سرم مغذی ویتالیتی لانژه

سرم مغذی ویتالیتی لانژه

آیا این اتفاق برای شما افتاده که پوست خود را در آینه نگاه کنید و متوجه شوید پوست شما خسته و کدر به نظر می رسد؟

با شناخت نشانه های پوست کدر و خسته می توان به درمان آن پرداخت و شادابی و درخشندگی را به پوست بازگرداند. البته باید بدانید بازگرداندن و نگهداری از درخشندگی پوست کار ساده ای نمی باشد و به مراقبتی جدی نیاز دارد.

در این مقاله علاوه بر بررسی راه های جلوگیری از کدر شدن پوست، به معرفی سرم مغذی ویتالیتی لانژه به عنوان یکی از محصولات موثر در شفاف کردن پوست پرداخته ایم. (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید)

در انتها نیز طبق نظر مصرف کنندگان این محصول، مزایا و معایب سرم مغذی ویتالیتی لانژه جمع آوری شده است.

 

عوامل موثر در از بین رفتن درخشندگی پوست و کدر شدن آن

رایج ترین علل ایجاد کدری و خستگی پوست موارد زیر می باشند:

۱- دهیدراته بودن پوست

عدم نوشیدن آب کافی، سبب دهیدراته شدن پوست و در نتیجه عدم شادابی و شفافیت پوست شده و پوست کدر و خسته به نظر می رسد.

راه حل- اگر چروک و کدری پوست را نمی خواهید، آب بنوشید. نوشیدن روزانه ۸ لیوان آب در روز، می تواند پوستی شاداب به ارمغان آورد.

۲- عدم استفاده از اسکراب و لایه برداری پوست

اینکه روزانه دوبار پوست خود را می شورید بسیار عالی و مهم است اما مهم تر از آن اسکراب نمودن پوست می باشد.

بنا به گفته متخصصان، عامل اصلی کدری پوست، خشکی آن می باشد و لایه برداری هفتگی پوست، سبب می شود پوست، شاداب و با طراوت شده و جذب سایر محصولات مراقبتی افزایش یابد. در واقع لایه های مرده سطح پوست بواسطه لایه برداری از سطح پوست حذف شده و پوست نرم تر و درخشش طبیعی آن حفظ می گردد.

راه حل – بسته به جنس و نیاز پوست، بصورت هفتگی از اسکراب استفاده نمایید. در نظر داشته باشید اگر از اسکراب شیمیایی استفاده می کنید، بصورت همزمان از یک اسکراب فیزیکی استفاده نکنید زیرا موجب حساسیت و آسیب پوستی می گردد.

۳- عدم استفاده از محصولات رطوبت رسان بصورت منظم

اگر بصورت روزانه و منظم از محصولات مرطوب کننده و آبرسان پوست استفاده نمی کنید، انتظار داشتن پوستی شاداب و با طراوت را نمی توانید داشته باشید. براساس مطالعه محققان، زندگی روزمره و عوامل استرس زای محیطی، سبب ایجاد ترک و خشکی در سطح پوست شده و ظاهر پوست را کدر و خسته می کند.

راه حل- در برنامه مراقبتی پوست خود، استفاده از یک رطوبت رسان را قرار دهید. مهم نیست جنس پوست شما خشک باشد و یا چرب، تمامی انواع پوست نیازمند استفاده از یک رطوبت رسان متناسب با جنس پوست خود می باشند. استفاده از محصولات رطوبت رسان سبب بهبود عملکرد طبیعی پوست شده و موجب می شود پوست رطوبت خود را حفظ نموده و لایه های پوست آبرسانی گردند.

۴- استرس

استرس نقش مهمی در درخشندگی و شادابی پوست دارد. داشتن استرس، سبب افزایش کورتیزول شده که با تاثیر بر گردش خون در پوست، سبب ایجاد آسیب های پوستی  می گردد.

راه حل- مهم ترین مساله مدیریت استرس است. در روز زمانی را برای ایجاد حس آرامش روحی و ذهنی اختصاص دهید. داشتن نگرش مثبت به زندگی رمز سلامت روح و جسم می باشد.

 

۵- کم خوابی

خواب شبانه زمانی مناسب جهت ترمیم و بازسازی پوست است. اگر میزان خواب شبانه خود را کاهش و یا تغییر دهید، سلول های پوست نمی توانند بهترین عملکرد را جهت بازسازی خود داشته باشند.

راه حل- در شبانه روز ۷ تا ۹ ساعت بخوابید. نکته مهم و کلیدی داشتن آرامش در خواب است! همچنین شب ها از کرم های شب و یا ماسک های بازسازی کننده شب استفاده نمایید.

 

۶- تاثیرات محیط بر روی پوست

محیط می تواند بر روی پوست شما تاثیر داشته باشد. آلودگی هوا، خشکی و رطوبت پایین، بادهای خفیف، تشعشعات آفتاب و …، همه و همه بر روی کیفیت پوست تاثیرگذار می باشند. براساس یک مطالعه تحقیقاتی بر روی افراد ساکن در روستا و شهر، مشخص گردید افراد ساکن در شهرها، پوستشان به مراتب کدرتر از افراد ساکن در روستاها می باشند و همچنین لک، چروک و خطوط در این افراد بیشتر است.

