پیشگیری از پیری زودرس با سرم سی ویت سسدرما

پیشگیری از پیری زودرس با سرم سی ویت سسدرما

پیری محیطی (EXTRINSIC AGING) چیست؟

فرآیند پیری پوست، فقط مربوط به ژنتیک نیست. در واقع، عوامل خارجی نیز وجود دارند که روی پوست اثر گذاشته و باعث پدید آمدن نشانه های پیری می شوند. این نوع پیری، پیری محیطی (Extrinsic ageing) یا پیری زودرس (premature aging) نام دارد که در نتیجه ی سبک زندگی و فاکتور های محیطی پدید آمده است.

همانطور که بارها در مقالات مختلف اشاره شده، اصلی ترین علت پیری زودرس پوست قرار گرفتن در معرض تابش اشعه های UV می باشد؛ اما علاوه بر این فاکتور، عوامل دیگری نیز در پیری زودرس پوست نقش دارند. در این مقاله، ضمن بررسی کلیدی ترین فاکتورهایی که باعث پیری محیطی می شوند سرم سی ویت سسدرما به عنوان محصولی موثر جهت مقابله با این مهاجمان محیطی و جلوگیری از پیری پوست معرفی و نقد شده است. (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید.)

اگر دوست دارید همواره از جوانی و زیبایی پوست خود مراقبت کنید، تا انتهای این مقاله با اویرو همراه باشید.

 

 

مهمترین عوامل موثر در پیری محیطی (EXTRINSIC AGING):

*** خورشید:

خورشید بزرگ ترین دشمن پوست شماست. هر دقیقه که زیر نور خورشید هستید، پوست شما روند پیری زودرس خود را طی می کند، این نوع پیری، نوعی پیری محیطی است که اختصاصا فتوایجینگ هم نامیده می شود.

جهت آشنایی بیشتر با پدیده ی فتوایجینگ به مقاله ی پیشگیری از پیری پوست مراجعه نمایید. (جهت مطالعه مقاله کلیک کنید.)

اشعه های UV به پوست نفوذ می کنند و سلول های پوست را تخریب می کنند. بعلاوه تولید آنها را کاهش می دهند. به مرور زمان، پوست دیگر قادر نیست آسیب های خود را بازسازی و ترمیم کند، نتیجه ی این امر، پیدایش چین و چروک، لک های قهوه ای و افتادگی پوست است. بهترین راه جلوگیری از فتوایجینگ، اجتناب از قرار گرفتن های طولانی مدت زیر نور آفتاب و استفاده از یک ضدآفتاب قوی در طول روز است.

*** حرکات بیانی صورت:

حرکات تکرار شونده ی صورت ممکن است منجر به ایجاد چروک و خطوط ظریف روی صورت شوند. هر دفعه که شما از عضلات صورت خود استفاده می کنید، یک شیار زیر سطح پوست ایجاد می شود. به مرور زمان، این شیارها آنقدر عمیق می شوند که به وضوح مشخص می شوند و یک خط بیانی ایجاد می کنند.

*** نیروی گرانش زمین:

نیروی جاذبه، یک نیروی غیر قابل کنترل است. جاذبه دائما بدن را به سمت پائین می کشد، و در حین انجام وظیفه ی خود مسلما روی پوست هم اثر گذاشته و سبب افتادگی پوست می شود. هر قدر خاصیت الاستیکی پوست کمتر شود، اثر نیروی جاذبه روی افتادگی پوست نیز بیشتر می شود.

جهت آشنایی بیشتر با اثر نیروی جاذبه روی افتادگی پوست به مقاله ی ژل رولان پرفورم لیفت پایو مراجعه نمایید. (جهت مطالعه مقاله کلیک کنید.)

*** وضعیت خوابیدن:

اگر هر شب دقیقا به یک شکل می خوابید و سر خود را فقط در یک موقعیت خاص روی بالش قرار می دهید، این عادت شما می تواند منجر به چین و چروک شود. این نوع چروک ها که ” sleep lines” هم نامیده می شوند ابتدا سطحی هستند، ولی به مرور زمان دائمی می شوند. به منظور جلوگیری از این عامل موثر در پیری محیطی پوست، سعی کنید به پشت بخوابید و از خوابیدن روی شکم یا پهلوها پرهیز کنید.

