معرفی ژل اصلاح آقایان نوکس

معرفی ژل اصلاح آقایان نوکس

مراقبت از پوست در میان خانم ها و آقایان از اهمیت ویژه ای برخوردار است؛ همانطور که بدن آقایان و خانم ها از نظر زیستی تفاوت هایی با یکدیگر دارد پوست نیز از این قاعده مستثنی نیست! درک پوست با در نظر گرفتن تفاوت جنسیتی امری بسیار مهم می باشد.

اصلاح صورت یکی از مواردی است که آراستگی و زیبایی پوست آقایان را فراهم می آورد. به طور تقریبی، آقایان در طول عمر خود، ۱۶۰۰۰ بار اصلاح صورت خود را انجام می دهند و این فرآیند سبب آسیب پوستی فراوانی می گردد.

اصلاح منظم سبب نازک شدن لایه پوست می گردد زیرا این روند موجب تجزیه لایه هیدرولیپید پوست شده و حساسیت آن را در برابر آسیب ها بالا می برد.

در این مقاله با در نظر گرفتن برخی تفاوت های پوستی آقایان و خانم ها به طور ویژه به مراقبت های پوست آقایان خصوصا هنگام اصلاح می پردازیم. سپس یکی از بهترین محصولات موثر در این زمینه یعنی ژل اصلاح آقایان نوکس (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید.) جهت کاهش آسیب های وارده به پوست حین اصلاح را نقد و بررسی خواهیم کرد.

مراقبت پوست آقایان

تفاوت های پوست آقایان و خانم ها به چه صورت می باشد؟

پوست آقایان در هر دو نواحی صورت و بدن دارای ویژگی های متفاوت از پوست یک خانم می باشد. به طور معمول آقایان نیز با تفاوت های اندکی همانند خانم ها با مسائل حساسیت پوستی، آکنه و پیری مواجه می گردند که در ادامه به طور مختصر به آنها می پردازیم.

هورمون تستوسترون، ویژگی های مردانه آقایان را مشخص می کنند و این هورمون تعیین کننده تفاوت های خانم ها و آقایان می باشد.

به طور کلی می توان گفت پوست آقایان در هر دو ناحیه صورت و بدن، ضخیم تر و چرب تر از پوست خانم ها می باشد. از این رو، آقایان نیازمند یک رویکرد مراقبتی متناسب با نوع پوست خود می باشند.

*ضخامت پوست 

به طور متوسط، پوست آقایان ۲۰% ضخیم تر از پوست خانم ها می باشد و این ضخامت به دلیل حجم بالای کلاژن در پوست آقایان می باشد. افزایش حجم کلاژن در پوست باعث می گردد که پوست ضخیم و سفت تر به نظر برسد.

کلاژن در پوست آقایان به تدریج کاهش می یابد. اما پوست خانم ها پس از یائسگی به طور چشمگیری تحت تاثیر کاهش کلاژن قرار می گیرد. به همین دلیل نشانه های پیری در پوست خانم ها با سرعت بیشتری نمایان می گردد.

* تولید سبوم 

پوست آقایان نسبت به خانم ها دارای غدد سباسه فعال تر، منافذ بیشتر و بزرگتری است که این مسئله باعث می شود پوست بیشتر مستعد آکنه باشد.

به طورکلی، تولید سبوم در آقایان دو برابر خانم ها می باشد. بنابراین ظاهر پوست شفاف تر و چرب تر به نظر می رسد.

* پیری پوست

نشانه های پیری در آقایان دیرتر از خانم ها ظاهر می گردد. مردان اغلب شاهد افتادگی پوست به همراه پف زیر چشمان و تیرگی دور چشم می باشند.

همانطور که اشاره گردید خطوط چین چروک در آقایان اغلب دیرتر از خانم ها نمایان می گردد، اما عمق چین چروک در آقایان بیشتر می باشد و اغلب خانم ها درگیر خطوط چین و چروک سطحی هستند.

 

راه حل های مراقبتی از پوست آقایان 

از آنجا که مراقبت از پوست آقایان متفاوت از خانم ها می باشد. باید یک رویکرد اختصاصی برای مراقبت از پوست آقایان در نظر گرفت که به ویژگی های بیولوژیکی منحصر به فرد آنها احترام بگذارد.

به طور تقریبی ۴۰% از آقایان در طول روز با مشکلات حین اصلاح مواجه می گردند این آسیب ها در سنین جوانی بیشتر نمایان می گردد.

