حیات جدید برای پوست های دهیدراته با محصولات رطوبت رسان گینو

  • صفحه اصلی
  • بدن
  • حیات جدید برای پوست های دهیدراته با محصولات رطوبت رسان گینو
حیات جدید برای پوست های دهیدراته با محصولا ت رطوبت رسان گینو

پوست ارگانی حیاتی است که بدون آن هیچ موجودی قادر به ادامه حیات نیست، این ارگان به عنوان وسیع ترین عضو زنده بدن، در حقیقت پیچیده ترین، جالب ترین و پر کاربرد ترین عضو به شمار می رود. این عضو یک سد محافظتی بین محیط جهان اطراف با عضلات، اعضای درونی، رگهای خونی و اعصاب بدن می باشد.

با گذشت زمان، ظاهر پوست به طور گسترده ای تغییر می کند، که این تغییر نه تنها به دلیل عواملی همچون افزایش سن بوده بلکه، نشان دهنده نوسانات هیجانی و سلامت عمومی، نیز می باشد.

در این مقاله برآن شدیم تا در رابطه با محصولات رطوبت رسان گینو اطلاعاتی جامع در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

مهمترین عوامل محیطی پیری پوست که به اختصار به بعضی از آن ها می توانیم اشاره نماییم عبارتند از:

آفتاب (اشعه ماوراء بنفش )

مصرف سیگار، الکل و مواد مخدر

استفاده از شوینده های قلیایی و نامناسب

نرسیدن آب و رطوبت کافی به پوست

استرس و تنش های عصبی و …

یکی از عوامل پیری پوست، کمبود آب و نداشتن رطوبت کافی یا در اصطلاح همان دهیدراته بودن پوست است که دلایل به وجود آمدن و چگونگی درمان آن را مورد بررسی قرار می دهیم:

شادابی و طراوت پوست

آب سر چشمه حیات سلول ها و از عوامل زیبایی پوست است. وجود رطوبت کافی در پوست، شادابی و طراوت چهره را تضمین می کند. آب جزء سیتوپلاسمی سلول و واسطه ای برای افزایش بلوغ سلول های سطحی پوست و فرآیند ترمیم و آنزیماتیک است. هیدراتاسیون باعث ار تقاء رشد سلول و تولید فاکتور های رشد می شود و از طرفی دهیدراتاسیون منجر به سفت شدن لایه های خارجی پوست می شود.

پوست را بر اساس کمبود در میزان آب و چربی به دو دسته کلی تقسیم می کنند:

1 – پوست خشک

2- پوست دهیدراته

پوست دهیدراته

تفاوت پوست خشک و دهیدراته چیست؟

* پوست دهیدراته ( کم آب ) اغلب با پوست خشک اشتباه گرفته می شود. پوست کم آب ( دهیدراته ) به دلیل عواملی از جمله استفاده از الکل، دخانیات، تغذیه نامتعادل و نامناسب، شرایط آب و هوایی و استفاده از برخی دارو ها ایجاد می شود. پوست دهیدراته ممکن است دارای ضایعات خشک و یا حتی دارای جوش و نواحی چرب باشد.

از نشانه های پوست دهیدراته می توان به انعطاف پایین پوست، عدم شادابی و درخشش، مات شدن پوست و … اشاره نمود.

* پوست خشک اغلب چربی تولید نمی کند و ممکن است با تغییرات آب و هوایی بدتر شود.

از نشانه های این نوع پوست می توان به احساس کشیدگی، پوسته ریزی، کمبود آرامش در پوست اشاره کرد.

جهت آگاهی بیشتر در این زمینه مقاله پوست دهیدراته را بشناسیم را مطالعه بفرمایید.

تاریخچه مختصری درباره برند گینو:

گینو برند فرانسوی با 60 سال قدمت می باشد که در سال 1963 توسط رنه گینو بنیان گذاری شد. این برند در حال حاضر یکی از برندهای معتبر و مطرح در سطح جهانی می باشد.

خط مشی این برند، همواره عرضه بهترین و موثرترین روش ها و محصولات مراقبت از پوست می باشد.

همچنین جهت افزایش قدرت تحمل پوست، کلیه محصولات گینو طبیعی و بدون مواد نگهدارنده و شیمیایی ( پارابن )  OGM ( جانداران و گیاهان و مهندسی ژنتیک شده ) تولید می شود. لابراتوار گینو دارای استاندارد GMP است که بی ضرر بودن محصولات و اثر بخشی بالای آنها را تضمین می کند و همچنین استاندارد های بین المللی بسیار ارزشمندی مانند ISO22716 را دارا می باشد.

* محصولات این برند شامل درمان اولیه و درمان عالی است.

