کرم صورت نوترآتوپیک Pro-AMP ایزدین

کرم صورت نوترآتوپیک Pro-AMP ایزدین

در مقاله ی کنترل درماتیت آتوپیک با محصولات ایزدین به تعریف بیماری درماتیت آتوپیک و توصیه های لازم جهت کنترل و مراقبت از پیشروی آن پرداخته شده است. (جهت مطالعه مقاله کلیک کنید.)

در مقاله ی تاثیرات Pro-AMP در محصولات نوترآتوپیک ایزدین نیز نحوه ی عملکرد محصولات نوترآتوپیک و تاثیرات آنها به تشریح بررسی گردیده است. (جهت مطالعه مقاله کلیک کنید.)

در این مقاله به بررسی راه های مراقبت از پوست اگزمایی صورت با کرم صورت نوترآتوپیک ایزدین پرداخته می شود. (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید.)

در انتهای مقاله نیز براساس نظر مصرف کنندگان، میزان اثرگذاری این محصول نقد و بررسی شده است. اگر شما هم یکی از مصرف کنندگان کرم صورت نوترآتوپیک ایزدین هستید، میزان رضایت و یا دلیل نارضایتی خود را در بخش نظرات با اویرو در میان بگذارید.

 

 

درماتیت آتوپیک یک ناراحتی پوستی مادام العمر

درماتیت آتوپیک تاثیرات قابل توجهی بر روی زندگی افراد دارد. این ناراحتی پوستی می تواند سبب اختلالات خواب در فرد مبتلا، از هم پاشیدگی نظم زندگی خانواده ی فرد مبتلا (بخصوص اگر فرد مبتلا نوزاد و یا کودک باشد) و ایجاد تنش های روانی شود.

درماتیت آتوپیک فقط به عنوان یک مشکل مفرد در نظر گرفته نمی شود؛ چراکه ممکن است منجر به مشکلات دیگری نظیر آسم و آلرژی های غذایی و تنفسی شود.

جهت اطلاعات بیشتر و راهکارهای مراقبتی به مقاله ی کنترل درماتیت آتوپیک با محصولات ایزدین مراجعه کنید. (جهت مطالعه مقاله کلیک کنید.)

 

نقش Pro-AMP  در درمان درماتیت آتوپیک

این ترکیب با بهره وری از مواد اولیه ی منحصر به فرد (ایزولوسین و رامنوسافت) فرموله شده است و قادر است تمام عواملی که در ایجاد درماتیت آتوپیک موثر هستند را کنترل کند و بهبود بخشد. Pro-AMP سبب تقویت سیستم ایمنی پوست می شود.

جهت اطلاعات بیشتر در خصوص ترکیبات موثره و نحوه عملکرد Pro-Amp به مقاله ی تاثیرات Pro-AMP در محصولات نوترآتوپیک ایزدین مراجعه کنید. (جهت مطالعه مقاله کلیک کنید.)

 

معرفی گروه محصولات نوترآتوپیک Pro-AMP ایزدین

گروه محصولات نوترآتوپیک Pro-AMP ایزدین (جهت مشاهده و خرید محصولات کلیک کنید.)

گروه محصولات نوتر آتوپیک Pro-AMP ایزدین از ۵ محصول تشکیل شده است: (که در حال حاضر فقط ۴ عدد از آنها در ایران موجود هستند.)

 

** محصولات مراقبت از بدن نوترآتوپیک Pro-AMP ایزدین:

مراقبت، بهداشت و رطوبت رسانی روزانه، کلید اصلی کنترل درماتیت آتوپیک هستند.

بدین منظور، ایزدین، ژل حمام نوترآتوپیک Pro-AMP ایزدین و لوسیون نوترآتوپیک Pro-AMP ایزدین را برای کنترل و درمان روزانه پوست بدن ارائه داده است.

این دو امولیانت، به تسکین خارش و جلوگیری از رشد و تکثیر باکتریایی کمک می کنند.

جهت اطلاعات بیشتر به مقاله ی مراقبت از پوست اگزمایی بدن با محصولات ایزدین مراجعه کنید. (جهت مطالعه مقاله کلیک کنید.)

 

** کرم مراقبت از نواحی خاص نوترآتوپیک Pro-AMP ایزدین:

حفاظت فعال از سیستم دفاعی جلدی نواحی آسیب پذیر پوست های آتوپیک، واجب است؛ این نواحی عبارتند از نوای چین دار، محل خم شدن زانو و بازوها، سینه، گردن و…

برای جلوگیری از بوجود آمدن ضایعات جدید ناشی از درماتیت و طولانی تر کردن دوره ی آرامش و تسکین پوست، می بایست بطور روزانه مراقبت های ویژه ای برای پوست این نواحی از بدن ترتیب داد.

