کنترل کننده علائم پوست چرب با درموپیوریفایر اوسرین

کنترل کننده علائم پوست چرب با درموپیوریفایر اوسرین

جوش یک ناراحتی پوستی است که غدد سباسه را تحت تاثیر قرار می دهد، غدد سباسه از طریق کانال هایی که فولیکول نامیده می شوند به منافذ سطح پوست متصل می شوند.

اگر غدد سباسه بیش از اندازه سبوم (چربی) تولید کنند سبب بسته شدن منافذ پوست و در نتیجه ایجاد جوش می شوند. علاوه بر این، آلودگی، باکتری و سلول های مرده نیز می توانند سبب ایجاد التهاب و عفونی شدن جوش ها شوند.

پوست های چرب و جوش دار می توانند دوباره زیبایی خود را بازیابند ولی نه خیلی سریع!

پوست هایی که میزان ترشح چربی آن ها بیش از حد بوده و آکنه دارند به مراقبت بیشتر و طولانی مدت نیاز دارند و به همین دلیل داشتن پشتکار و نظم در رعایت نمودن و استفاده از محصولات مراقبت های پوست چرب برای بهبود مشکلات ضروری است.

به عنوان ۴ مشکل اصلی پوست های چرب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • هایپرکراتوزیس (ضخیم شدن لایه خارجی پوست) که منجر به ایجاد جوش سرسیاه و سرسفید می شود.
  • ترشح بیش از اندازه چربی که به نام seborrhea نیز شناخته می شود.
  • تکثیر و رشد باکتری در سطح پوست که به دنبال آن پاپول و پوسچول ایجاد می شود.
  • التهابات پوستی

گروه محصولات درموپیوریفایر اوسرین، شامل طیف وسیعی از محصولات درمو-کازمتیک برای رفع معایب و نواقص پوست های چرب و آکنه ای است که با هر چهار مشکل اساسی بالا مبارزه می کند.

مطالعات کلینیکال و درماتولوژی ثابت کرده است، محصولات درموپیوریفایر اوسرین با انواع پوست چرب و آکنه ای سازگار بوده و در درمان و کنترل علائم و مشکلات این نوع پوست ها بسیار موثر هستند.

در ادامه این مقاله به بررسی تخصصی محصولات گروه درموپیوریفایر اوسرین پرداخته شده است.

اوسرین یک برند درماتولوژی (درمانی) آلمانی است که تمام محصولات آن، تحت آزمایش های بالینی قرار گرفته و تست های مربوط به اثربخشی و حساسیت در مورد محصولات انجام می گیرد. بنابراین می توان با اطمینان گفت پوست های چرب حساس می توانند به راحتی از محصولات درموپیوریفایر اوسرین استفاده کنند.

 

 

 

مواد موثره به کار رفته در فرمولاسیون محصولات گروه درموپیوریفایر اوسرین

—   Licochalcone (لیکوکالکون)

لیکوکالکون یک ترکیب آنتی اکسیدان و ضد التهابی است که از ریشه گیاه لیکوریزه چینی استخراج می شود، این ترکیب سبب محافظت طبیعی از سلول های پوستی در برابر تابش نور خورشید می شود، همچنین استفاده از لیکوکالکون در محصولات پوستی باعث خنثی سازی اثر رادیکال های آزاد (که می توانند به پوست آسیب برسانند و سبب پیری زودرس شوند) و محافظت از لایه های عمقی پوست (لایه های اپیدرمال پوست) در برابر آسیب های اشعه آفتاب می شود.

استفاده از لیکوکالکون روی پوست های تحریک شده سبب کاهش قرمزی و کمک به ترمیم التهابات خفیف می شود. ترکیب ضد التهاب لیکوکالکون به طور چشمگیری التهاب مناطق درگیر پوست را کاهش داده و ریسک ابتلا به تحریکات پوستی را به حداقل می رساند و قرمزی پوست را کاهش می دهد.

