محصولات سبولوژی لیراک

محصولات سبولوژی لیراک

لیراک (LIERAC) یکی از قدیمی ترین برندهایی است که نه تنها در ایران بلکه در سراسر دنیا شناخته شده است، این برند فرانسوی برای انواع مشکلات پوستی، محصولات منحصر به فردی ارائه داده است.

برند پر طرفدار فرانسوی لیراک (LIERAC)، لاین محصولات جدید خود را که ویژه پوست های چرب و آکنه ای است، به نام “سبولوژی (sebologie)” نامگذاری کرده است. در این مقاله ضمن بررسی تاریخچه برند لیراک (LIERAC)، محصولات گروه سبولوژی (sebologie) لیراک و مشکلاتی که این محصولات قادر به رفع آن هستند، بررسی شده است.

 

 

تاریخچه برند لیراک (LIERAC)

لیراک (LIERAC) در سال ۱۹۷۵ توسط یک پزشک متخصص زیبایی بنیان گذاری شد، اولین محصولات لیراک (LIERAC) با تلفیق عصاره های گیاهی ساخته شدند و توانستند خیلی سریع آثار اعجاب انگیزی روی پوست بر جای بگذارند.

لیراک (LIERAC) به سرعت تبدیل به برند شماره یک درمو-کازمتیک (درمان بر مبنای زیبایی) در فرانسه و یک مرجع بین المللی در زمینه محصولات ضد چروک در دنیا گردید.

اعجاز ترکیبات گیاهی لیراک (LIERAC) – گیاه عشقه، گیاه آلکمیلا و گیاه دم اسب

اولین فرمولاسیون های لیراک بر پایه قدرت ترکیب سه گیاه ارزشمند طراحی شد: Alchemilla (آلکمیلا)، Ivy (عشقه) و Horsetail (دم اسب)، تاثیرات متقابل ترکیب این گیاهان روی فیبروبلاست ها (سلول مسئول سنتز کلاژن و هیالورنیک اسید) در آزمایشات بسیار زیادی به اثبات رسیده است.

ورود لیراک (LIERAC) به گروه آلس

در سال ۱۹۷۹، پاتریک آلس (بنیان گذار برند فیتو)، آزمایشگاه های لیراک (LIERAC) را با گروه خود ادغام کرده و برند لیراک (LIERAC) را با نام تجاری جدید ابداع کرد.

لیراک (LIERAC) همواره ایده هایی عملی و تکنیکی در زمینه مراقبت از پوست ارائه می دهد، ماهیت لیراک (LIERAC)، القاء حس زیبایی و ظراقت زنانه است، از جمله دیگر مزایای لیراک (LIERAC) که حس اشتیاق مصرف کننده را بر می انگیزد می توان به بافت دلپذیر، رایحه خوشایند و بسته بندی لوکس محصولات لیراک (LIERAC) اشاره کرد.

 

محصولات لیراک

 

افتخارات برند لیراک (LIERAC)

از جمله مهمترین افتخارات و مزایای برند لیراک (LIERAC) می توان به موارد زیر اشاره کرد:

—   در تولید محصولات لیراک (LIERAC)، گروهی از داروسازان، زیست شناسان، متخصصان پوست و بیوشیمی، تمام دانش خود را در آزمایشگاه های تحقیقاتی تخصصی به اشتراک می گذارند.

—   حاصل دانش و تحقیقات متخصصان طراح محصولات برند لیراک (LIERAC)، از طریق همکاری با بیمارستان ها و مراکز تحقیقاتی شناخته شده مثل (CNRS و INSERM) از لحاظ تجربی نیز مورد بررسی قرار می گیرد.

—  لیراک (LIERAC) در تولید محصولات خود همواره سه نکته را در نظر می گیرد: بالاترین میزان اثر بخشی، حداقل حساسیت و حداکثر ایمنی، بافت دلپذیر محصولات (تمام محصولات لیراک (LIERAC) سبب ایجاد بافتی مخملی روی پوست می شوند)

—   انجام پژوهش های مطالعاتی روی میزان رضایت مصرف کنندگان محصولات لیراک (LIERAC)

—   انجام آزمایش های بالینی در شرایط مطلوب آزمایشگاهی

—   حذف و کاهش ترکیبات مضر (مثل پارابن و مشتقات پتروشیمیکال)

—   انتخاب موثرترین ترکیبات و به کارگیری دقیق ترین دوز مواد موثره

—  لیراک (LIERAC) از دو طریق سبب درمان پوست می شود:

—            گیاه درمانی: استفاده از مواد موثره گیاهی برای نفوذ به عمق پوست و تاثیر روی سلول های اصلی پوست

