لوسیون اوره دین اولترا ۱۰ ایزدین

لوسیون اوره دین اولترا ۱۰ ایزدین

وجود برخی مواد موثره در محصولات پوستی سبب می شود تا آن محصول به کلی شرایط پوست را متحول کند. بطوریکه تنها چند بار استفاده از آن محصول باعث دستیابی به پوست سالم، با قوام و شادابی می شود که همواره آرزوی داشتن آن را داشته اید.

اوره، ترکیبی جدید نیست، اما تقریبا می توان گفت یکی از همان ترکیبات بی نظیری است که به سرعت ظاهر پوست را تغییر می دهد. این ترکیب طبیعی به تدریج پوست خشک را التیام بخشیده و باعث بهبود عملکرد لایه ی بریر (سد محافظتی) پوست می گردد.

اگر پوست صورت و یا بدن شما هم خشک است توصیه می کنیم یکبار از این ترکیب منحصر به فرد در برنامه ی مراقبتی پوست خود استفاده کنید تا تاثیرات شگفت انگیز آن را ببینید.

در ادامه به بررسی برخی ویژگی های بی نظیر اوره پرداخته و یکی از محصولات مناسب استفاده پوست های خشک به نام لوسیون اوره دین ۱۰ ایزدین (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید.) معرفی، نقد و بررسی شده است.

 

 

اوره چیست؟

همانطور که گفتیم، اوره یک ترکیب طبیعی است. هنگامی که بدن پروتئین غذایی که میل می کنید را جذب و مصرف می کند، کبد، اوره آزاد می کند که وارد جریان خون می شود.

اوره در پوست نیز وجود دارد، معمولا پوست سالم در هر سانتی متر مربع، حاوی تقریبا  ۲۸ میکروگرم اوره است. اما پوست های دارای ناراحتی های خاص مثل اگزما یا پسوریازیس، نسبت به پوست های طبیعی حداقل ۸۰% اوره کمتری دارند.

اوره به عنوان یک مرطوب کننده ی طبیعی عمل می کند، بنابراین برای پوست های خشک مهم است که از این ترکیب در برنامه مراقبت روزانه خود استفاده کنند.

 

اوره چطور به پوست کمک می کند؟

—   حفظ و نگهداری رطوبت در پوست

محصولات حاوی اوره، به عنوان محصولات کاهش دهنده ی علائم خشکی پوست شناخته می شوند؛ بدین معنا که هر چقدر سطح اوره موجود در پوست افزایش یابد، ظرفیت پوست در جذب و حفظ رطوبت نیز افزایش می یابد؛ این عملکرد به معنای شاداب و مرطوب شدن پوست است. پس خشکی پوست به راحتی با مصرف محصولات حاوی اوره از بین می رود.

 

—   تعدیل عملکرد بریر پوست

بارها درباره ی بریر پوست و اهمیت حفظ تعادل سطح اسیدی پوست (اسید منتل) صحبت کرده ایم. توصیه می کنیم برای یادآوری به مقاله فوم ضد جوش آنتی باکتریال سبامد مراجعه کنید. (جهت مشاهده مقاله کلیک کنید.)

اوره سرعت بازسازی سلول های پوست را افزایش می دهد که سبب جوان شدن و افزایش سلامت پوست می شود. همچنین این مسئله سبب افزایش مقاومت پوست در برابر تحریکات پوستی در آینده می شود. پس آلرژی های پوستی کمتر می شوند.

 

—   تسکین دردهای پوستی

یک حقیقت جالب! اوره از خود خواص بی حس کنندگی نشان داده است. بنابراین می توانید از این ترکیب به عنوان یک مسکن موضعی بهره ببرید! این مسئله به خصوص برای افرادی که یک ناراحتی پوستی دارند بسیار ارزشمند است. چراکه اوره می تواند سرعت اشتعال علائم بیماری را کُند نموده و التهابات آزار دهنده پوست را از بین ببرد.

—   لایه برداری

لایه برداری باید بخشی از روال مراقبت های پوستی تمام افراد باشد. خوب است بدانید، اوره یک ترکیب ایمن جهت لایه برداری پوست است که برای پوست های حساس بسیار ایده آل است.

اوره همراه با ترکیبات بکار رفته در ساختمان پوست در سطح مولکولی به طور طبیعی و به ملایمت سلول های مرده را از سطح پوست جدا می کند.

 

—   افزایش نفوذ پذیری

افراد دارای پوست حساس، می دانند نفوذ ترکیبات بکار رفته در کرم ها و داروهای نسخه ای به پوستشان بسیار دشوار است. استفاده از محصولات حاوی اوره قابلیت نفوذ پذیری کرم ها را افزایش می دهد و سبب می شود مواد موثره ی دیگر نیز به راحتی جذب پوست شوند. بدین ترتیب شما می توانید به راحتی از تاثیرات محصولات پوستی خود لذت ببرید.

 

اگر می خواهید اوره را به برنامه مراقبت از پوست خود اضافه کنید، اویرو لوسیون اوره دین ۱۰ ایزدین را پیشنهاد می کند. (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید.)

در ادامه ی این مقاله به بررسی این محصول بی نظیر می پردازیم. سپس بر اساس نظر مصرف کنندگان به نقد این محصول پرداخته شده است.

لوسیون اوره دین اولترا ۱۰ ایزدین

لوسیون اوره دین ۱۰ ایزدین (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید.)