—   Decandiol (دکاندیول)

این ترکیب، با رطوبت رسانی موضعی خود سبب آماده سازی پوست جهت جذب بهتر سایر ترکیبات پوستی شده، به علاوه این ترکیب دارای خواص آنتی میکروبیال موثر است، خواص آنتی میکروبیال بی نظیر دکاندیول به خصوص در برابر باکتری های مولد جوش (آکنه پرپیونی) به اثبات رسیده است، این ترکیب سبب کاهش التهاب و جلوگیری از تحریکات پوست می شود، همچنین به طور همزمان دارای خاصیت رطوبت رسانی فوق العاده ای است.

—   Lactic Acid (لاکتیک اسید)

لاکتیک اسید به عنوان ماده زمینه ای پوست، دارای عملکرد کراتولیتیک و کومدولیتیکی است، لاکتیک اسید یک عامل رطوبت رسان طبیعی و تنظیم کننده PH پوست به شمار می رود.

—   Carnitine (کارنیتین)

ال-کارنیتین (که با نام کارنیتین نیز شناخته می شود) یک آمینو اسید است که به طور طبیعی در پوست یافت می شود، استفاده از این ترکیب در محصولات موضعی می تواند به تعدیل میزان ترشح چربی کمک کند.

کارنتین سبب تنظیم میزان ترشح چربی می شود. (از طریق جذب اسیدهای چرب میتوکندری و تبدیل آنها به انرژی)

بدین ترتیب اسیدهای چرب تبدیل به سبوم نمی شوند و مقدار چربی به طور قابل توجهی کاهش می یابد، استفاده موضعی از کارنیتین روی پوست به طور چشمگیری سبب کاهش میزان چربی پوست می شود.

 

پیوریفایر اوسرین

اوسرین به منظور پاسخ به تمام نیاز های پوست های مستعد به جوش، گروه محصولات پیوریفایر خود را در ۶ محصول جداگانه به بازار ارائه داده است.

جهت مشاهده ایست کامل محصولات گروه محصولات درمو پیوریفایر اوسرین کلیک کنید 

**  پاک کننده درموپیوریفایر اوسرین

پاک کننده درموپیوریفایر اوسرین (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید)

بعد از سپری کردن یک روز طولانی و خستگی مفرط، پاک کردن آرایش صورت را الویت قرار دهید. چرا که ماندن آرایش روی صورت و استراحت با آن باعث باز شدن منافذ صورت شده و به پوست آسیب می رساند.

پاک کننده درموپیوریفایر اوسرین یک پاک کننده روزانه، فاقد مواد صابونی، فاقد عطر و با فرمولاسیونی بسیار ملایم مناسب پوست های مستعد به آکنه و چرب است.

این محصول حاوی ۶ درصد Ampho-tenside به عنوان عامل پاک کننده است که چربی اضافی پوست، آلودگی و مواد آرایشی را به خوبی از بین می برد، خواص آنتی باکتریال این محصول پوست باعث مهار رشد باکتری ها در سطح پوست می شود، این محصول غیر جوش زا است و سبب مسدود شدن منافذ پوست نمی شود.

 پاک کننده درموپیوریفایر اوسرین

پاک کننده درموپیوریفایر اوسرین (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید)

 

روش مصرف پاک کننده درموپیوریفایر اوسرین:

مقداری از ژل پاک کننده را روی دست ها ریخته و روی پوست نم دار خود ماساژ دهید تا کف کند، پوست را با آب گرم بشویید.

**  از مصرف محصول در نواحی اطراف چشم خودداری کنید،

نتایج مطالعات بالینی روی پاک کننده درموپیوریفایر اوسرین:

در سال ۱۹۹۹ یک مطالعه گسترده روی ۹۰ خانم و آقا ۱۶ تا ۴۶ سال دارای آکنه ولگاریس به مدت سه ماه انجام شد، این مطالعه به منظور اثبات اثر بخشی سه محصول پاک کننده درموپیوریفایر اوسرین، تونر درموپیوریفایر اوسرین و کرم شب درموپیوریفایر اوسرین انجام گرفت.

