مراقبت های بعد از بوتاکس با کرم ضد چروک کیوتن سبامد

مراقبت های بعد از بوتاکس با کرم ضد چروک کیوتن سبامد

افزایش سن، سبب فرسایش و پیری پوست می شود؛ این امر کاملا طبیعی است.

در این میان بسیاری از افراد از محصولات مراقبت پوستی و روش های زیبایی کمک می گیرند تا مجددا جوانی خود را بازگردانند.

یکی از روش های معمول و رایج جهت جوانسازی پوست، بوتاکس است. بوتاکس در حقیقت دارویی است که قادر است بطور موقت نشانه های پیری ایجاد شده روی صورت و بدن را کاهش دهد. بوتاکس با تضعیف یا فلج کردن اعصاب و عضلات خاص کمک می کند تا فرد درخشش و جوانی پوست خود را بازیابد.

البته بوتاکس علاوه بر تغییر ظاهر پوست، سبب تغییر میزان حساسیت پوست نیز می شود. در ادامه ۶ توصیه برای مراقبت از پوست پس از بوتاکس جمع آوری شده است. این توصیه ها کمک می کنند تا فرآیند بازسازی و بهبود پوست پس از بوتاکس راحت تر سپری شود.

 

مراقبت های پوست بعد از بوتاکس

* عمودی بنشینید

هرگز بلافاصله پس از انجام بوتاکس دراز نکشید. البته که چرت زدن بعد از جراحی بسیار وسوسه انگیز است، اما به حرف ما گوش کنید.

بسیاری از ما هنگام خواب در رختخواب خود می غلتیم، غلتیدن هنگام خواب ممکن است سبب فشار روی صورت شود که اثرات تزریق بوتاکس را مختل می کند.

همچنین اگر شما بوتاکس را برای پیشانی خود انجام داده اید، دراز کشیدن بلافاصله پس از بوتاکس ممکن است مسیر حرکت ماده ی بوتاکس را منحرف کند و در نهایت منجر به افتادگی یک یا هر دو پلک شود.

(افتادگی پلک در اثر بوتاکس که پیتوز پلک نیز نامیده می شود، یک اثر موقت اما بسیار آزار دهنده است و می تواند باعث کاهش دید شود.)

بیشتر متخصصان پوست توصیه می کنند پس از انجام بوتاکس حداقل به مدت ۴ ساعت دراز نکشید.

 

* اگر اتفاق غیر منتظره ای افتاد شگفت زده نشوید

هر کس نسبت به بوتاکس واکنش خاصی نشان می دهد. برخی افراد بعد از بوتاکس هیچ علامت خاصی ندارند، در حالیکه بسیاری از افراد دچار تورم و تحریکات پوستی می شوند. فراموش نکنید شما یک ماده ی خارجی بیگانه وارد بدن خود کرده اید، بنابراین ممکن است متوجه عوارض جانبی شوید، از قرمزی و کبودی گرفته تا تب و سرفه…

همچنین باید بدانید حساسیت پوست شما افزایش یافته، پس ممکن است مراقبت های معمول پوستی شما پوستتان را تحریک کند.

توصیه می شود به مدت چند هفته از محصولاتی استفاده کنید که برای پوست های حساس طراحی شده اند. مصرف کرم های مرطوب کننده با خواص جوانسازی، محافظت و ترمیم انتخاب هوشمندانه ای به نظر می رسد.

* در آغوش یخ

همانند تمام تزریق های دیگر، بوتاکس نیز می تواند منجر به تورم نزدیک محل تزریق شود؛ نترسید، یخ به کمک شما می آید.

پس از تزریق کمپرس سرد و استفاده از کیسه یخ روی نواحی درگیر به تسکین فوری پوست کمک می کند.

 

* از قرار گرفتن در مجاورت حرارت و گرما پرهیز کنید

گرما پس از بوتاکس یکی دیگر از خط قرمز های بزرگ است. به طور کلی، گرمای زیاد می تواند پوست را تحریک کند. ترکیب این مسئله در کنار افزایش حساسیت پوست پس از بوتاکس می تواند سبب تشدید این امر شود و پوست را به شدت تحریک کند.

