بررسی ژل رولان پرفورم لیفت پایو

بررسی ژل رولان پرفورم لیفت پایو

براساس قانون گرانش (جاذبه)، تمامی اجسامی که جرم دارند، یگدیگر را جذب می کنند؛ گرانش یک پدیده ی طبیعی است که براساس آن هر جسم جرم مند (دارای جرم)، جسم جرم مند دیگر را به سمت خود می رباید؛ بزرگترین جسم جرم مند، کره ی زمین است که تمامی اجسام را تحت تاثیر نیروی جاذبه ی خود قرار می دهد.

نکته ای که در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته است، تاثیرات انکار ناپذیر نیروی جاذبه بر روی پوست است.

باید گفت با افزایش سن، پوست تحت تاثیر نیروی جاذبه و تضعیف طبیعی رشته های الاستین و کلاژن (دو پروتئینی که در لایه های زیرین پوست یافت می شوند و وظیفه ی حفظ قوام و سفتی پوست را بر عهده دارند.) دچار افتادگی شده و فرم چهره از بین می رود. تضعیف کلاژن و الاستین علاوه بر کاهش تراکم و انعطاف پذیری پوست سبب می شود نیروی جاذبه، پوست را راحت تر به سمت پائین برباید و روز به روز بر میزان افتادگی پوست افزوده گردد. بطوریکه پس از مدتی پوست دیگر به اندازه قبل سفت نیست و حتی فرم بیضی چهره نیز تخریب می شود.

اما آیا راه حلی برای جلوگیری از افتادگی پوست وجود دارد؟

این مقاله قصد دارد علاوه بر پاسخ به پرسش فوق، با معرفی یکی از محصولات فوق العاده موثر در این زمینه یعنی ژل رولان پرفورم لیفت پایو به بررسی راه های مبارزه با اثرات جاذبه ی زمین بر افتادگی پوست بپردازد. (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید.)

ژل رولان پرفورم لیفت پایو، یک رول ماساژور حاوی ترکیبات ضد افتادگی پوست و مناسب فرم دهی چهره می باشد که در این مطلب ضمن بررسی علمی، از نظر مصرف کنندگان نیز مورد نقد قرار گرفته است.

بنابراین اگر زیبایی و حفظ فرم چهره همانند دوران جوانی برایتان مهم است و قصد تهیه ی محصولی موثر جهت حفظ حالت پوست خود را دارید پیشنهاد می کنیم تا آخر این مقاله با اویرو همراه باشید.

 

 

همانطور که گفته شد، نیروی جاذبه ی زمین و تخریب رشته های کلاژن و الاستین از مهمترین عوامل موثر در پیری و افتادگی طبیعی پوست به شمار می روند.

مسلما در مورد عامل اول (نیروی جاذبه ی زمین) هیچ راه حلی وجود ندارد. اما می توان عامل دوم را کنترل نمود.

یعنی با حفاظت از رشته های کلاژن و الاستین می توان، تاثیرات نیروی جاذبه بر افتادگی پوست را کاهش داد و لازمه ی این امر چیزی نیست جز افزایش سطح هیالورونیک اسید پوست! حتما می پرسید چرا؟

 

نقش هیالورونیک اسید در شل شدن و افتادگی پوست

هیالورونیک اسید یک ترکیب شیمیایی آلی است که بطور طبیعی در بدن یافت می شود و مانند یک چسب، رشته های کلاژن، کراتین و الاستین را محکم در کنار یگدیگر نگه می دارد.

با افزایش سن، سطح هیالورونیک اسید پوست بطور قابل توجهی کاهش می یابد. فقدان هیالورونیک اسید، سبب تضعیف رشته های کلاژن و الاستین و در نتیجه پیری و افتادگی پوست می شود.

به همین خاطر بسیاری از محصولات ضد چروک از خواص هیالورونیک اسید داخل ترکیبات خود بهره می برند. اما متاسفانه اثرات هیالورونیک اسید موضعی در اینگونه محصولات موقت است.

 

بهره مندی ماندگار از اثرات هیالورونیک اسید

دانشمندان اخیرا آنزیمی به نام هیالورنیداز کشف کرده اند که به منابع ذخیره ای اسیدهیالورونیک پوست حمله می کند و باعث تخریب و فقدان هیالورونیک اسید می شود.

به نظر می رسد، مهار این آنزیم بتواند راه حل مناسبی جهت ماندگاری و حفظ هیالورونیک اسید طبیعی پوست و جلوگیری از پیری و افتادگی آن باشد.

مطالعات نشان می دهند یکی از راه های مهار این آنزیم، در ترکیبی قدرتمند به نام عصاره جلبک ی واکامه (Wakame extract) نهفته شده است.

