سم زدایی پوست با سرم سوربت (۲) ژاندارسل

سم زدایی پوست با سرم سوربت (2) ژاندارسل

همه ی ما رویای داشتن پوستی صاف، شاداب، درخشان و عاری از هرگونه عیبی را داریم. یکی از موانع رسیدن به این هدف، توکسین ها یا سمومی هستند که درون بدن و زیر پوست تجمع کرده اند.

در نتیجه برای داشتن پوستی سالم و زیبا، پیشگیری از ایجاد سموم و سم زدایی پوست از جمله اقداماتی است که باید در روتین مراقبتی پوست گنجانده شود. در مقاله ی سم زدایی پوست و ژل شوینده ی دتوکس پایو (جهت مطالعه ی مقاله کلیک کنید)، به علل، مزایا و انواع روش سم زدایی پوست بصورت مفصل پرداخته شد.

در ادامه ی این مقاله نیز به توضیح روش هایی جهت جلوگیری از تجمع سموم (هم درون بدن و هم سطح پوست) پرداخته می شود و سرم بازسازی کننده ی سوربت (۲) ژاندراسل بعنوان محصولی موثر در سم زدایی پوست و دارای خاصیت آنتی اکسیدان ( عاملی مهم در پیشگیری از تجمع سموم) معرفی، نقد و بررسی می شود. (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید)

 

توکسین یا سموم:

توکسین فقط به آفت کش ها یا زباله ها و پسماندهای خطرناک اشاره ندارد، بلکه در واقع هر چیزی که به بدن آسیب برساند توکسین نامیده می شود.

توکسین ها و سموم در غذایی که می خوریم (گندم، حبوبات و …)، هوا، آب، لباس، نور خورشید یا حتی تلفن همراه وجود دارد.

بطور کلی می توان گفت برخی مواد شیمیایی که منجر به آلودگی محیط  می شوند و هر عاملی که در ایجاد رادیکال های آزاد موثر هستند، به نوعی توکسین می باشد.

 

اهمیت جلوگیری از تجمع سموم و سم زدایی پوست

سموم باعث خستگی و کدر به نظر رسیدن پوست می شوند؛ بنابراین پیشگیری از تجمع سموم و سم زدایی می تواند در افزایش سطح انرژی و شادابی (پوست یا بدن) بسیار موثر باشد.

بسیاری از افراد، روزانه موادی را وارد بدن خود می کنند، که خود به خود خارج نمی شود؛ مثلا غذاهای فرآوری شده، الکل، داروها و… این ترکیبات وارد جریان خون شده و با گردش در کل بدن به فعالیت خود ادامه داده و در نهایت سبب خسته و کدر بنظر رسیدن پوست می شوند. به همین دلیل اصلاح سبک زندگی و رعایت رژیم غذایی سالم برای مقابله با انباشت این مواد مضر و سم زدایی برای خارج کردن آن ها از بدن بسیار مهم و ضروری است.

 

سم ردایی پوست (قبل و بعد)

 

روش های جلوگیری از تجمع سموم در بدن و پوست:

 

به اندازه ی کافی بخوابید:

سعی کنید به میزان کافی، به پشت (طوری که  صورت رو به بالا باشد.) بخوابید؛ این مساله سبب می شود اثر نیروی جاذبه زمین روی پوست به حداقل برسد.

نکته: سعی کنید از روبالشتی های تولید شده با منسوجات ضدمیکروب* استفاده کنید که می توانند به مبارزه با چین و چروک و جوان نگه داشتن پوست کمک کنند. انتقال یون های پیشرفته ی مس به درون پوست، به صاف، هموار و جوان شدن پوست کمک می کند.

*منسوجات ضدمیکروب: به منسوجاتی گفته می شود که مواد ضدمیکروبی نظیر مس و نقره در آنها تعبیه شده که مانع رشد باکتری می شوند.

 

زمان استحمام خود را کاهش دهید:

زمان حمام خود را محدود کنید و سعی کنید بدن خود را بیش از حد و به شدت نشویید. آب گرم، دوش یا حمام های طولانی مکرر می توانند باعث از بین رفتن روغن های پوست شوند.

 

از مصرف دخانیات و سیگار کشیدن پرهیز کنید:

دود سیگار و حالت چهره ای که افراد هنگام استفاده از آن به خود می گیرند، هر دو سبب آسیب رساندن به پوست و ایجاد چین و چروک در اطراف چشم و دهان می شود.

