محصولات هیدرودینامیک مورد

محصولات هیدرودینامیک مورد

ما هر روز نسبت به دیروز پیرتر می شویم و با پیرتر شدن ما تمام اعضای بدن ما (از اندام های اصلی گرفته تا سلول های تشکیل دهنده این اندام ها) نیز خشک تر می شوند.

از آنجاییکه پوست وسیع ترین، خارجی ترین و آسیب پذیرترین (به دلیل تقابل روزانه با مهاجمان خارجی) عضو بدن است، کم آبی بدن در اثر افزایش سن، از اوایل سنین ۲۰ سالگی، در پوست شروع به نمایان شدن می کند. پوست کم آب، شکننده تر است و حجم کم تری دارد، به همین خاطر، ناهموارتر و پر چین و چروک تر بوده و به طور کلی پیرتر از پوستی به نظر می رسد که به خوبی آبرسانی شده است.

با درک این فرآیند، شگفت آور نیست که اکثر کودکان نیاز به مرطوب کننده نداشته باشند در حالیکه افراد با سنین بالاتر مجبور باشند چندین بار در طول روز از کرم های سنگین استفاده کنند تا استقامت و لطافت پوست خود را بازیابند. برای پیشگیری از آسیب دیدن پوست در اثر بی آبی می بایست از آغاز جوانی شروع به استفاده از مرطوب کننده متناسب با نوع پوست کنیم.

 

 

برای حداکثر کارایی، در فرمولاسیون مرطوب کننده های پوست از ترکیب دو نوع ماده موثره استفاده می شود: ترکیبات هیدروفیلیک (آب دوست) و ترکیبات هیدروفوبیک (آبگریز).

ترکیبات هیدروفیلیک، مثل هیالورنیک اسید، رطوبت را به خود جذب می کنند. این ترکیبات به پوست کمک می کنند تا جوانی، حجم، سفتی و حالت ارتجاعی خود را بازیابد. ترکیبات هیدروفوبیک، مثل روغن هایی که از دانه های گیاهی استخراج می شوند، یک لایه ضد آب روی پوست ایجاد می کنند که مانند یک سد، مانع از دست رفتن آب داخل پوست می شوند. تعادل بین این ترکیبات و انتخاب ترکیبات درست، کلید اصلی تعیین کننده میزان قدرت و عملکرد مرطوب کننده هاست.

به عنوان یکی از محبوب ترین و موثرترین مرطوب کننده ها که بافت دلپذیر و بسیار سبکی دارد، می توان به محصولات گروه هیدرودینامیک مورد شامل هیدرودینامیک کوانچینگ اسانس مورد (جهت مشاهده و خرید اینجا کلیک کنید) و کرم ضد چروک و مرطوب کننده قوی هیدرودینامیک مورد (جهت مشاهده و خرید اینجا کلیک کنید) اشاره کرد، در ادامه نحوه عملکرد و علت متفاوت بودن محصولات این گروه را از زیان دکتر مورد (دانشمند و محقق برجسته، دارای بورد تخصصی درماتولوژی و صاحب برند آمریکایی مورد) مطالعه کنید.

 

مرطوب کننده های لاین هیدرودینامیک مورد (جهت مشاهده و خرید اینجا کلیک کنید)

 

“سال ها فرمولاسیون های متعدد و چند منظوره ای برای حفظ رطوبت پوست ارائه دادم، اما طی چند سال گذشته روش جدیدی برای رطوبت رسانی پوست کشف کردم که آن را تکنولوژی Hydro-Dynamic® می نامم. همانطور که از نام آن مشخص است این تکنولوژی روی تغییر گردش آب در لایه های پوست تمرکز دارد. هدف اصلی این تکنولوژی جدید، تامین رطوبت طولانی مدت پوست بدون ایجاد سنگینی و یا لایه چربی اضافی روی سطح پوست است.

