سرم ضدافتادگی سوبلایم اسکین کامفورت زون

سرم ضدافتادگی سوبلایم اسکین کامفورت زون

افتادگی و شل شدن پوست یکی از اتفاق های ناگهانی و ناخوشایند سنین پیری می باشد. اما آیا راهی جهت استحکام و جلوگیری از افتادگی پوست وجود دارد؟

همانگونه که می دانید، آب، پروتئین و لیپید سه عنصر اصلی جوانی پوست می باشند که همانند ستون های یک ساختمان سبب انسجام آن شده و پوست را روشن، صاف و درخشان نگه می دارند.

در سنین جوانی، پوست فوق العاده مستحکم و درخشان است که همه این ها بیانگر حیات و انرژی پوست می باشد. گذشت زمان بطور مداوم بر روی عملکرد پوست تاثیر می گذارد و عناصر اساسی پوست از بین می روند.

™DEGENER-AGING FI LUK اشاره به تضعیف بی رحمانه پوست دارد که در اثر افزایش سن رخ می دهد (پیری فیزیولوژیک)؛ در پی این اتفاق پوست بطور کلی فرم خود را از دست داده و علائم قابل مشاهده ای بر روی پوست ایجاد می گردد:

خطوط و چین و چروک های ظریف و عمیق در پوست ایجاد می شود، پوست دچار افتادگی شده، الاستیسیته آن کاهش یافته، درخشندگی خود را از دست داده و کدر می گردد. پوستی که دارای خصوصیات ذکر شده باشد، پوست بالغ (mature skin) نام دارد.

قرار گرفتن در معرض آفتاب، رژیم غذایی نامناسب، عدم استفاده از آب و پروتئین ها به اندازه کافی و استرس که همه و همه ناشی از سبک نادرست زندگی است، می توانند این روند را تسریع بخشند.

لاین سوبلایم اسکین کامفورت زون جهت درمان یا بهبود علائم این نوع پیری طراحی گردیده است. در این مقاله به معرفی سرم ضد افتادگی سوبلایم اسکین کامفورت زون، ویژگی ها و کاربرد این محصول پرداخته و مزایا و معایب آن از نگاه مصرف کنندگان مورد بررسی قرار گرفته است. (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک نمایید.)

 

معرفی لاین سوبلایم اسکین کامفورت زون:

 

محصولات مراقبت پوستی، سبب تغذیه و تقویت پوست می گردند. کامفورت زون بر مبنای این باور، سخت گیری و دقت بسیاری در انتخاب فرمولاسیون محصولات خود نموده است.

براساس ادعای این برند، در فرمولاسیون محصولات کامفورت زون، بهترین ترکیبات و مواد تشکیل دهنده طبیعی، پیشرفته ترین ملکول ها و سیستم های حامل دارای تکنولوژی بالا، بکار رفته است. تمامی ترکیبات کاملا آگاهانه و براساس تحقیقات گسترده جهت تضمین اثربخشی، کارایی، سلامت و حس دلپذیری محصول، انتخاب شده اند.

این برند دوستدار محیط زیست می باشد؛ کلیه محصولات کامفورت زون، فاقد پارابن، سیلیکون، سولفات، روغن های معدنی، رنگ های مصنوعی و مشتقات حیوانی می باشند، همچنین محصولات بر روی حیوانات تست نشده اند. کامفورت زون جهت اطلاع رسانی در خصوص رویکرد فرمولاسیون خویش، نماد زیر را بر روی بسته بندی های خود اعمال می کند.

 

 

گروه محصولات سوبلایم اسکین کامفورت زون، برنامه ای جامع و کامل جهت مراقبت پوست های بالغ (Mature Skin) ارائه می نماید و با حمایت از سبک زندگی، سبب اصلاح و رفع علائم قابل رویت ™DEGENER-AGING می گردد.

این گروه به طور موثر هر سه ستون اصلی پوست (آب، پروتئین و چربی) را در نظر گرفته و به ترمیم و بازسازی پوست می پردازد. این گروه رویکردی موفقیت آمیز جهت مبارزه با از دست رفتن حجم پوست، افتادگی، چروک های عمقی و کاهش درخشش طبیعی پوست بوده و با بازسازی آناتومی چهره، پوستی زیبا و سالم به ارمغان می آورد.

لاین سوبلایم اسکین با همکاری گروه محققین شامل متخصصین مغز و اعصاب، قلب، عصب شناسی و متخصصین پوست و بر پایه تحقیقات علمی استوار است. این گروه با الهام از موفق ترین و جدیدترین تکنیک های جوانسازی پوست (هیدروفیلر، لیپوفیلر و لایه برداری پیشرفته)؛ سبب ارائه نتایج سریع و قابل مشاهده در جهت جوانسازی پوست می گردد. محصولات این دسته کاملا ایمن می باشند.

همانطور که عنوان گردید محصولات کامفورت زون فاقد سیلیکون می باشند. در گروه سوبلایم اسکین با جایگزین نمودن مجموعه ای از کره و روغن های ضروری طبیعی به جای سیلیکون، پوست تغذیه شده و صافی و نرمی پوست تضمین می گردد.