 

از محصولات آنتی اکسیدان استفاده کنید:

همانطور که پیشتر توضیح داده شد هر عاملی که در ایجاد رادیکال های آزاد موثر باشد به نوعی توکسین است و می تواند سبب آسیب رساندن به پوست شود. بنابراین مهم است که از محصولات آنتی اکسیدانی که می توانند سبب خنثی کردن عملکرد رادیکال های آزاد شوند، استفاده کنید.

 

سعی کنید رژیم غذایی سالمی انتخاب کنید و از عادات غذایی نادرست پرهیز کنید:

برای نتایج بیشتر و داشتن ظاهری جوانتر مواد مضر را از رژیم غذایی خود حذف کنید و در عوض مواد سالم را جایگزین آن ها کنید تا چهره ای روشن تر و جوانتر داشته باشید. به عنوان مهمترین نکات می بایست به موارد زیر اشاره نمود:

—   مصرف شکر و مواد قندی را به حداقل برسانید:

حذف شکر و مواد قندی از رژیم غذایی می تواند به کاهش وزن و بهبود پوست کمک کند. مواد قندی، مسئول پروسه ای با نام glycation هستند که به کلاژن و الاستین پوست آسیب می رساند. رعایت یک رژیم غذایی کم کربوهیدرات، سبب کاهش مصرف مواد قندی می شود.

—   از مصرف گوشت، مرغ و لبنیات هورمونی پرهیز کنید:

احتمالا در خصوص مضرات فرآورده های هورمونی آگاه هستید؛ بد نیست بدانید گوشت، مرغ و لبنیات هورمونی می توانند سبب ایجاد آکنه شوند و احتمالا اثراتی مشابه قرص های ضد بارداری (قرص های هورمونی) در بدن پدید می آورند.

—   نوشیدن مشروبات الکلی را محدود کنید:

مصرف الکل سبب بی آب شدن بدن و پوست می شود، در نتیجه باعث می شود پوست خسته، کدر و پیر بنظر برسد. بنابراین محدود کردن مصرف الکل می تواند سبب بهبود ظاهر پوست شود.

الکل سمی است که بدن باید دو برابر سخت کار کند تا بتواند آن را از سیستم خود خارج کند. هنگامی که آب را جایگزین الکل می کنید بدن شروع به سم زدایی خود می کند و عملکرد بهتری خواهد داشت.

—   تا حد ممکن خوراکی های قلیایی را در برنامه غذایی خود جای دهید:

غذاهای قلیایی به طور طبیعی بدن را پاک می کنند. کلم، لیمو، بادام، گلابی و سیب انتخاب های بسیار خوبی هستند که منجر به قوی شدن استخوان ها و سلامت پوست و مو می شوند.

—   تا حد ممکن از مصرف خوراکی های فرآوری شده پرهیز کنید:

استفاده از غذاهای فرآوری شده بسیار راحت است اما به این معنی نیست که این نوع غذاها سالم و ایمن هم هستند؛ غذاهای فرآوری شده و فست فود، با مواد نگهدارنده و ترکیباتی بسته بندی می شوند که بدن ما با آن ها سازگار نیست.

تا حد ممکن از مصرف فرآورده های مصنوعی پرهیز کنید و سعی کنید روش زندگی و تغذیه خود را براساس یک برنامه ی سالم اصلاح کنید.

—   از مصرف روزانه ی میوه و سبزیجات غافل نشوید:

مصرف روزانه ی سبزیجات و میوه علاوه بر جلوگیری از تجمع سموم در بدن، به سم زدایی پوست نیز کمک می کند. جلبک دریایی خشک شده، کلم، آب تره و چغندر، از جمله بهترین موادی هستند که می توانند پوست را زیباتر کنند.

 

معرفی محصولات Experte Beauté ژاندارسل:

این گروه از برند ژاندارسل شامل ۳ سرم می باشد که بواسطه ی بافت نرم، ابریشمی و ترکیبات بسیار موثر خود، نیازهای پوست را تامین می کنند. استفاده از این سرم ها بسیار آسان می باشد زیرا به لطف سر قطره چکانی آن ها، می توان دوز مورد دلخواه از محصول را براحتی بر روی پوست اعمال کرد.

این سرم ها بواسطه ی بافت سبک، قدرت جذب بالا و ترکیبات فوق العاده متمرکز خود اثربخشی کرم های درمانی روز و شب (سایر مراقبت های روزانه) را افزایش می دهند.

