ژل مژه لیپوسیلز تالیکا

ژل مژه لیپوسیلز تالیکا

کدام خانم است که آرزوی داشتن مژه های بلند، پر پشت، ضخیم، خوش حالت و مشکی را نداشته باشد؟

داشتن مژه های بلند و حجیم، زیبایی چشم ها را چندین برابر می کند، بسیاری از افراد بر این باورند تنها راه داشتن مژه های بلند، استفاده از مژه های مصنوعی و یا مراجعه به سالن های زیبایی و اکستنشن مژه است. اما این روش ها، علاوه بر آسیب های احتمالی که ممکن است به چشم و مژه وارد کنند، به دلیل نیاز به مراجعه مداوم به آرایشگاه بسیار زمان بر هستند.

اما آیا راه دیگری برای افزایش طول، حجم و ضخامت مژه وجود دارد؟ داشتن مژه های زیبا بدون اکستنشن مژه واقعا امکان پذیر است؟

بله، سرم ها و ژل های تقویت مژه، یکی از بی خطر ترین راه ها برای رسیدن به مژه هایی بلند و ضخیم و چشمانی جذاب و گیرا هستند. اینگونه محصولات کمک می کنند تا رشد مژه به حداکثر میزان خود برسد. محصولات تقویت مژه معمولا با ترکیبات پپتیدی و اسید های چرب، غنی شده اند که سبب تحریک و بهبود رشد مژه ها و تقویت آنها می شوند.

نکته خوب دیگر آنکه مصرف این محصولات بسیار آسان است، پس از پاک کردن آرایش و شستن صورت، تمام آنچه نیاز دارید چند دقیقه زمان است تا سرم تقویت مژه را روی ریشه مژه هایتان بزنید، البته توقع نداشته باشید همان موقع شاهد نتایج مصرف باشید، بلکه افزایش طول و استحکام مژه ها اندکی زمان می برد. اما اطمینان داشته باشید با ادامه مصرف این محصولات، مژه های شما به مرور زمان بلند و محکم می شود.

 

ژل تقویت مژه تالیکا

 

این روزها محصولات متنوعی در زمینه تقویت رشد مژه در بازار موجود هستند که به عنوان یکی از پر طرفدارترین و موثر ترین آنها می توان به محصولات لیپوسیلز تالیکا (جهت مشاهده و خرید اینجا کلیک کنید) اشاره کرد.

بنیاد لابراتوارهای تالیکا در سال ۱۹۴۸ در خلال جنگ “هندوچین” در فرانسه شکل گرفت، زمانی که یک چشم پزشک برای ترمیم سوختگی چشم و صورت مجروحان جنگ، یک کرم آنتی باکتریال با فرمولاسیون کاملا گیاهی طراحی کرد.

این کرم اعجاب انگیز، نتایج ثانویه ای به همراه داشت، مژه بیمارانی که از آن استفاده کرده بودند به سرعت رشد کرد، تا جایی که ارتباط این کرم و رشد سریع مژه ها طی آزمایشات متعددی بررسی و به اثبات رسید.

از آن پس بنای تولید محصول تخصصی رشد مژه لیپوسیلز شکل گرفت و افراد زیادی در سراسر جهان  از آن استفاده کردند، امروزه، تمرکز تالیکا فقط روی محصولات مراقبت چشم و مژه نیست، بلکه محصولات تخصصی برای صورت و ناخن نیز ارائه داده است.

محصولات تخصصی تقویت رشد مژه تالیکا شامل سه محصول ژل تقویت مژه لیپوسیلز تالیکا، ژل تقویت مژه سه کاره لیپوسیلز اکسپرت تالیکا و ژل تقویت مژه لیپوسیلز اند بلک تالیکا است که در ادامه به بررسی جزئی هر یک پرداخته شده است.