تا زمانی که قرمزی و تورم کاملا از بین نرفته، بهتر است از قرار گرفتن در مجاورت حرارت زیاد و حتی نوشیدن مایعات داغ پرهیز کنید. دمای زیاد فقط عوارض بوتاکس را تشدید می کند و زمان لازم برای ترمیم و بازسازی پوست را افزایش می دهد.

 

* از لمس کردن پوست خودداری کنید

همه ما می دانیم لمس کردن پوست حساس کار درستی نیست. ایجاد جراحت در محل تزریق از عوارض ناخواسته و اجتناب ناپذیر بوتاکس است. محل جراحات تزریق بوتاکس گاه بسیار خارش دارند، لمس و خاراندن پوست ممکن است مواد بوتاکس را داخل پوست پخش کند و سبب از بین رفتن تاثیرات بوتاکس شود که در نتیجه فرد به نتیجه دلخواه نمی رسد. اگر در مقابل خاراندن و ماساژ دادن پوست مقاومت کنید، مطمئن باشید از فواید آن پشیمان نخواهید شد.

* منتظر نتایج دلخواه بمانید

همانطور که شما نمی توانید در همه ی مکان ها به سرعت راه بروید، در برخی رگ ها نیز مواد بوتاکس نمی توانند سریع حرکت کنند. بنابراین فرد سریعا متوجه تاثیرات بوتاکس نمی شود. بسیاری از افراد پس از ۲ هفته متوجه نتایج بوتاکس می شوند.

در خصوص مشاهده نتایج عجول نباشید. فراموش نکنید بعد از بوتاکس برای بهره مندی از نتایج مطلوب تر از پوست خود مراقبت کنید.

 

 

در هر حال چه برای مراقبت های بعد از بوتاکس، و چه برای مراقبت های روتین ضد چروک، اگر به دنبال محصول ویژه ای هستید، سبامد شما را همراهی می کند. کرم ضد چروک Q10 سبامد یک محصول بی نظیر است که نشانه های قابل رویت پیری پوست را در کمتر از ۲۸ روز کاهش می دهد. (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید.)

در ادامه ی مقاله به بررسی بیشتر این محصول پرداخته ایم و در انتها بر اساس جمع بندی نظرات مصرف کنندگان به نقد آن پرداخته شده است.

 

کرم ضد چروک کیوتن سبامد

کرم ضد چروک Q10 سبامد (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید.)

کرم ضد چروک کیوتن سبامد فرموله شده با کو آنزیم Q10 به پوست کمک می کند تا جوان تر به نظر برسد. این محصول باعث می شود تا طراوت، جوانی، سفتی و قوام پوست بازگردد.

کمپانی سبامد، کرم ضد چروک کیوتن را یکی از محصولات آزموده شده و حقیقتا با کیفیت لاین محصولات خود می داند و معتقد است این کرم کمک می کند چروک، پف و دیگر نشانه های پیری پوست به سرعت محو شوند.

استفاده روزانه از کرم ضد چروک کیوتن سبامد در کنار سایر مراقبت های کامل پوستی (اعم از شوینده، مرطوب کننده و ضد آفتاب) کمک می کند تا پوست همواره شاداب و جوان بماند.

 

نحوه عملکرد کرم ضد چروک کیوتن سبامد

تنها ۲۸ روز زمان لازم است تا خطوط ظریف پوست و چین و چروک ها کاهش یابند!

اثر بخشی و سازگاری این محصول با انواع پوست ها مورد آزمایش های بالینی قرار گرفته است. از لحاظ علمی اثبات شده پوست از حدود سنین ۲۵ سالگی شروع به پیر شدن می کند و شکننده و حساس می شود.

به منظور داشتن پوستی سالم و جوان، یک برنامه مدیریت شده برای جلوگیری و به تعویق انداختن روند پیری پوست توصیه می شود.

گروه تحقیق و توسعه سبامد، کرم ضد چروک کیوتن سبامد را برای حمایت از فرآیند های متابولیسم طبیعی و افزایش و تسهیل قدرت احیا و بازسازی پوست فرموله کرده است.