علاوه بر مزایای ذکر شده ی بالا، سرم های گروه Experte Beauté ژاندارسل بدلیل ترکیبات فعال خود که بر پایه ی عصاره های گیاهی (شامل پرکننده های خطوط و ترکیبات روشن کننده ی بسیار موثر) می باشند، مزایای زیر را نیز دارا هستند:

** تحریک فعالیت سلول ها و سنتز فیبرهای الاستین و کلاژن

** خنثی کردن فشار و استرس

** تقویت پوست

** انتقال تاثیرات ذکر شده ی بالا به پوست

 

 

سرم بازسازی کننده ی سوربت (۲) ژاندراسل (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید)

این محصول یک سرم ضد چروک بسیار موثر با خواص بازسازی و تقویت بریر محافظتی پوستی می باشد که با تقویت فیبرهای الاستین و کلاژن سبب پر کردن چین و چروک ها از عمق پوست می شود.

این سرم همچنین همه ی استرس ها و اثرات آسیب رسان خارجی را بواسطه ی دارا بودن اثر سم زدایی خود از بین برده و سبب تحریک انرژی متابولیسم سلولی پوست می شود.

این محصول همچنین بواسطه ی بهبود انعطاف پذیری و تحریک تولید کلاژن و الاستین سبب رفع چروک و خطوط از عمق پوست می گردد.

نکته: بهبود مقاومت پوست و تحریک شدید متابولیسم سلولی بیشترین مزیت را برای پوست های خسته دارد زیرا مکانیسم ریکاوری طبیعی پوست به مرور زمان تضعیف می شود.

 

مزایا و ویژگی های سرم بازسازی کننده ی سوربت (۲) ژاندارسل:

** مناسب انواع پوست حتی چرب ترین آنها

** بازسازی کننده و بهبود ساختار پوست

** پرکننده و صاف کننده ی چین و چروک

** تقویت فیبرهای کلاژن و الاستین

** بهبود انعطاف پذیری پوست

** سفت و محکم کردن پوست

** ایجاد درخشندگی ناشی از سلامت پوست

** شفاف کننده

** تقویت بریر محافظتی پوست

** تحریک انرژی متابولیسم سلولی

** دارای اثر سم زدایی پوست

** حفاظت از پوست در برابر اثرات مخرب مهاجمان داخلی و خارجی

 

 

ترکیبات فعال سرم بازسازی کننده ی سوربت (۲) ژاندارسل:

 

۱- GSH) Glutathione Protector)

گلوتاتیون که ترکیب شده از سه آمینه اسید سیستئین، گلیسین و گلوتامات می باشد، تقریبا در هر سلول از بدن انسان یافت می شود و اغلب به عنوان آنتی اکسیدان اصلی بدن شناخته شده و جزء ضروری سیستم دفاعی بدن می باشد.

وجود این ترکیب (که بالاترین میزان غلظت آن در کبد است) در فرایند سم زدایی بدن ضروری می باشد.

 ویروس ها، باکتری ها، فلزات سنگین، تابش و تشعشعات، داروهای خاص حتی پروسه ی طبیعی پیری، همه می توانند سبب آسیب رادیکال های آزاد به سلول های سالم و کاهش گلوتاتیون شوند.

اثر بهبود مقاومت پوست در سرم سوربت (۲) مربوط به Glutathione Protector می باشد که به اثر محافظتی و تحریک متابولیسم سلولی کمک می کند. به این ترتیب حتی خسته ترین پوست ها نیز به دلیل از بین رفتن استرس های خارجی محیطی، استرس های داخلی پوست و تنظیم مکانیسم ریکاوری طبیعی خوشنود خواهند بود.

عملکرد طبیعی ماده ی فعال این سرم بگونه ای طراحی شده که سنتز مولکول های گلوتاتیون  (GSH) را تحریک می کند تا از پوست در برابر آسیب های ناشی از عوامل محیطی محافظت کند. بنابراین این سرم بواسطه ی این ترکیب خود دارای خواص زیر می باشد:

 ** خنثی کردن آسیب های سلولی ایجاد شده توسط پراکسید ها و رادیکال های آزاد در بدن

** تقویت سیستم دفاعی در برابر آنتی اکسیدان ها

** ایجاد اثر سم زدایی 

بطور کلی این ترکیب همانند یک گنجینه از خواص مثبت برای پوست سبب سم زدایی، بازسازی و انرژی بخشیدن به پوست می شود.