اولین تلاش من در تولید این محصول با ارتقا تعادل ترکیبات هیدروفیلی و هیدروفوبی آغاز شد. نتیجه این تلاش دستیابی به فرمولاسیونی با بافت سبک و تاثیرات فوری بود که رطوبت ماندگار و دلپذیری به مدت ۸ ساعت برای پوست تامین می کرد. این فرمولاسیون سطح کاملا جدیدی از رطوبت و آرامش را برای پوست افرادی که امید خود را به رفع خشکی پوستشان از دست داده بودند، تامین کرد و به وضوح پوست های به شدت دهیدراته و خشک را آبرسانی کرد. اما برای یافتن راه های بهتر و بیشتر برای کمک به این نوع پوست ها به تلاش خود ادامه دادم.

تعهد به ادامه تحقیقاتم نتایج استثنایی به همراه آورد و سبب شد تا با تغییر فرمولاسیون مرطوب کننده ای با بیشترین میزان آبرسانی ارائه کنم، با استفاده از نوع متفاوتی از چربی که از عصاره نارگیل به دست می آید، توانستم مدت ماندگاری رطوبت را از ۸ ساعت به ۲۴ ساعت ارتقا دهم. به علاوه این بار از آبرسانی لایه ای استفاده کردم، استفاده از آبرسانی لایه ای روش جدیدی نیست، محصولاتی که درمان لایه ای انجام می دهند، اسانس “ESSENCE” نامیده می شوند. در نهایت تمام این تلاش ها باعث شد تا روش جدیدی برای بالابردن توانایی پوست در جذب و نگه داشتن رطوبت یافته و محصولات استثنایی هیدرودینامیک به بازار ارائه شود.”

 

اسانس “ESSENCE” چیست و چرا برای پوست لازم است؟

بشر از گذشته به دنبال کیمیای جوانی بوده است، امروزه با ورود اسانس “ESSENCE” ها به بازار محصولات مراقبت پوست و زیبایی به نظر می رسد این رویای بشر محقق شده باشد.

اسانس پوستی (FACIAL ESSENCE) یک مایع آبرسان سبک است که برای کمک به آماده سازی پوست قبل از استفاده از محصولات درمانی و بعد از پاک کننده ها طراحی شده است. اسانس “ESSENCE” ها به طور کلی سبب افزایش آبرسانی، نفوذ و تاثیر گذاری سایر کرم ها و سرم های درمان و مراقبت پوست می شوند، اما چگونه؟

پاسخ ساده است. اسانس “ESSENCE” ها قابلیتی دارند که سبب می شوند پوست تبدیل به یک اسفنج جادویی شود!

 

 

همانطور که در ویدئو مشاهده کردید، اسفنج به راحتی تمام آب موجود در ظرف را جذب خود کرد و به خوبی آن را حفظ کرد. آیا با استفاده از یک پارچه معمولی هم این اتفاق تکرار می شد؟ مسلما خیر..! پوست در حالت عادی به اندازه یک پارچه معمولی قادر است آب، رطوبت و سایر مواد مغذی و ترکیبات را جذب کند، در حالیکه با استفاده از اسانس “ESSENCE”، پوست دقیقا مشابه اسفنج عمل می کند و رطوبت را از عمق پوست و محیط اطراف جذب می کند و حتی مواد و ترکیبات محصولات مراقبت پوستی که بعد از اسانس “ESSENCE” استفاده شوند به همین نحو جذب می شوند. بدین ترتیب رطوبت و سایر مواد عمیقا به لایه های زیرین پوست منتقل می شوند.

حال که با ویژگی های مرطوب کننده ها لاین هیدرودینامیک مورد و خواص اسانس “ESSENCE” ها آشنا شدید، وقت آن است با محصول منحصر به فرد این لاین یعنی هیدرودینامیک کوانچینگ اسانس مورد (جهت مشاهده و خرید اینجا کلیک کنید) و سپس کرم ضد چروک و مرطوب کننده قوی هیدرودینامیک مورد (جهت مشاهده و خرید اینجا کلیک کنید) و کرم ضد چروک و مرطوب کننده قوی دور چشم هیدرودینامیک مورد (جهت مشاهده و خرید اینجا کلیک کنید) آشنا شوید.