 

عصاره جلبک ی واکامه (Wakame extract) چیست؟

عصاره جلبک واکامه (Wakame extract) از نوعی جلبک دریایی به نام (Undaria pinnatifida) به دست می آید. این ترکیب افسانه ای سالهاست به عنوان راز زیبایی پوست خانم های آسیایی (بخصوص ژاپن) و کره جنوبی و چین شناخته می شود.

ارزیابی های علمی نشان داده است که عصاره جلبک ی واکامه (Wakame extract) غنی از پلی ساکاریدها، پروتئین ها، ویتامین ها، سدیم، آهن، پتاسیم و کلسیم است. این مواد معدنی به حفظ تعادل رطوبت طبیعی پوست کمک می کنند.

همچنین دارا بودن ویتامین های B6، B3، B2، B1 و B12 که بطور طبیعی التهاب پوست را کم می کنند، عصاره ی جلبک واکامه (Wakame extract) را تبدیل به ترکیبی ایده آل برای پوست های حساس نموده است.

از دیگر خواص بی نظیر عصاره جلبک ی واکامه (Wakame extract) می توان به اثرات حفاظتی آن در مقابل نور آفتاب و آسیب های رادیکال های آزاد به دلیل خواص قدرتمند آنتی اکسیدانی آن اشاره کرد.

مهم تر از همه آنکه اثرات عصاره جلبک واکامه (Wakame extract) در مهار آنزیم هیالورنیداز براساس مطالعات بالینی به اثبات رسیده است. بنابراین می توان با مصرف این ترکیب تا آخر عمر سلامت هیالورونیک اسید طبیعی پوست را بیمه کرد.

امروزه با توجه به خواص بی نظیر این ترکیب بسیاری از صنایع زیبایی و مراقبت از پوست از آن به دلیل خواص مرطوب کنندگی، نرم کنندگی، بهبود دهنده بافت پوست، سفت کردن پوست و مراقبت های دور چشم و حتی برخی مراکز SPA از آن بهره می برند.

پایو به عنوان یکی از کمپانی های پیشرو در مراقبت های پوستی که همواره به اهمیت ماساژ روی درمان های پوستی تاکید دارد، با تلفیقی از خواص عصاره ی جلبک واکامه (Wakame extract) در کنار ماساژ های پوستی محصولی منحصر به فرد جهت مقابله با آثار افتادگی پوست به نام ژل رولان پرفورم لیفت پایو به بازار ارائه داده است. (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید.)

فرمولاسیون خاص این محصول مثل یک سلاح قدرتمند در برابر آثار نیروی جاذبه زمین بوده و با تمرکز بر روی ماساژ عضله، نواحی حساس و ظریف تر پوست که بیشتر در معرض چروک هستند را مورد هدف قرار می دهد.

فرمولاسیون ژل مانند رولان پرفورم لیفت پایو که از پپتیدها، تغلیظ شده است، با حرکات دورانی ماساژور منحصر به فرد خود، عضلات پوست را تقویت می کند و میزان جذب و قدرت اثر بخشی محصول را افزایش می دهد.

 

خواص و ویژگی های ژل رولان پرفورم لیفت پایو

* مناسب انواع پوست

* سفت کننده پوست نواحی در معرض افتادگی از جمله گردن، دکلته و خط فک

* بازگرداندن فرم بیضی چهره

* دارای رول ماساژور برای جذب بهتر و موثرتر ترکیبات

* تقویت کننده عضلات چهره

* رطوبت رسان و نرم کننده پوست

* مقابله با اثرات رادیگال های آزاد به دلیل خواص آنتی اکسیدانی قدرتمند

 

ترکیبات و مواد موثره ژل رولان پرفورم لیفت پایو

* عصاره ی جلبک واکامه (Wakame extract):

به عنوان مهمترین اثرات این ترکیب بی نظیر که پیشتر نیز معرفی شد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

* حفظ و نگهداری فرم بیضی چهره و جلوگیری از شل شدن و افتادگی پوست

* افزایش نرمی و حالت ارتجاعی پوست

* بازسازی کننده سلول های پوستی

* محافظت از پوست در برابر عوامل مهاجم محیطی از جمله استرس و آلودگی و رادیکال های آزاد

* کمپلکس acti-lift:

این ترکیب انحصاری برند پایو، قادر است به تمامی سطوح پوست نفوذ کرده و سبب قوام و سفتی آن از عمق تا سطح شود.

* پپتیدهای بازسازی کننده:

این ترکیب، به دلیل تقویت اتصال لایه های درم و اپیدرم سبب تقویت و استحکام پوست می شود.

* هیالورنیک اسید با وزن مولکولی بالا:

هیالورنیک اسید ترکیبی شناخته شده و موثر در پیشگیری از پیری و افتادگی پوست است که در ابتدای مقاله به تفصیل به بررسی نقش آن پرداخته شد. همچنین می توانید جهت اطلاعات بیشتر به مقاله ی هفت رازی که شما درباره هیالورونیک اسید نمی دانید مراجعه کنید. (جهت مطالعه ی مقاله کلیک کنید.)