بر این اساس، تقریبا تمام مصرف کنندگان از کاهش میزان ضایعات غیر التهابی و پاپول ها رضایت داشتند، همچنین سلامت ذهنی افراد درباره ظاهر پوستشان به طرز چشمگیری افزایش یافت.

 

**  لوسیون (تونر) درموپیوریفایر اوسرین

تونر درموپیوریفایر اوسرین (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید)

تونر درموپیوریفایر اوسرین به عنوان  یکی از ارکان اصلی برنامه مراقبت روزانه از پوست وظیفه پاک کنندگی عمقی پوست و آماده سازی پوست برای درمان های بعدی را به عهده دارد. این محصول مناسب پوست های چرب و مستعد آکنه است و به افراد مبتلا به آکنه خفیف تا متوسط و بزرگسالان پیشنهاد می شود. فرمولاسیون آنتی باکتریال این محصول حاوی ۲ درصد لاکتیک اسید است که فواید زیر را برای پوست به همراه دارد:

—   کاهش سلول های مرده پوست و از بین بردن منافذ پوست

—   افزایش شفافیت پوست و کاهش جوش های زیر پوستی و سرسیاه

—   موثر در کاهش چربی و برق پوست به خصوص در ناحیه T-Zone

—   مهار رشد باکتری های مولد جوش در سطح پوست و پیشگیری از ایجاد جوش و ضایعات پوستی

این محصول می تواند به تنهایی و یا در کنار سایر داروهای درمان آکنه استفاده شود.

 

روش مصرف تونر درموپیوریفایر اوسرین:

صبح و شب، کل سطح پوست (به خصوص نواحی مستعد به جوش و آکنه ای) را بوسیله یک پد پنبه ای آغشته به تونر درموپیوریفایر اوسرین پاک کنید.

**  این محصول نیاز به شست و شو ندارد.

**  در هر نوبت مصرف از یک پد تازه استفاده کنید.

**  از مصرف محصول در نواحی اطراف چشم خودداری کنید.

نتایج مطالعات بالینی روی تونر درموپیوریفایر اوسرین:

—   در سال ۱۹۹۹ یک مطالعه گسترده روی ۹۰ خانم و آقا ۱۶ تا ۴۶ سال دارای آکنه ولگاریس به مدت سه ماه انجام شد، این مطالعه به منظور اثبات اثر بخشی سه محصول پاک کننده درموپیوریفایر اوسرین، تونر درموپیوریفایر اوسرین و کرم شب درموپیوریفایر اوسرین انجام گرفت.

—   آزمایش گسترده ی دیگری طی ۲ سال (June 2000 and July 2002) روی ۱۰۳۳ داوطلب با میانگین سنی ۲۱ سال و در ملیت های گوناگون (آلمان، استرالیا، بلژیک و تایلند) انجام گرفت، در این مطالعه داوطلبین دارای آکنه ولگاریس طی ۶ هفته تحت درمان با سه محصول پاک کننده درموپیوریفایر اوسرین، تونر درموپیوریفایر اوسرین و کرم شب درموپیوریفایر اوسرین قرار گرفتند.

بر اساس دو مطالعه انجام شده اصلی ترین نتایج به دست آمده به ترتیب زیر است:

—   سازگاری و قدرت اثر درمانی این محصول روی پوست های مستعد به جوش و آکنه ای بر اساس مطالعات کلینیکال و درماتولوژی به اثبات رسید.

—   ضایعات بدون التهاب و پاپول ها در همه گروه ها به طور قابل توجهی کاهش یافتند.

—   بر اساس تست های روانشناسی، سلامت ذهنی افراد درباره ظاهر پوستشان بهبود داشته است.

—   محصولات اوسرین تقریبا با همه پوست ها سازگار است.

—   علائم جوش های موضعی به وضوح بهبود یافتند.

—   ارزیابی اثر بخشی و ایمنی (انجام شده توسط متخصصان پوست و داوطلبین) برای اکثر موارد “خوب” و “بسیار خوب” بوده است.

