سرم یونیورسال سین بیونیم

سرم یونیورسال سین بیونیم

در مبحث مراقبت های پوستی عوامل متعددی بر روی کیفیت پوست تاثیر گذارند!

پوست، روزانه با انواع آسیب ها روبروست، انواع آلودگی ها، استرس های روزانه، اشعه UV، افزایش سن و…، همه و همه سبب تضعیف و عدم تعادل عملکرد سد دفاعی پوست شده و در نهایت منجر به ایجاد اختلالات پوستی مثل تیرگی پوست، چروک ها، خطوط ریز، لکه های قهوه ای و کاهش استحکام پوست، التهابات و واکنش های غیر عادی پوست و …می گردند.

پوست به طور مداوم در معرض آلودگی های محیطی قرار دارد و این موضوع خود عاملی است که تعادل میکروبیوتای پوست را بر هم زند و تغییر در روند نوسازی سلولی را به دنبال خواهد داشت که در نهایت منجر به پیری زودرس پوست می گردد.

در این مقاله به بررسی یکی از محصولات پرطرفدار، به نام سرم یونیورسال از برند سین بیونیم فرانسوی می پردازیم که تاثیری ویژه در جهت مراقبت از پوست در برابر انواع آسیب های روزانه پوستی دارد.

در ادامه با ما همراه باشید!

درباره برند سین بیونیم بیشتر بدانید!

لابراتوارهای سین بیونیم با بهره مندی از دانشی منحصر به فرد، گروه محصولات مراقبت زیبایی خود را با هدف افزایش زیبایی و حفاظت از پوست ارائه داده است. بر اساس فلسفه این برند بهتر است پیش از اصلاح مشکلات و رفع معایب پوست، نخست توانایی پوست در حفاظت از خود، بازسازی و افزایش یابد.

همانگونه که در مقدمه عنوان گردید، لایه محافظ پوست در اثر عواملی مثل افزایش سن، استرس و آسیب های محیطی تغییر کرده و عملکرد آن تضعیف می شود، این تغییر در عملکرد دفاعی پوست سبب پیری زودرس پوست و ایجاد مشکلات پوستی می شود. بر این اساس محققان لابراتوارهای سین بیونیم یک سیستم جامع منحصر به فرد، با استفاده از “Pro-B3” ایجاد کردند که روی ۳ سد ضروری اپیدرم پوست تاثیر می گذارد.

 ۳ سد دفاعی پوست که وظیفه مراقبت از سلامت پوست را دارا هستند کدام اند؟

***   سد دفاعی میکروبی (میکروبیوتا): 

میکروبیوتای پوست را به عنوان باکتری هایی می شناسیم که به طور طبیعی سطح پوست ما را پوشانده و با سلول های بدن همزیستی دارند این باکتری ها به طور مداوم با سلول های ایمنی همکاری نموده و با ایجاد یک لایه محافظ قوی، از رشد و تکثیر میکروب های نامطلوب جلوگیری می کند. این بخش به صورت مستقیم با سد فیزیکی و سد ایمنی پوست همکاری داشته و از پوست در برابر انواع آسیب های داخلی و خارجی محافظت می کند و مانع از اختلال در عملکرد یا تحریک پوستی می گردد.

***   سد ایمنی پوست: درست همانند بدن، پوست نیز دارای سیستم دفاعی ایمنی و سلول های نگهبان در لایه اپیدرم خود می باشد که جهت عملکرد دفاعی بسیار ضروری می باشد.

***  سد فیزیکی: این سد دفاعی مکانیکی در برابر آسیب های بیرونی ( آب، رطوبت، ساییدگی، آسیب های شیمیایی یا ناشی از شرایط آب و هوایی و…) می باشد.

میکروبیوتای پوست چیست؟

میکروبیوتا، به تمام میکروارگانیسم ها از جمله انگل ها، باکتری ها، ویروس ها و قارچ ها اشاره دارد که بر روی قسمت های مختلف بدن مانند روده، دهان، بینی و حتی پوست ما زندگی می کنند. (صرف نظر از ترکیب میکروبی، واژه میکروبیوم به تمام ژن های موجود در میکروبیوتا اشاره دارد. )

مطالعات اخیر نشان می دهد که این باکتری های متولد شده به طور فعال در حفاظت از پوست و حفظ تعادل میکروبیولوژیک پوست کمک می کنند.

برای سالیان زیاد، تحقیقات فراوانی در آزمایشگاه های مختلف جهت کشف این میکروارگانیسم ها  انجام شد تا این مسئله روشن گردد که چه میزان این میکرو اورگانیسم برای سلامت ما دارای اهمیت هستند.

درست همانند میکروبیوتای روده ای که بر عملکرد مناسب سیستم گوارشی تاثیر می گذارد، میکروبیوتای پوست یک روند واقعی در برابر عفونت های پوستی دارد همچنین نقش مهمی را در سلامت و زیبایی پوست ایفا می کند.

میکروبیوتای پوست که جایگاه آن در لایه اپیدرم پوست می باشد، به طور معمول هیچ بیماری ایجاد نمی کنند، بلکه حضور آنها مانع از تکثیر میکروب های نامطلوب و واکنش های التهابی ناخواسته و بیماری زا می شوند. این باکتری ها با تقویت سیستم ایمنی بدن می توانند به صورت یکپارچه ای دفاع پوست را تقویت نمایند.