رعایت نکات اصلاح در آقایان، خصوصا افرادی که دارای پوست حساس، دارای آکنه و یا درماتیت آتوپیک هستند بسیار مهم می باشد. از این رو باید از محصولاتی استفاده شود که خواص نرم و روان کنندگی پوست را دارا باشد و از خطرات بریدگی و سوزش محافظت کند.

استفاده از محصولات نامناسب می تواند چربی و لایه هیدرولیپید پوست را از بین ببرد و باعث خشک و خشن شدن پوست گردد. از این رو برند فرانسوی نوکس با معرفی محصول ژل اصلاح آقایان نوکس (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید.) پوست را از هر گونه تحریکات حین اصلاح محافظت کرده و آرامش پوست را بعد از اصلاح فراهم می آورد.

 

مطالعات بالینی ژل اصلاح آقایان نوکس 

مطالعات بالینی با حضور ۲۰ داوطلب آقا در بازه زمانی ۲۱ روز انجام گرفت و نتایج زیر حاصل گشت:

* %۸۰ کاهش خطرات حین اصلاح از قبیل خراشیدگی و ایجاد زخم

* %۷۴ کاهش در تحریکات پوست

* %۸۰ افزایش نرمی و لطافت پوست

 

مزایای استفاده از ژل اصلاح کننده آقایان نوکس

_ مناسب انواع پوست از جمله پوست حساس

_ خواص هایپوآلرژنیک این ژل تسکین دهنده تمامی التهابات حین اصلاح می باشد.

_ ژل اصلاح کننده با بافتی خامه ای که رطوبت و نرمی پوست را فراهم می آورد.

_ این ژل اصلاح حاوی عصاره ساندالوود می باشد که رایحه دلپذیری برای پوست فراهم می آورد.

_ ترمیم لایه هیدرولیپید و تسکین دهنده پوست

_ افزایش انعطاف پذیری پوست

_ اصلاحی مطلوب بدون ایجاد حساسیت در پوست

_ رفع التهابات پوستی

_ کاهش برگشتگی مو به پوست

_ حاوی گلیسرین جهت رطوبت رسانی عمقی به پوست

 

بهترین شیوه استفاده از ژل اصلاح آقایان نوکس

توصیه می گردد قبل از اصلاح، صورت را با آب گرم شستشو دهید همچنین نواحی مورد نظر را با ژل اصلاح آقایان نوکس آغشته نمایید.

این عمل باعث می گردد نرمی و لطافت پوست و مو فراهم گردد در نتیجه فشار کمتری حین اصلاح بر روی پوست ایجاد می شود.

 

نقد و برسی ژل اصلاح آقایان نوکس 

“نقد درج شده بر اساس جمع بندی نظرات مصرف کنندگان این محصول درج شده است، ممکن است نتایج در خصوص افراد مختلف بر اساس سلیقه و ویژگی های شخصی متفاوت باشد.”

تمامی محصولات برند نوکس با بکارگیری مواد قابل بازیافت به محیط زیست احترام گذاشته و آلودگی محیطی کمتری در طبیعت بر جای می گذارد.

همچنین محصولات آقایان این برند فرانسوی، تماما از عصاره درختان و گیاهان نشات گرفته و ۸۰% از ترکیبات این محصولات از مواد اولیه طبیعی فراهم آمده است.

بسیاری از مصرف کنندگان ادعا کرده اند که مشکلات مربوط به اصلاح، از جمله خراشیدگی پوست، سختی اصلاح و… از بین رفته است.

این محصول دارای رایحه دلپذیر ساندالوود می باشد که عطری چوبی و شیرینی را به ارمغان می آورد. و اصلاح افراد را دلپذیر می کند.

مصرف کنندگان اظهار داشته اند این محصول برای پوست های حساس عالی عمل کرده به طوری که با استفاده از این ژل اصلاح، حین و بعد از اصلاح هیچ گونه حساسیتی در پوست ایجاد نخواهد کرد.

این محصول از دید مصرف کنندگان مقرون به صرفه می باشد به صورتی که مقداری کمی از این ژل به طور کامل پوست را پوشش داده و حفاظت کاملی را حین اصلاح برای افراد فراهم می آورد.

با توجه به نظرات مثبت مصرف کنندگان این محصول نقاط منفی بارزی نداشته و یک محصول مطلوب برای اصلاح می باشد.

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو در ارتباط باشید.   ۴۱۷۰۲ _ ۰۲۱ 

اویرو، همه چیز درباره زیبایی شما.

برچسب ها:
پیام بگذارید