 

**  اسکراب درموپیوریفایر اوسرین

اسکراب درموپیوریفایر اوسرین (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید)

اسکراب درموپیوریفایر اوسرین به عنوان بخشی از مراقبت های پاکسازی هفتگی استفاده می شود، فرمولاسیون فاقد چربی این محصول حاوی اسید لاکتیک است که مستقیما سلول های مرده سطح پوست را بدون خشک کردن پوست از بین می برد و پوست را از انواع آلودگی پالایش می کند، همچنین میکرو ذرات قابض منافذ به کار رفته در فرمولاسیون این محصول پوست را بدون آسیب دیدن به ملایمت لایه برداری می کند.

پوست به وضوح شفاف تر و نرم تر می شود و منافذ پوست به طور قابل ملاحظه ای کوچک می شوند.

 

 

روش مصرف اسکراب درموپیوریفایر اوسرین:

هفته ای یک تا ۲ بار، مقدار کافی از محصول را به ملایمت روی پوست صورت ماساژ دهید، سپس به آرامی پوست را بشویید.

**  از مصرف محصول در نواحی اطراف چشم خودداری کنید.

نتایج مطالعات بالینی روی اسکراب درموپیوریفایر اوسرین:

بر اساس آزمایشات انجام شده در سال ۲۰۰۵ روی ۲۰ داوطلب (۱۶ خانم و ۴ آقا) در سنین ۱۳ تا ۳۴ سالگی (میانگین سنی ۱۸٫۵) در آلمان، اثر بخشی اسکراب درموپیوریفایر اوسرین پس از ۶ هفته به شرح زیر گزارش شده است:

—   مصرف اسکراب درموپیوریفایر اوسرین به طور کلی روی پوست اثر خیلی مثبتی داشته است.

—   این محصول با پوست های مستعد به جوش، کدر و دارای آکنه های متوسط و جوش های سر سیاه به خوبی سازگار است.

 

**  کرم روز مرطوب کننده درموپیوریفایر اوسرین

کرم روز مرطوب کننده درموپیوریفایر اوسرین (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید)

(ضد جوش، مرطوب کننده ، مات کننده)

این محصول، یک امولسیون فاقد چربی و بدون عطر برای مراقبت روزانه پوست های چرب و مستعد به جوش است که در درمان جوش ها موثر است.

ترکیب منحصر به فرد لیکوکالکون (عامل ضد التهاب) و دکاندیول (عامل آنتی باکتریال) و کارنتین (عامل متعادل کننده ترشح چربی) عملکرد موثری در برابر مقابله با جوش داشته و با جذب سبوم، سبب مات شدن پوست و بهبود ظاهر منافذ می شود، این محصول پایه بسیار مناسبی برای آرایش است.

 

روش مصرف کرم روز مرطوب کننده درموپیوریفایر اوسرین:

هر روز صبح روی پوست صورت تمیز استفاده شود، به ملایمت روی سطح پوست ماساژ دهید، از مصرف محصول در نواحی اطراف چشم خودداری کنید.

**  از مصرف محصول در نواحی اطراف چشم خودداری کنید.

نتایج مطالعات بالینی روی کرم روز مرطوب کننده درموپیوریفایر اوسرین:

در مورد اثربخشی این محصول دو مطالعه انجام شده است:

—   مطالعه در رابطه با میزان اثربخشی مرطوب کننده ۳ در ۱ درموپیوریفایر اوسرین، روی ۳۱ داوطلب خانم و آقا، در رنج سنی ۱۷ تا ۴۴ سال، بعد از ۴ هفته مصرف

—   مطالعه ی دیگر در مورد میزان اثربخشی مرطوب کننده درموپیوریفایر اوسرین، روی ۲۹ داوطلب ۱۵ تا ۳۷ سال طی ۸ هفته مصرف

بر اساس این مطالعات ثابت شد:

—   کاهش قابل مشاهده کومدون ها و باکتری های مولد آکنه (اثبات شده طی ارزیابی های تصویر برداری)

—   بر اساس آزمایش های انجام شده، مصرف کنندگان از روند رطوبت رسانی و نرمی پوست خود رضایت داشتند.

