درخشان شدن پوست با ژل روز مای پایو

درخشان شدن پوست با ژل روز مای پایو

آیا تا به حال پیش آمده که در آینه به خود نگاه کنید و احساس کنید که پوستتان بی طراوت و تیره به نظر می رسد و درخششی ندارد؟

این مساله می تواند نشانه دهنده ی این باشد که پوست شما کدر شده است. (Dull Skin)

برای برگرداندن درخشش و شفافیت پوست ابتدا باید علائم پوست کدر را تشخیص داده و سپس اقدامات لازم جهت کمک به بهبود درخشش پوست انجام شود.

در ادامه به توضیح پوست کدر و رایج ترین دلایل آن پرداخته شده و یکی از بهترین ترکیباتی که می تواند به درمان پوست کدر کمک کند معرفی می شود.

در انتها نیز محصولی جهت افزایش درخشش و شفافیت پوست یعنی ژل روز مای پایو (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید.) معرفی شده و معایب و مزایای آن از دید مصرف کنندگان بررسی می شود.

 

پوست کدر

پوست کدر چه پوستی است؟

پوست کدر پوستی است که شفاف و درخشان به نظر نمی رسد، در حقیقت می توان گفت پوستی خاکستری، خسته و بدون درخشندگی است.

اساسا پوست کدر در مقابل پوستی که جوان، درخشان و سالم بنظر می رسد، قرار دارد.

 

۱۰ علت رایج کدر شدن پوست

آیا شما پوست کدری دارید اما دلیل آن را نمی دانید؟

در ادامه به تعدادی از دلایل رایج آن اشاره می شود:

* افزایش سن

همزمان با افزایش سن، توانایی پوست برای بازسازی سلول های سطح پوست کاهش می یابد در نتیجه سلول های مرده، بر روی سطح پوست ایجاد می شود. به همین دلیل رنگ پوست می تواند کدر شود و رنگ صورتی طبیعی ناشی از جوانی پوست از دست می رود.

* تشکیل سلول های مرده بر روی سطح پوست

یکی دیگر از علل رایج کدر شدن پوست تشکیل سلول های مرده روی سطح پوست می باشد. روز به روز این سلول های مرده، بر روی هم انباشته می شوند که این مساله منجر می شود پوست درخشش کمتری داشته باشد.

* خشک شدن پوست

هوای خشک (بخصوص در زمستان) باعث خشک شدن پوست شده که یکی از عوارض آن کدر بنظر رسیدن پوست می باشد.

اگر در جایی زندگی می کنید که آب و هوای آن فاقد رطوبت است احتمالا متوجه شده اید که پوست خشک و در نتیجه پوست کدری دارید.

* تحت تاثیر استرس قرار گرفتن

استرس می تواند روی ظاهر پوست تاثیر بگذارد، از جمله اینکه ظاهر پوست را کدر کند.

دچار استرس شدن بسیار آسان است مخصوصا زمانیکه لیستی از کارهایی دارید که باید انجام دهید.

* عدم رطوبت کافی در پوست

پوست که رطوبت کافی دارد پوستی سرحال و شاداب است.

به همین دلیل اگر از مرطوب کننده استفاده نکرده و پوست خود را رطوبت رسانی نکنید، پوست شما هیچکدام از مزایای پوست مرطوب را نخواهد داشت و در نهایت پوست شما می تواند کدر شود.

* لایه برداری نکردن پوست

لایه برداری هفتگی پوست منجر به از بین رفتن سلول های مرده ی پوست شده در نتیجه کمک می کند که پوست درخشانی داشته باشید. اگر لایه برداری بخش منظمی از روتین مراقبت های پوستی شما نیست، این می تواند یکی از دلایل کدر شدن پوستتان باشد.

* پاک نکردن آرایش قبل از خواب

پاک کردن آرایش قبل از خوابیدن به دلایل بسیاری یکی از بایدهای مراقبت پوست است.

پاک نکردن آرایش می تواند منجر به بسته شدن منافذ پوست شود و تمام محصولاتی که روی پوست شما نشسته اند می توانند باعث شوند پوست کدر بنظر برسد.

* نداشتن خواب کافی

زمانیکه خواب هستید و استراحت می کنید پوست شما این فرصت را دارد که خود را بازسازی کند و تازه و با طراوت شود.

