بررسی کرم ضد چروک روز الاستیسیتی فیلر اوسرین

بررسی کرم هیالورون فیلر روز اوسرین

پوست همانند تمامی اعضای بدن یک عضو زنده است که طی سالیان عمر با تغییرات قابل توجهی روبروست. از پوست ظریف نوزاد گرفته تا ایجاد آکنه های نوجوانی و یا چروک های دوران میانسالی همگی نشان از این تغییرات می باشند.

در هر مرحله از زندگی، پوست نیازمند مراقبت های خاص خود است. انتخاب محصول مناسب جهت حفظ پاکیزگی، محافظت، تغذیه و ترمیم، همگی کمک می کنند که افراد در هر سنی که باشند پوستشان سالم بماند و حالت طبیعی خود را حفظ نماید.

در این مقاله به اهمیت مراقبت از پوست پرداخته و در ادامه یکی از محصولات مناسب جهت حفظ جوانی و شادابی پوست یعنی کرم ضد چروک روز الاستیستی فیلر اوسرین مورد نقد و بررسی قرار گرفته است. (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید.) 

 

کرم هیالورون فیلز

 

تغییر و تحولات پوستی در دهه های مختلف زندگی:

 

* ویژگی های پوست نوزادان و کودکان

به طور کلی تعداد لایه های تشکیل شده در پوست کودکان و بزرگسالان و به عبارتی ساختار پوست، به یک میزان می باشد. اما هر لایه از پوست کودکان ۲۰% تا ۳۰% نازک تر و ظریف تر از افراد بالغ است.

_ لایه اپیدرم پوست نوزادان و کودکان، بسیار نازک بوده و فعالیت غدد چربی و تعریق کم تر است؛

_ پوست مقاومت کمتر و حساسیت بالاتری نسبت به عوامل بیرونی از جمله اشعه های UV، مواد شیمیایی و میکروبی دارد.

_ گردش خون مویرگی در نوزادان کمتر از بزرگسالان می باشد. 

_ در این سنین پوست بیشتر مستعد خشک شدن است.

در سنین حدود چهار سالگی پوست کودک (به همراه مو و ناخن) به میزان کمی بالغ و رو به کامل شدن می رود. با این حال در این سنین پوست همچنان نازک تر و رنگدانه کمتری نسبت به بزرگسال دارد.

در سنین حدود ۱۲ سالگی، عملکرد پوست مشابه عملکرد پوست در بزرگسالان است.

 

* ویژگی های پوست نوجوان

بلوغ و تغییرات هورمونی در این دوران، می تواند اثرات چشمگیری در تغییرات پوستی ایفا نماید. در این دهه سنی، با افزایش تولید سبوم، پوست مستعد ایجاد آکنه هایی در صورت، شانه، سینه و پشت شده که بسیاری از نوجوانان این مساله را تجربه می کنند.

اصولا جوش های بلوغ به مرور و با افزایش سن، ناپدید می شوند البته در برخی افراد بویژه بانوان ممکن است روند جوش زدن ادامه پیدا کند.

 

* ویژگی های پوست در طی ۲۰ سالگی به بعد

با شروع ۲۵ سالگی، میزان کلاژن و الاستین در پوست، به طور تقریبی سالانه ۱% کاهش می یابد.

ژنتیک، شیوه زندگی و محیط، هریک می تواند بر روی کیفیت پوست تاثیر گذارد، اما به طور کلی، با شروع این مرحله از زندگی و بتدریج، با گذشت سال ها، لایه اپیدرم (سطحی ترین لایه پوست) نازک شده و افراد شاهد ظاهر شدن خطوط چین و چروک ریزی بر روی پوست خود می باشند.

مادامی که لایه اپیدرم پوست نازک شود عملکرد مانع پوست تضعیف شده و حساسیت پوست در برابر اشعه های UV افزایش خواهد یافت.

 

* ویژگی های پوست در طی ۳۰ سالگی به بعد

با ورود به ۳۰ سالگی، پوست شاهد تغییراتی در لایه درم (لایه میانی پوست) می باشد. همچنین عملکرد لایه بریر و فرآیند متابولیک پوست به طور فزاینده ای کاهش می یابد.

به همان نسبت که پوست بالغ می شود، رطوبت و انعطاف پذیری آن کاهش می یابد. در سنین حدود ۳۵ سالگی، پوست به مقدار بالایی اسید هیالورونیک از دست می دهد و این عامل سبب پدید آمدن خطوط و چین و چروک ظریف و گاها عمقی می گردد.

 

* ویژگی های پوست در سنین ۴۰ تا ۵۰ سالگی 

تغییرات پوست طی ۴۰ تا ۵۰ سالگی، هر ۳ لایه اپیدرم، درم و هیپودرم را شامل می گردد.

  • لایه اپیدرم: 

با ورود به سنین ۴۰ تا ۵۰ سالگی لایه اپیدرم پوست به شدت تضعیف می شود. خشکی و زبری پوست افزایش یافته و در نتیجه خطوط و چین و چروک، به طور واضحی بر روی پوست ظاهر می شوند.

