مراقبت پوست چرب با محصولات نورمادرم ویشی

مراقبت پوست چرب با محصولات نورمادرم ویشی

تشخیص چرب بودن پوست، معمولا کار دشواری نیست، در واقع هر کس که پوست چربی دارد، قبل از آنکه کسی به او بگوید، خودش متوجه آن شده است.

طبق اعلام آکادمی پوست آمریکا (AAD)، پوست چرب، براق است. بنابراین به منظور کنترل چربی و رفع برق اضافی پوست چرب، می بایست مراقبت کاملی از آن انجام شود.

در این مقاله، اویرو، گام های اساسی در برنامه مراقبت روزانه از پوست های چرب را با استفاده از محصولات نورمادرم ویشی بررسی نموده است.

 

 

جهت درمان و مراقبت از پوست های چرب و برطرف کردن مشکلات مربوط به آن، نظیر جوش، برق اضافی، منافذ باز، التهاب، قرمزی، جای جوش و ناهمواری، می بایست یک برنامه جامع ترتیب داده شود. این برنامه شامل شش گام اساسی است:

گام اول: پاک کردن پوست با ژل شست و شوی پوست چرب ویشی و تونر نورمادرم ویشی

مهمترین گام در مراقبت از هر نوع پوستی پاک کردن آن است و ایده آل ترین حالت پاک کردن پوست دو بار در روز است. اما رازی که اکثر افراد آن را نمی دانند این است:

” برای داشتن یک برنامه پاکسازی عالی، پوستتان را روزانه دو بار و هر بار دو مرتبه پاک کنید. “

شما با یک بار پاک کردن( شستن) پوست، فقط آرایش و آلودگی سطح پوست خود را از بین می برید، اما بقای آن هم چنان در لایه های عمقی تر پوست باقی می ماند و می بایست با کمک پاک کننده دوم( تونر) این آلودگی ها را از بین برد.

بهترین انتخاب برای پاک کننده اول، شوینده های مخصوص پوست چرب هستند. این محصولات علاوه بر آنکه به خوبی سطح پوست را تمیز می کنند به دلیل آنکه با آب شسته می شوند حس طراوت و تازگی به پوست می دهند.

پیشنهاد ویشی در این مورد ژل شوینده پوست چرب ویشی است.( جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید)

 

 

این ژل مناسب استفاده روزانه خانم ها و آقایان دارای پوست های چرب و مستعد به جوش، افرادی که آکنه های التهابی و یا موضعی دارند و تمام کسانی است که منافذ پوست آنها بیش از اندازه بزرگ می باشد.

ژل نورمادرم ویشی غنی از سالیسیلیک اسید (ضد عفونی کننده) و اپیرولین (ضد التهاب) است.

نظر سنجی از میان ۷۶ خانم مصرف کننده این محصول پس از ۴ هفته نتایج زیر را به دنبال داشته است:

—   ۹۰% مصرف کنندگان از کاهش مشکلات مربوط به چربی پوست خود و افزایش سلامت آن رضایت داشتند.

—   ۷۱% مصرف کنندگان اعلام کردند بافت پوست آنها بهبود یافته و روشن تر و شفاف تر شده است.

فرمولاسیون موثر و ملایم این محصول با انواع پوست حتی حساس ترین آنها سازگار است.

پس از شست و شوی پوست، به منظور پاک کردن بقایای آلودگی های باقی مانده روی پوست بهتر است از یک تونر مناسب استفاده شود. تونرها علاوه بر تکمیل اثر پاک کنندگی، پوست را برای جذب هر چه بهتر محصولات درمانی آماده می کنند.

پیشنهاد ویشی در این مورد لوسیون قابض منافذ نورمادرم ویشی  است.( جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید )

 

 

لوسیون قابض منافذ نورمادرم ویشی یک تونر مات کننده ۳ در ۱ است که بلافاصله روی کوچک کردن و بستن منافذ پوست تاثیر می گذارد و برق اضافی پوست را از بین می برد. تاثیرات این محصول روی کاهش چربی پوست و بهبود بافت پوست به سرعت قابل مشاهده است.

تونر نورمادرم ویشی علاوه بر پاک کردن عمقی پوست به محض استعمال روی پوست حس خنکی ایجاد می کند، به همین علت می توان پس از اصلاح صورت به منظور پیشگیری از ایجاد جوش از آن استفاده نمود.

