روغن پردی ژیوز نوکس

روغن پردی ژیوز نوکس

روغن پردی ژیوز نوکس، پرتره ی تمام نمای مکتب فکری محصولات نوکس

روغن پردی ژیوز نوکس، به عنوان شاهکار نهایی و محبوب ترین محصول کمپانی نوکس، با اتکا بر فرمولاسیون طبیعی، بافت غیر چرب و رایحه ی بی همتای خود، حس منحصر به فردی از زیبایی پوست و مو را به ارمغان می آورد.

روغن پردی ژیوز نوکس، تحقق تمام تعهدات کمپانی نوکس است و در تمامی فصول سال برای انعکاس نور و خلق گرما، همراه زیبایی شماست.

 

 

 

ترکیبات روغن نوکس ، فرمولاسیون روغن پردی ژیوز نوکس یک نوآوری حقیقی

روغن پردی ژیوز نوکس تمام مزایای یک روغن گیاهی را در یک بافت منحصر به فرد (روغن خشک) برای پوست و مو فراهم می آورد و به سرعت بدون بر جای گذاشتن اثری از چربی به عمق پوست و مو نفوذ می کند.

فرمولاسیون طبیعی (بیش از ۹۸% ترکیبات کاملا گیاهی) این محصول غنی از ویتامین E و فاقد سیلیکون، روغن های مینرال و پارابن است و نه تنها روی صورت، بلکه روی بدن و مو نیز قابل استفاده است.

تنها با یکبار استفاده، پوست تغذیه، ترمیم و تقویت شده و موها درخشان و نرم می شوند. فرمولاسیون منحصر به فرد نوکس که غنی از روغن ماکادمیا است و سبب تغذیه رسانی عمیق پوست و مو می شود.

 

ترکیبات طبیعی برای بهره مندی از خواص روغن های گیاهی و افزایش زیبایی پوست

—   Tsubaki (تسوباکی): روغنی فوق العاده ارزشمند که از گل تسوباکی استخراج می شود تا زیبایی جاودانی خلق کند که قرن ها توسط گیشاها برای مراقبت، تغذیه رسانی و رطوبت پوست و مو از آن استفاده می شده است. روغن تسوباکی نوکس از روش تقطیر سرد و با مرغوب ترین کیفیت به دست می آید، به علاوه روغن تسوباکی سرشار از آنتی اکسیدان است که ارزش آن را چندین برابر می کند.

—   Camellia (کاملیا): روغن دانه کاملیا به دلیل توانایی اعجاب انگیز در مراقبت از پوست و مو، قرن هاست در آسیا شناخته شده است، در روغن پردی ژیوز نوکس از روغن کاملیای آسیایی استفاده شده است که به روش تقطیر سرد (طی فرآیند ارگانیک) به دست می آید که تضمین کننده خلوص بسیار بالا و کیفیت آن است. این روغن به دلیل دارا بودن مقادیر زیاد امگا-۹ (یک اسید چرب اشباع نشده) انتخاب شده است و باعث می شود خواص رطوبت رسانی و تغذیه رسانی خوبی به ارمغان بیاورد.

—   Argan (آرگان): روغن آرگان به دلیل خواص بالا در تغذیه رسانی پوست و تاثیرات مثبت روی مو شناخته می شود، روغن آرگان ارگانیک به کار رفته در محصولات پردی ژیوز نوکس از روش تقطیر سرد به دست می آید و دارای بالاترین میزان کیفیت است. روغن آرگان سرشار از امگا-۶ است و دارای خواص ترمیم کنندگی بسیار بالا به خصوص برای موهاست.

—   Almond (بادام): روغن و شیر بادام از پوسته مخملی گیاه بادام استخراج می شوند، نوکس این ترکیب را از پوسته بادام شیرین و با روش تقطیر سرد استخراج می کند، روغن بادام سرشار از اسیدهای چرب امگا-۹ و امگا-۶ است و تاثیرات فوق العاده ای در تغذیه رسانی پوست و مو دارد و به سرعت سبب نرمی و لطافت آن می شود.

—   Borage (گل گاو زیان): گل گاو زبان یک گیاه علفی است که به صورت خودرو در کناره جاده ها رشد می کند، نوکس روغن گل گاوزبان خود را با روش تقطیر سرد استخراج می کند، گل گاو زیان سرشار از اسید های چرب اشباع نشده امگا-۶ بوده که سفتی و لطافت پوست را افزایش می دهد و به دلیل خواص نرم کنندگی خود مشهور است.

—   Hazelnut (فندق): در میان تمام مغز های روغنی، روغن فندق تصفیه شده قابل هضم ترین و سبک ترین روغن به شمار می آید، نوکس روغن فندق خود را از تقطیر سرد به دست می آورد که ضامن کیفیت بالای آن است، روغن فندق حاوی ۷۰% امگا-۹ و ویتامین E است، به همین خاطر دارای خواص رطوبت رسانی و نرم کنندگی بالایی است و از پوست و مو به خوبی حفاظت می کند.