با تغییرات و تضعیف لایه اپیدرم موارد زیر مشاهده می گردد:

*** افزایش زبری و خشکی پوست

*** افزایش خطوط و چین و چروک ها

*** مشاهده لک های ناشی از سن (هایپر پیگمنتیشن)

*** تعویق در بهبود و التیام زخم های پوستی و افزایش ریسک عفونت

 

  • لایه درم: 

بافت های متصل در لایه میانی پوست (درم) مسئول تغذیه رسانی به لایه اپیدرم می باشند. به تدریج و با افزایش سن، بافت ها تضعیف شده و قادر نیستند مسئولیت خود را به درستی انجام دهند. گردش خون مویرگی در لایه درم کاهش و برخی مویرگ ها شکسته می شوند. در نتیجه بواسطه کاهش رساندن ترکیبات مغذی به لایه اپیدرم و با کاهش و از بین رفتن اتصال بین لایه اول و دوم، پوست شل شده و شادابی خود را از دست می دهد.

 

 

  • لایه هیپودرم: 

در لایه هیپودرم، بافت چربی به تدریج کاهش یافته و این عامل سبب افت حجم پوست می گردد. در نتیجه در اثر کاهش چربی زیر پوست، پوست کم حجم تر و پیرتر به نظر می رسد.

 

* ویژگی های پوست در سنین ۶۰ تا ۷۰ سالگی

با ورود به این سن، پوست توانایی طبیعی خود جهت تولید چربی را از دست می دهد و با کاهش تولید اسید هیالورونیک، کلاژن و الاستین، پوست دچار خشکی، کم آبی و خطوط عمیق شده؛ همچنین حجم آن به طور قابل توجهی کاهش می یابد.

در این مرحله توانایی پوست جهت بازسازی و ترمیم کاهش یافته و پوست عملکرد ایمنی خود را از دست می دهد و نسبت به عوامل محیطی حساسیت بیشتری نشان می دهد.

 

با توجه به عدم گریز از پیری ناشی از افزایش سن، با مراقبت صحیح از جسم و روح خود، می توان روند پیری را به تعویق انداخت.

استفاده از محصولات مناسب پوستی و رعایت گام های مراقبت پوست، کمک شایانی در دارا بودن پوستی سالم و شاداب نموده و می تواند اثرات ضد پیری داشته و روند تغییرات ناشی از افزایش سن را کاهش دهد.

یکی از محصولات پرطرفدار در زمینه مراقبت از پوست های خشک و خیلی خشک  کرم ضد چروک روز الاستیستی فیلر اوسرین  (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید.) می باشد.

 

 

کرم ضد چروک روز الاستیستی فیلر اوسرین  (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید.) 

این کرم با دارا بودن SPF15، پوست را در برابر اشعه های نور خورشید حفاظت نموده و ایده آل جهت مراقبت های روزانه می باشد. تمرکز این محصول بر روی چین و چروک پوست است.

فرمولاسیون منحصر به فرد این محصول سبب افزایش خاصیت کشسانی پوست شده و چین و چروک های عمقی پوست را کاهش و بهبود می بخشد.

 

ترکیبات اثر بخش کرم روز الاستیسیتی فیلر اوسرین

_ Hyaluronic acid: 

اسید هیالورونیک توسط سلول های پوست و در لایه درم تشکیل می شود. یکی از وظایف کلیدی این ماده، حفظ رطوبت پوست است. این ماده توانایی این را دارد که ۱۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ برابر وزن خود، آب را در خود حفظ نماید. به همان نسبت که سن افزایش می یابد، توانایی طبیعی پوست برای تولید اسید هیالورونیک کاهش یافته، بنابراین چین و چروک ها بر روی پوست ظاهر می گردند.

در فرمولاسیون کرم الاستیسی فیلر اوسرین، اسید هیالورونیک با وزن ملکولی ریز ملکول و درشت ملکول بکار رفته است. اسید هیالورونیک با وزن ملکولی بالا، سبب هیدراتاسیون پوست شده و نرمی و لطافت سطح پوست را در بر دارد. در حالیکه اسید هیالورونیک با وزن ملکولی پایین ( ۴۰ برابر کوچکتر از وزن ملکولی بالا)، با نفوذ بیشتر در لایه اپیدرم، از ایجاد چین و چروک های عمقی جلوگیری می نماید.

 

_ Arctiin:

Arctiin عصاره مشتق شده از گیاه بابا آدم (Burdock) می باشد. این ترکیب در کرم هیالورون فیلر سبب ترمیم بافت و تسریع کلاژن سازی در پوست می شود که در نتیجه افزایش خاصیت کشسانی و استحکام پوست را به دنبال دارد.

 

_ Silymarin:

عصاره خارمریم، در ترکیب کرم هیالورون فیلر، یک آنتی اکسیدان قوی است که با استرس اکسیداتیو، جهت محفاظت از پوست، مقابله و سبب تقویت سیستم میکروسیرکولیشن در سطح سلولی می گردد.