راه حل – جهت از بین بردن رادیکال های آزاد محیطی، روزانه از یک آنتی اکسیدان قوی استفاده نمایید. در طول هفته ساعاتی را به ورزش و انجام فعالیت های هوازی اختصاص دهید. فعالیت های هوازی سبب افزایش گردش خون و تبادل مواد مغذی و حذف رادیکال های آزاد می گردد.

۷- سیگار

مطمئنا مضرات سیگار برای همه آشکار است. مضرات سیگار بر روی پوست هم در کوتاه مدت و هم بلند مدت مشهود می باشد. سیگار سبب شکسته شدن و کاهش کلاژن سازی در پوست شده و در طول زمان موجب آسیب های پوستی بسیار از جمله کدری، عدم طراوت و شادابی، چین و چروک و … می گردد.

راه حل – مطمئنا بارها و بارها این جمله را شنیده اید. سیگار را ترک کنید. اگر سلامتتان را دوست دارید این موضوع را جدی بگیرید. مطمئن باشید با ترک سیگار، کل بدن و روحتان از شما سپاسگزار خواهند بود.

۸- رژیم غذایی نامناسب

در این رابطه یک جمله قدیمی بیانگر این مساله می باشد: شما آنچه که می خورید هستید!!!

در نظر داشته باشید پوست شما منعکس کننده آنچه که وارد بدن خود می کنید، می باشد. اگر تغذیه شما نامناسب و ناسالم است، انتظار داشتن پوستی سالم و شاداب را نداشته باشید.

راه حل: برای خود، بدن و پوستتان ارزش قائل شوید. محصولات تازه و سالم را وارد برنامه غذایی خود کنید. میزان خوردن میوه و سبزی را افزایش دهید. مصرف قند و الکل را به حداقل برسانید.

 

۹- عدم مراقبت و استفاده از محصولات نامناسب پوستی

اگر هنگام بیرون رفتن در طول روز، از ضدآفتاب استفاده نمی کنید! علاوه بر آسیب های جدی مطمئن باشید که پوستتان خشک، خشن و دارای لک خواهد شد. اگر محصولات آرایشی و بهداشتی شما، نامرغوب و نامعتبر می باشد، بزرگترین ظلم را در حق پوست خود خواهید داشت. اگر شب ها با آرایش می خوابید و صورت خود را از آلودگی ها پاک نمی کنید، نمی توانید انتظار داشتن پوستی شاداب داشته باشید.

ممکن است سن شما کم باشد و این موضوعات را جدی نگیرید اما قطعا بسیاری از مشکلات پوستی از قبیل چروک، افتادگی، لک، تیرگی و… را در آینده و سنین بالاتر تجربه خواهید کرد.

راه حل- همیشه این شعار مطرح است که پیشگیری بهتر از درمان است. مجددا تاکید می شود اینکه برای سلامت خود ارزش قائل شوید، کلید سلامتی روح، جسم و پوستتان می باشد. استفاده از محصولات مراقبتی مناسب پوستتان، استفاده از لوازم آرایش با کیفیت و اصل و … همه و همه شما را در داشتن پوستی شاداب کمک خواهد نمود.

 

تصویر زیر نمونه ای است از مقایسه پوست سالم و پوستی که کدر، کم آب، خسته و پیر است:

با توجه به توضیحات ارائه شده در خصوص عوامل تاثیرگذار بر کدری و خستگی پوست، در این مقاله به معرفی یک محصول آنتی اکسیدان قوی و شاداب کننده پوست به نام سرم مغذی ویتالیتی لانژه (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید)  از برند لانژه فرانسوی می پردازیم.

 

معرفی سرم مغذی ویتالیتی لانژه:

سرم مغذی ویتالیتی لانژه (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید)

سرم مغذی ویتالیتی لانژه یک محصول موثر جهت افزایش درخشندگی پوست می باشد و ترکیبات بکار گرفته شده در این محصول، ترکیبات میوه ها، انواع ویتامین ها و عصاره گل ها هستند که زیبایی پوست را برای شما به ارمغان می آورند.