 

***   معرفی ژل تقویت مژه لیپوسیلز تالیکا

ژل تقویت مژه لیپوسیلز تالیکا (جهت مشاهده و خرید اینجا کلیک کنید)

در سال ۱۹۹۴ تیم محققان تالیکا ژل تقویت مژه لیپوسیلز تالیکا را ارائه دادند، این محصول در حقیقت فرمولاسیون ارتقا یافته ای از کرم ترمیم کننده گیاهی بود که در سال ۱۹۴۸ در ترمیم زخم و التهابات چشمی به کار برده می شد و تاثیرات آن روی مژه به اثبات رسیده بود.

ترکیبات گیاهی اصلی این محصول برای نفوذ هرچه بیشتر در لیپوزوم های کپسوله شده گنجانده شده اند، طراحی برس محصول به گونه ای است که حداکثر جذب را برای مژه ها از ریشه تا انتها دارا می باشد.

 

نتایج استفاده از ژل تقویت مژه لیپوسیلز تالیکا

رشد سریع و چشمگیر مژه تنها پس از ۲۸ روز مصرف، طول مژه ها بیش از ۲٫۵ میلی متر افزایش می یابد، نه تنها مژه ها بلند تر می شوند، بلکه استحکام و زیبایی آنها نیز بیشتر می شود.

 

ترکیبات ژل تقویت مژه لیپوسیلز تالیکا

۹۷% ترکیبات این محصول برگرفته از مواد اولیه طبیعی است.

—  کمپلکس انحصاری لیپوسیلز: محرک رشد مژه، تقویت استحکام مژه ها، نرم کننده و ترمیم کننده مژه

—   لستین سویا: افزایش جذب و تقویت اثر کمپلکس لیپوسیلز

روش مصرف ژل تقویت مژه لیپوسیلز تالیکا

صبح و شب به مدت حداقل ۳ دوره (هر دوره حدود ۲۸ روز) استفاده شود.

به آرامی با استفاده از شانه روی کل مژه ها از ریشه تا انتها مژه استفاده شود.

 

 

***   معرفی ژل تقویت مژه سه کاره لیپوسیلز اکسپرت تالیکا

ژل تقویت مژه سه کاره لیپوسیلز اکسپرت تالیکا (جهت مشاهده و خرید اینجا کلیک کنید)

ژل تقویت مژه سه کاره لیپوسیلز اکسپرت تالیکا، یک محصول منحصر به فرد است که نه تنها مژه ها را بلند می کند، بلکه روی حالت منحنی مژه ها و مشکی تر شدن آنها نیز موثر است. این محصول با دارا بودن کمپلکسی از گیاهان اعجاب انگیز، بیش از ۷۰ سال است که به طور تخصصی محصولات خود را جهت تقویت رشد مژه به بازار ارائه می دهد.

با افزایش سن، حجم مژه ها کاهش یافته و مژه ها خشک تر می شوند، به علاوه حالت مشکی و براق خود را نیز از دست می دهند، ژل تقویت مژه سه کاره لیپوسیلز اکسپرت تالیکا پاسخی است به ترمیم آسیب دیدگی های مژه که علاوه بر افزایش حجم مژه سبب تقویت رنگدانه های مژه و بازگشت رنگ مشکی آنها می شود.

 

نتایج استفاده از ژل تقویت مژه سه کاره لیپوسیلز اکسپرت تالیکا

بر اساس مطالعات بالینی روی ۳۰ خانم در طول ۳۰ روز نتایج زیر به دست آمده است:

—   ۳۶% افزایش طول مژه (به طور متوسط بیش از ۲٫۱ میلی متر)

—   ۵۰% افزایش تولید رنگدانه های مژه و تیره و مشکی شدن مژه ها

—   ۵۰% نرم شدن و افزایش حالت منحنی مژه ها

 

ترکیبات ژل تقویت مژه سه کاره لیپوسیلز اکسپرت تالیکا

۹۶% ترکیبات این محصول کاملا طبیعی هستند، ژل تقویت مژه سه کاره لیپوسیلز اکسپرت تالیکا حاوی ۴ پتنت اختصاصی است.

