نقد و بررسی کرم دور چشم و لب لیفت دتوکس ژاندارسل

نقد و بررسی کرم دور چشم و لب لیفت دتوکس ژاندارسل

یکی از نتایج اجتناب ناپذیر افزایش سن، پیر شدن پوست صورت و اطراف چشم می باشد که خود را بصورت شل شدن، افتادگی و بروز چین و چروک نمایان می کند.

بعلاوه پوست صورت و دور چشم همه روزه در معرض سموم و رادیکال های آزاد بسیار، از جمله اشعه های مضر خورشید، دود سیگار، آلودگی، استرس و … قرار دارند که به مرور زمان سبب تسریع روند پیری می شوند.

همچنین از آنجایی که پوست دور چشم بسیار حساس و ظریف بوده و به میزان قابل توجهی نازک تر از پوست صورت می باشد، بسیار مستعد آسیب و بروز علائم پیری است.

بنابراین محافظت از پوست صورت و بخصوص دور چشم و درنظر گرفتن راهکارهای مناسب جهت مبارزه با عوامل پیری بسیار مهم است.

یک دسته از محصولات پرطرفدار در زمینه جوانسازی پوست، گروه لیفت دتوکس از برند بسیار مطرح آلمانی ژاندارسل می باشد که همه ی محصولات آن دارای مراقبت ضدپیری قوی بوده و علاوه بر آن، از پوست در برابر اثرات مضر رادیکال های آزاد محافظت می کنند.

در این مقاله به معرفی و بررسی یکی از محصولات بسیار قوی دور چشم از گروه لیفت دتوکس از گروه میراتنس برند ژاندارسل آلمانی، یعنی کرم دور چشم و لب لیفت دتوکس ژاندارسل پرداخته و مزایا و ویژگی های آن از نظر علمی و مصرف کنندگان مورد نقد و بررسی قرار می گیرد. (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید)

 

پیری

 

راه حل ژاندارسل جهت مبارزه با پیری پوست:

اساساً روند پیری پوست با تغییر در هسته ی سلول و میتوکندریا (نیروگاه سلول) ایجاد می شود، که نتیجه ی آن از بین رفتن سلول ها و سخت شدن بافت ها می باشد. تحقیقات ژاندرسل بطور فزاینده ای بر روی تغییراتی که درون سلول اتفاق می افتد متمرکز شده است که در نتیجه ی این تحقیقات، گروه و مفهوم جدید ضدپیری MIRATENSE متولد شد.

کلمه ی MIRATENSE  نشان دهنده ترکیبی خارق العاده و شگفت انگیز است. در واقع هجای اول آن یعنی “MIRA” به واژه ی انگلیسی “Miracle” = “معجزه” برمی گردد (به زبان لاتین نیز کلمه ی mirus، mira، mirum به معنای خارق العاده می باشد). “TENSE” نیز به معنی “time = زمان” در انگلیسی است.

در واقع MIRATENSE یک “معجزه” است که زیبایی جوانی را با “صرفه جویی در وقت” به ارمغان می آورد، زیرا محصولات این گروه باعث افزایش طول عمر سلول ها می شوند. با محصولات این گروه از برند ژاندارسل می توان بر زمان پیروز شد، زیرا این محصولات باعث می شوند علائم پیری تا حد ممکن به تاخیر بیفتند.

 

 

تکثیر و تولید مثل نادرست سلول ها نیز یکی از بزرگترین دلایل جهت پیری زودرس می باشد که گروه میراتنس با فعال کردن آنزیم  sirtunin 1 (این آنزیم  بر روی سیکل زندگی سلول ها تاثیر می گذارد و مسئول تولید و تکثیر بی عیب و نقص سلول ها است) که قادر است سلول های پیر شده ی پوست را بازسازی و ترمیم کنند با این عامل مبارزه می کنند. 