—            آروماتراپی: در فرموله کردن محصولات لیراک همواره از رایحه گیاهانی استفاده شده که با عطر خود قادرند در مصرف کننده حس آرامش ایجاد کنند

—  لیراک (LIERAC) با وجود قدمت ۴۰ ساله در تولید محصولات درموکازمتیک، همواره سعی داشته همگام با تغییرات جامعه و پیشرفت علم فرمولاسیون محصولات خود را به روز کند

لیراک (LIERAC)، تجربه ی حس متفاوتی از زیبایی

لیراک (LIERAC) از زمان تاسیس، اولویت خود را روی استفاده از ترکیبات گیاهی بنا نهاده است، از رایحه لطیف محصولات تا بافت دلپذیر و سبک، همه چیز طراحی شده اند تا برای خانم ها تجربه ای از حسی بسیار منحصر به فرد پدید آورند. لابراتوارهای لیراک (LIERAC)، بهترین ترکیبات را برای ایجاد حس زیبایی و بالاترین اثر گذاری انتخاب کرده است.

به عنوان یکی از بزرگترین دغدغه های خانم ها می توان به مشکلات ناشی از چربی پوست مثل جوش، جای جوش، برق ناخوشایند، منافذ باز و.. اشاره کرد، لیراک (LIERAC) برای درمان و مراقبت این مشکلات گروه جدید محصولات خود به نام سبولوژی (sebologie) را به بازار ارائه کرده است.

معایب و مشکلات پوست چرب

چربی روی سطح پوست علاوه بر حفاظت از پوست می تواند از ظهور چروک و خطوط زودرس جلوگیری کند. با این وجود برخی افراد از بالا بودن میزان چربی پوست خود شکایت دارند چراکه این چربی می تواند باعث بروز مشکلاتی روی سطح پوست شود که به عنوان اصلی ترین آنها می توان موارد زیر را نام برد:

—   آکنه یا جوش

احتمالا جوش شایع ترین مشکلی است که بزرگسالان به خصوص در سنین ۱۲ تا ۱۹ سالگی با آن مواجه می شوند، این ناراحتی ناخوشایند پوستی می تواند مستقیما روی اعتماد به نفس افراد تاثیر بگذارد.

جوش زمانی ایجاد می شود که غدد سباسه بیش از اندازه فعال باشند و چربی بسیار زیادی تولید کنند، بدین ترتیب فولیکول ها مسدود شده و منجر به ایجاد جوش سرسیاه و سرسفید می شود. در صورت ادامه تکثیر چربی در فولیکول های مسدود شده، جوش ها ملتهب می شوند و در نتیجه کیست و نودول ایجاد می کنند.

با وجود آنکه جوش برای سلامتی مضر نیست و پس از مدتی خود به خود از بین می رود، اما جوش های شدید قطعا ردشان باقی می ماند، از این رو لازم است جوش ها به موقع درمان شوند.

—   برق ناخوشایند روی پوست

بالا بودن میزان ترشح سبوم، سبب می شود چربی به سطح پوست منتقل شده و پوست همواره ظاهری چرب، براق و ناخوشایند داشته باشد.

—   منافذ باز

منافذ پوست، روزنه های کوچکی هستند که روی سطح پوست برای تامین رطوبت و آبرسانی پوست قرار دارند، اما به محض آنکه این منافذ پوست به اندازه ای بزرگ شوند که با چشم غیر مسلح قابل مشاهده باشند باعث سرخوردگی و ناامیدی فرد می شوند، اندازه منافذ تا حد زیادی وراثتی است، اما به نظر می رسد به دام افتادن چربی، زیر پوست می تواند باعث بزرگ شدن اندازه منافذ پوست شود. بنابراین با کنترل چربی پوست می توان تا حد زیادی به انقباض منافذ پوست کمک کرد.

—   اسکار و لک جای جوش

اسکار بخشی از پوست است که معمولا رنگ و یا بافت متفاوتی در مقایسه با پوست اطراف خود دارد، این شرایط پوستی در نتیجه ی آسیب به پوست ایجاد می شود. (مثلا جای جوش ایجاد شده پس از درمان جوش) با وجود آنکه تقریبا تمام اسکار ها به مرور زمان محو می شوند، اما برخی از آنها در مناطقی ایجاد می شوند که قابل مشاهده است و ممکن است در زندگی روزمره جلب توجه کند، مشکلات مربوط به جای جوش نیاز به مراقبت های پزشکی ندارند، اما حضور آنها می تواند ناراحت کننده باشد.