 

***   معرفی هیدرودینامیک کوانچینگ اسانس مورد

هیدرودینامیک کوانچینگ اسانس مورد (جهت مشاهده و خرید اینجا کلیک کنید)

برنده جایزه زیبایی “IMAGE” در سال ۲۰۱۷ و منتخب جایزه “Beauty Shortlist” در سال ۲۰۱۶

هیدرودینامیک کوانچینگ اسانس مورد مناسب انواع پوست در تمامی سنین بوده و برای بازسازی پوست های خشک و دهیدراته طراحی شده است،

این محصول حاوی ترکیبات ضد چروک و بازسازی کننده است و سبب افزایش میزان رطوبت و طراوت پوست می شود. فرمولاسیون هیدرودینامیک کوانچینگ اسانس مورد بسیار ملایم بوده و نفوذ پذیری بالایی دارد که سبب می شود پوست را از عمق آبرسانی و ترمیم کند. به عنوان اصلی ترین ترکیبات این محصول می توان به روغن میوه زیتون و کمپلکس کلاژن اشاره کرد.

هیدرودینامیک کوانچینگ اسانس مورد، حاوی عصاره برگ آگاو “Agave” است، عصاره آگاو “Agave” از گیاهی بومی در یکی از صحراهای گرم آمریکا استخراج می شود. این گیاه کمیاب منحصر به فرد، به طور هوشمندانه ای برای زنده ماندن و در امان بودن از خشکی، آب را در سلول های خود ذخیره می کند و به دلیل خواص آنتی سپتیک و ضد التهابی خود و هم چنین قابلیت ترمیم کنندگی بالا، قرن هاست در درمان های سنتی مورد استفاده قرار می گیرد. این ترکیب روی سنتز هیالورنیک اسید موثر بوده و مکانیسم طبیعی تولید هیالورنیک اسید را مجددا فعال می کند و به طور طبیعی روند پیری پوست را کند می کند. همچنین سطح بالا هیالورنیک اسید در پوست سبب افزایش لطافت و رطوبت پوست می شود.

علاوه بر آن هیدرودینامیک کوانچینگ اسانس مورد حاوی ترکیبی از آب هندوانه، سیب و عصاره عدس است تا عطش پوست و نیاز آن به آب را رفع کند.

 

روش مصرف هیدرودینامیک کوانچینگ اسانس مورد

بهتر است برای برخورداری از حداکثر تاثیر گذاری هیدرودینامیک کوانچینگ اسانس مورد، مطابق مراحل زیر عمل کنید.

 

 

مهمترین ویژگی های هیدرودینامیک کوانچینگ اسانس مورد

—   تامین رطوبت فوری پوست

—   افرایش توانایی پوست در نگهداری رطوبت

—   کاهش نشانه های پیری پوست در اثر کم آبی

 

ترکیبات کلیدی هیدرودینامیک کوانچینگ اسانس مورد

عصاره برگ آگاو “Agave”: بازگرداننده توانایی پوست در جذب و حفظ آب، افزایش دهنده لطافت و سفتی پوست

گلایکولیک اسید: لایه برداری ملایم و خفیف پوست که راه های رسیدن آب از عمق پوست به سطح آن را بازکرده و سبب بازسازی سلول ها و جوانی پوست می شود.

ترکیب آب هندوانه، سیب و عدس: فراهم سازی واحد های ساختمان پوست و تامین رطوبت طبیعی پوست، کمک به کاهش خشکی، شکنندگی و زبری پوست

با همه این ویژگی ها و قدرت بالا این محصول، اگر پوست باز هم کم آب باشد و یا در فصول سرد خشک شود، بهتر است همراه با هیدرودینامیک کوانچینگ اسانس مورد از کرم ضد چروک و مرطوب کننده قوی مورد استفاده شود.

مصرف همزمان هیدرودینامیک کوانچینگ اسانس مورد و کرم ضد چروک و مرطوب کننده قوی هیدرودینامیک مورد می تواند تا ۵ برابر آبرسانی پوست را افزایش دهد.

