درمان موهای نازک و شکننده با شامپو دنسی سولوشن ویشی

  • صفحه اصلی
  • مو
  • درمان موهای نازک و شکننده با شامپو دنسی سولوشن ویشی
درمان موهای نازک و شکننده با شامپو دنسی سولوشن ویشی

تراکم مو سبب افزایش جذابیت و زیبایی خصوصا در خانم ها می گردد!

نقطه مقابل موی ضخیم، موی نازک قرار دارد. نازکی موها به تراکم موها و اینکه چند رشته مو در سر وجود دارد اشاره می کند. موهای نازک می توانند به علل گوناگون از قبیل افزایش سن، ژنتیک، شیوه زندگی و… اشاره داشته باشد.

برخی از خانم ها در سنین حدود ۵۰ سالگی شاهد تغییر در کیفیت موهای خود می باشند. به طور معمول یائسگی یکی از عوامل شکنندگی و کاهش حجم موها است.

افزایش سطح آندروژن در سنین یائسگی سبب کاهش سیکل رشد می شود در نتیجه نازک شدن و کم پشتی موها را به دنبال خواهد داشت. این تغییرات سبب می گردد مراقبت های ویژه مو از اهمیت بالایی برخوردار گردند.

در این مقاله ضمن اهمیت مراقبت از موهای نازک و کم حجم به بررسی علل نازک شدن موها پرداخته و در ادامه یکی از بهترین محصولات یعنی شامپو دنسی سولوشن ویشی به طور کامل بررسی می گردد. (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید.)

در انتهای مقاله براساس جمع بندی نظر مصرف کنندگان تاثیرات این محصول مورد نقد و بررسی قرار گرفته است.

 

آیا تغییرات هورمونی سبب نازکی و کم پشتی موها می گردد؟

اگرچه بسیاری از خانم ها، تغییرات حجم و ضخامت طبیعی موهایشان را با نزدیک شدن به سنین یائسگی گزارش داده اند اما ۵۰ سالگی مترادف با کاهش حجم موها نیست، در حقیقت این تغییرات هورمونی است که سبب تغییر قطر فولیکول مو می گردد.

توجه به رژیم غذایی و سبک زندگی مناسب می تواند تاثیرات مثبتی بر روی کیفیت مو داشته باشد.

میزان کافی پروتئین (که مسئول تولید کراتین می باشد) و آهن (که موجب افزایش گردش خون می شود)، در رژیم غذایی و همچنین ورزش منظم می تواند تا حد زیادی بر روی سلامت موها تاثیرگذار باشد.

بسیاری از خانم ها، احساس خستگی قبل و یا بعد از یائسگی را تجربه می کنند. کمبود انرژی می تواند ناشی از تغییرات هورمونی باشد. ورزش می تواند علاوه بر افزایش گردش خون مویرگی بر خستگی و استرس غلبه نماید.

با این حال خستگی و یا استرس می تواند تغییراتی بر وضعیت موها داشته باشد. اگر متوجه ریزش مو می شوید بهتر است به پزشک مراجعه کنید زیرا تیروئید می تواند تاثیرات قابل توجهی بر ریزش مو و کاهش حجم مو داشته باشد.

 

۳ اشتباه رایج که می توانید با موهای نازک انجام دهید! 

آیا با موهای نازک آنطور که شایسته است رفتار می کنید؟

 

۱_ براشینگ بیش از حد 

به طور معمول، موهای شکننده و آسیب دیده نشانه براشینگ زیاد می باشد. استفاده از محصولات مناسب از قبیل شامپو و نرم کننده، جهت مراقبت از موهای نازک و شکننده تا حد بسیار زیادی به سلامت موها کمک نموده و سبب احیای مجدد ریشه ی موها می گردد.

پیشنهاد:

شامپو دنسی سولوشن ویشی  علاوه بر پاک کنندگی قوی، از مزایای بالایی از قبیل حجم دهندگی موهای ظریف و شکننده، استحکام بخشی و افزایش ضخامت موها و احیای مجدد آن ها برخوردار می باشد.

بالم مرطوب کننده دنسی سولوشن ویشی نیز بطور تخصصی جهت استفاده موهای نازک و ضعیف طراحی گردیده است و در جهت تقویت و احیای مو بسیار موثر است.

 

شاید برای برخی از افراد که دارای موهای نازک و فاقد حجم می باشند وسوسه انگیز باشد که بعد از پاکیزگی موها، ریشه موها را با شانه و براشینگ تحریک کنند تا موها بیشتر حجم بگیرند. اما بهتر است بدانید این عامل سبب آسیب به موها می گردد و ریسک ریزش آنها را بالا می برد.

