کنترل درماتیت آتوپیک با محصولات ایزدین

کنترل درماتیت آتوپیک با محصولات ایزدین

درماتیت آتوپیک یک بیماری مادام العمر است که فقط پوست را درگیر نمی کند. این ناراحتی پوستی قادر است سایر جوانب زندگی فرد مبتلا و خانواده او را نیز تحت تاثیر خود قرار دهد.

درماتیت آتوپیک یک بیماری التهابی پوست است که مشخصه ی اصلی آن قرمزی و خشکی پوست بوده که باعث خارش و تمایل به خاراندن پوست می شود.

این بیماری خوش خیم و غیر قابل سرایت، اما مزمن است و شیوع آن روز به روز در حال افزایش است. بطوریکه طی ۳۰ سال گذشته به دلیل عوامل محیطی و  افزایش مصرف ترکیبات حساسیت زا، شیوع این بیماری ۲ تا ۳ برابر افزایش داشته است.

 

 

درماتیت آتوپیک شامل دو فار اشتعال و خاموشی است.

فاز اشتعال اصطلاحا به دوره ای گفته می شود که خارش پوست به اوج خود می رسد، پوست به شدت ملتهب می شود و فرد هرگز نمی داند این علائم کی از بین می روند. در این دوره خواب کودک مختل می شود و حتی قادر به حاضر شدن در مدرسه نمی باشد. ضایعات روی صورت کودک دیده می شوند و کودک در این خصوص به شدت نگران می شود. این وضعیت، حتی والدین را نیز درگیر می کند، بطوریکه پدر و مادر احساس ناتوانی کرده و فشار و استرس فیزیکی و جسمی آنها افزایش می یابد.

فاز خاموشی به دوره ای از بیماری گفته می شود که علائم بیماری در وضعیت نوسانی و بهبود قرار دارند.

حقایقی در مورد درماتیت آتوپیک

* ۵% از جمعیت جهان مبتلا به درماتیت آتوپیک هستند.

* ۲۰% کودکان مبتلا به درماتیت آتوپیک هستند.

* درماتیت آتوپیک در ۶۰% افراد تا پیش از ۱ سالگی ظاهر می شود.

* در ۸۵% افراد، نشانه های درماتیت آتوپیک تا قبل از سنین ۵ سالگی ظاهر می شوند.

 

درماتیت آتوپیک می تواند منجر به مشکلات دیگری شود.

درماتیت آتوپیک معمولا یک عارضه ی مجرد تلقی نمی شود. این بیماری گاهی اوقات ممکن است منجر به مشکلات دیگری نظیر آسم و آلرژی های غذایی و تنفسی شود.

البته مطالعات نشان داده اند، کودکانی که درماتیت آتوپیک آنها تحت کنترل و درمان است کمتر دچار عوارض بالا می شوند.

 

یک روز بدون علائم آتوپی = یک روز بدون اشک ریختن

محصولات نوترآتوپیک ایزدین از اشک های نوزاد شما محافظت می کند.

برند ایزدین، با گروه محصولات نوترآتوپیک Pro-AMP ایزدین، توانسته است یک راه حل همه جانبه جهت تعامل با علائم بیماری آتوپیک ارائه دهد. (جهت مشاهده و خرید محصولات کلیک کنید.)

گروه محصولات نوترآتوپیک ایزدین، برای پاسخ به نیاز های هر منطقه از بدن محصول ویژه ای دارد، این محصولات در هر زمان کاربرد دارند و تاثیرات آنها نیز طولانی مدت است.

با برنامه ی درمانی جامع ایزدین، درماتیت آتوپیک بطور بهینه ای مدیریت شده و شدت ضایعات پوست کاهش می یابد. بعلاوه طول دوره خاموشی بیماری نیز طولانی تر می شود.

 

با اشک های نوزاد خداحافظی کنید.

محصولات نوترآتوپیک ایزدین توانسته است خانواده های بسیاری را از اشک و رنج فرزندشان نجات دهد.

بانک پس انداز اشک ایزدین روز به روز پرتر می شود و این به معنی خوشحالی بچه ها و کاهش استرس خانواده هاست.

 

 

عادات روزانه پوست های مبتلا به درماتیت آتوپیک

برای آنکه هر روز، روز خوبی باشد، عادات روزانه بسیار مهم هستند.

حمام کردن، پوشیدن لباس های مناسب و رعایت بهداشت

همه ی این موارد، بر روی کیفیت زندگی پوست های مبتلا به درماتیت آتوپیک موثر هستند. توصیه های ساده زیر به شما کمک می کنند تا مراقبت روزانه درستی برای پوست انتخاب کنید.

 

۱- حمام کردن

حمام کردن ضروری است اما در صورت عدم رعایت برخی اقدامات لازم می تواند پوست را خشک کند. پوست های آتوپیک همواره می بایست از محصولات ویژه ای استفاده کنند که فاقد مواد صابونی باشد و از بی آب شدن پوست جلوگیری کند.

زمان استحمام را کوتاه کنید و از آب ولرم (دمای ۳۰ تا ۳۵ درجه) برای شست و شو استفاده کنید.

برای کودکان با سنین بالاتر، دوش گرفتن بهتر از حمام کردن است. از اسکراب کردن پوست و استفاده از کیسه یا اسفنج های خشن هنگام شست و شوی خودداری کنید.

پیشنهاد ایزدین به عنوان محصول مناسب شست و شوی روزانه: ژل حمام نوترآتوپیک Pro-AMP ایزدین (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید.)