—   Macadamia (ماکادمیا): ماکادمیا درختی است که در مناطق گرمسیری می روید و عمدتا به خاطر هسته ماکادمیا که کوچک، گرد، بسیار خوش طعم و سرشار از روغن است شناخته می شود، روغن ماکادمیا نوکس طی فرآیند تقطیر سرد میوه ماکادمیا رسیده به دست می آید. روغن ماکادمیا بسیار سبک بوده و سریعا توسط اپیدرم جذب می شود و هیچ اثری از چربی روی پوست برجای نمی گذارد، با وجود اینکه این روغن سرشار از اسیدهای چرب است اما بافت آن شبیه به سرم بوده و به سرعت پوست های خشک را تغذیه رسانی کرده و ناراحتی و خشکی پوست را رفع می کند.

 

 

فواید روغن نوکس

روغن پردی ژیوز نوکس یک محصول چند منظوره است که تاثیرات آن روی زیبایی پوست و مو به اثبات رسیده است.

***   خواص روغن نوکس : فواید مصرف روغن پردی ژیوز نوکس زوی صورت

—   خواص آنتی اکسیدانی

تنها یک قطره از روغن پردی ژیوز نوکس برای حفاظت از پوست در برابر ۹۰% رادیکال های آزاد کافیست.

—   خواص حفاظتی در برابر آلودگی

روغن پردی ژیوز نوکس مانع چسبیدن آلودگی و ذرات آلاینده معلق به پوست می شود.

***   خواص روغن نوکس : فواید مصرف روغن پردی ژیوز نوکس زوی بدن

روغن پردی ژیوز نوکس تا ۳۰%  از ظاهر شدن ترک های پوستی جدید جلوگیری می کند.

مطالعات انجام شده روی ترک های پوستی، زیر نظر متخصصان پوست روی خانم های باردار و یا افراد تحت تغییرات ناگهانی وزن نشان داده روغن پردی ژیوز نوکس برای استفاده در تمامی نواحی بدن (بازوها، پاها، ران، دکولته و شکم) موثر است.

 

***   خواص روغن نوکس : فواید مصرف روغن پردی ژیوز نوکس زوی موها

مطالعات انجام شده توسط متخصصان آرایش و زیبایی مو روی ۲۹ داوطلب در طول ۲۸ روز نشان می دهد، روغن پردی ژیوز نوکس تاثیرات زیر را روی مو به همراه داشته است:

—   افزایش انعطاف پذیری مو تا ۱۰۴%

—   ایجاد یک لایه روی مو به منظور حفاظت بیشتر از موها تا ۱۰۲%

—   ترمیم موها تا ۸۷%

—   افزایش درخشندگی موها تا ۸۱%

 

 

انواع روغن پردی ژیوز نوکس

این محصول در دو حجم ۵۰ میل و ۱۰۰ میل و در دو نوع ساده و شیمردار (طلایی یا اکلیلی) موجود است، روغن شیمردار نوکس تمامی خواص روغن ساده را داراست و به دلیل براق بودن مصرف آن روی صورت، بدن و یا مو سبب افزایش درخشندگی بیشتر می شود.

روغن پردی ژیوز نوکس ساده ۵۰ میل (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید)

روغن پردی ژیوز نوکس ساده ۱۰۰ میل (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید)

روغن پردی ژیوز نوکس شیمردار ۵۰ میل (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید)

روغن پردی ژیوز نوکس شیمردار ۱۰۰ میل (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید)

 

 

سوالات رایج درباره روغن پردی ژیوز نوکس

روغن خشک چیست؟

روغنی که خشک نامیده می شود، بعد از استفاده حالت چرب ایجاد نمی کند، بدین معنا که تمام خواص روغن های گیاهی را با بافتی سبک و جذبی سریع به ارمغان می آورد و تنها یک حالت ابریشمی روی پوست ایجاد می کند.

یکی از افتخارات نوکس دستیابی به فرمولاسیون روغن خشک بدون استفاده از سیلیکون است.

 

روغن خشک چه مزیتی نسبت به کرم دارد؟

کرم مخلوطی پایدار از آب و روغن است که به دلیل بالا بودن درصد آب در آن،  بیشتر ترکیبات به کار رفته در کرم ها محلول در آب هستند، حال آنکه پوست نیاز به اسید های چرب محلول در چربی نیز دارد.

روغن خشک تمام خواص دانه های چرب روغنی را بدون اثر سنگینی و چربی برای پوست به ارمغان می آورد. بنابراین یک مراقبت واقعی برای پوست محسوب می شود.