 

***   معرفی کرم ضد چروک و مرطوب کننده قوی هیدرودینامیک مورد

کرم ضد چروک و مرطوب کننده قوی هیدرودینامیک مورد (جهت مشاهده و خرید اینجا کلیک کنید)

برنده جایزه بهترین کرم شب از مجله زیباییNotebook” در سال ۲۰۱۷

این محصول سرشار از ترکیبات مغذی برای پوست بوده و بدون بر جای گذاشتن اثری از چربی، پوست را عمیقا آبرسانی می کند، کرم ضد چروک و مرطوب کننده قوی مورد مناسب پوست های خشک و شدیدا دهیدراته ای است که علاوه بر تامین رطوبت به دنبال جوانسازی پوست خود هستند.

 

روش مصرف کرم ضد چروک و مرطوب کننده قوی هیدرودینامیک مورد

بهتر است برای برخورداری از حداکثر تاثیر گذاری کرم ضد چروک و مرطوب کننده قوی هیدرودینامیک مورد، مطابق مراحل زیر عمل کنید.

 

 

مهمترین ویژگی های کرم ضد چروک و مرطوب کننده قوی هیدرودینامیک مورد

—   مرطوب کننده، ترمیم کننده و تسکین دهدنده پوست های خشک و بی آب

—   حفظ طولانی مدت رطوبت در پوست

—   از بین برنده چروک های ریز پوست و ایجاد ظاهری جوان و شاداب

 

ترکیبات کلیدی کرم ضد چروک و مرطوب کننده قوی هیدرودینامیک مورد

فرم منحصر به فرد هیالورنیک اسید: افزایش توانایی پوست در جذب و حفظ آب به مدت طولانی در سطح و عمق پوست

عصاره نارگیل: تامین رطوبت فوق العاده برای پوست و ایجاد بافتی سالم و شاداب برای پوست

شی باتر، آوکادو، گل آفتابگردان و روغن میوه زیتون: کمک به بازگرداندن لطافت و نرمی پوست و افزایش مقاومت طبیعی پوست

مصرف همزمان هیدرودینامیک کوانچینگ اسانس مورد و کرم ضد چروک و مرطوب کننده قوی هیدرودینامیک مورد می تواند تا ۵ برابر آبرسانی پوست را افزایش دهد.

***   معرفی کرم ضد چروک و مرطوب کننده قوی دور چشم هیدرودینامیک مورد

کرم ضد چروک و مرطوب کننده قوی دور چشم هیدرودینامیک مورد (جهت مشاهده و خرید اینجا کلیک کنید)

دور چشم آبرسان فوق العاده قوی هیدرودینامیک مورد، به سرعت ناحیه اطراف چشم را شاداب و تقویت می کند، همچنین قادر است به مدت ۸ ساعت رطوبت اطراف چشم را حفظ کند.

فرمولاسیون سبک این محصول به اندازه ای ملایم است که می تواند روی حساس ترین پوست ها و چشم های خسته به سرعت تاثیر بگذارد.

 

روش مصرف کرم ضد چروک و مرطوب کننده قوی دور چشم هیدرودینامیک مورد

بهتر است برای برخورداری از حداکثر تاثیر گذاری کرم ضد چروک و مرطوب کننده قوی دور چشم هیدرودینامیک مورد، مطابق مراحل زیر عمل کنید.

 

مهمترین ویژگی های کرم ضد چروک و مرطوب کننده قوی دور چشم هیدرودینامیک مورد

—   افزایش تاثیر سایر دور چشم های درمانی و مغذی پوست نازک اطراف چشم

—   افزایش و حفظ تعادل رطوبت دور چشم

—   نرم کننده و آبرسان دور چشم

—   از بین برنده خطوط ریز و سفت کننده پوست دور چشم

 

ترکیبات کرم ضد چروک و مرطوب کننده قوی دور چشم هیدرودینامیک مورد

کمپلکس کلاژن و هیالورنیک اسید: آبرسان و مرطوب کننده وافزایش دهنده حالت ارتجاعی و سفتی پوست دور چشم و محو کننده چروک ها و خطوط ریز دور چشم

ترکیبات پپتیدی: افزایش تولید الاستین برای سفتی و شادابی پوست دور چشم

 

 

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو در ارتباط باشید.   ۴۱۷۰۲ _ ۰۲۱ 

اویرو، همه چیز درباره زیبایی شما.

 

 

 

برچسب ها:
پیام بگذارید