی است که قادر به رفع خطوط ریز و چروک های پوستی می باشد. به علاوه این محصول قادر به رفع خطوط بیانی، افتادگی پوست، لک های تیره، اسکار و منافذ باز نیز می باشد.

“سامم” یک کلمه فرانسوی به معنی “قله” است و منظور آن رسیدن به عالیترین مدارج هر چیز است. این دقیقا همان هدفی است که کرم ایج سامم گینو آن را دنبال می کند. رسیدن به بالاترین و بهترین حالت زیبایی و جوانی پوست!

در بسیاری از مراکز و اسپا های مراقبت پوست، پکیج محصولات ایج سامم به عنوان اصلی ترین درمان جوانسازی پوست مورد استفاده قرار می گیرد، چراکه علاوه بر تاثیرات فوق العاده، این محصول تاثیرات ماندگاری نیز به همراه دارد.

اویرو به عنوان نمایندگی فروش محصولات گینو در این مقاله قصد دارد به بررسی خواص، ترکیبات و روش مصرف ایج سامم گینو بپردازد.

 

 

 

 

مواد موثره و ترکیبات کلیدی ایج سامم گینو

ترکیبات اصلی ایج سامم گینو شامل موارد زیر است:

—   ویتامین سی:

این ترکیب کمک می کند لک های پوستی و چروک ها از بین بروند و از پوست در برابر رادیکال های آزاد محافظت می کند که در نتیجه پوست روشن تر شده و ظاهر چهره بهبود می یابد.

—   آدونوزین تری فسفات (ATP):

ATP نوع خاصی از انرژی است که درون تمام سلول های بدن از جمله سلول های پوست تولید می شود. تمام حرکات روزمره ما، فعالیت های بدنی و حتی رشد موهای ابرو و حرکات صورت، انرژی مورد نیاز خود را از ATP دریافت می کنند. با افزایش سن، میزان تولید انرژی ATP کاهش یافته و بدین ترتیب روی پوست چروک ایجاد می شود. یکی از مسئولیت های محصولات ایج سامم گینو بازگرداندن انرژی ATP و در نتیجه جوان نگه داشتن پوست است.

—   اکتینرژی:

“اکتینرژی” ترکیبی است که کمک می کند سلول های پوست اکسیژن بیشتری دریافت کرده و در نتیجه بهتر نفس بکشند.

—   کمپلکس حیات سلولی (CELLULAR LIFE COMPLEX):

این ترکیب حاوی ۵۶ ماده موثره فعال است که نیاز های ضروری پوست را برای سلامت و درخشندگی تامین می کنند.

—   آمینواسیدهای نوترکیب:

این ترکیب که “کمپلکس ایمنی” نیز نامیده می شود، فاکتوری موثر در حفاظت از ایمنی سلول های پوست محسوب می شود. با افزایش سن ایمنی سلول های پوست ضعیف تر می شود. اما تنها ۶ روز پس از مصرف کرم ایج سامم گینو، ایمنی سلول ها تا ۷۴ درصد افزایش می یابد.

 

سوالات رایج در خصوص کرم ایج سامم گینو

—   مراقبت های ضد چروک پوست از چه سنی می بایست آغاز شود؟

با نزدیک شدن به سنین ۳۰ سالگی، معمولا برخی نشانه های پیری نمایان تر می شوند. این زمان برای شروع مراقبت های ضد چروک جهت افزایش کلاژن و الاستین پوست ایده آل است. محصولات ایج سامم گینو مراقبت ضد چروک ویژه ای جهت متوقف نمودن روند پیری پوست ارائه می دهند.

—   آیا در سنین ۵۰ سالگی باز هم امیدی به درمان چروک های پوست وجود دارد؟

البته که وجود دارد!