بدین منظور، ایزدین، کرم امولیانت نوترآتوپیک Pro-AMP ایزدین را ارائه داده است.

جهت اطلاعات بیشتر به مقاله ی کرم امولیانت نوترآتوپیک ایزدین مراجعه کنید. (جهت مطالعه مقاله کلیک کنید.)

 

** کرم مراقبت از پوست صورت نوترآتوپیک Pro-AMP:

پوست صورت بیشتر از سایر نواحی، در معرض آسیب دیدگی و شکنندگی است.

بدین منظور، ایزدین، کرم صورت نوترآتوپیک Pro-AMP ایزدین را برای محافظت روزانه از پوست صورت ارائه نموده است. (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید.)

نوترآتوپیک Pro-AMP سیستم ایمنی ذاتی پوست را تقویت و از آن در برابر محرک های خارجی حفاظت نموده و لایه ی محافظ بریر پوست را بازسازی می کند.

قدرت حفاظتی و ترمیم کنندگی این محصول بطور علمی اثبات شده است.

 

 

معرفی کرم صورت نوترآتوپیک ایزدین

کرم صورت نوترآتوپیک ایزدین (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید.)

کرم صورت نوتر آتوپیک ایزدین قادر است اولین سد دفاعی پوست را تقویت کند. در حقیقت لایه حفاظتی فعالی ایجاد نموده که با پوست ترکیب می شود.

این محصول منحصر به فرد برای پاسخ به تمام نیازهای پوست صورت آتوپیک طراحی شده است.

خارش پوست صورت را تسکین و قدرت دفاعی پوست را افزایش می دهد. فرمولاسیون منحصر به فرد لاملار (لایه لایه) این محصول به گونه ای طراحی شده که کرم سریعا جذب می شود.

صورت یکی از نواحی شکننده و آسیب پذیر (بخصوص در کودکان) است که در پوست های آتوپی بیشتر در معرض خطر قرار دارد.

این محصول جهت پیشگیری، مراقبت و کاهش علائم قابل مشاهده اگزما استفاده می شود. رایج ترین علائم اگزما که کرم صورت نوترآتوپیک ایزدین قادر به کنترل آن است عبارت اند از:

** خارش

**  خشکی

**  پوسته پوسته شدن

**  اریتم و ادم پوست

 

تاثیرات Pro-AMP ، اهمیت پیشگیری صحیح!

کرم صورت نوترآتوپیک Pro-AMP قادر به محافظت فعال از نواحی شکننده پوست است که این مسئله، کلید اصلی تحت کنترل درآوردن پوست آتوپیک است.

این محصول با افزایش تولید پپتیدهای ضد میکروبی (AMP) سیستم ایمنی پوست را تقویت می کند، همچنین این محصول به دلیل دارا بودن رامنوسافت مانع تشکیل کلنی باکتریایی می شود.

 

خواص و ویژگی های کرم صورت نوترآتوپیک Pro-AMP ایزدین

**  کمک به کنترل نشانه های درماتیت آتوپیک با حفاظت دوگانه از سیستم دفاعی پوست

**  افزایش تولید پپتیدهای آنتی میکروبیال (AMPs) به عنوان اولین سد دفاعی پوست از طریق فعالیت های L-isoleucine

**  بازسازی لایه محافظتی پوست (بریر)

**  جذب سریع و سازگاری با پوست به دلیل ساختار لایه ای

ترکیبات و مواد موثره کرم صورت نوترآتوپیک Pro-AMP ایزدین

اولین گام برای درمان اگزما، کنترل خشکی پوست است. بیشتر ترکیبات بکار رفته در این محصول مسئولیت تامین رطوبت و چربی را برای پوست بر عهده دارند؛ مهمترین این ترکیبات عبارت اند از:

L-isoleucine (ال ایزولوسین): نوعی اسید آمینه شاخه دار که بطور طبیعی در بدن یافت می شود، این ترکیب سبب بهبود بافت پوست و ارتقای عملکرد دفاعی پوست می گردد.

Shea butter (شی باتر): نوعی چربی غنی از ویتامین ها و اسیدهای چرب که سبب افزایش رطوبت پوست می شود.

Squalane (اسکوالن): یک ترکیب طبیعی است که در بدن یافت می شود اما بصورت آزمایشگاهی نیز ساخته می شود و برای ترمیم خشکی پوست کاربرد دارد.

Glycerin (گلیسیرین): گلیسیرین قادر است آب و رطوبت را از محیط اطراف جذب کرده و به پوست منتقل کند؛ گلسیرین در محصولات مراقبت پوستی خاصیت آبرسانی و نرم کنندگی دارد.

lecithin (لستین): لستین نوعی هیدرولیپید طبیعی است که در بدن موجودات زنده یافت می شود و وظیفه آن نرم کنندگی و رطوبت رسانی پوست است.