بصورت کلی گروه ضدپیری MIRATENSE از طریق مواد فعال زیر با پیری پوست مبارزه می کنند:

SURVICODE™ / Pro-sirt 1

 این ترکیب انحصاری ژاندارسل می تواند سبب فعال شدن آنزیم سروتونین 1 شود. همانگونه که توضیح داده شد این آنزیم می تواند با تاثیر بر روی سیکل زندگی سلول ها و تولید بدون عیب سلول ها، سبب به تاخیر انداختن فرآیند پیری سلول ها، بهبود تعادل طبیعی پوست و در نتیجه حفظ جوانی پوست شده و از پیر شدن آن جلوگیری کند.

R⁴ Detox complex

این پتنت انحصاری از بافت و ساختار پوست در برابر اثرات مخرب رادیکال های آزاد محافظت می کند.

Gatuline

گاتولین جهت کاهش خطوط بیانی در گروه محصولات MIRATENSE بکار گرفته شده است.

sea chamomile extract

این ترکیب نیز با عملکرد شبه بوتاکس و استراتژی جدید ضدپیری چگالی بالا، سبب از بین بردن چین و چروک عمیق پوست می شود.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد این گروه از برند ژاندارسل مقالات

سفتی پوست با سرم لیفتینگ قوی لیفت دتوکس ژاندارسل

و

جوانسازی پوست با کرم ریپیر روز لیفت دتوکس ژاندارسل

را مطالعه کنید.

 

 کرم دور چشم و لب لیفت دتوکس ژاندارسل (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید)

این کرم دارای فرمولاسیون ملایم و لطیف با اثر لیفتینگ و سم زدایی می باشد که به کاهش چین و چروک و خطوط بیانی اطراف چشم و لب کمک می کند. این محصول قادر است پوست را احیا و بازسازی نموده و رطوبت مناسب پوست ناحیه دور چشم را تامین کند.

این محصول به لطف ترکیبات انحصاری و خلاقانه ی خود (Pro-Sirt 1 + R4-Detox) می تواند از عملکردهای حیاتی پوست جهت بهبود چهره پشتیبانی کند.

در ادامه به دیگر مزایا و ویژگی های این محصول اشاره می شود.

مزایای دورچشم لیفت دتوکس ژاندارسل:

  • کمک به تاخیر انداختن پروسه ی پیری پوست از طریق فعال کردن آنزیم sirtunin 1
  • دارای اثربخشی شبه بوتاکس: دارای اثر ریلکس کردن جهت صاف کردن و از بین بردن خطوط صورت در اطراف چشم ها و لب ها
  • موثر در برطرف کردن پف و ورم اطراف چشم

 

نتایج

 

ویژگی های کرم دور چشم و لب لیفت دتوکس ژاندارسل:

** مناسب سنین حدود 40 سال به بالا

** تامین رطوبت مورد نیاز پوست ناحیه دور چشم و لب

** بازسازی و احیای پوست

** کمک به کاهش ظاهر سن و داشتن ظاهری جوان

** کمک به کاهش خطوط بیانی اطراف چشم و لب

** دارای اثرات لیفتینگ و سفت کنندگی پوست

** دارای اثرات سم زدایی

** کاهش پف و کیسه ی زیر چشم

** حمایت از عملکردهای حیاتی سلول های پوستی، جهت بهبود چهره، بواسطه ی دارا بودن ترکیبی مبتکرانه از دو ماده ی فعال Pro-Sirt 1 + R4-Detox

** بهبود ساختار، استحکام و الاستیسیته ی پوست به لطف حمایت از سنتز کلاژن و الاستین

** دارای فرمولاسیون ملایم و لطیف

 

 

نتایج بالینی:

طبق مطالعه ی بالینی انجام شده بر روی 120 داوطلب بین 40 تا 60 سال (که کیسه ی مزمن زیر چشم (پف) داشتند) انجام شد، نتایج زیر بدست آمد:

65% کاهش پف زیر چشم تنها بعد از 28 روز استفاده

85% بهبود کلی قابل مشاهده  پوست بعد از 56 روز مصرف

 

ترکیبات:

Pro-Sirt 1

™SURVICODE  یکی از پتنت های بکار رفته در این محصول می باشد که با سنتز پروتئین و فعال کردن آنزیم Pro-Sirt 1 سبب محافظت از سلول های پوستی اپیدرمال در برابر انواع آسیب های محیطی (اشعه UV، آلودگی و )… می شود.