این روزها بدون توجه به سن، ده ها روش جهت پیشگیری از پیر شدن و یا درمان چروک های پوستی وجود دارد. با این حال در نظر داشته باشید تمام درمان ها راه حل خوبی نیستند! چرا که برخی درمان های پوستی می توانند منجر به ایجاد عوارض ناخواسته ای شوند که گاهی تا آخر عمر فرد را درگیر می کند. بهترین و ایمن ترین راه، استفاده از محصولات تخصصی و حرفه ای است که ترکیبات و مواد به کار رفته در آن از مواد طبیعی مشتق شده باشند، مثل کرم ایج سامم گینو

—   بهترین زمان برای مصرف محصولات ایج سامم گینو چه سنی است؟

این محصول توسط متخصصین پوست برای سنین حدود ۴۰ – ۵۰ سال و به بالا توصیه شده است.

—   آیا محصولات ایج سامم گینو برای هر نوع پوستی قابل استفاده هستند؟

بله، محصولات ایج سامم گینو با دارا بودن ترکیبات گرانبهای بیولوژیک خود برای تمام افرادی که خواستار داشتن ظاهری جوان تر هستند با هر نوع پوستی قابل استفاده است.

—   آیا می توان در صورت داشتن چروک در اطراف چشم و پیشانی در سنین ۲۰ سالگی از کرم ایج سامم گینو استفاده کرد؟

از آنجاییکه ایج سامم برای سنین بالاتر پیشنهاد می شود، در سنین ۲۰ سالگی بهترین راه جلوگیری از پیری زودرس استفاده از ضد آفتابی است که قادر باشد به خوبی از پوست در برابر UVA و UVB حفاظت کند.

اگر چروک های ایجاد شده روی پوست عمیق تر از حدی است که انتظار می رود، اول مطمئن شوید که این خطوط فقط در صورت حرکات فیزیکی چهره مثلا خندیدن و یا اخم کردن ظاهر می شوند، در غیر اینصورت حتما برای انتخاب مراقبت های درست پوستی به پزشک متخصص مراجعه کنید.

—   ایج سامم چطور می تواند باعث از بین رفتن لک های ایجاد شده در اثر افزایش سن شود؟

یکی از نشانه های پیری پوست، ایجاد لک های قهوه ای روی پوست است، کرم ایج سامم گینو پیشگام محصولات ضد چروک و جوانساز است که می تواند به شما کمک کند تا از لک های ناخواسته ای که در اثر افزایش سن ایجاد می شود خلاص شوید.

ویتامین سی به عنوان یکی از ترکیبات کلیدی ایج سامم، عنصری طبیعی و ایمن برای مبارزه و از بین بردن لک های پیری است و پوستی صاف و نرم به ارمغان می آورد.

—   تاثیرات کرم ایج سامم گینو بعد از چه مدت آشکار می شود؟

تنها ۵۰ دقیقه پس از مصرف محصولات ایج سامم گینو، پوست ظاهری جوان تر و شاداب تر پیدا می کند. چراکه ترکیبات جادویی این محصول، چروک ها را پر می کنند و آن ها را برطرف می کنند. با این حال از آنجاییکه “گر صبر کنی ز غوره حلوا سازند” بهتر است برای رسیدن به بهترین نتایج و دستیابی به ظاهر دلخواه پوست، صبور باشید و درمان را ادامه دهید.

بر اساس آزمایشات انجام شده در آزمایشگاه های گینو، بعد از ۳ دوره مصرف کرم ایج سامم گینو نتایج زیر به دست آمده است:

—   کاهش عمق چروک های عمیق تا ۴۹٫۴ درصد

—   افزایش سفتی و قوام پوست تا ۴۲٫۶ درصد

—   افزایش حالت کشسان و الاستیکی پوست تا ۸۷٫۷ درصد

—   آیا می توان ایج سامم گینو را همراه با ماساژ روی پوست استفاده کرد؟

بله، در صورت مصرف محصولات ضد چروک همراه با ماساژ های خاص، مواد موثره به طور عمقی تری وارد پوست شده و در نتیجه نتایج درمان موثر تر خواهد بود. به همین خاطر در برخی مراکز درمانی با استفاده از محصولات ایج سامم گینو مراقبت های کامل ضد چروک همراه با ماساژ به ترتیب زیر انجام می شود.