به عنوان یکی از بهترین راه حل های درمان پوست های چرب می توان به محصولات سبولوژی لیراک اشاره کرد.

محصولات لاین سبولوژی لیراک (LIERAC)

محصولات سبولوژی لیراک (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید) بدون ایجاد کوچکترین اثر خشکی با استفاده از دقیق ترین مواد موثره، سه مشکل اصلی پوست های چرب را به خوبی کنترل و درمان می کنند:

۱–  برق ناخوشایند پوست —> از طریق تعدیل میزان ترشح چربی پوست

۲– منافذ باز پوست —> از طریق کاهش و کنترل چربی تجمع یافته در منافذ پوست

۳– جای جوش های مقاوم به درمان —> از طریق جلوگیری از شیوع باکتری های سطح پوست و جلوگیری از شاخی شدن سطح پوست (لایه برداری ملایم سلول های مرده سطح پوست)

ترکیبات و مواد موثره فعال محصولات سبولوژی لیراک (LIERAC SEBOLOGIE)

زینک گلوکونات: پاکسازی و تنظیم تعادل مجدد میزان ترشح چربی پوست برای ایجاد ظاهری مات و کاهش منافذ باز پوست

سالیسیلیک اسید: تعدیل بازسازی سلولی و حذف سلول های مرده پوست به منظور افزایش لطافت و عملکرد کراتولیتیکی پوست

 

گام های سه گانه درمان با محصولات سبولوژی لیراک (LIERAC SEBOLOGIE)

لاین محصولات سبولوژی لیراک شامل سه محصول متنوع است که هر یک عملکرد منحصر به فردی داشته و برای بهره مندی از نتایج کامل استفاده هر سه محصول در کنار یکدیگر توصیه می شود.

گام اول: آماده سازی پوست برای درمان با محلول سبولوژی لیراک

محلول کراتولیتیک سبولوژی لیراک (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید)

این محلول با اثرات لایه برداری خود، بدون خشک کردن پوست، برای رفع معایب پوست در هر مرحله راه حلی مناسب فراهم می آورند. پس از مصرف، پوست به سرعت مات می شود و بعد از ۲۸ روز، پوست شفاف تر شده، لک های پوستی اصلاح شده و منافذ باز پوست کوچک تر می شوند.

ترکیبات و مواد موثره محلول سبولوژی لیراک

—   حاوی ۱۰ درصد AHA (گلیکولیک اسید و لاکتیک اسید): عملکرد لایه برداری سطحی

—   سالسیلیک اسید (تاثیرات کراتولیتیک): موثر در درمان جوش، جای جوش و لک های مقاوم

—   زینک گلوکونات (کنترل کننده چربی و قابض منافذ): موثر روی درمان برق ناخوشایند پوست و منافذ باز پوست

این محصول دارای عطر و بوی منحصر به فرد و ترکیبی از گریپ فروت، سدر و مشک است که به محض استفاده حس تمیزی به پوست می دهد.

روش مصرف محلول سبولوژی لیراک

شب ها با استفاده از یک پد پنبه ای روی کل سطح پوست استفاده شود، می توان از این محصول به تنهایی یا همراه با سایر کرم های درمانی لیراک استفاده کرد. از استفاده این محصول دور چشم خودداری کنید.

—   به هیچ عنوان از این محصول دور چشم استفاده نکنید.

—   این محصول حاوی هیدروکسی اسید هاست، بنابراین توصیه می شود در طول مصرف این محصول از پوست در برابر آفتاب محافظت کاملی کنید.

—   در پوست های آسیب دیده از این محصول استفاده نکنید.

—   در طول مصرف این محصول، خارش و احساس سوزن سوزن شدن پوست طبیعی است.

—   در صورت مصرف محصولات دیگر حداقل ۱۰ دقیق تا جذب محلول لیراک زمان بدهید.

 

 

گام دوم: تعدیل و تنظیم اثرات درمان با ژل متعادل کننده سبولوژی لیراک

ژل تنظیم کننده سبولوژی لیراک (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید)

این محلول با اثرات لایه برداری خود، برای رفع معایب پوست در هر مرحله راه حلی مناسب فراهم می آورد. ژل متعادل کننده سبولوژی لیراک دارای عملکرد مات کنندگی بوده و میزان ترشح چربی را کاهش داده و سبب تقویت سد دفاعی پوست می شود.