 

خواص و ویژگی های سرم مغذی ویتالیتی لانژه:

فرمولاسیون سرم مغذی ویتالیتی لانژه بسیار خلاقانه است. از ویژگی های بسیار مهم این محصول می توان به موارد زیر اشاره نمود:

*مناسب انواع پوست

*قابل استفاده به عنوان پایه آرایش

*ایده آل جهت پوست های کدر و خسته

*دارای بافت بسیار سبک و خالص

*شاداب کننده

*مرطوب کننده و آبرسان پوست

*آنتی اکسیدان و دارای خواص ضدپیری

*درخشان کننده پوست

*تغذیه کننده پوست

*تسکین دهنده و ترمیم کننده پوست صورت

*دارای خاصیت نرم کنندگی

*محافظت از رطوبت پوست و جلوگیری از تبخیر آن

*بازسازی کننده بافت سلولی پوست های آسیب دیده

*کاهش دهنده عمق چروک ها

*دارای خاصیت لیفتینگ

*قابلیت جذب بالا و نفوذ به عمیق ترین لایه های پوست

*دارای رایحه بسیار ملایم و دلپذیر

 

ترکیبات و مواد موثره سرم ویتالیتی لانژه:

گلیسرین: مرطوب کننده با منشا گیاهی؛ این ترکیب بطور طبیعی در چربی های گیاهی وجود دارد و زمانی که تحت فرایند هیدرولیز قرار می گیرد، لیپیدها به سه اسید چرب تبدیل می گردند که گلیسرین را تشکیل می دهند. گلیسرین به عنوان یک هومکتانت است و رطوبت را از محیط جذب می کند و سبب جلوگیری از تبخیر آب پوست می گردد. گلیسرین سومین ترکیب رایج در محصولات آرایشی و بهداشتی است.  

Tocopherol: این ترکیب جزء طبیعی غشای سلولی است که سبب محافظت از پوست در برابر آسیب های اکسیداتیو می شود و موجب التهاب و حساسیت پوستی نمی گردد. سرشار از ویتامین E است و از این رو دارای خاصیت آنتی اکسیدانی می باشد.

Jasmine Phytolait: سرشار از پروتئین ها، لیپیدها و ساکاریدها می باشد. پلی ساکاریدها یک لایه محافظ روی پوست ایجاد می کند که از تبخیر آب پوست جلوگیری می کند. رطوبت رسانی، تسکین پوست و نرم کنندگی از خواص مهم این ترکیب می باشد.

عصاره ارکیده: مرطوب کننده، آنتی اکسیدان و ضد پیری

کره کاکائو: این ترکیب از لوبیای کاکائو گرفته شده و پایه گیاهی دارد و دارای پلی فنول هایی است که خاصیت آنتی اکسیدان دارند. علاوه بر این تغذیه کننده، نرم کننده و مرطوب کننده بسیار خوبی جهت پوست صورت است.

روغن گل آفتابگردان: روغن گل آفتابگردان غنی شده از ویتامین E، امگا ۳، امگا ۶، مواد مغذی و آنتی اکسیدان ها است. ویژگی های بارز این ترکیب شامل رطوبت رسانی، آنتی اکسیدان، بازسازی کننده سلولی و ضد التهاب می باشد.

سیتریک اسید: سیتریک اسید که یک AHA می باشد و از لیمو گرفته می شود به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی عمل کرده و خواص ضد پیری دارد. علاوه بر این ها سبب تحریک تولید کلاژن ها شده و خطوط و چروک را کاهش می دهد و دارای خاصیت بازسازی کننده سلولی است.

روش مصرف سرم ویتالیتی لانژه:

حداکثر ۵ بار در هفته از سرم مغذی ویتالیتی لانژه روی پوست تمیز صورت و گردن استفاده نمایید.

*طبق توسعه لابراتور لانژه، بهتر است قبل از سایر محصولات مراقبتی لانژه استفاده نمایید.

 

مزایا و معایب سرم مغذی ویتالیتی لانژه:

نقد درج شده براساس جمع بندی نظرات مصرف کنندگان این محصول درج شده است، ممکن است نتایج در خصوص افراد مختلف براساس سلیقه و ویژگی های شخصی متفاوت باشد.”

بافت محصول بگونه ای است که سبب جذب سریع آن توسط پوست می شود. خاصیت رطوبت رسانی و شفاف کنندگی محصول نیز برای بسیاری از مصرف کنندگان بسیار آشکار بوده و آن ها از اینکه کدری و خستگی پوستشان با سرعت زیادی کاهش یافته ابراز علاقمندی بسیاری نسبت به محصول داشته اند.

رطوبت رسانی بالای محصول نیز یکی دیگر از ویژگی های بسیار مهم و تاثیرگذار می باشد که خشکی پوست را طی مدت کوتاهی برطرف می کند و احساس لطافت و شادابی دوباره را به پوست هدیه می دهد. رایحه سرم مغذی ویتالیتی لانژه نیز بسیار دلپذیر است و یکی دیگر از نقاط قوت این محصول جذاب می باشد.

براساس یافته های نظری، با توجه به غلظت بالای ویتامین c بکار رفته در این محصول، مصرف سرم مغذی ویتالیتی لانژه به پوست های آکنه ای توصیه نمی شود. گرچه گزارشی مبنی بر جوش زا بودن این محصول در دسترس نیست.

در واقع تاکنون هیچ نقطه ضعفی از سمت مصرف کنندگان در رابطه با این محصول گزارش نشده است.

 

 

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو در ارتباط باشید.   ۴۱۷۰۲ _ ۰۲۱ 

اویرو، همه چیز درباره زیبایی شما.

 

برچسب ها:
پیام بگذارید