* عصاره ی جوی دو سر:

از مهمترین خواص این ترکیب می توان به اثرات آن در درمان چین و چروک، کاهش خارش و تحریکات پوستی، محافظت از پوست و خواص روشن کنندگی آن اشاره کرد.

* ویتامین E:

ویتامین E یک آنتی اکسیدان فوق العاده قدرتمند است که خواص آن در نرم کنندگی، التیام بخشی و حفاظت از پوست در برابر آسیب عوامل محیطی به اثبات رسیده است.

 

نتایج مطالعات بالینی ژل رولان پرفورم لیفت پایو

براساس مطالعات بالینی انجام گرفته بر روی ۲۱ داوطلب خانم در طول ۲۸ روی مصرف (روزانه ۲ مرتبه) نتایج زیر حاصل گشت:

شکل ظاهری پوست مجددا به حالت اولیه بازگشته و چروک ها تا ۸% کاهش یافتند.

 

روش مصرف ژل رولان پرفورم لیفت پایو

سر رول مانند این محصول به شکل پیچشی است. ابتدا با یک چرخش، فلش را روی حالت ON قرار دهید.

در این وضعیت می توانید مقدار دلخواه از محصول را روی پوست انتقال دهید.

پس از آن با یک چرخش مجدد، فلش را روی حالت OFF قرار دهید. حال می توانید با خیال راحت و بدون نگرانی از خارج شدن کنسانتره با کمک رول ماساژور پوست را ماساژ دهید.

توصیه می شود، حرکات ماساژ بسیار ملایم و از پائین به بالا (از دکلته به سمت چانه و پائین گونه ها) انجام گیرد.

 

 

مزایا و معایب ژل رولان پرفورم لیفت پایو

نقد درج شده براساس جمع بندی نظرات مصرف کنندگان این محصول درج شده است، ممکن است نتایج در خصوص افراد مختلف بر اساس سلیقه و ویژگی های شخصی متفاوت باشد.”

باید به این نکته توجه داشت که ژل رولان پرفورم لیفت پایو یک محصول تقریبا نو پا است. لذا جای تعجبی ندارد که جامعه ی مصرف کنندگان آن محدود باشد. با این حال باید گفت تقریبا تمام مصرف کنندگان این محصول از تاثیرات آن روی رفع افتادگی پوست خود رضایت داشته اند.

ترکیبات این محصول، بیانگر خواص بی نظیر آن است که طبق بررسی های علمی نیز به اثبات رسیده است. امروزه نام انواع جلبک در ترکیبات محصولات خوراکی و موضعی به چشم می خورد. نمونه ی مشهود تاثیرات این ترکیب را می توان در قرص جوانساز ایمدین یا مورد جستجو کرد.

اولین بخش پوست که آثار چروک را ظاهر می کند نواحی گردن و دکلته است اما متاسفانه این ناحیه دقیقا آخرین بخشی است که خانم ها به مراقبت آن اهمیت می دهند. ژل رولان پرفورم لیفت به دلیل طراحی انحصاری و بهره مندی از ترکیبات موثره در کنار آثار ماساژ عضلانی، به راحتی قادر است مانع پیری پوست و بخصوص افتادگی آن در نواحی گردن و خط فک شود.

بافت این محصول به شکل ژل، با بافتی نرم و جذبی سریع است که این مسئله سبب می شود مصرف این محصول بسیار دلپذیر باشد.

یکی از مهمترین مزایای این محصول فراهم آوردن حس ماساژی دلپذیر برای تقویت عضلات پوست است.

تنها نکته ای که تاکنون از نقد این محصول به دست آمده، ضعیف بودن دکمه ی ON و OFF محصول است. بطوریکه سبب می شود زمانیکه محصول روی وضعیت OFF قرار دارد با فشار محکم، سرم از داخل تیوپ باز هم خارج شود. این مسئله بخصوص هنگام سفر نکته ای منفی محسوب می شود.

از نظر اقتصادی، با توجه به غلظت و قیمت محصول نسبت به رقبا می توان قیمت آن را مناسب ارزیابی کرد.

در انتها، در نهایت شخص مصرف کننده بهتر از هرکس در مورد نیاز های پوست خود و انتظاراتش آگاهی دارد. اما اگر پوست شما به سمت شل شدن می رود و ظاهر جوان و سفت پوست برای شما مهم است، می توان گفت ژل رولان پرفورم لیفت پایو می تواند گزینه ای عاقلانه باشد.

 

ژل رولان پرفورم لیفت پایو

 

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو در ارتباط باشید.

 برای تماس کلیک نمایید: ۴۱۷۰۲ ( ۰۲۱)  

اویرو، همه چیز درباره زیبایی شما.
۱ » ۲ » ۳ » ۴ » ۵ به این مقاله امتیاز میدم !
[کل: 0 میانگین: 0]
برچسب ها:

دیدگاه خود را بیان کنید