ماسک دتوکس کدلی

ماسک دتوکس شب کدلی

استفاده از ماسک های صورت یکی از گام های جذاب در برنامه مراقبت پوست می باشند. استفاده از آنها آسان و بعضا سرگرم کننده می باشد، همچنین نتایج موثر و فوری استفاده از ماسک، لذت بکارگیری آن در برنامه مراقبت پوستی را افزایش می دهد. هر برنامه مراقبت پوست شامل مصرف روزانه از محصولات مورد نیاز پوست و همچنین مصرف هفتگی محصولات می باشد. 

سوال مهم این است که آیا همه باید از ماسک استفاده کنند؟ کاملا. پیشنهاد می شود هر فردی استفاده از ماسک های مختلف را در برنامه مراقبتی پوست خود قرار دهد.

ماسک بسته به نوع آن، دارای خواص و کاربردهای متفاوت می باشند. نوع پوست و نیاز آن تعیین کننده این امر است که چه ماسکی مناسب شما می باشد. برخی از ماسک ها سبب آبرسانی و هیدراته نمودن پوست می گردند. برخی سبب کنترل چربی و حذف سبوم اضافه پوست شده و در بهبود سایز منافذ موثر می باشند. برخی سبب سم زدایی از پوست و شادابی آن گشته، برخی دیگر خواص ضدچروک و سفت کننده دارند و…

چیزی که در همه آنها یکسان است، اثرات فوری و سریع مثبت آن ها در بهبود ظاهر کلی پوست می باشد.

در این مقاله به بررسی آلودگی ها و سموم (توکسین) و اثرات آن بر روی پوست و همچنین به معرفی یکی از ماسک های پرطرفدار کدلی به نام ماسک دتوکس کدلی پرداخته و محصول از نظر علمی و همچنین براساس نظر مصرف کنندگان، نقد و مورد بررسی قرار گرفته است.

(جهت مشاهده محصول و خرید کلیک کنید).

 

Toxins (توکسین ها):

توکسین نوعی سم از گیاهان یا حیوانات می باشد که بخصوص از میکرو ارگانیسم ها تولید می گردد و سبب تولید آنتی ژن در بدن انسان می شود.

اینکه ما در محیطی آلوده و سمی زندگی می کنیم، یک واقعیت خطرناک است. توکسین ها در هوایی که نفس می کشیم، نور آفتاب و تشعشعات فرابنفش خورشید، غذایی که می خوریم، آبی که می نوشیم و … وجود دارد. می توان گفت برخی مواد شیمیایی که سبب آلودگی محیط شده و هر عاملی که ایجاد رادیکال های آزاد می نماید، به نوعی توکسین است.

 

همانگونه که می دانید بسیاری از آلودگی های محیطی، آرایش و … بر روی پوست، سبب بسته شدن منافذ پوست شده و به زبان ساده تر راه نفس کشیدن را برای پوست ما می بندند. در نتیجه اکسیژن کافی به پوست ما نمی رسد و این امر سبب آسیب پوستی می گردد. در صورت مراقبت ناصحیح پوست آسیب های محیطی وارد شده به پوست، سبب کدری و عدم شفافیت پوست می گردد.

طبق تحقیقات انجام شده توسط Jean Krutmann متخصص سم شناسی در آلمان، علاوه بر آفتاب که بزرگترین تهدید جهت پیری پوست می باشد، آلودگی های محیطی نیز می توانند سبب ایجاد لک و چین و چروک گردند. این آلودگی ها سرشار از هیدروکربن های پلی آروماتیک هستند که به راحتی جذب پوست شده و به سلول های پوستی متصل و سبب استرس اکسیداتیو و فعال شدن ژن های مربوط به پیری پوست می گردند.

اثرات پیری، در فصل تابستان، زمانی که اشعه های UV شدت می یابد و یا در زمستان که ذرات جامد و مایع معلق در هوا زیاد می شوند، افزایش می یابد.