—   مصرف کنندگان اعلام کردند این محصول دارای فرمولاسیون سبک، جذب سریع، بدون بستن منافذ بوده و پوست را به خوبی نرم و لطیف می کند، همچنین این محصول قادر است میزان ترشح چربی را کاهش دهد.

نتایج به دست آمده، بیانگر سازگاری خیلی خوب این محصول با پوست و تاثیرات مثبت آن روی پوست افراد دارای آکنه ولگاریس بوده است.

 

**  فلوئید روز مرطوب کننده درموپیوریفایر اوسرین SPF30

فلوئید روز مرطوب کننده درموپیوریفایر اوسرین (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید)

این محصول تمامی ویژگی های کرم روز دموپیوریفایر اوسرین را داراست، با این تفاوت که به دلیل داشتن فاکتور SPF از پوست در برابر آفتاب نیز حفاظت می کند.

 

 

**  کرم شب درموپیوریفایر اوسرین

کرم شب درموپیوریفایر اوسرین (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید)

این محصول ویژه مراقبت شب درموپیوریفایر اوسرین، دارای فرمولاسیون فاقد چربی موثری است که حاوی لاکتیک اسید می باشد، این محصول دارای سیستم هوشمندی است که در طول شب به طور مداوم برای پوست لاکتیک اسید فراهم می کند، بدین ترتیب کومدون ها را باز کرده و سبب بازسازی پوست می شود، استفاده هر شب از این محصول بعد از ۳ هفته سبب بهبود چشمگیر ظاهر پوست می شود و نتیجه آن به وجود آوردن پوستی سالم در طول روز است.

**  قابل استفاده در کنار داروهای درمان جوش

 

روش مصرف کرم شب درموپیوریفایر اوسرین:

هر شب روی پوست تمیز صورت (یا سایر نواحی جوش دار) استفاده کنید.

با ملایمت روی سطح پوست ماساژ دهید.

**  از مصرف محصول در نواحی اطراف چشم خودداری کنید.

 

نتایج مطالعات بالینی روی کرم شب درموپیوریفایر اوسرین:

در مورد اثر بخشی این محصول دو مطالعه انجام شده است:

—   یک مطالعه روی ۹۰ داوطلب خانم و آقا دارای آکنه ولگاریس، در رنج سنی ۱۶ تا ۴۶ سال، بعد از ۳ ماه مصرف

—   مطالعه ی گسترده دیگر روی ۱۰۳۳ داوطلب دارای آکنه ولگاریس انجام شده در آلمان، استرالیا، بلژیک و تایلند

هر دو مطالعه در مورد بررسی اثر بخشی پاک کننده درموپیوریفایر اوسرین، تونر درموپیوریفایر اوسرین و مراقبت شب درموپیوریفایر اوسرین انجام شد. بر اساس این مطالعات نتایج زیر به دست آمده است:

—   سازگاری و قدرت اثر درمانی این محصول روی پوست های مستعد به جوش و آکنه ای بر اساس مطالعات کلینیکال و درماتولوژی به اثبات رسید.

—   ضایعات بدون التهاب و پاپول ها در همه گروه ها به طور قابل توجهی کاهش یافتند.

—   بر اساس تست های روانشناسی، سلامت ذهنی افراد درباره ظاهر پوستشان بهبود داشته است.

—   محصولات اوسرین تقریبا با همه پوست ها سازگار است.

—   علائم جوش های موضعی به وضوح بهبود یافتند.

—   ارزیابی اثر بخشی و ایمنی (انجام شده توسط متخصصان پوست و داوطلبین) برای اکثر موارد “خوب” و “بسیار خوب” بوده است.

 

 

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو در ارتباط باشید.   ۴۱۷۰۲ _ ۰۲۱ 

اویرو، همه چیز درباره زیبایی شما.

 

 

برچسب ها:
پیام بگذارید