با این حال، برای حفاظت مهم است این نوع از باکتری های مفید به اندازه کافی فراوان و متنوع باشد.

{نکته مهمی که می تواند بسیار قابل توجه قرار گیرد، این است که با افزایش سن و قرار گرفتن در معرض آلودگی شهری، تنوع میکروبیوتای پوست کاهش یافته و بواسطه این امر، نقش حفاظتی آنها به مرور زمان تضعیف می گردد.}

امروزه ما شاهد پیشرفت های زیادی در زمینه دانش درماتولوژیک بوده ایم!

در جهت بازگرداندن زیبایی طبیعی پوست، تحقیقات سین بیونیم با کشف این موضوع که بسیاری از اختلالات پوستی ریشه در تغییرات میکروبیوتای پوست دارد با ارائه فرمولاسیون ویژه خود، در راستای به تعادل رساندن میکروبیوتای پوست محصولاتی ارائه شد که تمام مشکلات و اختلالات پوستی ما را حل می کند.

Pro-B3″ سین بیونیم چیست؟

تحقیقات وسیع سین بیونیم بر روی ترکیب منحصر pro-b3 متمرکز می باشد، پرو بی ۳، مجموعه ای از ترکیبات فعال را به وجود می آورد که باکتری های خوب را از بد متمایز و برای محافظت از پوست و تقویت سیستم ایمنی بسیار حائز اهمیت است.

این سیستم دفاعی چندگانه، در سه سطح عمل می کنند:

_ قدرت باکتری های مفید پوست افزایش می یابد.

_ تقویت سیستم ایمنی بدن افزایش می یابد.

_ باعث افزایش تقویت لایه محافظ پوست می شود.

پرو – بی ۳ بخش اصلی تمام راه حل های مراقبتی پوست در سین بیونیم می باشد و در سرم یونیورسال با غلظت بسیار بالا استفاده شده است.

محصول انحصاری سین بیونیم که دارای بالاترین غلظت “Pro-B3” است با نام سرم یونیورسال سین بیونیم وارد بازار شده است:

سرم یونیورسال سین بیونیم

سرم یونیورسال سین بیونیم (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید)

به طور کلی، سرم یک محصول مراقبت از پوست است که به دلیل غلظت بالا و ترکیبات قدرتمند آن با هدف سلامت پوست، مشکلات پوستی را هدف قرار می دهد.

به طور معمول سرم ها نسبت به سایر محصولات دارای ساختار ریز مولکولی هستند. به همین علت، ترکیبات آن به طور اثر بخش، عمیقا به پوست نفوذ کرده و راهکاری عالی جهت رفع نگرانی های خاص پوستی است که از جمله نشانه های پیری را رفع می کند.

همانطور که در خصوص سدهای دفاعی پوست توضیح داده شد، در صورت هرگونه تغییر در این سدها، کیفیت پوست تنزل پیدا می کند. سرم یونیورسال با بهره گیری از ترکیب انحصار PRO-B3 در مرکز برنامه های درمانی مراقبتی سین بیونیم قرار دارد و با سیستم دفاعی چندگانه خود، نقش بسزایی در بهبود کیفیت پوست و رفع مشکلات پوستی دارا می باشد.

این سرم بدون در نظر گرفتن نوع پوست، سن و یا حتی مشکلاتی که دارد پوست را احیا می کند.

سرم یونیورسال به دلیل دارا بودن ترکیب پرو_بی۳ در فرمولاسیون خود ، وظیفه تقویت دفاع طبیعی را به صورت ویژه ای انجام می دهد. همچنین پس از هر دوره استفاده شاهد شفافیت و درخشش چشم گیری در پوست خود خواهید بود که علائم پیری را به طور ویژه ای کاهش می دهد.

ترکیبات سرم یونیورسال سین بیونیم

عصاره خالص پرو _ بی ۳: (مهمترین ترکیبات “Pro-B3”) شامل:

—   روغن بذر کتان سرشار از Ω۳, Ω۶,Ω۹

—   عصاره ی غشایی مخمر اصلاح شده

—   عصاره تخم شنبلیله

اسید هیالورونیک درشت مولوکول: مرطوب کننده و آبرسان

نتایج استفاده از سرم یونیورسال سین بیونیم

 

روش مصرف سرم یونیورسال سین بیونیم

این محصول به دو صورت قابل استفاده است.

** در صورت استفاده از چند محصول، سرم را قبل از اولین محصول مراقبتی روی پوست تمیز و خشک استفاده نمایید.

** در ترکیب با سایر محصولات روزانه، می توانید به راحتی آن ها را با هم در کف دستتان مخلوط کنید و سپس استفاده نمایید.

( ساختار لطیف و خوب این سرم با تمامی فرم های های محصولات “ژل، کرم، سرم” و … هماهنگی دارد.)

در مقالات بعدی محصولات مراقبت روزانه سین بیونیم و محصولات پوست چرب سین بیونیم را بررسی خواهیم کرد.

 

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو در ارتباط باشید.   ۴۱۷۰۲ _ ۰۲۱ 

اویرو، همه چیز درباره زیبایی شما.

 

 

 

 

 

برچسب ها:
پیام بگذارید