این محصول حاوی سالیسیلیک اسید و گلایکولیک اسید بوده و به همین علت دارای آثار لایه برداری خفیف و موثر در درمان جوش می باشد.

 

گام دوم: اسکراب نمودن پوست با کمک ماسک اسکراب سه منظوره ویشی

تجمع سلول های مرده و چربی اضافی روی پوست، می تواند سبب کدر شدن پوست و چرب تر به نظر رسیدن آن شود. از آنجایی که میزان تشکیل سلول های مرده و چربی روی پوست چرب بیشتر است بنابراین بهتر است اسکراب به عنوان یکی از محصولات ثابت در برنامه مراقبت پوست های چرب جای بگیرد.

اسکراب با ملایمت تمام آلودگی ها، چربی های اضافی و بقایای آرایش باقی مانده روی پوست که ظاهر پوست را کدر و ناخوشایند می کنند از بین می برد.

پیشنهاد ویشی در این مورد استفاده از اسکراب سه منظوره نورمادرم ویشی است.( جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید )

 

 

البته این محصول فقط اسکراب نیست، در حقیقت می توان از این محصول به سه منظور استفاده کرد: اسکراب (به دلیل دارا بودن مواد موثره لایه بردار)، ماسک (به دلیل دارا بودن خاک رس) و پاک کننده ( برای پوست های ضخیم).

استفاده از این محصول به عنوان اسکراب: به جمع شدن منافذ پوست کمک می کند.

به عنوان ماسک: پوست را مات کرده و بافت آن را روشن و درخشان می کند.

و به عنوان پاک کننده: به زدودن چربی و آلودگی از روی پوست کمک می کند.

به دلایلی که توضیح دادیم همه پوست های چرب نیاز به اسکراب دارند، اگر پوست شما بیش از اندازه چرب است می توانید از این محصول به عنوان ماسک و اگر بیش از اندازه ضخیم است می توانید از این محصول به عنوان پاک کننده روزانه استفاده کنید.

درباره آنکه اسکراب را هر چند وقت یکبار باید استفاده کرد هیچ پاسخ درست یا غلطی وجود ندارد.

این مسئله کاملا بستگی به میزان ضخامت و چربی پوست افراد دارد و میزان مصرف می تواند از هفته ای یکبار تا هر روز متغیر باشد. بنابراین بسته به نوع پوست خود و واکنش آن نسبت به اسکراب بهترین میزان مصرف شخصی خود را بیابید.

گام سوم: آبرسانی و کنترل چربی پوست با کمک ژل آبرسان نورمادرم ویشی

داشتن پوست چرب به این معنی نیست که نمی توان از مزایای بی شمار مرطوب کننده بهره برد. در حقیقت مرطوب کننده باید بخشی از مراقبت روزانه تمام افراد بدون توجه به نوع پوست آنها باشد.

ممکن است تا به حال فکر می کردید چون پوستتان چرب است نباید از مرطوب کننده استفاده کنید، اما این یکی از خطاهایی است که سبب پیری زودرس پوست و حتی چرب تر شدن آن می شود. (چراکه پوست برای تامین رطوبت خود مجبور می شود چربی بیشتری ترشح کند). تنها نکته ای که در مورد پوست های چرب باید به آن توجه کرد انتخاب مرطوب کننده متناسب با نوع پوست است.

پیشنهاد ویشی در این مورد ژل آبرسان نورمادرم ویشی است.( جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید )

 

 

این محصول مناسب افراد دارای پوست چرب، دهیدراته و دارای منافذ باز است.

ژل آبرسان نورمادرم ویشی تعادل میان آب و چربی را به مدت طولانی( حداقل ۱۲ ساعت) برای پوست فراهم می کند. فرمولاسیون سبک آن بر پایه آب و ژل بوده و ظاهری تمیز و شاداب برای پوست به ارمغان می آورد.

این محصول فاقد پارابن بوده و از پوسته پوسته شدن و خشکی پوست جلوگیری می کند.