 

مطالعات بالینی کرم روز الاستیسیتی فیلر اوسرین

مطالعات بالینی با حضور ۱۲۰ خانم ۴۹ ساله، طی دو هفته صورت گرفت و نتایج زیر حاصل گشت:

* %۹۹ بهبود ظاهر پوست

* %۹۸ افزایش در استحکام پوست

* %۹۸ مرطوب کننده عمیق پوست

* %۹۳ بهبود در چین و چروک پوست

* %۸۶ مناسب پایه آرایش

 

مزایای استفاده از کرم روز الاستیسیتی فیلر اوسرین

_ این محصول مناسب استفاده انواع پوست می باشد.

_ ضد چروک و ضد افتادگی پوست های بالغ

_ محافظت کننده پوست در برابر اشعه UV بواسطه دارا بودن SPF 15

_ مرطوب کننده و آبرسان پوست

_ آنتی اکسیدان قوی بواسطه دارا بودن سیلیمارین ( گیاه خارمریم)

_ تسریع کننده کلاژن سازی پوست

_ محافظت از رشته کلاژن و الاستین پوست

_ حاوی اسید هیالورونیک ریز و درشت ملکول جهت آبرسانی و اثرات ضد چروک قوی

 

سوالات رایج! 

_ کرم هیالورون فیلر الاستیسیتی اوسرین مناسب چه کسانی می باشد؟

لاین الاستیسیتی اوسرین برای پوست هایی طراحی شده است که دارای چین و چروک های عمقی می باشند.

پوست در سنین ۴۰ تا ۵۰ سال به میزان زیادی الاستین از دست می دهد. این محصول با بهبود سطح الاستین، چروک های عمقی پوست را بهبود می بخشد.

_ در چه محدوده سنی می توان از کرم الاستیسی فیلر اوسرین استفاده نمود؟ 

بسیاری از عوامل داخلی مانند (ژنتیک) و بسیاری از عوامل خارجی مانند ( اشعه های خورشید) می تواند بر روی روند پیری پوست تاثیرگذار باشد و این مساله در هر فردی متفاوت است و انتخاب محصول براساس ویژگی ها و سن پوستی هر فرد می باشد.

اولین نشانه های چین و چروک در ۳۰ سالگی ظاهر می گردد در این محدوده سنی، اوسرین با طراحی لاین هیالورون فیلر، مسائل مربوط به این سنین را مورد هدف قرار می دهد.

با ورود به ۴۰ سالگی پوست حجم زیادی را از دست می دهد. در این محدوده سنی، استفاده از محصولات هیالورن فیلر و/یا همراه با گروه والیوم فیلر بسیار موثر می باشد.

پوست در سنین ۵۰ سالگی حجم بالایی الاستین را از دست می دهد. در این محدوده سنی، الاستیسی فیلر اوسرین موثرترین راهکار مراقبت از پوست است.

_ چرا کرم هیالورون فیلر الاستین اوسرین دارای SPF15 می باشد؟ 

پوست صورت بیش از پوست بدن در معرض اشعه های خورشید قرار دارند؛ این اشعه ها می توانند به شدت به پوست آسیب وارد کند و سبب پیری پوست گردند. بنابراین متخصصان اوسرین جهت حفاظت روزانه از پوست در برابر اشعه های خورشید محصولی فراهم آورده اند که علاوه بر پیشگیری از پیری پوست، سبب محافظت کلی آن در برابر تشعشعات ناشی از آفتاب گردد.

 

 

نقد و بررسی کرم روز الاستیسیتی فیلر اوسرین

“نقد درج شده براساس جمع بندی نظرات مصرف کنندگان این محصول درج شده است، ممکن است نتایج در خصوص افراد مختلف براساس سلیقه و ویژگی های شخصی متفاوت باشد.”

 

این محصول به طور اختصاصی چین و چروک پوست را مورد هدف قرار می دهد. طبق ادعاهای این کمپانی این محصول در رفع چین و چروک سطحی و کاهش چین و چروک های عمقی پوست بسیار کوثر می باشد.

ترکیب اسید هیالورونیک موجود در این محصول سبب لطافت و نرمی پوست می شود همچنین مصرف کنندگان اظهار داشته اند این محصول معجزه ای برای پوست های خشک است.

این محصول به خوبی پوست را تغذیه و جوانی و شادابی را به پوست بازمی گرداند.

طبق نظر مصرف کنندگان بافت این محصول چرب نیست و هیچ گونه حس چربی و سنگینی بر روی پوست ایجاد نخواهد کرد.

همچنین مصرف کنندگان اظهار داشته اند قیمت این محصول نسبت به خواص بی نظیر آن مقرون به صرفه می باشد.

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو در ارتباط باشید.   ۴۱۷۰۲ _ ۰۲۱ 

اویرو، همه چیز درباره زیبایی شما.

۱ » ۲ » ۳ » ۴ » ۵ به این مقاله امتیاز میدم !
[کل: 0 میانگین: 0]
برچسب ها:

دیدگاه خود را بیان کنید