اگر به مدت چند شب خواب کمتر از حد داشته باشید علائم خستگی مانند کدر شدن پوست می تواند در پوست شما ظاهر شود.

* استفاده ی نادرست از محصولات مراقبت پوستی

مهم است که جهت رفع نگرانی های پوستی از محصولات مراقبت پوستی مناسب استفاده کنید. مثلا زمانیکه پوست کدر می شود باید از محصولاتی استفاده کنید که می توانند به درخشان و شفاف شدن پوست شما کمک کند.

 

پوست برای اینکه سالم، شاداب و درخشان بماند به مولفه های زیادی نیاز دارد.

۸ ساعت خواب، رژیم غذایی متعادل، ورزش و روتین مراقبت پوستی مناسب همه فاکتورهایی هستند که برای رسیدن به پوستی سالم و درخشان مهم می باشند.

با ترکیبات مناسب می توانید روتین مراقبتی درستی برای خود بسازید بطوریکه بتوانید به هدف خود یعنی افزایش زیبایی و درخشندگی پوست برسید.

یکی از بهترین ترکیبات درخشان و محافظت کننده ی پوست، آنتی اکسیدان ها می باشد. به همین دلیل در ادامه به معرفی مهم ترین آنتی اکسیدان ها پرداخته می شود.

 

بهترین آنتی اکسیدان ها برای داشتن پوستی سالم و درخشان:

ویتامین C

ویتامینC  که به عنوان یک آنتی اکسیدان روشن کننده شناخته شده می شود برای سالم و درخشان ماندن پوست ضروری است.

این ترکیب به عنوان یک محافظ در برابر مهاجمان خارجی و محیطی جهت پیشگیری از آسیب های رادیکال های آزاد عمل نموده، همچنین پوست را به تولید کلاژن بیشتر تحریک می کند.

Lycopene

لیکوپن که بطور عمده در گوجه فرنگی یافت می شود، یک کارتنوئید است که قرمزی رنگ گیاهان و میوه های قرمز را فراهم و به پیشگیری از آسیب های سلولی ناشی از نور خورشید کمک می کند، بنابراین لیکوپن ها ذاتا به عنوان یک محافظ طبیعی در برابر آسیب های UV در نظر گرفته می شوند.

این ترکیب همچنین توانایی مقابله با مهاجمان خارجی را دارد که منجر به ایجاد جوش و بسته شدن منافذ پوست می شوند.

محصولات حاوی لیکوپن را به روتین مراقبت پوستی خود، همراه یک محصول SPF دار برای تکمیل حفاظت از پوست، اضافه کنید.

بتاکاروتن

رنگ نارنجی میوه هایی مانند هویج، کدو تنبل و انبه به دلیل وجود بتاکاروتن می باشد.

بتاکاروتن یک آنتی اکسیدان است که به ویتامین A تبدیل می شود به همین دلیل به عنوان یک رتینول شناخته می شود.

ویتامین A به لطف توانایی فوق العاده ی خود در کاهش خطوط و چین و چروک، به حفظ جوانی و سلامت پوست کمک می کند.

این ترکیب همچنین برای افرادی با شرایط پوستی مانند کم آبی، اگزما و پسوریازیس مهم است زیرا به بهبودی بافت آسیب دیده ی پوست کمک می کند.

ویتامین E

یکی از رایج ترین و قوی ترین آنتی اکسیدان ها در مراقبت پوستی است که به حفظ سلامت پوست کمک می کند.

این ماده به حافظت از پوست در برابر مهاجمان خارجی مانند آلودگی کمک می کند، بنابراین پوست برای مدت طولانی تری سالم و جوان می ماند.

اگر در یک شهر پر مشغله زندگی می کنید جایی که پوست شما به مراقبت اضافی نیاز دارد محصول حاوی ویتامین E قطعا می تواند یک انتخاب مناسب باشد.

فلاونوئیدها

فلاونوئیدها مانند یک نیروگاه سرشار از آنتی اکسیدان برای پوست عمل می کنند. فلانوئید که نوعی پلی فنول می باشد در گیاهان یافت می شود و به محافظت از پوست در برابر آسیب های ناشی از اشعه های UV خورشید کمک می کند.

فلاونوئید ها هنگامی که روی پوست استفاده می شوند می توانند به کاهش اثرات مضر نور خورشید روی پوست، آفتاب سوختگی، پیری زودرس و پیگمنتنشن کمک کنند.

