بررسی کرم ضد آفتاب سیکابیو بایودرما

بررسی کرم ضد آفتاب سیکابیو بایودرما

در حالت اعتدال، خورشید برای سلامتی بدن مفید می باشد، افزایش سطح ویتامین D، کنترل سطح کورتیزول (هورمون استرس)، کاهش افسردگی و افزایش شادابی، بهبود کیفیت خواب و … همه و همه از مزایای نور آفتاب برای بدن می باشد. با وجود تمامی مزایای آفتاب، قرار گرفتن بیش از اندازه در معرض اشعه های خورشید می تواند آسیب های کوتاه مدت و بلند مدتی بر روی پوست ایجاد کند.

مشکلاتی همانند پیری پوست، ایجاد لک، آلرژی و حساسیت، آفتاب سوختگی، سرطان پوست و … می تواند تمامی افرادی را که بصورت مداوم و بدون محافظت از پوستشان در معرض نور آفتاب قرار می گیرند را تهدید نماید.

باتوجه به مضرات آفتاب، نیاز استفاده به ضدآفتاب جهت محافظت از پوست، امری ضروری و لازم است.

یکی از مشکلات رایج ناشی از نور خورشید، آفتاب سوختگی می باشد که این مقاله، به بررسی این موضوع پرداخته و در ادامه یکی از محصولات موثر جهت مقابله با آسیب های وارده از نور آفتاب که در ترمیم لایه اپیدرم پوست موثر است، یعنی کرم ضدآفتاب سیکابیو بایودرما معرفی، نقد و بررسی گردیده است. (جهت مشاهده و کلیک کنید.)

 

آفتاب سوختگی

آفتاب سوختگی چیست؟ 

آفتاب سوختگی اصطلاحی است که با بروز نشانه های قرمری، تورم و خارش همراه می باشد.

شدت سوختگی پوست در اثر تشعشعات نور آفتاب ( اشعه UVB) متفاوت است بطوریکه شدید و یا خفیف بودن آن بستگی به عوامل مختلفی دارد. سن و همچنین نوع پوست می توانند سبب ایجاد واکنش های متفاوتی در برابر آفتاب گردد. بعنوان مثال پوست های حساس بیشتر مستعد آفتاب سوختگی و سایر آسیب های پوستی می باشند و در نتیجه نیاز به حفاظت بیشتری در برابر آفتاب دارند.

* برای مطالعه بیشتر به مقاله شیر ضد آفتاب صورت و بدن سان سکیور اس وی آر مراجعه کنید. (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید.) 

همچنین میزان شدت اشعه های ماورابنفش، به زاویه خورشید وابسته است. بزرگترین خطر، زمانی است که خورشید به طور مستقیم بالای سر افراد قرار داشته باشد.

این نکته را در نظر داشته باشید که بیش از ۸۰% از اشعه های UV می توانند از ابرها عبور کنند. در نتیجه حتی زمانیکه خورشید نمی درخشد و هوا ابری است پوست نیاز به مراقبت دارد.

بصورت طبیعی، ملانین موجود در پوست، به میزان  مشخصی می تواند از پوست بدن در برابر اشعه های UV محفاظت نماید. اما اگر افراد به طور مداوم و مدت زمان بالا در معرض تشعشعات آفتاب قرار گیرند، بواسطه مضرات فراوان تشعشعات، احتمال ایجاد آفتاب سوختگی، سوزش، لک و تیرگی و… در پوست افزایش یافته و نیاز استفاده از محصولات محافظت از پوست را دوچندان می کند.

در این راستا مطالعاتی با حضور ۵۲ نفر (۲۹ خانم و ۲۳ آقا) صورت گرفت و نتایج حاصل از آن نشان داد: پوست حدود ۱۴% خانم ها و ۲۲% از آقایان (بخصوص در نواحی بدن) که بدون هیچ گونه مراقبتی در معرض مستقیم نور آفتاب قرار داشتند، دچار آفتاب سوختگی بعضا متوسط و شدید گردید.

 به طور کلی، پوست صورت نازک تر از پوست بدن می باشد و همچنین بیشتر در معرض نور خورشید قرار می گیرد. پوست بدن ضخیم تر بوده و به دلیل پوشیده بودن آن با لباس، کمتر در معرض آسیب های محیطی و نور آفتاب قرار می گیرد.