 

گام چهارم: استفاده از دور چشم متناسب با سن و مشکل اطراف چشم

همانطور که همه افراد باید از مرطوب کننده استفاده کنند، مصرف دور چشم نیز از واجبات مراقبت پوست محسوب می شود. انتخاب دور چشم ارتباطی به نوع پوست ندارد و می بایست بر اساس سن و مشکل دور چشم انجام شود.

مقالات زیر می توانند شما را در انتخاب بهترین دور چشم مناسبتان راهنمایی کنند.

دور چشم مناسب ۲۰ تا ۳۰ سالگی ( جهت مشاهده مقاله کلیک کنید )

دور چشم مناسب ۳۰ تا ۴۰ سالگی ( جهت مشاهده مقاله کلیک کنید )

دور چشم مناسب ۴۰ تا ۵۰ سالگی ( جهت مشاهده مقاله کلیک کنید )

 

گام پنجم: استفاده مداوم از ضد آفتاب

همانطور که در مطالب گذشته هم گفته ایم، هیچکس، با هیچ نوع پوستی و در هیچ سنی مجاز به حذف کردن ضد آفتاب نیست.

پوست های چرب هم مانند همه افراد می بایست از ضد آفتاب متناسب با نوع پوست خود (فاقد چربی و غیر جوش زا) استفاده کنند، فراموش نکنید روزانه پیش از خارج شدن از منزل ضد آفتاب بزنید و هر چند ساعت (بسته به مدت زمانی که زیر نور آفتاب قرار می گیرید و شدت تابش نور) ضد آفتاب خود را تجدید کنید.

پیشنهاد ویشی در این مورد ضد آفتاب درای تاچ بدون رنگ ویشی ( جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید ) و یا ضد آفتاب درای تاچ رنگی ویشی ( جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید ) است.

 

گام ششم: درمان و ترمیم پوست با کمک لوسیون گلوبال ویشی و ژل موضعی درمان جوش ویشی

تا به اینجا موارد ذکر شده مناسب برای تمام افراد دارای پوست چرب بود، اما گاهی اوقات، زمانی که میزان چربی پوست بسیار بالا باشد، این مراقبت ها کافی نیست و فرد نیاز به درمان دارد، مهمترین مشکلی که چربی بالا در پوست ایجاد می کند، آکنه است.

ویشی برای درمان این مسئله دو محصول متنوع ارائه داده است. لوسیون ضد جوش ویشی و ژل موضعی درمان جوش ویشی

لوسیون ضد جوش و مرطوب کننده گلوبال ویشی ( جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید )

این محصول مجموعه ای است از کمپلکس انحصاری ضد جوش ویشی (salicylic acid + LHA) که با تکنولوژی جدید این کمپانی (Air licium + Phe Resorcinol) ادغام شده تا عملکرد قوی تری روی جوش، جای جوش و برق ناخوشایند پوست بگذارد.

مصرف این محصول سبب تسریع روند درمان جوش ها (حتی جوش های دوره ای) شده و پوست به وضوح روز به روز زیباتر می شود.

 

 

این محصول تمامی نواقص پوست های چرب را از بین می برد.

نتایج مطالعات بالینی روی ۵۰ نفر از مصرف کنندگان خانم پس از یک دوره مصرف این محصول به شرح زیر می باشد:

—   ۷۵% بهبود ضایعات التهابی

—   ۲۸% کاهش جای جوش

—   ۲۵% کاهش میزان ترشح چربی

—   ۱۴% بهبود ظاهر منافذ پوست

این محصول تا ۲۴ ساعت قادر است رطوبت را در پوست حفظ کند.

 

ژل موضعی درمان آکنه ویشی ( جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید )

هیالورنیک اسید به کار رفته در این محصول با ایجاد یک لایه نامرئی روی جوش مانع پیشرفت باکتری مولد آکنه می شود، به علاوه کمپلکس انحصاری ویشی (salicylic acid + LHA) سبب درمان جوش می شود.

با مصرف این محصول طی ۲ ساعت، فعالیت باکتری مولد آکنه متوقف شده و پس از ۴۸ ساعت، جوش، بدون بر جای گذاشتن هیچگونه اثری روی پوست، کاملا از بین می رود.

 

 

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو در ارتباط باشید.   ۴۱۷۰۲ _ ۰۲۱ 

اویرو، همه چیز درباره زیبایی شما.

 

برچسب ها:
پیام بگذارید