اگرچه محصول غنی از فلاونوئید می تواند از پوست در مقابل اثرات مضر نور خورشید محافظت کند اما هرگز نباید کرم ضدآفتاب را از روتین خود حذف کنید به همین دلیل اطمینان حاصل کنید که همیشه از یک محصول غنی از فلاونوئید همراه با یک محصول SPF دار برای محافظت از پوست خود استفاده می کنید. 

Catechins

کاتچین ها که اغلب در چای سبز یافت می شوند نوع قوی از پلی فنول ها هستند که به مبارزه با اثرات مضر رادیکال های آزاد روی پوست کمک می کنند.

کاتچین ها برخی از قوی ترین آنتی اکسیدان ها برای مبارزه با پیری زودرس می باشند به همین دلیل منجر به کاهش خطوط قابل مشاهده و چین و چروک می شوند.

رسوراترول

یکی از قوی ترین آنتی اکسیدان هایی است که می توانید برای پوست خود استفاده کنید. رسوراترول نوعی پلی فنول است که به پیشگیری از آسیب و بازسازی پوست در برابر مهاجمان خارجی و استرس های محیطی کمک می کند.

این ترکیب که در پوست انگور یافت می شود همچنین می تواند به محافظت از پوست در برابر آسیب رادیکال های آزاد مانند آلودگی و ذرات ریز کمک کند.

 

ژل روز مای پایو(جهت مشاهده و خرید کلیک کنید.)

این محصول بطور خاص برای پوست های نرمال تا مختلط طراحی شده است.

پوست های مختلط معمولا به دلیل اینکه قسمت هایی از پوستشان خشک و دارای بافت ضخیم بوده و ناحیه تی زون براق دارند نیازمند توجه و مراقبت ویژه ای هستند.

این محصول، موجب افزایش درخشندگی پوست شده و بصورت خاصی با پوست سازگار است، فرمولاسیون آن شامل یک کنسانتره انرژی بخش و آنتی اکسیدان واقعی است که بافت پوست را بهبود بخشیده و و از پوست در برابر تجاوزهای روزانه محافظت می کند.

بافت ژلی فوق العاده سبک و دلپذیر این محصول الهام گرفته از مارمالاد بوده که یک احساس طراوت و تازگی فوری به پوست می بخشد. بعلاوه بافت این محصول غیر چسبناک و غیر پودری بوده که به مرور برق ناخوشایند پوست را کنترل می کند.

 

 

 خواص و ویژگی های ژل روز مای پایو:

** مناسب پوست نرمال تا مختلط

** رطوبت رسانی به پوست

** محافظت از پوست در برابر رادیکال های آزاد

** یکنواخت کننده رنگ پوست

** بهبود کیفیت بافت و رنگ پوست

** کاهش اثرات خستگی

** افزایش شفافیت و رفع کدری پوست

** افزایش درخشندگی طبیعی پوست

** کنترل برق ناخوشایند پوست

** تحریک بازسازی و محافظت سلولی

** دارای بافت سبک و دلپذیر

 

 نتایج استفاده از ژل روز مای پایو:

** این محصول پوست را مرطوب، نرم و لطیف کرده و به آن انرژی می بخشد. 

** ژل روز مای پایو درخشندگی فوری که ناشی از سلامت پوست است را ایجاد نموده و حس تازگی و طراوت را به پوست منتقل می کند.

** با استفاده از این محصول درخشندگی طبیعی پوست، روز به روز بازسازی می شود.

 

آزمایشات بالینی تحت کنترل متخصصین پوست، بر روی ۲۰ نفر با استفاده روزانه از این محصول انجام شد، نتایج زیر بعد از ۲۱ روز بدست آمد:

۱۰۰% بهبود بافت پوست

۹۰%  کنترل برق پوست

۱۰۰%  دریافت اثر فوری درخشندگی ناشی از سلامت پوست

 

ترکیبات فعال ژل روز مای پایو:

عمده ترکیبات بکار رفته در فرمولاسیون این محصول، آنتی اکسیدان های بسیار قوی می باشند که سبب محافظت از پوست در برابر رادیکال های آزاد شده و در جوانی، شادابی، شفافیت و درخشندگی پوست بسیار موثرند.