*** سیگار کشیدن:

شاید این عامل، قابل کنترل ترین عامل موثر در پیری محیطی باشد. سیگار کشیدن باعث تغییرات شیمیایی در بدن می شود که روند پیری را تسریع می کنند. همه ما چین و چروک ها و ضخامت پوست فردی که سالهاست سیگار می کشد را دیده ایم.

این امر تصادفی نیست. افراد سیگاری بیش از سایرین مستعد داشتن پوستی ناسالم و با ظاهری زرد هستند که بطور قابل مشاهده ای چین و چروک ها را نمایان می کند.

*** آلودگی هوا و آلودگی های محیطی:

هوای آلوده، دود سیگار، خروجی های اگزوز و …، همگی می توانند منجر به پیری محیطی شوند. آلودگی از طریق رادیکال های آزاد به پوست حمله می کند و قادر است سلول های سالم پوست را بشکند.

از دیگر منابع تولید کننده ی رادیکال آزاد می توان به نور فلورسنت و نور منتشر شده از صفحه ی موبایل و کامپیوتر اشاره کرد. به همین خاطر است که حتی اگر روزانه زمان زیادی را زیر تابش مستقیم نورآفتاب سپری نمی کنید، باز هم می بایست از ضدآفتاب و آنتی اکسیدان ها استفاده کنید.

 

 

همه ی افراد، به یک یا چند دلیل فوق، واجد شرایط پیری زودرس هستند!

اما با این وجود جای نگرانی نیست! هنوز هم امیدی هست…

با استفاده از یک برنامه ی مراقبتی ضد پیری، می توان با عوامل موثر در پیری محیطی مبارزه کرد. یکی از بهترین انتخاب ها در این خصوص سرم سی ویت سسدرما می باشد.

 

معرفی سرم سی ویت سسدرما

سرم سی ویت سسدرما یک کوکتل آنتی اکسیدان قدرتمند است که با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز توانسته ویتامین C را بصورت کپسوله شده فرموله کند. کپسوله کردن تمام مواد موثره در حباب های چربی باعث افزایش نفوذ، سرعت و کارایی فرمولاسیون سی ویت شده است چراکه هر یک از این ترکیبات قادر هستند دقیقا به نقطه ی هدف خود برسند. بدین ترتیب این سرم قادر است حفاظت کاملی از کل اجزای سلول های پوست فراهم آورد.

در تولید سرم سی ویت سسدرما از مجموعه ای از آنتی اکسیدان های مختلف استفاده شده است که قادر هستند هرگونه آسیب سلولی ناشی از رادیکال های آزاد را خنثی کنند.

 

 

خواص و ویژگی های سرم سی ویت سسدرما

* پیشگیری و درمان آثار پیری زودرس پوست ناشی از عوامل محیطی مثل قرار گرفتن در معرض نور خورشید، استرس، سیگار، رژیم غذایی نامتعادل و کمبود خواب

* مناسب انواع پوست

* قابل استفاده برای دور چشم (تا فاصله ی ۳ تا ۵ میلی متری اطراف چشم)

* ایده آل پوست های جوش دار و روزاسه ای

* مناسب به عنوان مکمل درمان در کنار محصولات ضدچروک و ضد اسکار

* آنتی اکسیدان بسیار قوی

* دارای عملکرد روشن کنندگی و ضد پیری

* افزایش دهنده ی سنتز کلاژن

* مبارزه با علائم فتوایجینگ سطح پوست

* استفاده از غلیظ ترین مواد موثره که کارایی و اثربخشی محصول را چند برابر می کند.