در یک جمع بندی تاثیر رادیکال های آزاد بر روی پوست نمایان است، افتادگی، چین و چروک و پیری پوست، کدری و عدم شفافیت، ایجاد لک و… همه و همه اثرات رادیکال های آزاد بر روی پوست می باشند. جمع توکسین ها در پوست، حتی می تواند خود را در ظاهر یک بیماری نشان دهد، به عنوان مثال اگزما و قرمزی.

 

راهکار مراقبت از پوست در برابر آلودگی ها:

پاسخ این سوال در یک چیز است! آنتی اکسیدان!

آنتی اکسیدان ها سبب خنثی کردن عملکرد رادیکال های آزاد و سموم می گردند. آنها ترکیبات مغذی ای می باشند که در مواد غذایی و محصولات مراقبت پوستی وجود دارند. ویتامین A، C، E، سلنیوم موجود در گوشت ماهی و…، لیکوپن موجود در گوجه فرنگی و… آنتی اکسیدان می باشند.

علاوه بر مصرف ترکیبات، پوست نیز نیاز به مراقبت ویژه و استفاده از محصولات مراقبت پوستی حاوی آنتی اکسیدان دارد.

اولین قدم در مراقبت از پوست و زدودن آلودگی ها و سموم، شستشوی صورت می باشد. استفاده از سرم ها، کرم و ماسک های سم زدا و حاوی آنتی اکسیدان، راهکاری موثر در حفظ جوانی و طراوت و شادابی پوست می باشد.

همانگونه که در مقدمه عنوان گردید، ماسک های مراقبتی به داشتن پوستی سالم کمک می کنند. ماسک های دتوکس یکی از راه های بسیار عالی و تاثیرگذار جهت حذف ناخالصی ها از روی پوست هستند و از رسیدن سموم به لایه های داخلی پوست و در نتیجه شکست الاستین و کلاژن جلوگیری می کنند.

***نتایجی که از ماسک های دتوکس مشاهده می کنیم بی نظیر هستند و عبارتند از:

*پاکسازی عمقی پوست

*ایجاد حس آرامش

*اصلاح منافذ پوست

*درخشان کننده پوست

*بازسازی و احیای پوست

 

معرفی ماسک دتوکس کدلی:

ماسک دتوکس کدلی (جهت مشاهده محصول و خرید کلیک کنید)

 

این ماسک، جهت پاک نمودن پوست پس از یک هفته پرمشغله و پر استرس، یک راهکار درمانی بسیار ایده آل است.

* ماسک دتوکس کدلی مناسب انواع پوست است.

* این ماسک گیاهی، یک سم زدای قوی است؛ و آلودگی ها و سموم را بصورت عمقی از سطح پوست می زداید.

* این ماسک  با حذف سلول های مرده پوست، سبب نرم شدن، درخشندگی و صاف شدن سطح پوست می گردد.

* سبب اصلاح سایز منافذ می گردد و چربی را در قسمت T-ZONE پوست کنترل می نماید.

* سبب بهبود کلی بافت پوست و افزایش قدرت و استحکام پذیری آن می گردد.

* سبب آبرسانی، درخشان نمودن، روشنی و شادابی پوست می گردد.

* مورد تائید توسط متخصصین پوست می باشد.

* فاقد پارابن، فتالات، فنوکس اتانول، روغن های معدنی و مشتقات حیوانی در فرمولاسیون خود می باشد.

* این محصول و بصورت کلی برند کدلی به هیچ وجه از تست حیوانی استفاده ننموده و دوستدار محیط زیست می باشد.

* این محصول شامل ترکیبات بازسازی کننده پوست نظیر وینفرین، رسوراترول و پلی فنول هستند که همگی جهت احیای پوست و جوانسازی بسیار معروفند.

قدرت آنتی اکسیدان این سه ترکیب ۱۰۰۰۰ برابر بیشتر از ویتامین E و ۶۲ برابر بیشتر از ویتامین C بوده و از آسیب به DNA سلولی و در پی آن آسیب به سلول های پوستی و افزایش روند پیری پوست جلوگیری می کنند.