پیشنهاد: به موها ضربه وارد نشود همچنین مادامی که موها مرطوب می باشند آنها را با آرامی شانه کنید و پس از خشک شدن موها، ساقه موها را به کنستانتره بازسازی کننده موی دنسی سولوشن ویشی آغشته نمایید. (جهت مشاهده و خرید کلیک نمایید.)  این عمل سبب تقویت و افزایش حجم تارهای مو می گردد و به بازساری و ترمیم موهای آسیب دیده در برابر استفاده از محصولات آرایشی و یا رژیم های غذایی نامناسب کمک می نماید.

 

۲- مصرف بیش از اندازه از رنگ های شیمیایی با ترکیبات خشن

استفاده از رنگ موهای شیمیایی همچنین عدم محافظت از مو در برابر لوازم برقی آرایشی نظیر سشوار، اتو و… سبب ایجاد آسیب های جدی در مو می گردد. علاوه بر آن موهای نازک و کم حجم نسبت به موهای ضخیم و یا نرمال، بسیار آسیب پذیرتر بوده و نیاز به مراقبت بالاتری دارند.

برخی از مواد شیمیایی و ترکیبات مصنوعی مانند آمونیاک و فرمالدئید به طور جدی فیبر مو را تضعیف نموده و سبب شکستگی و خرد شدن تارهای مو می گردند.

اگر قصد دارید موهای نازک را رنگ نمایید بهتر است ترکیباتی را مورد استفاده قرار دهید که کمترین آسیبی به فیبر موها وارد نمایند.

 

۳- استفاده از رژیم غذایی مناسب 

استفاده از یک رژیم غذایی مناسب کمک زیادی به سلامت مو می کند. پروتئین برای رشد مو ضروری می باشد بنابراین جای دادن مرغ، گوشت قرمز و آجیل در رژیم غذایی می تواند سبب رشد و سلامت مو گردد. همچنین میوه و سبزیجات دارای خواص فراوانی می باشند که به سلامت موها کمک می نماید. آجیل و برنج قهوه ای سرشار از ویتامین B بوده که با تنظیم گردش خون مویرگی سبب افزایش تراکم موها می شوند.

استفاده از کنسانتره بازسازی کننده موی دنسی سولوشون، پس از پاکیزگی کامل موها توسط شامپو دنسی سولوشن، به دلیل دارا بودن مقادیر بالای رسوراترول، به دلیل خواص آنتی اکسیدان، از موها در برابر استرس اکسیداتیو محافظت می نماید.

 

معرفی شامپو دنسی سولوشن ویشی (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید.) 

شامپو دنسی سولوشن، محصولی جدید از برند فرانسوی ویشی می باشد. این شامپو علاوه بر دارا بودن قدرت شویندگی بسیار بالا و حذف آلودگی های کف سر، سلامت تارهای مو، افزایش و ضخامت تارهای مو را برعهده خواهد داشت. تاثیرات این شامپو طی ۶ هفته استفاده مداوم مشهود می گردد.

این شامپو حاوی رسوراترول برگرفته از پلی فنول های قوی گیاهان ژاپنی می باشد که به مولکول های طول عمر شناخته می شوند. همچنین این ترکیب یک آنتی اکسیدان قوی جهت حفاظت از مو در برابر استرس اکسیداتیو می باشد.

* این محصول فاقد پارابن می باشد.

 

مزایای استفاده از شامپو دنسی سولوشن ویشی

_ مناسب استفاده روزانه موهای ضعیف، بی جان و شکننده

_ این محصول تنها در ۶ هفته، سبب ضخیم تر شدن موها می گردد.

_ موها براق و سالم به نظر می رسد.

_ سبب افزایش حجم قابل توجهی در موها می گردد.

_ قدرت شویندگی بسیار بالایی را دارا می باشد.

_ احیا کننده ریشه موها و محرک رویش

_ استحکام بخش و افزایش ضخامت مو

 

ترکیبات موثر شامپو دنسی سولوشن ویشی

ترکیبات rhamnose و filoxane در شامپو دنسی سولوشن ویشی، اثرگذاری ویژه ای بر روی تارهای مو داشته و سبب افزایش ضخامت هریک از تارهای مو می گردد. همچنین با ملایمت آلودگی ها را از سطح پوست پاک می کند و با تقویت ریشه تارهای مو، حیات جدیدی به موها می بخشد و سلامت موها را فراهم می آورد.