 

۲- خشک کردن

هنگام خشک کردن پوست، مراقب تحریکات و صدمات پوستی بخصوص در نواحی چین دار بدن (مثل گردن، کشاله های ران و…) باشید. با استفاده از یک حوله پنبه ای با دقت پوست را خشک کنید. از ایجاد اصطکاک بین حوله و بدن بپرهیزید.

 

۳- مرطوب کردن

تامین رطوبت، کلید اصلی مراقبت از پوست های آتوپیک است. چراکه تعداد ضایعات پوست را کاهش می دهد و یک کمک درمان ایده آل است.

روی نواحی مشکل دار پوست از کرم امولیانت ها استفاده کنید.

در این خصوص پیشنهاد ایزدین برای صورت: کرم صورت نوترآتوپیک Pro-AMP ایزدین (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید.)

و برای نواحی خاص بدن: کرم امولیانت نوترآتوپیک Pro-AMP ایزدین (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید.)

و برای سایر نواحی پوست از لوسیون مرطوب کننده کمک بگیرید.

در این خصوص پیشنهاد ایزدین برای مراقبت کل نواحی پوست بدن: لوسیون نوترآتوپیک Pro-AMP ایزدین (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید.)

 

۴- لباس ها

از پوشیدن لباس های پشمی و یا الیاف مصنوعی پرهیز کنید. سعی کنید لباس های پنبه ای و کتانی بپوشید. از مواد شوینده ی ملایم برای شست و شوی لباس ها استفاده کنید. دقت کنید لباس را به خوبی بشویید و از مصرف نرم کننده هنگام شست و شو اجتناب کنید.

 

۵- در خانه

آلرژن ها (مثل گرد و خاک) در خانه می توانند ضایعات آتوپیک را تحریک کرده و سبب تشدید آنها شوند.

هر روز هوای اتاق خواب را تهویه کنید تا گرد و غبار از آن خارج شود. از نگهداری حیوانات خانگی و پرنده در خانه پرهیز کنید.

 

۶- زمستان

سرما، خشکی و حرارت موجب می شوند درماتیت آتوپیک وخیم تر شود. در نتیجه ممکن است علائم در طول زمستان بیش از پیش مشهود شوند. در طول فصول سرما دمای منزل را بین ۲۰ تا ۲۲ درجه نگه دارید. و در این دوره از سال از مرطوب کننده ها غافل نشوید.

در این خصوص پیشنهاد ایزدین برای مراقبت از پوست در طول فصل سرما: لوسیون نوترآتوپیک Pro-AMP ایزدین (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید.)

 

۷- تابستان

درماتیت آتوپیک معمولا با تابش نور در مناطق ساحلی بهبود می یابد. حمام های سنگ مرمر می توانند بسیار موثر باشند. مراقب نور خورشید باشید، و از یک محصول با SPF50 استفاده کنید.

کلر ناشی از استخر می تواند پوست را خشک کند. توصیه می شود بلافاصله بعد از شنا کردن، دوش بگیرید.

مدت زمان استحمام کوتاه باشد و بعد از آن حتما از لوسیون بدن برای تامین رطوبت استفاده شود.

در خصوص لوسیون بدن مناسب برای پوست های آتوپیک پیشنهاد ایزدین: لوسیون نوترآتوپیک Pro-AMP ایزدین (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید.)

 

۸- اهمیت آموزش

مهم است که فرزندتان روش های مراقبت و مدیریت بیماری خود را همگام با مراحل رشد خود بیاموزد. به او یاد بدهید چگونه از گسترده شدن و تشدید بیماری خود پیشگیری کند، مراقبت روزانه را تا آموختن کامل به وی یادآوری کنید؛ و هنگام احساس خارش (بخصوص در فاز اشتعال بیماری)، همواره در فراهم کردن نیازهای او با وی همیاری کنید.

در مقالات بعدی بطور مفصل تکنولوژی بکار رفته در گروه محصولات نوترآتوپیک Pro-AMP ایزدین بررسی شده است.

جهت مشاهده ی مقاله ی مزایای Pro-AMP در محصولات نوترآتوپیک به مقاله ی تاثیرات Pro-AMP در محصولات نوترآتوپیک ایزدین مراجعه کنید. (جهت مطالعه مقاله کلیک کنید.)

همچنین مزایا، معایب، ترکیبات و مواد اولیه ی هر یک از این محصولات بطور جداگانه مورد نقد و بررسی قرار گرفته اند.

جهت مشاهده ی مقاله ی راه حل مراقبت از پوست صورت در پوست های اگزمایی به مقاله ی کرم صورت نوترآتوپیک ایزدین مراجعه کنید. (جهت مطالعه مقاله کلیک کنید.)

جهت مشاهده ی مقاله ی راه حل مراقبت از نواحی خاص پوست بدن در پوست های اگزمایی به مقاله ی کرم امولیانت نوترآتوپیک ایزدین مراجعه کنید. (جهت مطالعه مقاله کلیک کنید.)

جهت مشاهده ی مقاله ی راه حل مراقبت از بدن در پوست های اگزمایی به مقاله ی مراقبت از پوست بدن پوست های اگزمایی با ایزدین مراجعه کنید. (جهت مطالعه مقاله کلیک کنید.)

 

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو در ارتباط باشید. 

 برای تماس کلیک نمایید: ۴۱۷۰۲ ( ۰۲۱)  

اویرو، همه چیز درباره زیبایی شما.

۱ » ۲ » ۳ » ۴ » ۵ به این مقاله امتیاز میدم !
[کل: 0 میانگین: 0]
برچسب ها:

1
دیدگاه خود را بیان کنید

1 دیدگاهها
0 پاسخها
0 دنبال کنندگان
 
جدیدترین دیدگاه
داغ ترین دیدگاه