* درمان اولیه با کرم های تیوپی شروع می شود و ماکسیمم دو دوره پشت سر هم قابل استفاده هستند.

* درمان عالی شامل کرم های کاسه ای است که در صورت نیاز پوست هر فرد به مدت طولانی  (یکسال ) قابل استفاده هستند.

* سرم ها و ماسک های گینو را می توان با کرم های تیوپی و کرم های کاسه ای استفاده نمود که به اثر دهی بیشتر کرم ها کمک می کنند.

گینو برای مراقبت از پوست های آب از دست داده (دهیدراته )، استفاده از مرطوب کننده ها را که به ساختار پوست استحکام می بخشد توصیه نموده و در این راستا محصولاتی را برای رفع این مشکل اراِئه نموده است. این محصولات که معروف به منابع رطوبت رسان پوست هستند، حیات جدیدی به پوست های دهیدراته می بخشند و دارای ترکیباتی منحصر به فرد می باشند که هر یک برای بازسازی و رطوبت رسانی به پوست نقش مهمی ایفا می کنند. پوست مرطوب، شفافیت ،نرمی و زیبایی قابل توجهی دارد.

محصولات رطوبت رسان گینو حاوی ترکیبات هیدرولیپوزومی، هیدرو کپتر، شی باتر و هیالورونیک اسیدها ( ریز ملکول و درشت ملکول) می باشند که عملکردی مشابه آبرسان های طبیعی پوست داشته و علاوه بر حفظ رطوبت پوست، رطوبت سلول ها را برای طولانی مدت تامین می کند.

باید به این نکته توجه داشت که برای هر چه زیباتر شدن پوست، باید در طول روز از آن محافظت کرد.

حال به بررسی ترکیبات رطوبت رسان و چگونگی عملکرد آن ها می پردازیم تا بدانیم که چگونه باعث ایجاد آرامش و نرمی در پوست می شوند:

هیدروکپتر ترکیبی رطوبت رسان که جهت آبرسانی عمقی سلولها ی زنده ایجاد گردیده است. این ترکیب هسته سلول ها را به مدت طولانی مرطوب نگه می دارد.

هیدرو لیپوزوم ها، مولکولهای کروی هستند که به عنوان ناقل رطوبت به پوست در صنعت داروسازی مورد استفاده قرار می گیرند. ساختار آنها  مشابه غشای سلول ها می باشد که سبب ویژ گی های استثنایی آن می گردد. این مولکول ها ی سرشار از آب، سلول های اپیدرم را به سرعت و به طور کامل مر طوب می کنند.

شی باتر یک ماده فوق العاده جهت سلامت پوست و مو است که از دانه درخت شیا بدست می آید. این ماده به طور طبیعی سرشار از ویتامین های A، E، F بوده و محافظت ضعیفی نیز در برابر اشعه آفتاب دارد. شی باتر حاوی اسیدهای چرب لازم جهت تغذیه و بازسازی و همچنین کلاژن سازی ساختار پوست است.

***از دیر باز مردم افریقا و برخی کشورها ی دیگر از این ماده برای بهبود پوست و موی خود استفاده می کردند. .

هیالورونیک اسید ماده ای پلی ساکاریدی که دارای توانایی بسیار بالا در جذب آب و رطوبت رسانی پوست بوده و همانند اسفنج عمل می کند. اسید هیالورونیک یک ماده مغذی هوشمند است که می تواند با در نظر گرفتن شرایطی مانند رطوبت هوا، مقدار رطوبت جذب شده را تنظیم نماید.

در اثر افزایش سن ، رطوبت پوست به طور قابل توجهی کاهش می یابد که سبب می گردد خاصیت الاستینه پوست کاهش و علائم پیری بروز نماید. اسید هیالورونیک پوست با توانایی منحصر به فردش در حفظ رطوبت ( 1000 میلی لیتر آب در هر گرم اسید هیا لورونیک ) نقش حیاتی در سلامت پوست و حفظ طراوت و جوانی آن دارد.

جهت آگاهی بیشتر در این زمینه مقاله هفت رازی که شما درباره اسید هیالورونیک نمی دانید را مطالعه بفر مائید.

محصولات رطوبت رسان گینو شامل :

کرم مرطوب کننده هیدرابوته

کرم رطوبت رسان رنگی هیدرا فینیش

کرم هیدرازون انواع پوست

کرم هیدرازون پوست های دهیدراته

کرم هیدرازون چشم

سرم هیدراسلولار

ماسک هیدرابوته

کرم مرطوب کننده هیدرابوته ، مرطوب کننده عمقی برای پوست دهیدراته است، این کرم همانند لایه محافظ نازکی روی پوست قرار گرفته و مانع از دست رفتن آب سلول های پوستی، از بین بردن احساس کشیدگی، بازگردانی نرمی، لطافت و شادابی پوست می گردد.