به اثبات رسیده که این پروتئین می تواند فرآیند پیر شدن سلول ها را به تاخیر انداخته و طول عمر سلول ها را تا ۸۰% افزایش دهد.

R4-Detox-Complex

این پتنت که بر پایه ترکیبات  Lipochroman-6، celldetox، Alistin، Detoxophane می باشد سبب محافظت از بافت و ساختار سلول های پوستی در برابر رادیکال های آزاد می شود.

Detoxophane: دتوکسیفان برگرفته از عصاره ی گیاه شاهی است که دارای ترکیبات بسیار مغذی می باشد. این ترکیب حاوی سولفوروفان بوده و از آن بعنوان نسل دوم آنتی اکسیدان ها یاد می شود که می توانند از پوست در برابر رادیکال های آزاد محافظت کرده و مانع از پیری پوست شوند.

Lipochroman-6: این مولکول با به دام انداختن رادیکال های اکسیژن و نیتروژن سبب محافظت از سلول های پوست در برابر رادیکال های آزاد می شود.

Alistin: این ترکیب بدلیل سه فعالیت بسیار مهمی که دارد به عنصر سه در یک معروف است. این سه فعالیت عبارتند از:

** آنتی اکسیدان قوی

** آنتی گلایکیشن ( مانع چسیبدن قند به کلاژن و الاستین می شود)

** محرک متابولیسم سلولی پوست

Celldetox: فرم خاص از نوعی قارچ به نام Candida saitoana می باشد که با کاهش سطح پروتئین های اکسید شده و لیپیدهای پراکسید شده می تواند سبب تقویت فرآیند سم زدایی پوست شود.

روغن جوجوبا

این روغن که برگرفته از گیاه جوجوبا می باشد دارای اسیدهای چرب ضروری بوده و برخی از خواص آن شامل موارد زیر است:

** رطوبت رسان

** آنتی اکسیدان

** آنتی باکتریال

ویتامین E

این ویتامین محلول در چربی، آنتی اکسیدان بسیار قویست که از پوست در برابر رادیکال های آزاد محافظت نموده و بدین ترتیب روند پیری پوست را کند و به جلوگیری از نشانه های پیری کمک می کند.

sea chamomile extract (عصاره ی بابونه ی دریا)

 این عصاره با عملکرد شبه بوتاکس سبب از بین رفتن خطوط  و چین و چروک های عمیق می شود.

Collagen Booster (تقویت کننده ی کلاژن)

 این پتنت با کاهش سرعت در روند پیری پوست و افزایش تولید کلاژن و محافظت از تخریب آن سبب بهبود کیفیت پوست و مبارزه با خطوط و چین و چروک پوستی می شود.

شی باتر

از خواص بسیار زیاد این ماده ی مغذی می توان به خاصیت ضدالتهابی، مرطوب کنندگی، محافظت از پوست، آنتی اکسیدانی و جوانسازی پوست اشاره نمود.

عصاره ی رزماری

روغن رزماری که از برگ آن بدست می آید دارای فواید زیادی از جمله موارد زیر می باشد:

** تامین آهن، کلسیم و چندین ویتامین ضروری برای پوست

** آنتی باکتریال

** آنتی اکسیدان قوی

** کنترل و تنظیم چربی پوست

هیالورونیک اسید

هیالورونیک اسید که یک پلی ساکارید و مایعی شفاف شبیه به ژل می باشد، بدلیل ظرفیت فوق العاده بالایی که در حفظ آب دارد، می تواند مقدار زیادی آب را در پوست ذخیره کند، در نتیجه چین و چروک های پوست کاهش یافته و الاستیسیته و شفافیت پوست افزایش می یابد.