 

ترکیبات کرم ضد چروک کیوتن سبامد

ترکیبات به کار رفته در کرم ضد چروک کیوتن سبامد به طور مطلوبی جذب پوست می شوند تا تعادل و آرامش را به پوست بازگردانند.

* کوآنزیم کیوتن یک کاتالیزور مهم است که سوخت و ساز اکسیژن را در سلول ها فعال می کند. (تولید کیوتن از سنین ۳۰ سالگی بطور قابل توجهی کاهش می یابد.)

* پانتنول سبب حفظ و حمایت از روند بازسازی سلولی می شود.

* ویتامین E باعث خنثی کردن تاثیرات منفی رادیکال های آزاد ایجاد شده روی پوست در اثر تابش اشعه ماوراء بنفش و آلودگی های محیطی می شود. رادیکال های آزاد سبب پیری زودرس پوست می شوند.

* کمپلکس چربی ها و فیتواسترول های گیاهی بکار رفته در کرم ضد چروک کیوتن سبامد سبب حفظ حالت ارتجاعی پوست شده و مانع بی آبی و خشکی پوست می شوند.

* لیپیدهای گیاهی برگرفته از کلسترول عملکرد لایه ی بریر پوست را افزایش می دهند و تحریکات پوستی را بهبود می بخشند.

* روغن بادام شیره، شی باتر و اسکوالن تعادل چربی پوست را حفظ کرده و پوستی نرم و لطیف به ارمغان می آورند.

 

روش مصرف کرم ضد چروک کیوتن سبامد

روزانه دو مرتبه (صبح و شب) پس از شست و شوی پوست با شوینده ای مناسب، مقداری از کرم را روی سطح پوست صورت، گردن و دکلته استفاده کنید.

بافت سبک و غیر چرب این محصول آن را تبدیل به پایه ی مناسبی برای آرایش می کند.

 

نقد و بررسی کرم ضد چروک کیوتن سبامد

“نقد درج شده بر اساس جمع بندی نظرات مصرف کنندگان این محصول درج شده است، ممکن است نتایج در خصوص افراد مختلف بر اساس سلیقه و ویژگی های شخصی متفاوت باشد.”

بیش از ۸۰% مصرف کنندگان این محصول از تاثیرات آن رضایت کامل داشته اند و معتقدند کرم ضد چروک کیوتن سبامد قادر است در کمتر از ۲ هفته ظاهر پوست را دگرگون کند.

این کرم بافت بسیار سبک و بوی ملایمی دارد و هیچگونه اثری از چربی روی پوست باقی نمی گذارد؛ فرد با مصرف این محصول نیازی به استفاده از مرطوب کننده نخواهد داشت. کرم ضد چروک کیوتن سبامد حتی برای حساس ترین پوست ها بسیار ایده آل است و افراد مستعد به اگزما از تاثیرات آن در بهبود پوست خود رضایت داشته اند.

گرچه کمپانی سبامد اعلام کرده کرم ضد چروک کیوتن مناسب انواع سنین و انواع پوست است، اما بد نیست بدانید مصرف این محصول روی پوست های مستعد به جوش ممکن است سبب ایجاد جوش شود.

کرم ضد چروک کیوتن سبامد بهترین انتخاب برای از بین بردن آثار ناشی از افزایش سن در سنین بالاست، بخصوص لک های پیری و چین و چروک، اما اگر فردی در سنین پایین متوجه علائم پیری زودرس شد مصرف کیوتن سبامد هیچگونه منعی ندارد.

لازم به ذکر است کرم ضد چروک کیوتن سبامد یک محصول بی نظیر برای محافظت از پوست در برابر سرما و وزش باد است. یکی دیگر از نکات مثبتی که در خصوص این محصول درج شده است قیمت مناسب آن است.

اگر شما هم تجربه ی مصرف این محصول و دیگر محصولات سبامد را دارید، نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

 

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیازهای آن، با مشاورین پوست اویرو در ارتباط باشید.   ۴۱۷۰۲ _ ۰۲۱ 

اویرو، همه چیز درباره زیبایی شما.

برچسب ها:
پیام بگذارید