—  کمپلکس انحصاری گیاهی تالیکا (فندق، سیب، گزنه، عصاره دم اسب خرمایی و مخمر آبجو):  محرک رشد مژه، تقویت استحکام مژه ها، نرم کننده و ترمیم کننده مژه

—   Coleus forskohlii: تحریک سنتز ملانین در مژه ها برای تشدید رنگدانه های طبیعی و تیره شدن مژه

—   پپتاید های انحصاری گیاهی تالیکا: کیفیت پیاز مژه را افزایش می دهد تا مقاوت مژه ها را حفظ کند و ریزش مژه در اثر افزایش سن را کاهش دهد

—   پروتئین ابریشم انحصاری تالیکا: بلافاصله یک لایه محافظ روی مژه ایجاد می کند که علاوه بر محافظت از مژه سبب ایجاد حالت فر طبیعی مژه ها می شود

روش مصرف ژل تقویت مژه سه کاره لیپوسیلز اکسپرت تالیکا

صبح و شب به مدت حداقل ۳ دوره (هر دوره حدود ۲۸ روز) استفاده شود.

با استفاده از فوم روی بن مژه استفاده شود، سپس با استفاده از شانه روی کل مژه ها از ریشه تا انتها مژه استفاده شود.

 

 

 

 

***   معرفی ژل تقویت مژه لیپوسیلز اند بلک

ژل تقویت مژه لیپوسیلز اند بلک تالیکا (جهت مشاهده و خرید اینجا کلیک کنید)

یک محصول تمام عیار برای درمان و آرایش مژه، یک سر ژل تقویت مژه لیپوسیلز اند بلک تالیکا حاوی ژل لیپوسیلز است که یک ژل بدون رنگ برای تحریک رشد مژه است، در حالیکه سر دیگر این محصول حاوی ریمل مشکی رنگی است که مژه ها را به سرعت مشکی و براق می کند.

 

نتایج استفاده از  ژل تقویت مژه لیپوسیلز اند بلک تالیکا

این محصول در دو گام برای درمان و زیبایی مژه طراحی شده است.

گام اول (درمان و مراقبت):

فرمولاسیون ژل لیپوسیلز به گونه ای طراحی شده که مراقبت روزانه از مژه ها را فراهم می کند.

بعد از ۲۸ روز، مژه ها به وضوح (به طور متوسط بیش از ۲٫۵ میلی متر)  بلندتر شده و استحکام و قدرت مژه ها افزایش می یابد.

گام اول (آرایش و زیبایی):

ریمل سیاه رنگ، مژه ها را پوشانده و آنها را عمیقا مشکی می کند، مژه ها بلند تر شده، حالت می گیرد و حجم مژه ها افزایش می یابد.

با استفاده از لیپوسیلز اند بلک، دیگر نیازی به استفاده از مژه مصنوعی نیست.

 

روش مصرف ژل تقویت مژه لیپوسیلز اند بلک تالیکا

 

 

 

***   سوالات رایج در مورد ژل تقویت مژه تالیکا

آیا مصرف لیپوسیلز تالیکا عوارض جانبی به همراه دارد؟

تا به امروز هیچ عارضه جانبی از مصرف لیپوسیلز تالیکا گزارش نشده است.

 

محصولات لیپوسیلز چکونه آزمایش می شوند؟ آیا این محصولات روی حیوانات تست می شوند؟

خیر، این محصولات روی حیوانات تست نمی شوند، محصولات لیپوسیلز تالیکا پس از دریافت تاییدیه متخصصان چشم پزشک و متخصصان پوست و مو، برای بررسی میزان کارایی روی انسان تست می شوند.