 

آیا می توان از روغن پردی ژیوز نوکس در تمامی طول سال استفاده نمود؟

البته! روغن پردی ژیوز نوکس در هر دو فصل تابستان و زمستان پاسخگوی تمام نیاز های پوست است، در طول فصل زمستان، روغن پردی ژیوز نوکس کمک می کند پوستی که در اثر سرما آسیب دیده نرم و ترمیم شود، در طول فصل تابستان، روغن پردی ژیوز نوکس علاوه بر ترمیم آسیب های ناشی از اشعه آفتاب سبب افزایش درخشندگی و لطافت پوست می شود.

همچنین می توان از روغن پردی ژیوز نوکس به عنوان یک راز مخفی برای داشتن آرایشی بی نقص استفاده کرد!

مقداری از کرم پودر خود را با یک قطره روغن نوکس مخلوط کرده و روی صورت بزنید و از درخشش بی نظیر پوست خود لذت ببرید، همچنین می توانید از روغن نوکس به عنوان هایلایتر روی استخوان گونه خود استفاده کنید.

 

آیا می توانم از روغن پردی ژیوز نوکس برای از بین بردن ترک های پوستی ام استفاده کنم؟

روغن پردی ژیوز نوکس برای پیشگیری از ایجاد ترک های پوستی جدید بسیار ایده آل است، خانم هایی که در اثر بارداری و یا تغییرات وزن دچار ترک شده اند، تاثیرات این محصول روی تمام نقاط بدن خود (بازوها، پاها، ران، دکلته و شکم) دیده اند.

 

چطور از روغن پردی ژیوز نوکس روی صورت استفاده کنم؟

روغن پردی ژیوز محصولی ایده آل در مراقبت از پوست صورت است، روزانه یک مرتبه از این محصول با حرکات ملایم از مرکز صورت به کناره ها استفاده کنید.

این روغن می تواند به تنهایی به عنوان تنها مراقبت پوست استفاده شود و یا می تواند همراه با سایر محصولات مراقبت پوست ترکیب شود، هم چنین می توانید قبل از استعمال سایر کرم ها و یا آرایش خود با کف دست مقداری از روغن را روی پوست صورتتان پخش کنید.

 

چطور می توانم بخش های خشک پوست بدنم را با روغن پردی ژیوز نوکس تغذیه رسانی کنم؟

روغن پردی ژیوز نوکس را مستقیما روی پوستتان بزنید و ناحیه مورد نظر را ماساژ دهید، برای ترمیم و رطوبت رسانی هرچه بیشتر از حرکات دورانی استفاده کنید، این روغن خشک باعث ایجاد اثر چربی روی پوست نمی شود.

این محصول برای انواع پوست قابل استفاده است، اما میزان نرمی که این محصول ایجاد می کند آن را ایده آل مصرف پوست های خشک و خیلی خشک کرده است.

 

چطور می توانم موهایم را با استفاده از روغن پردی ژیوز نوکس، نرم تر و درخشان تر کنم؟

می توانید از روغن پردی ژیوز نوکس مانند یک ماسک ۱۰ دقیقه قبل از شامپو کردن مو ها استفاده کنید تا از نهایت ترمیم و افزایش نرمی و درخشندگی موها بهره مند شوید، توصیه می کنیم برای بهره مندی از تاثیرات بیشتر، موهایتان را در یک حوله گرم بپیچید، تا ماسک بهتر به مغز مو نفوذ کند.

برای داشتن موهای زیبا و درخشان، مقداری روغن در کف دست خود گرم کنید و سپس به آرامی روی ساقه مو پخش کنید. همچنین می توانید چند قطره از روغن پردی ژیوز نوکس را روی برس اسپری کنید و سپس موهایتان را برس بکشید.

 

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو بصورت آنلاین در ارتباط باشید.

اویرو، همه چیز درباره زیبایی شما.

 

برچسب ها:
نظرات وبلاگ

سلام وتشکر ، من از روغن نوکس اکلیلى روى موهاى جو گندمى ( سیاه و سفید ) خودم استفاده میکنم و دوست دارم تأثیر بیشترى داشته باشد لطفاً راهنمائى فرمائید
مرد – ۶۵ساله
درضمن چروکهاى فراوان عمیق و قدیمى دور چشم هم دارم .پوستم هم سفیداست

درود بر شما
بصورت کلی روغن اکلیلی نوکس برای مصرف روی پوست بدن توصیه می شود؛ ضمن اینکه روغن شیمر دار نوکس فقط قادر به ایجاد درخشندگی روی پوست هست که باعث زیباتر به نظر رسیدن اون میشه، درخشش بیشتر با این محصول امکان پذیر نیست.
توصیه می کنم جهت مشاوره تخصصی با روش های زیر با ما در ارتباط باشید:
تماس: ۴۱۷۰۲-۰۲۱
تلگرام: ۰۹۰۱۱۰۲۰۰۰۰

پیام بگذارید