گروه تحقیق و توسعه کامفورت زون، ترکیب فعالی نوآورانه که بر روی microRNA (ریز آر ان آ) عمل می کنند را انتخاب و در فرمولاسیون محصولات این گروه بکار برده اند. microRNA دشمنان واقعی سنتز پروتئین می باشند که در تمام بدن با فعالیت و اهداف متفاوت یافت می شوند.

microRNA در پوست، سبب اشتباهات در رونویسی کلاژن و الاستین و پروتئین های ساختاری ضروری شده که با افزایش سن، این اشتباهات نیز افزایش می یابند.

نتایج تحقیقات پیشرفته و گسترده گروه R&D کامفورت زون و تیم محققین علمی شامل موارد زیر می باشد:

* تکنولوژی انحصاری™ARCHI-LIFT، مجموعه ای از ترکیبات فعال که بواسطه همکاری با یکدیگر و ایجاد سینرژی، بر هر سه ستون اصلی پوست (آب، پروتئین و چربی) موثر بوده و سبب استحکام و لیفت پوست از درون می گردند.

* استفاده از رویکرد نوآورانه STRONGER PEELS، پروتکل جدید لایه برداری جهت بازسازی و احیای عمقی پوست بدون ایجاد هرگونه آسیب و حساسیت پوستی.

* SKIN REPLUMPING LIFESTYLE TIPS- مبارزه با آثار پیری از درون با اهمیت دادن به سبک و کیفیت زندگی

 * DIY ACTIVE LIFT MASSAGE – ماساژ ملایم و روتین روزانه، جهت به حداکثر رساندن مزایای استفاده از محصولات سوبلایم اسکین.

 

تاثیرات مهم لاین سوبلایم اسکین کامفورت رون:

اثرات هیدرو و لیپو فیلر- بازگشت حجم پوست (REPLUMPING)

بواسطه ترکیبی از اسید هیالورونیک های ریز و درشت ملکول و عصاره گل صدتومانی (PAEONIA ALBIFLORA EXTRACT)، سبب حفظ و افزایش محتویات آب و چربی در پوست گشته و در نتیجه موجب افزایش سریع حجم آن می گردد.

اسید هیالورونیک به دارا بودن خواص هیگروسکوپیک مشهور است که تمایل به جذب و حفظ آب داشته و عصاره پئونیا سبب حفظ محتوای چربی پوست می گردد. همکاری منحصر به فرد این دو ترکیب سبب ایجاد سینرژی در عملکرد آنها شده و در نتیجه بواسطه افزایش محتوای آب و چربی، حجم از دست رفته پوست باز می گردد.

اثرات استحکام بخشی پوست (FIRMING)

عصاره گیاه بارهنگ نیزه ای (PLANTAGO LANCEOLATA) گیاهی پایا می باشد که بومی اوراسیاست. اخیرا این گیاه جهت خواص باورنکردنی محافظتی و بازسازی ساختار پروتئین مورد مطالعه بسیار قرار گرفته است.

این ترکیب فعال سبب مهار MicroRNA (عامل سنتز ناکارآمد کلاژن و الاستین) می شود. همچنین قادر به تنظیم عملکرد ملانوسیت ها می باشد و در نتیجه از ایجاد لک هایی که در اثر افزایش سن ایجاد می گردد، جلوگیری می کند و سبب درخشندگی پوست می شود.

پالمیتوئیل گلایسین (PALMITOYL GLYCINE) نوعی لیپو آمینو اسید است که در فرمولاسیون این محصول موجود است و سبب محافظت از ساختار پروتئین های پوست (کلاژن و الاستین) می گردد. این ترکیب سبب مهار آنزیم های داخلی (که موجب اختلال در ساختار پروتئین می شوند)، گشته و سبب محافظت از پروتئین های پوست می گردد.

 

معرفی سرم سوبلایم اسکین کامفورت زون:

 

 

سرم سوبلایم اسکین کامفورت زون دارای بافتی فلوئیدی و سبک است که به راحتی جذب پوست گشته و دارای اثرات مات کنندگی می باشد. از این رو پوست های چرب نیز می توانند از این محصول استفاده نمایند. این محصول جهت برطرف نمودن افتادگی و چروک های عمیق پوست طراحی گردیده است.

از ویژگی های بسیار مهم این محصول می توان به موارد زیر اشاره نمود:

* مناسب انواع پوست

* ایده آل جهت پوست های بالغ

* دارای خاصیت لیفتینگ قوی و افزایش دهنده استحکام پوست

*پرکننده خطوط عمیق و کاهش دهنده چین و چروک پوست

* بازگرداندن حجم از دست رفته صورت

* افزایش دهنده الاستیسیته و فرم دهنده پوست

* محرک سنتز کلاژن و الاستین

* محافظت و بازسازی کننده پروتئین های موجود در پوست

* دارای خاصیت آنتی اکسیدان و محافظت کننده از پوست در برابر آسیب های خارجی

* نرم کننده و لطافت بخش پوست

* درخشان کننده پوست

* دارای سرعت جذب بالا

* ۹۲% از ترکیبات این محصول، مواد طبیعی می باشد.