hydrosystem Aquaxyl

این پتنت با رطوبت رسانی به لایه های عمیق پوست از دهیدراته شدن پوست پیشگیری می کند.

hesperidin complex

یک ترکیب پپتیدی است که سه مولکول فعال را ترکیب می کند. این کمپلکس به مویرگ های آسیب دیده و همچنین کاهش سوزش و التهاب کمک می کند. در نتیجه گردش لنفاوی با نفوذپذیری مویرگ ها افزایش می یابد.

alpha-bisabolol

این ماده ترکیب اصلی فعال بابونه با فعالیت ضدالتهابی، ضدقرمزی و ضد خارش و سوزش می باشد. بعلاوه این ترکیب می تواند از رشد باکتری ها جلوگیری کند و بعنوان یک باکتریواستاتیک به روش طبیعی عمل می کند.

باکتریواستاتیک یا مهارگر باکتری به هر ماده ای گفته می شود که می تواند رشد باکتری ها را متوقف کند.

 

 نحوه ی مصرف:

صبح و شب روی پوست تمیز دور چشم و لب به میزان کافی استفاده شود.

 

نقد و بررسی کرم دور چشم و لب لیفت دتوکس ژاندارسل

نقد درج شده براساس جمع بندی نظرات مصرف کنندگان این محصول درج شده است، ممکن است نتایج در خصوص افراد مختلف بر اساس سلیقه و ویژگی های شخصی متفاوت باشد.”

** با نگاهی به لیست ترکیبات فعال این محصول براحتی می توان به تمام خواص و اثرات آن پی برد؛ اما نکته ی قابل توجه در مورد این محصول داشتن خاصیت سم زدایی می باشد که با توجه به زندگی های پرمشغله، استرس زا و صنعتی امروز و آثار مخربی که رادیکال های آزاد بر روی پوست دارند، این خاصیت نقطه قوت بسیار بزرگی است.

** برای مشاهده ی نتایج و اثرگذاری هر محصول باید حداقل به مدت سه دوره از آن استفاده کرد؛ لذا در مورد کرم دور چشم و لب لیفت دتوکس ژاندارسل نیز نباید انتظار معجزه ی یک شبه داشت. اما بر اساس نظر مصرف کنندگان، استفاده از این محصول بلافاصله حس خوب اثرگذاری را منتقل کرده و همچنین بعد از چند روز استفاده می توان افزایش شفافیت دور چشم را مشاهده کرد.

** رایحه مساله ای سلیقه ای است، این محصول رایحه ی گیاهی و ملایمی دارد که ممکن است برای همه ی افراد خوشایند نباشد؛ لذا می توان از این مساله بعنوان یکی از نقاط ضعف آن نام برد.

** بافت این محصول که بصورت کرمی شیری می باشد دارای جذب خوبی بر روی پوست بوده و بلافاصله پس از استفاده و با ماساژ ضربه ای بسیار ملایم، کاملا جذب می شود.

** بسته بندی این محصول بصورت پمپی بوده و براساس نظر مصرف کنندگان یک پمپ از آن (بدلیل بافت غلیظ) برای استفاده ی هر دو چشم کافی می باشد.

** قیمت محصول را نیز با توجه به حجم 30 میل ( باتوجه به اینکه اکثر دور چشم ها 15 میل می باشند)، اثرگذاری آن و در مقایسه با برندهای هم سطح خود می توان نسبتا مناسب ارزیابی کرد.

دورچشم و لب لیفت دتوکس جدول نمره دهی

 

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو در ارتباط باشید. 

 برای تماس کلیک نمایید: ۴۱۷۰۲ ( ۰۲۱)   

اویرو، همه چیز درباره زیبایی شما.

۱ » ۲ » ۳ » ۴ » ۵ به این مقاله امتیاز میدم !
[کل: 0 میانگین: 0]
برچسب ها:
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
دیدن تمام نظرات
0
- سوال دارم! میخوام نظر بدم! (کلیک) x
()
x