ترکیبات و مواد موثره ژل متعادل کننده سبولوژی لیراک

—   زینک گلوکونات (کنترل کننده چربی و قابض منافذ): موثر روی درمان برق ناخوشایند پوست

—   رتینول: موثر در درمان چربی پوست و منافذ باز پوست

—   سالسیلیک اسید (تاثیرات کراتولیتیک): موثر در درمان جوش، جای جوش و لک های مقاوم

—   پریبیوتیک: موثر در افزایش مقاومت طبیعی پوست

روش مصرف ژل متعادل کننده سبولوژی لیراک

صبح و/یا شب روی کل سطح پوست استفاده شود، ابتدا روی نواحی از پوست که مشکل بیشتری دارد تمرکز کنید، از استفاده این محصول دور چشم خودداری کنید.

 

گام سوم: درمان موضعی با کنسانتره ضد جوش سبولوژی لیراک

کنسانتره ضد جوش سبولوژی لیراک (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید)

کنسانتره ضد جوش سبولوژی لیراک، خشک کننده جوش است و دارای خواص ضد عفونی کنندگی و مهار انتشار باکتری های مولد جوش و تمیز کننده عمقی پوست می باشد، این محصول، یک درمان هدفمند جهت برطرف کردن لک و جای جوش های مقاوم است که با الهام از شیوه پاکسازی عمقی پوست عمل می کند. شیوه پاکسازی عمقی پوست، یک روش درمانی زیبایی است که با تاثیرات لایه برداری خود بازسازی سلولی را افزایش می دهد، منافذ باز پوست کاهش یافته و پوست از عمق تمیز و شفاف می شود.

ترکیبات و مواد موثره کنسانتره ضد جوش سبولوژی لیراک

این محصول با دارا بودن غلظت بالای مواد موثره فوق العاده خود به سرعت جوش را خشک کرده و جای جوش های باقی مانده را برطرف می کند.

—   زینک گلوکونات (کنترل کننده چربی و قابض منافذ): موثر روی درمان برق ناخوشایند پوست

—   سالسیلیک اسید (تاثیرات کراتولیتیک): موثر در درمان جوش، جای جوش و لک های مقاوم

—   آزلائیک اسید (درمان جوش): موثر جلوگیری از گسترش باکتری مولد جوش (پروپینی باکتری)

—   پودر کالامین: دارای تاثیرات ضد عفونی کنندگی

بافت این محصول برای به حداکثر رساندن تاثیرات هم افزایی هر یک از دو فاز تشکیل شده است (فرمول دو فاز لیکوئیدی و پودری)

روش مصرف کنسانتره ضد جوش سبولوژی لیراک

شب ها روی پوست صورت استفاده شود.

یک گوش پاک کن را داخل بطری محصول فرو کنید تا قسمت پودری آن را حس کنید.

به سرعت گوش پاک کن را از محلول خارج کنید و مستقیما روی جوش ها و مناطق درگیر استفاده کنید.

از تماس محصول با پوست اطراف چشم خودداری کنید.

محصول را تکان ندهید.

به هیچ عنوان محتویات محصول را مخلوط نکنید.

—   به هیچ عنوان از این محصول دور چشم استفاده نکنید.

—   این محصول حاوی هیدروکسی اسید هاست، بنابراین توصیه می شود در طول مصرف این محصول از پوست در برابر آفتاب محافظت کاملی کنید.

—   در پوست های آسیب دیده از این محصول استفاده نکنید.

—   در طول مصرف این محصول، خارش و احساس سوزن سوزن شدن پوست طبیعی است.

—   در صورت مصرف محصولات دیگر حداقل ۱۰ دقیقه تا جذب محلول لیراک زمان بدهید.

 

 

نتایج آزمایش های بالینی محصولات سبولوژی لیراک (LIERAC SEBOLOGIE)

براساس بررسی های انجام شده روی ۲۲ داوطلب مصرف کننده ژل سبولوژی لیراک، ۹۱ درصد آنها از کاهش برق ناخوشایند پوست خود رضایت داشتند.

براساس بررسی های انجام شده روی ۲۲ داوطلب مصرف کننده محلول سبولوژی لیراک، ۸۶ درصد آنها از کاهش عمق و تعداد منافذ باز پوست خود رضایت داشتند.

براساس بررسی های انجام شده روی ۵۱ داوطلب مصرف کننده ژل سبولوژی لیراک+محلول سبولوژی لیراک+ کنسانتره سبولوژی لیراک، ۶۰ درصد آنها از کاهش و اصلاح جای جوش های مقاوم پوست خود رضایت داشتند.

 

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو در ارتباط باشید.   ۴۱۷۰۲ _ ۰۲۱ 

اویرو، همه چیز درباره زیبایی شما.

 

 

 

 

برچسب ها:
پیام بگذارید