***   گام اول: استفاده از کرم لایه بردار درم ابریژن گینو است، تا سلول های مرده را زدوده و سلول های جوان و تازه را جایگزین آن کند.

***   گام دوم: استفاده از سرم بازسازی کننده و ضد چروک ایج سامم گینو است. این محصول حاوی تمام ترکیبات کلیدی است که سلول ها را وادار به بازسازی و احیا می کنند.

***   گام سوم: ماساژ تکنیکی و تخصصی ضد چروک زیر نظر اپراتور آموزش دیده و متخصص است. این ماساژها باعث می شود مواد موثره موجود در سرم ایج سامم گینو به طور عمیق تری جذب پوست شوند.

***   گام چهارم: استفاده از ماسک صورت ایج سامم گینو است. استفاده از ماسک ایج سامم گینو سبب می شود تولید کلاژن افزایش یابد و ظاهری جوان و زیبا برای پوست ایجاد شود.

توجه داشته باشید گام های بالا مراقبت های حرفه ای با محصولات سالنی گینو است که حتما می بایست در مراکز خاص و زیر نظر متخصص انجام شود اما برخی افراد به دلیل مشغله کاری زمان کافی برای مراجعه به این مراکز را ندارند، پس راه حل چیست؟

خبر خوب آنکه کمپانی گینو برای بهره مندی از خواص و تاثیرات فوق العاده ایج سامم کرم ایج سامم گینو را برای مصرف خانگی تهیه و تولید کرده است.

(لازم به ذکر است اویرو تنها نمایندگی فروش محصولات خانگی گینو را بر عهده دارد، محصولات سالنی گینو می بایست زیر نظر متخصصین و با مراجعه به مراکز زیبایی استفاده شوند.)

—   آیا کرم درمان خانگی ایج سامم گینو موثر است؟

بله، اگر شما فرد پر مشغله ای هستید که زمانی برای مراجعه مداوم به مراکز زیبایی ندارید، باز هم می توانید از مزایای بی شمار ایج سامم گینو بهره مند شوید.

کافیست روزانه ۲ مرتبه (صبح و شب) از کرم ایج سامم گینو استفاده کنید. فراموش نکنید درمان هایی که در مراکز زیبایی انجام می شوند، جرفه ای تر بوده و سریع تر تاثیرات خود را ظاهر می کنند. اما این به معنی عدم تاثیر گذاری مراقبت های خانگی نیست.

تاثیرات کرم ایج سامم گینو گرچه ممکن است دیر تر ظاهر شود، اما ماندگار بوده و به اندازه درمان های تخصصی انجام شده در مراکز زیبایی موثر است.

 

 

فواید مصرف کرم ایج سامم گینو

کرم ایج سامم گینو (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید)

محصولی فوق العاده در جهت بازگردانی جوانی و قوام پوست! موثر در:

—   کاهش عمق و تعداد چروک ها و خطوط پوست

—   افزایش دهنده تولید کلاژن

—   کاهش لک های قهوه ای ناشی از افزایش سن

—   محافظت از پوست در برابر آسیب های رادیکال های آزاد

—   بازگرداندن توانایی پوست در حفاظت از خود

روش مصرف کرم ایج سامم گینو

هر صبح و/یا شب روی پوست تمیز صورت و گردن استفاده شود.

تجربیات مصرف و سوالات خود را در قسمت نظرات همین مقاله با اویرو در میان بگذارید.

 

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو در ارتباط باشید.   ۴۱۷۰۲ _ ۰۲۱ 

اویرو، همه چیز درباره زیبایی شما

برچسب ها:
پیام بگذارید