* استموکسیدین: پتنت انحصاری کمپانی مادر ویشی می باشد و از طریق اثرگذاری بر روی سلول های بنیادی پیاز مو سبب رویش و در نتیجه افزایش تراکم مو می گردد.

* رسوراتورول: این ترکیب با خواص آنتی اکسیدان بسیار قوی از رشته های مو در برابر آسیب های محیطی و استرس اکسیداتیو محافظت می نماید.

* این محصول فاقد پارابن، سیلیکون و رنگ می باشد.

در تصویر زیر تاثییرات قبل و بعد از استفاده شامپو دنسی سولوشن ویشی را مشاهده می فرمایید. 

 

نتایج مطالعات بالینی شامپو دنسی سولوشن ویشی 

آزمایشاتی با حضور ۱۳۸ خانم، پس از ۶ هفته استفاده مداوم از شامپو دنسی سولوشن ویشی به شرح زیر می باشد:

_ %۹۶ افزایش در ضخامت تارهای مو

_ %۹۱ افزایش در استحکام تارهای مو

_ %۸۸ افزایش در حجم و پرپشتی موها

_ %۹۱ افزایش قطر ریشه تارهای مو

 

شیوه مصرف شامپو دنسی سولوشن ویشی 

شامپو را روی کف سر و موهای مرطوب مالیده، به ملایمت ماساژ داده و سپس آبکشی نمایید. جهت افزایش عملکرد و تقویت ریشه مو، این عمل را مجدد تکرار نمایید. در صورت تماس محتوای شامپو با چشم، بلافاصله چشم ها را با آب فراوان بشویید.

جهت تکمیل مراقبت های موی نازک و شکننده، بعد از شستشوی موها با شامپو، بر روی موهای خشک از کنسانتره بازسازی کننده موی دنسی سولوشن ویشی استفاده نمایید. (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید.) 

 

نقد و بررسی شامپو دنسی سولوشن ویشی 

شامپو دنسی سولوشن ویشی محصول جدید این برند است که با توجه به جدید بودن محصول (در تاریخ ثبت مقاله)، تعداد مصرف کنندگان محصول بسیار محدود می باشد. نقد و بررسی انجام شده بر پایه تعداد محدودی از مصرف کنندگان (برگرفته از سایت های معتبر خارجی) و مطالعات علمی و نتایج بالینی اعلام شده در سایت مادر ویشی است.

 

در صورت استفاده از این محصول، نظرات خود، مزایا و معایب محصول را در قسمت کامنت ها بیان نموده تا سایر عزیزان بتوانند از تجربیات شما بهره مند گردند.

شامپو دنسی سولوشن ویشی، در بسته بندی پمپی قرار گرفته و محتوای محصول با کمترین پسماندی مورد استفاده مصرف کنندگان قرار می گیرد.

این شامپو دارای رایحه تند دارویی می باشد. بنابراین رایحه آن بعد از شستشو به مدت کوتاهی بر روی موها باقی می ماند.

بافت این محصول ژلی و بسیار دوست داشتنی می باشد. از این رو محتوای محصول به راحتی از بسته بندی پمپی آن خارج می شود و استفاده از آن را جهت شستشوی موها آسان نموده است.

این شامپو فرموله شده جهت استفاده موهای ظریف و شکننده می باشد و استفاده از آن تا حدی ریزش مو را کنترل می نماید.

شامپو دنسی سولوشن ویشی، دارای قدرت شویندگی بسیار بالایی می باشد و موها را تازه و پاکیزه نگه می دارد. همچنین یک محصول درمانی موثر جهت تقویت تارهای مو و افزایش در حجم تارهای مو می باشد.

مصرف کنندگان ادعا کرده اند بعد از هر بار استفاده از شامپو سولوشن ویشی احساس می کنند موهای ضعیف و بی جان ضخیم تر و متراکم تر گشته است.

این محصول دارای خواص بی نظیری از جمله افزایش ضخامت و حجم تارهای مو می باشد اما برخی از مصرف کنندگان اظهار داشته اند این محصول سبب خشکی موها می گردد.

طبق اظهارات برخی مصرف کنندگان، این محصول دارای رایحه تند و غیر قابل تحمل می باشد.

 

 

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو در ارتباط باشید. 

 برای تماس کلیک نمایید: ۴۱۷۰۲ ( ۰۲۱)  

اویرو، همه چیز درباره زیبایی شما.

۱ » ۲ » ۳ » ۴ » ۵ به این مقاله امتیاز میدم !
[کل: 0 میانگین: 0]
برچسب ها:

دیدگاه خود را بیان کنید