* فاقد پارابن، روغن های معدنی، رنگ های مصنوعی، سیلیکون، سولفات

* تائید شده توسط متخصصین پوست

* در ترکیبات این محصول از مشتقات حیوانی استفاده نشده است.

* در بسته بندی آنها از منابع انرژی تجدید پذیر استفاده شده است.

 

ترکیبات موثر سرم سوبلایم اسکین کامفورت زون:

اسید هیالورونیک ریز و درشت ملکول:

هیالورونیک اسید ترکیبی است که بطور طبیعی در پوست وجود داشته و قادر به جذب رطوبت به میزان ۱۰۰۰ برابر سنگین تر از وزن خود از محیط اطراف می باشد. از این رو در افزایش رطوبت پوست، کاهش چین و چروک و افزایش حجم پوست نقش بسیار مهمی را ایفا می کند.

در فرمولاسیون سرم سوبلایم اسکین از ترکیب اسید هیالورونیک ریز و درشت ملکلول استفاده شده است؛

اسید هیالورونیک درشت ملکول (با وزن ملکولی بالا) سبب رطوبت رسانی پوست شده و بواسطه آن سبب نرمی و لطافت پوست می گردد.

اسید هیالورونیک ریز ملکول (با وزن ملکولی پایین) با نفوذ در لایه های زیرین پوست، سبب پیشگیری از ایجاد چین و چروک ها و رفع آن ها می گردد.

 

عصاره گل صدتومانی (PAEONIA ALBIFLORA EXTRACT):

گل صدتومانی چینی، گیاهی گلدار و چندساله می باشد که دارای خواص رطوبت رسانی، آنتی اکسیدانی و لایه بردار طبیعی پوست و خواص درمانی چین و چروک می باشد.

همانطور که پیشتر عنوان گردید استفاده از عصاره گل صدتومانی چینی در فرمولاسیون سرم سوبلایم اسکین سبب بازگشت حجم پوست می گردد.

 

عصاره گیاه Ribwort plantain:

گیاه بارهنگ سرنیزه ای با نام علمی PLANTAGO LANCEOLATA، گیاهی با خواص درمانی فراوان می باشد. استفاده از این ترکیب در فرمولاسیون این محصول سبب افزایش استحکام و سفتی پوست می گردد.

 

روش مصرف سرم سوبلایم اسکین کامفورت زون:

روزانه یک تا دو بار روی پوست تمیز صورت و گردن به آرامی ماساژ داده شود.

 

*** توصیه: پوست های چرب و مختلط و در شرایط آب و هوایی گرم و مرطوب، از سرم به تنهایی استفاده نمایند.

پوست های خشک بعد از سرم از کرم سوبلایم اسکین کامفورت زون جهت افزایش اثربخشی محصول استفاد نمایند.

 

نتایج مطالعات بالینی سرم سوبلایم اسکین کامفورت زون:

تست بالینی محصول با استفاده از آزمون اثربخشی و زیر نظر متخصصین پوست انجام پذیرفت ،این آزمون بر روی ۲۰ نفر که به مدت بیش از ۳۰ روز از محصول استفاده نمودند انجام و نتایج زیر حاصل گردید:

۸۵% مصرف کنندگان اذعان داشتند که پوستشان مجدد متراکم شده و حجم خود را بازیافته است.

۹۵% مصرف کنندگان اذعان داشتند انعطاف پذیری پوستشان افزایش یافته است.

بصورت کلی به میزان ۲۰% از عمق چروک ها کم شده است.

رطوبت رسانی پوست به میزان ۵ برابر افزایش یافته است.

 

مزایا و معایب سرم سوبلایم اسکین کامفورت زون:

نقد درج شده براساس جمع بندی نظرات مصرف کنندگان این محصول درج شده است، ممکن است نتایج در خصوص افراد مختلف براساس سلیقه و ویژگی های شخصی متفاوت باشد.”

براساس نظرسنجی مبتنی بر سایت های خارجی، اکثر مصرف کنندگان، از این محصول رضایت داشته و اذعان داشتند که محصول سبب افزایش حجم و لیفت پوست آنها شده و چین و چروک پوست کاهش یافته است.

مصرف کنندگان اعتقاد دارند رایجه ی محصول بسیار دلنشین می باشد.

استفاده از ترکیبات گیاهی و عدم استفاده از مشتقات حیوانی، از نکات بارز اظهار شده توسط مصرف کنندگان دوستداران حیوانات می باشد.

ارزیابی کلی این محصول مثبت بوده و نقاط منفی بارزی ذکر نگردیده است.

در صورتیکه از این محصول استفاده نموده اید، نظرات خود را در قسمت کامنت ها بفرمایید و ما را در جهت ارائه اطلاعات هر چه دقیق تر یاری نمایید.

 

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو در ارتباط باشید. 

 برای تماس کلیک نمایید: ۴۱۷۰۲ ( ۰۲۱)  

اویرو، همه چیز درباره زیبایی شما.

۱ » ۲ » ۳ » ۴ » ۵ به این مقاله امتیاز میدم !
[کل: 0 میانگین: 0]
برچسب ها:

دیدگاه خود را بیان کنید