حقایقی درباره آفتاب سوختگی!

_ علائم آفتاب سوختگی از فردی به فرد دیگر متفاوت می باشد.

_ در صورت قرار گرفتن در معرض آفتاب، پوست پس از ۳۰ دقیقه قرمز می شود. این قرمزی ۲ تا ۶ ساعت به طول می انجامد.

_ به طور کلی سوختگی پوست به مدت ۲۴ تا ۷۲ ساعت ادامه دارد و در صورت شدت آفتاب سوختگی، پوست پس از ۳ تا ۸ روز لایه لایه می شود.

_ آفتاب سوختگی های جزئی به طور معمول سبب قرمزی پوست می شوند که آسیب های عمقی به پوست وارد نخواهند کرد.

_ آفتاب سوختگی های شدید می تواند بسیار دردناک و همراه با تاول باشند همچنین آسیب های جدی به پوست وارد می کنند. “در صورت این نوع آفتاب سوختگی، توصیه می شود افراد به پزشک متخصص مراجعه کنند.”

_ علائم آفتاب سوختگی شدید، همراه با تب و لرز، تهوع، استفراغ و ضعف شدید همراه است.

 

 

چگونه می توان پوست را از مضرات آفتاب نجات داد؟ 

_ جهت حفاظت از پوست در برابر اشعه های UV، بهتر است بدن را با لباس های پوشیده، کلاه و عینک بپوشانید.

انتخاب محصولی مناسب تا حد زیادی می تواند مسئولیت حفاظت از پوست و ترمیم آن در برابر اشعه های UV را بر عهده گیرد. در این راستا، کرم ضد آفتاب سیکابیو بایودرما (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید.) با هدف پیشگیری از اثرات مخرب آفتاب و ترمیم آفتاب سوختگی پوست، محصولی با قوی ترین ترکیبات فراهم آورده است.

 

ترکیبات کرم ضد آفتاب سیکابیو بایودرما

* وجود دو ترکیب مس و روی، خواص آنتی باکتریال را برای پوست فراهم می آورد.

*  ترکیب رسوراترول و سنتلا آسیاتیکا سبب ترمیم لایه اپیدرم پوست می گردد.

* ترکیب اسید هیالورونیک موجود در این کرم پوست را از خشکی و دهیدراته شدن نجات می دهد.

این محصول علاوه بر خواص محافظتی پوست در برابر آفتاب، سبب ترمیم لایه اپیدرم پوست در اثر آفتاب سوختگی سطحی می گردد.

“در صورت آفتاب سوختگی شدید به پزشک متخصص مراجعه فرمایید.” 

 

 

نقد و بررسی کرم ضد آفتاب سیکابیو بایودرما

“نقد درج شده براساس جمع بندی نظرات مصرف کنندگان این محصول درج شده است، ممکن است نتایج در خصوص افراد مختلف براساس سلیقه و ویژگی های شخصی متفاوت باشد.”

ترکیبات موجود در کرم ضد آفتاب سیکابیو بایودرما و اثربخشی ویژه آن، سبب گشته این محصول به یکی از محبوب ترین ضد آفتاب ها در میان مصرف کنندگان تبدیل شود.

استفاده از این محصول، پوست را مرطوب می کند و با نفوذ پذیری در لایه اپیدرم سبب ترمیم پوست می گردد. همچنین احساس ناراحتی پوست از قبیل قرمزی، سوزش، درد و خارش را کاهش می دهد.

مصرف کنندگان اظهار داشته اند این محصول به طور کامل حفاظت پوست را در برابر اشعه های UV فراهم می آورد و آسیب های پوستی را به حداقل می رساند.

همچنین این محصول پایه مناسب برای آرایش خانم ها می باشد و هیچ گونه آثار چربی بر روی پوست باقی نمی گذارد.

به طور کلی، این محصول مورد رضایت مصرف کنندگان قرار گرفته و نکات منفی بارزی نداشته است.

مصرف این محصول جهت استفاده بعنوان ضدآفتاب و ترمیم پوست آسیب دیده پیشنهاد می گردد.

 

ضد آفتاب

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو در ارتباط باشید.   ۴۱۷۰۲ _ ۰۲۱ 

اویرو، همه چیز درباره زیبایی شما.

برچسب ها:
پیام بگذارید