* افزایش درخشندگی و خاصیت ارتجاعی پوست

* مرطوب کننده و کاهش دهنده علائم چین و چروک

* یکنواخت کننده ی رنگ پوست

* از بین برنده و جلوگیری کننده از پیدایش نواقص پوستی

ترکیبات و مواد موثره ی سرم سی ویت سسدرما

فرمولاسیون محصولات گروه ویتامین سی سسدرما (از جمله سرم لیپوزومال ویتامین سی سسدرما) براساس سیستم “Antiox Booster” طراحی شده اند، بدین معنا که در ترکیبات این گروه محصولات از مجموعه ای از آنتی اکسیدان های حاوی ویتامین سی پایدار استفاده شده است. از جمله عصاره جینکوبیلوبا، کوئرستین و تروستیلین

بعلاوه آرایش قرارگیری تمام مواد موثره در فرمولاسیون این محصول بصورت لیپوزومال است؛ بدین معنا که خواص مواد موثره پایدار باقی می ماند و از اکسیده شدن آنها جلوگیری می شود. بدین ترتیب محصول قادر است به بهترین شکل اثر و نتیجه ی خود را نمایان کند.

مهمترین مواد موثره ی این محصول عبارتند از:

* ۷۵% ویتامین C پایدار:

ویتامین سی سه خاصیت اصلی برای پوست فراهم می آورد؛ ضد چروک، آنتی اکسیدان و ضدلک

از دیگر خواص این ماده ی موثره ی محلول در آب، می توان به توانایی های آن در ساخت کلاژن و خواص ضدالتهابی اشاره کرد.

ترکیبات استفاده شده در فرموله کردن سیستم “Antiox Booster” نیز سرشار از ویتامین C هستند که با پدید آوردن یک سینرژی فوق العاده سبب می شوند خواص ذکر شده ی فوق چندین برابر شوند. 

* سیستم “Antiox Booster”:

*** عصاره جینکو بیلوبا:

جینکوبیلوبا درختی بومی در چین است که هزاران سال است به منظور استفاده های مختلف پرورش آن ادامه دارد. از آنجائیکه جینکوبیلوبا تنها عضو بازمانده از نظام گیاهان باستانی است، از این گیاه با نام فسیل زنده نیز یاد می شود. مهمترین ویژگی های جینکوبیلوبا عبارتند از: خواص آنتی اکسیدانی بسیار قوی، مبارزه با التهاب، بهبود جریان خون مویرگی، خواص آنتی ایج، مرطوب کننده و نرم کننده ی پوست.

*** کوئرستین:

این ترکیب نوعی فلاونوئید است که در بسیاری از میوه ها و سبزیجات وجود دارد. کوئرستین بطور قابل ملاحظه ای مانع تخلیه ی آنتی اکسیدان های طبیعی پوست در اثر تابش اشعه های UV می شود. بعلاوه به جوانسازی سلول های در حال مرگ پوست کمک می کند و در نتیجه قوام پوست را افزایش داده و چروک های پوست را کمتر می کند.

*** تروستیلبن:

تروستیلبن مشتق رسوراترول است و از چوب خشک شده ی درخت کینو هندی بدست می آید. این ترکیب در زغال اخته نیز یافت می شود. تروستیلبن دارای خواص آنتی اکسیدانی، ضد التهابی و روشن کننده ی پوست است.

* هیالورونیک اسید:

تقریبا نیمی از هیالورونیک اسید موجود در بدن، در پوست جمع شده است. هیالورونیک اسید با چسبیدن به آب مانع از دست رفتن رطوبت پوست می شود. هیالورونیک اسید در کاهش چین و چروک، قرمزی و درماتیت موثر است و کمک می کند پوست ظاهری سفت پیدا کند.

* عصاره توت سفید:

توت سفید یک آنتی اکسیدان قوی است و از پوست در برابر آسیب ناشی از رادیکال های آزاد حفاظت می کند. خواص آنتی اکسیدانی توت سفید، این ترکیب را تبدیل به یک آنتی ایج موثر نموده است. بعلاوه این ترکیب یک روشن کننده ی قوی نیز می باشد.