این ژل غنی از ترکیبات فعال مانند Goji & ACAII، گریپ فروت AHA، ویتامین C می باشد که در ادامه به مزایای آن ها می پردازیم:

AHA گریپ فروت

گریپ فروت که نوعی از مرکبات می باشد، حاوی مقادیر مطلوب آلفا هیدروکسی اسید (عمدتا به شکل اسید سیتریک) می باشد. این ترکیب سبب رطوبت رسانی پوست شده و به عنوان یک ترکیب نگدارنده سبب برقراری تعادل pH پوست شده و بواسطه خواص لایه برداری بسیار ملایم، در شفافیت و درخشندگی پوست بسیار موثر است. این ترکیب به آرامی بافت پوست را بهبود بخشیده و به داشتن پوستی سالم و تازه کمک می کند.

ویتامین C

یک آنتی اکسیدان قدرتمند که علاوه بر محافظت از پوست در برابر رادیکال های آزاد، سرعت پروسه ی طبیعی تجدید ساختار سلولی را افزایش داده و در نتیجه موجب افزایش درخشندگی پوست می شود.

Goji & açaï

گوجی بری، آنتی اکسیدانی قدرتمند و سرشار از ویتامین های C، E، بتاکاروتن و لیکوپن می باشد. آکای نیز آنتی اکسیدان قوی سرشار از ویتامین های C،B و E می باشد، این ترکیب سرشار از مواد معدنی و اسیدهای چرب ضروری امگا ۳ و ۶ می باشد. این ترکیبات اثرات ضدپیری و شاداب کنندگی پوست داشته و موجب ترمیم و محافظت از سلول های پوست در برابر آسیب های ناشی از رادیکال های آزاد می شوند.

 

 

 

طریقه ی مصرف ژل روز مای پایو:

هر روز صبح مقداری از محصول را روی پوست تمیز صورت و گردن استفاده کنید.

نکته: از استفاده ی این محصول دور چشم خودداری شود.

 

 

مزایا و معایب ژل روز مای پایو:

“نقد درج شده براساس جمع بندی نظرات مصرف کنندگان این محصول درج شده است، ممکن است نتایج در خصوص افراد مختلف بر اساس سلیقه و ویژگی های شخصی متفاوت باشد.”

یکی از نقاط قوت این محصول بوی مطبوع و دلپذیر آن است. اگر بوی میوه ها را دوست دارید به احتمال زیاد شما هم از بوی آن لذت خواهید برد زیرا رایحه ی این محصول الهام گرفته از مارمالاد پرتقالی است.

از دیگر مزایای بوی دلنشین این ژل به انتقال حس طراوت، تازگی و مغذی بودن آن می توان اشاره کرد.

بافت این ژل، فوق العاده سبک و ملایم می باشد و مدت کوتاهی پس از استفاده کاملا جذب پوست می شود.

طبق نظر مصرف کنندگان این محصول قادر است به مدت ۶ ساعت برق پوست را کنترل کند به همین دلیل پایه آرایش مناسبی برای پوست های چرب و مختلط می باشد.

این محصول به راحتی روی پوست پخش شده و مقدار کمی از آن برای تمام صورت کافی است به همین دلیل حجم محصول کاملا مقرون به صرفه می باشد.

بافت سبک این محصول بلافاصله پوست را بدون ایجاد حس سنگینی رطوبت رسانی کرده و موجب نرم و لطیف شدن پوست می شود.

استفاده ی منظم از این محصول موجب درخشان شدن پوست شده در نتیجه پوست سرزنده و شاداب بنظر می رسد.

پکیج این محصول بصورت کاسه ای بوده و بدلیل نداشتن قاشقک برای برداشتن محصول باید از انگشت استفاده کرد که این مساله می تواند موجب انتقال آلودگی ها از دست به صورت شود به همین دلیل قبل از استفاده از محصول حتما سعی کنید دست های خود را بشویید.

این محصول بدلیل دارا بودن آنتی اکسیدان برای افراد تحت استرس و افرادی که روزهای پر استرسی دارند مناسب می باشد.

جدول مای پایو

 

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو در ارتباط باشید. 

 برای تماس کلیک نمایید: ۴۱۷۰۲ ( ۰۲۱)  

اویرو، همه چیز درباره زیبایی شما.

 

 

۱ » ۲ » ۳ » ۴ » ۵ به این مقاله امتیاز میدم !
[کل: 0 میانگین: 0]
برچسب ها:

دیدگاه خود را بیان کنید