این محصول یک لوسیون بدن مرطوب کننده قوی برای مصرف روزانه است که با بالاترین آبرسانی از پوست های بسیار خشک محافظت می کند. این محصول برای افراد دارای پوسته ریزی بسیار ایده آل است.

اگر پوست شما تحریک شده، احساس کشش و خارش می کنید، شما نیاز به کرمی دارید که پوستتان را نرم و ترمیم کند. لوسیون اوره دین ۱۰% ایزدین حاوی دکسپانتنول و اوره است که خارش پوست شما را کاهش می دهد و نرمی طبیعی پوست را بازمی گرداند.

اگر هر یک از مشکلات زیر را دارید، لوسیون اوره دین ۱۰% ایزدین راه حل مشکل شماست.

* خشکی و کشیدگی پاها

* خشکی و کشیدگی کمر

* خشکی و زبری سر زانوها و آرنج

 

 

فواید و مزایای لوسیون اوره دین اولترا ۱۰ ایزدین

این مرطوب کننده قوی به کاهش خارش ناشی از خشکی کمک می کند و به لطف ترکیب اوره و دکسپانتنول لایه ی بریر پوست را به بازسازی مجدد تشویق می کند.

این محصول به کنترل و کاهش نشانه های اختلالات پوستی نظیر زروسیس و علائم خشکی ناشی از یائسگی کمک می کند. از جمله مهمترین ویژگی های این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

* بسیار سبک

* بدون برجای گذاشتن اثری از چربی

* جذب سریع

 

ترکیبات و مواد موثره لوسیون اوره دین اولترا ۱۰ ایزدین

* ۱۰% اوره

* ۳% دکسپانتنول که پوست را ترمیم می کند و خارش آن را تسکین می دهد. دکسپانتنول قادر است عملکرد لایه ی بریر پوست را بهبود بخشد.

* امولیانت های بکار رفته در این محصول لایه ی لیپیدی پوست را بازسازی می کنند.

 

بهترین روش مصرف لوسیون اوره دین اولترا ۱۰ ایزدین

روزانه یک تا دو بار روی پوست خشک تمیز استفاده شود، توصیه می شود تا زمان جذب کامل محصول صبر کنید.

برای بهره مندی از بهترین نتایج مصرف همراه با ژل دوش اوره دین ایزدین استفاده شود. (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید.)

 

نتایج آزمایش های بالینی لوسیون اوره دین اولترا ۱۰ ایزدین

بر اساس جمع بندی میزان رضایت مصرف کنندگان این محصول که به مدت ۲۸ روز، روزانه ۲ مرتبه از آن استفاده کرده اند نتایج زیر به دست آمده است. (متاسفانه جمعیت جامعه هدف ذکر نشده است.)

* ۹۴% کاهش خارش پوست

* ۶۵% کاهش خشکی و بازگشتن نرمی و لطافت پوست

 

نقد و بررسی معایب و مزایای لوسیون اوره دین اولترا ۱۰ ایزدین

نقد درج شده بر اساس جمع بندی نظرات مصرف کنندگان این محصول درج شده است، ممکن است نتایج در خصوص افراد مختلف بر اساس سلیقه و ویژگی های شخصی متفاوت باشد.”

احتمالا شما هم نام ضد آفتاب های پر سر و صدا و پر طرفدار ایزدین را شنیده اید. برند اسپانیایی ایزدین، با پوست ایرانیان سازگاری خوبی دارد. اما در خصوص لوسیون اوره دین اولترا ۱۰ ایزدین نمی توان به قطعیت نظر داد. چرا که این محصول هنوز در ایران نوپاست و تعداد کم مصرف کنندگان نمی تواند بازخورد زیادی در اختیار ما قرار دهد.

نکته ی مشترک میان تمام مصرف کنندگان این محصول رضایت از بافت سبک آن است. بسیاری از افراد دارای پوست نرمال معتقدند لوسیون اوره دین ایزدین برای تمام بدن مناسب نیست و مصرف آن روی نواحی غیر خشک و ضخیم سبب ایجاد چسبندگی می شود. اما اگر فردی پوستی خشک و آسیب دیده داشته باشد این محصول بهترین هدیه برای اوست.

لوسیون اوره دین ایزدین قادر است به خوبی خارش پوست را تسکین دهد و زبری پوست که معمولا در فصل زمستان بسیاری از افراد با آن مواجه می شوند را به خوبی از بین می برد. در خصوص رایحه محصول می توان گفت تقریبا بدون هیچگونه عطری است و بسته بندی این محصول به دلیل انتخاب رنگ های آبی و سفید احساس تسکین و درمان به مصرف کننده می بخشد.

لوسیون اوره دین اولترا ۱۰ ایزدین در بسته بندی قدیمی خود به شکل لوسیون پمپی عرضه می شد که سبب سهولت مصرف آن بود ولی در بسته بندی جدید به دلیل تعویض فرم بسته بندی مصرف کرم کمی سخت شده است.

در مجموع به نظر می رسد با توجه به قیمت بسیار مناسب این محصول، اگر پوست خشک و زبری دارید و یا از اگزما و درماتیت رنج می برید این محصول ارزش یکبار امتحان کردن را دارد.

 

 

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو در ارتباط باشید.   ۴۱۷۰۲ _ ۰۲۱ 

اویرو، همه چیز درباره زیبایی شما.

 

برچسب ها:
پیام بگذارید