گینو- کرم مرطوب کننده هیدرابوته

علاوه بر ترکیبات ذکر شده، در فرمولاسیون این محصول از عصاره انجیر استفاده شده که سبب رطوبت رسانی و نگهداری آب در پوست می شود.

این محصول در گروه درمان اولیه گینو قرار دارد.

کرم رطوبت رسان رنگی هیدرافینیش، کرم مرطوب کننده، یکدست و یکنواخت کننده رنگ پوست بوده و دارای اثر محافظت کنندگی در برابر اشعه غیر مستقیم SPF15) uv) می باشد که سبب نرمی پوست می شود. این کرم حاوی میکرو کپسول های هوشمند بوده، رنگ اولیه آن به رنگ بنفش کم رنک می باشد که در اثر تماس و ماساژ بر روی پوست،با هر تن پوست سازگار می شود.

گینو- کرم هیدرا فینیش

این محصول دارای دو ترکیب موثر زیر می باشد:

عصاره گل ختمی: سرشار از ماده ای به نام موسیلاژ، محافظ رطوبت پوست و دارای توانایی بی نظیر در آبرسانی پوست می باشد.

ویتامین C: محرک عملکرد سلولی و انرژی رسان سلول های پوستی است.

کرم هیدرازون، کرمی با مرطوب کنندگی قوی و حاوی ترکیبات هیدراکلوئید جهت جلوگیری از کاهش رطوبت پوست می باشد که درتمام طول روز، پوست را مرطوب نگه داشته و کاملا از پوست محافظت می کند.

روشن کننده ، شفاف کننده و آرام بخش پوست بوده و دارای ترکیبات هیدروپلاسما و هیدرو لیپوزوم که رطوبت مورد نیاز پوست را برای هر سه لایه پوست فراهم می نماید می باشد،  همچنین آب را به طور دائم در پوست نگه می دارد و دارای عصاره هسته انگور می باشد و برای پوست های دهیدراته و خیلی دهیدراته مورد استفاده قرار می گیرد.

گینو- کرم مرطوب کننده هیدرازون

در ترکیبات این دو کرم از عصاره هسته انگور استفاده گردیده است. این محصول در گروه درمان عالی گینو قرار می گیرد.

*باید بدانید که اکثر کرم ‌های موجود حاوی هسته ی انگور (به منظور خواص پیشگیری از آکنه و بهبود خاصیت ارتجاعی پوست) هستند. که ترکیبات موجود در این دانه ها ترشح کلاژن را فعال کرده و پوست را محکم و مرطوب کرده و به مقابله با آکنه ها نیز کمک می کنند.

کرم هیدرازون چشم، یک کرم مرطوب کننده قوی پوست دور چشم بوده که دارای گیاه شاه بلوط هندی است. این گیاه با خاصیتی که در برقراری گردش خون مویرگی و کنترل آن دارد، موجب رفع پف دور چشم ها می شود.جوان کننده پوست دور چشم و کاهش دهنده خطوط پنجه کلاغی می باشد.

گینو- کرم دور چشم هیدرازون

سرم هیدراسلولار، مرطوب کننده سریع پوست های دهیدراته است. یک منبع غنی از زندگی که پوست را به سرعت شفاف ، جوان و سر زنده می کند. صاف کننده و پر کننده خطوط ناشی از بی آبی پوست است . در ترکیبات این سرم علاوه بر ترکیبات ذ کر شده ، عصاره انجیر هم به کار رفته است که از ویژگی منحصر به فرد این میوه، نگهداشتن آب در پوست می باشد.

گینو- سرم مرطوب کننده هیدراسلولار

ماسک هیدرابوته ، مرطوب کننده فوری پوست است. این ماسک سلول های سطحی اپیدرم را مرطوب می کند. سبب شفافیت و جوانی پوست و همچنین باعث افزایش انعطاف پذیری پوست می گردد.

گینو- ماسک هیدرابوته

روش مصرف: ماسک را به صورت یک لایه ضخیم روی پوست تمیز صورت و گردن به جز دور چشم ها بمالید. پس از 10 دقیقه با پنبه آغشته به لوسیون (تونر ) مناسب پوست پاک کنید.

به منظور شفافیت و مرطوب شدن پایدار پوست استفاده دو بار در هفته از این ماسک توصیه می شود.

محصولات پیشنهادی توسط مشاورین اویرو را در قسمت پایین صفحه ملاحظه فرمایید.
جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو در ارتباط باشید.   41702 _ 021 
اویرو، همه چیز درباره زیبایی شما.

 

برچسب ها:
پیام بگذارید