توجه: ۹۹% از ترکیبات این محصول پایه گیاهی دارد، در ترکیبات این محصول هیچ گونه مشتقات حیوانی بکار گرفته نشده است و تست حیوانی هم ندارد.

 

ترکیبات موثر ماسک دتوکس کدلی:

Papaya Enzyme: روشن کننده و کاهش منافذ پوست

Rose Clay: پاک کننده عمقی آلودگی ها

Tannins: قابض منافذ با اثر فوری

Grape Marc: سم زدایی و پاکسازی عمقی پوست

Olive Squalane: آبرسان بدون بر جای گذاشتن اثر چربی روی پوست

Viniferine: درخشان کننده و ضد لک

روش مصرف ماسک دتوکس کدلی:

۲ الی ۳ بار در ماه، شب ها لایه نازکی از محصول را روی پوست خشک صورت بمالید و پس از ده دقیقه صورت خود را پاک نمایید.

***توصیه:

لابراتوآر کدلی توصیه می کند در کنار ماسک دتوکس کدلی، استفاده از ماسک لایه بردار پوست کدلی (جهت مشاهده محصول و خرید کلیک کنید)، نتایج زیر را در زمانی نزدیکتر برای پوست به ارمغان می آورد:

 

بر اساس جمع بندی کلی نتایج مصرف توسط کمپانی کدلی در خصوص ماسک دتوکس کدلی موارد زیر گزارش شده است:

طی آزمایشات انجام شده استفاده توسط ۲۲ نفر در طول ۲۱ روز، نتایج زیر به دست آمده است:

۱۰۰% مصرف کنندگان معتقدند که پوست آنها بطور عمقی پاکسازی شده است.

۱۰۰% مصرف کنندگان معتقدند که پوست آنها سم زدایی شده است.

۹۵% مصرف کنندگان معتقدند که منافذشان کاهش یافته و اصلاح شده است.

۹۰% مصرف کنندگان اذعان داشتند که بافت کلی پوستشان بهبود یافته است.

 

مزایا و معایب ماسک دتوکس کدلی:

“نقد درج شده براساس جمع بندی نظرات مصرف کنندگان این محصول درج شده است، ممکن است نتایج در خصوص افراد مختلف براساس سلیقه و ویژگی های شخصی متفاوت باشد.”

براساس نظرسنجی ۴۸۷ مصرف کننده ( برگرفته از سایت های معتبر خارجی)، ۷۰% آنها از محصول کاملا راضی بوده و اذعان داشتند این محصول سبب پاکساز عمقی پوست، بهبود منافذ و کنترل چربی می گردد، همچنین دارای بافت مطلوب و اثرات شاداب کنندگی پوست را دارا می باشد. تعدادی از مصرف کننده ها نیز جذب طراحی روی بسته محصول شده اند و رنگ محصول برای آن ها بسیار جذاب بوده است. اکثر مصرف کنندگان اذعان داشتند این محصول قرمزی و التهابی بر روی پوست ایجاد نمی کند.

 

امتیاز مصرف کنندگان

 

عده ی محدودی از مصرف کنندگان ناراضی، اعلام داشتند پوست حساسی دارند و این محصول ایجاد حساسیت در پوست نموده است. پیشنهاد می شود افراد دارای پوست حساس از این محصول استفاده نکنند.

برخی دیگر از مصرف کنندگان ناراضی اذعان داشتند با وجود حس نرمی فوق العاده در پوست، پس از چند روز در پوستشان جوش ایجاد شده است. با وجود دتوکس بودن محصول و خاصیت سم زدایی آن، احتمال ایجاد جوش بصورت محدود می رود که بواسطه ذات سم زداییست و در این افراد ایجاد جوش موقتی بوده و به احتمال بالا و بواسطه رفع آلودگی ها بصورت عمقی، مرتفع خواهد شد.

 

جمع بندی زیر برگرفته از امتیازات و نظرات مصرف کنندگان می باشد.

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو در ارتباط باشید.   ۴۱۷۰۲ _ ۰۲۱ 

اویرو، همه چیز درباره زیبایی شما.

 

برچسب ها:
پیام بگذارید