 

آیا می توان از محصولات لیپوسیلز تالیکا در دوران بارداری استفاده نمود؟

در محصولات لیپوسیلز تالیکا، هیچ ترکیبی وجود ندارد که سلامت زنان باردار یا شیرده یا جنین را به خطر بیاندازد، لذا می توان از محصولات لیپوسیلز تالیکا در طول دوران بارداری استفاده نمود، هر چند همواره توصیه می شود در دوران بارداری پیش از شروع مصرف هر محصول با پزشک مشورت شود.

 

آیا لیپوسیلز واقعا روی رشد و افزایش ضخامت مژه موثر است؟

بر اساس نتایج آزمایشگاهی، تاثیرات بالقوه لیپوسیلز تالیکا روی تحریک رشد مژه هایی که ریشه آنها به طور دائمی آسیب ندیده باشند، به اثبات رسیده است، (تشخیص سلامت ریشه مژه فقط از طریق معاینات پزشکی امکان پذیر است)

لیپوسیلز کمک می کند مژه به حداکثر طول و ضخامت طبیعی خود برسد، از جمله عواملی که سبب تخریب دائم ریشه مژه می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

—   آلوپسی شدید

—   سوختگی

—   تتو

—   کندن شدید مژه با موچین یا دست

از میان میلیون ها مصرف کننده لیپوسیلز فقط تعداد خیلی کمی از آنها از روند عملکرد این محصول رضایت نداشتند.

 

آیا می توان روی لیپوسیلز ریمل زد؟

بله، می توانید پس از لیپوسیلز از ریمل استفاده کنید.

 

مهمترین تفاوت لیپوسیلز و لیپوسیلز اکسپرت چیست؟

هر دو این محصولات دارای بافت ژل مانند بوده و داخل ظرفی شبیه ریمل قرار دارند، یکی از تفاوت های اصلی این دو محصول شکل فرچه آنهاست.

فرچه لیپوسیلز مانند فرچه یک ریمل عادی است در حالیکه سر فرچه لیپوسیلز اکسپرت، یک فوم قرار گرفته که کمک می کند محصول به راحتی روی ریشه مژه استفاده و جذب شود.

به علاوه به نظر می رسد ترکیبات به کار رفته در لیپوسیلز اکسپرت تالیکا کامل تر بوده و علاوه بر تحریک رشد مژه ها سبب افزایش حالت مژه ها و مشکی تر شدن آنها نیز می شود.

 

 

 

برای مشاهده تاثیرات لیپوسیلز تالیکا چه مدت زمان لازم است؟

به طور طبیعی برای مشاهده نتایج مثبت محصولات لیپوسیلز تالیکا حداقل ۲۸ روز زمان لازم است، اما ممکن است در بعضی موارد خاص به دلایلی، مدت زمان بیشتری لازم باشد تا اطرافیان متوجه تغییرات شوند،

 

آیا با توقف مصرف لیپوسیلز مژه ها به حالت سابق خود باز می گردند؟

موها، مژه ها و ابروهای ما بر اساس چرخه طبیعی رشد، به طور طبیعی میریزند و مجددا رشد می کنند. با توقف مصرف لیپوسیلز مژه های تازه روییده شده، طول و ضخامت زیادی ندارند و  به تدریج اثر محصول روی مژه های قدیمی که با استفاده از لیپوسیلز تالیکا به حداکثر رشد خود رسیده بودند نیز ناپدید می شوند، و ظاهر تمام مژه ها به همان شکل سابق باز می گردد.

پیشنهاد می شود به صورت دوره ای جهت تقویت مژه ها، استفاده نمایید.

 

 

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو در ارتباط باشید.   ۴۱۷۰۲ _ ۰۲۱ 

اویرو، همه چیز درباره زیبایی شما.

 

 

 

برچسب ها:
نظرات وبلاگ

من لیپوسیلز اکسپرت رو استفاده کردم، هم مژه هام بلند تر شد هم ضخیمتر

پیام بگذارید