 

روش مصرف سرم سی ویت سسدرما:

پس از شست و شوی صورت و استفاده از تونر، سرم لیپوزومال سسدرما را با حرکات ملایم روزانه ۲ مرتبه روی پوست استفاده کنید.

این محصول را می توان در نواحی اطراف چشم استفاده نمود. (توجه داشته باشید حداقل فاصله ی مجاز برای مصرف این محصول اطراف چشم ۳ تا ۵ میلی متری چشم است.)

 

نقد و بررسی سرم سی ویت سسدرما:

“نقد درج شده براساس جمع بندی نظرات مصرف کنندگان این محصول درج شده است، ممکن است نتایج در خصوص افراد مختلف براساس سلیقه و ویژگی های شخصی متفاوت باشد.”

متاسفانه در خصوص اثرگذاری محصولات آنتی اکسیدان و پیشگیری کننده از پیری زودرس نمی توان به سرعت نظر قطعی داد. چراکه وظیفه ی اینگونه محصولات تعویق روند پیری پوست و رفع ظاهر پیری پوست ناشی از عوامل محیطی است.

براساس ادعای کمپانی این محصول قادر به پیشگیری و درمان علائم پیری محیطی است که معمولا در اثر قرار گرفتن در معرض تابش نور آفتاب، زندگی پر استرس، رژیم غذایی نادرست، کمبود خواب و… ایجاد می شود.

این محصول محرک سنتز کلاژن است، که همانطور که انتظار می رود اثربخشی خود را به مرور زمان نشان می دهد. لذا نمی توان انتظار داشت با یک دوره مصرف این محصول متوجه تاثیر خاصی شد!

مصرف کنندگان (بخصوص افراد دارای آسیب دیدگی های مشهود ناشی از پیری زودرس) معتقدند این محصول به سرعت آثار آشکار فتوایجینگ را محو می کند و مصرف طولانی مدت آن سبب افزایش سلامت و درخشندگی پوست می شود.

این محصول بویی شبیه رایحه ی مرکبات تازه دارد که بسیاری از افراد آن را غلیظ می دانند اما باید بدانید این رایحه بعد از چند دقیقه از روی پوست محو می شود.

یکی از ویژگی های جالب و مورد توجه این محصول، سهولت مصرف آن برای افراد دارای جوش یا روزاسه است. طبق اذعان مصرف کنندگان این محصول به هیچ عنوان سبب حساسیت یا تشدید ضایعات پوستی نمی شود و حتی افراد دارای حساسیت های پوستی نیز از مصرف سرم سی ویت سسدرما کاملا رضایت داشته اند.

بافت محصول سرمی و به رنگ تقریبا شیری رنگ و غیر شفاف است. باید بدانید سرم سی ویت سسدرما به هیچ عنوان حس چسبندگی و سنگینی روی پوست ایجاد نمی کند به همین خاطر می توان از آن به عنوان پایه آرایش هم استفاده نمود.

این محصول برای استفاده ی آقایان نیز بسیار ایده آل است چراکه اثری از چربی و برق ناخوشایند ایجاد نمی کند. محصول به شکل قطره چکانی طراحی شده است که این امر سبب می شود مقداری از حجم انتهایی آخر محصول در آن باقی بماند و خارج نشود.

قیمت محصول با توجه به شرایط فعلی بازار و رقبای مشابه نسبتا مناسب است.

در انتها باید گفت اگر صبور هستید و عادت به مصرف مداوم یک محصول یکسان دارید، سرم سی ویت لیپوزومال سسدرما می تواند بهترین محافظ پوست شما در برابر مهاجمان خارجی باشد. اما اگر به دنبال راه حلی فوری هستید، بهتر است برای انتخاب محصولی دیگر با یک کارشناس پوست معتمد یا متخصص پوست مشورت کنید.

 

 

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو در ارتباط باشید. 

 برای تماس کلیک نمایید: ۴۱۷۰۲ ( ۰۲۱)   

اویرو، همه چیز درباره زیبایی شما.

 

برچسب ها:
پیام بگذارید