Rhamnosoft: جلوگیری از تکثیر و رشد باکتری ها که منجر به پیشگیری از عفونت های پوستی می شود.

 

روش مصرف کرم صورت نوترآتوپیک Pro-AMP ایزدین

روزانه دو مرتبه به عنوان درمان مکمل جهت کنترل علائم اگزما و یا به منظور پیشگیری از عود مجدد اگزما روی پوست صورت استفاده شود.

 

 

نتایج آزمایش های بالینی کرم صورت نوترآتوپیک ایزدین

 

کرم صورت نوتر آتوپیک Pro-AMP در مقایسه با کرم های نرم کننده استاندارد، شدت اگزما را تا ۸۵% کاهش می دهد.

در نمودار زیر میزان شدت ضایعات اگزما براساس شاخص (Eczema Severity Score) یا به اختصار ESS، بر حسب اریتم، ضخامت، خارش و چسبندگی پوست اندازه گیری شده است.

جامعه آماری این آزمایش بالینی: ۱۰۷ کودک در رنج سنی ۵-۶ ساله، که طی شش هفته استفاده از محصول، مورد بررسی قرار گرفتند (انتخاب بصورت تصادفی صورت گرفته است).

 

مزایا و معایب کرم صورت نوترآتوپیک ایزدین

 

“نقد درج شده براساس جمع بندی نظرات مصرف کنندگان این محصول درج شده است، ممکن است نتایج در خصوص افراد مختلف براساس سلیقه و ویژگی های شخصی متفاوت باشد.”

 

بخش جمع بندی نظرات کاربران یکی از جذاب ترین قسمت های هر مقاله ای است، هدف اصلی از این بخش بررسی نظرات تجربی در کنار پژوهش های علمی است، کرم نوترآتوپیک ایزدین، یکی از محصولاتی است که با مطالعه نظرات مصرف کنندگان شما را شگفت زده می کند.

کرم نواحی خاص نوترآتوپیک ایزدین فاقد کورتون، عطر، پارابن و پترولاتوم است، که این مسئله برای پوست های حساس و اگزمایی بسیار حائز اهمیت است. تقریبا ۹۹% مصرف کنندگان از یافتن این محصول خشنود هستند!

چراکه معتقدند کرم صورت نوترآتوپیک ایزدین تنها محصولی است که قادر است بدون بر جای گذاشتن اثری از چربی و یا ایجاد لایه های سنگین روی پوست، به سرعت آثار خشکی، اگزما، قرمزی و خارش را ظرف مدت کوتاهی برطرف کند.

بسیاری اعلام کرده اند این محصول به محض اولین استفاده تا حد زیادی پوست آنها را بهبود داده است.

کرم صورت نوترآتوپیک ایزدین علاوه بر آنکه ایده آل پوست های اگزمایی (حتی کودکان) است، قابل استفاده برای پوست های خشک و افرادی که پوست آنها در برابر سرما مقاومت ندارد نیز می باشد.

خاصیت رطوبت رسانی این محصول فوق العاده زیاد است، و مصرف روزانه ۲ مرتبه از این محصول سبب می شود تا پوست ظاهری سالم و نرم داشته باشد.

از دیگر مزایای کرم صورت نوترآتوپیک ایزدین، می توان به قیمت مناسب آن اشاره کرد.

در نهایت با اطمینان می توان گفت اگر شما یا هر یک از نزدیکانتان از اگزما رنج می برید، کرم صورت نوترآتوپیک ایزدین یک پیشنهاد عالی برای شماست.

 

 

در مقالات بعدی به بررسی دقیق تر سایر محصولات گروه نوترآتوپیک Pro-AMP خواهیم پرداخت.

جهت مشاهده ی مقاله ی راه حل مراقبت از نواحی خاص پوست بدن در پوست های اگزمایی به مقاله ی کرم امولیانت نوترآتوپیک ایزدین مراجعه کنید. (جهت مطالعه مقاله کلیک کنید.)

جهت مشاهده ی مقاله ی راه حل مراقبت از بدن در پوست های اگزمایی به مقاله ی مراقبت از پوست بدن پوست های اگزمایی با ایزدین مراجعه کنید. (جهت مطالعه مقاله کلیک کنید.)

 

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو در ارتباط باشید. 

 برای تماس کلیک نمایید: ۴۱۷۰۲ ( ۰۲۱)  

اویرو، همه چیز درباره زیبایی شما.

۱ » ۲ » ۳ » ۴ » ۵ به این مقاله امتیاز میدم !
[کل: 0 میانگین: 0]
برچسب ها:

دیدگاه خود را بیان کنید