 

۲- Capsicum Cell Culture  (کشت سلولی فلفل)

Capsicum Cell Culture عبارت است از سلول های بنیادی فلفل پاپریکا قرمز که باعث می شود:

** کراتونیسیت ها محتوای پروتئین خود را دو برابر کنند (in vitro study + 105%)

** به طور قابل توجهی متابولیسم سلولی و انرژی سلولی افزایش یابد. (in vitro study + 20.5%)

** انعطاف پذیری و قوام پوست بطور قابل توجهی بهبود یابد.

** سبب تراکم بیشتر پوست و در نتیجه سفت شدن و حفظ فرم طبیعی پوست می شود.

 

in vitro study: از واژه ی لاتین “in glass” می آید. این اصطلاح به مطالعه ی خواص بیولوژیکی که در لوله ی آزمایش انجام می شود ( بطور مثال در یک ظرف شیشه ای) به جای انسان یا حیوان اشاره دارد. مطالعات in vitro اغلب در برابر مطالعات

(in vivo ( in life که در داخل یک ارگانیسم انجام می شود قرار می گیرد.

 

۳- ™Deliner

™Deliner یک پروتئین مشتق شده از ذرت است که سنتز fibronectin را افزایش می دهد.

™Deliner همچنین سبب تقویت بافت همبندی به عنوان یک بخش ضروری در فرآیند ضدپیری می شود.

* فیبرونکتین گلیکوپروتئینی با وزن ملکولی بالا می باشد که از ماتریکس خارج سلولی است که به پروتئین گیرنده ی غشایی (integrins) و همچنین دیگر پروتئین های ماتریکس خارج سلولی مانند کلاژن، فیبرین، الاستین و… متصل می شود.

این ترکیب دارای وظایف متعددی می باشد که عملکرد عادی موجودات زنده را تضمین می نماید. این ترکیب تاثیر بسیار در ترمیم و بازسازی پوست و بهبود زخم ها دارد.

تنها زمانیکه پروتئین های ساختاری کلاژن و الاستین احیا شوند و با فیبرونکتین کافی به شبکه ای پایدار از فیبرهای کلاژن و الاستین متصل شوند، چین و چروک ها می توانند از عمق پر شوند، که این وظیفه ی حجم دادن با اثر انعطاف پذیری، هدف اصلی استفاده از ™Deliner در این سرم است.

 

طریقه ی مصرف سرم بازسازی کننده ی سوربت (۲) ژاندارسل

صبح و/ یا عصر روی پوست تمیز استفاده کنید. بعد از آن می توانید سایر مراقبت های پوستی خود را  اعمال کنید.

 

نکته: بهترین نتیجه از این محصول را زمانی بدست می آوردید که هر روز به مدت ۳ ماه، صبح و شب از آن استفاده کنید.

پس از آن می توانید از سرم سورت (۲) یکبار در روز (فقط صبح یا فقط شب) و از یک سرم دیگر یا محصولی مشابه، در نوبت دیگر استفاده نمایید.

 

مزایا و معایب سرم بازسازی کننده ی سوربت (۲) ژاندارسل

نقد درج شده براساس جمع بندی نظرات مصرف کنندگان این محصول درج شده است، ممکن است نتایج در خصوص افراد مختلف براساس سلیقه و ویژگی های شخصی متفاوت باشد.”

متاسفانه بازخورد زیادی از این محصول درج نشده است. اما با توجه به ترکیبات فعال این محصول می توان گفت، این سرم دارای اثر سم زدایی و تقویت فیبرهای کلاژن و الاستین می باشد در نتیجه اگر جز افرادی هستید که در محیط های صنعتی آلوده، پرتنش و استرس زا زندگی می کنید و بدنبال محصولی آنتی اکسیدان، سم زدا و ضدچروک می باشید این محصول می تواند کاملا برای شما مناسب می باشد.

نحوه بسته بندی این محصول به شکل قطره چکانی است که سبب سهولت مصرف، استفاده به میزان دلخواه و جلوگیری از اتلاف محصول می شود.

در آخر نیز در صورتی که مصرف کننده این محصول بوده اید، نظرات خود را در قسمت کامنت ها عنوان نمایید تا سایرین از تجربیات مصرف شما استفاده نمایند.

 

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو در ارتباط باشید. 

 برای تماس کلیک نمایید: ۴۱۷۰۲ ( ۰۲۱)  

اویرو، همه چیز درباره زیبایی شما.

برچسب ها:
پیام بگذارید