نقد و بررسی کنسانتره جمع کننده منافذ استادرم

نقد و بررسی کنسانتره جمع کننده منافذ استادرم

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که با نگاه کردن به چهره خود در آینه به این فکر افتاده باشید که اگر این منافذ بزرگ روی پوست شما نبود، چهره ی شما بسیار جذاب تر می شد.

باز بودن و بزرگ شدن منافذ مختص سن، جنسیت و نوع خاصی از پوست نیست! بلکه تمامی افراد ممکن است با این مسئله دست و پنجه نرم کنند. اما خبر خوب آن است که راه های بسیار زیادی هستند تا بتوانید کاری کنید که ظاهر منافذ شما کمتر به چشم بیاید.

در ادامه توصیه متخصصین پوست در این خصوص جمع آوری شده است.

 

 

* فقط از محصولات آرایشی و مراقبت پوستی غیر جوش زا (non-comedogenic) استفاده کنید.

کلمه ی  غیر جوش زا (non-comedogenic) به محصولاتی اشاره می کند که منافذ پوست را مسدود نمی کنند. با مسدود شدن منافذ، ظاهر و عمق منافذ بزرگ تر می شود.

برای جلوگیری از مسدود شدن منافذ، هنگام خرید محصولات پوستی دقت کنید تا یکی از عبارات زیر روی محصول درج شده باشد:

* غیر جوش زا (non-comedogenic)

* فاقد چربی (oil free)

* بدون مسدود کردن منافذ (wont clog pores)

اگر هیچ یک از این عبارات روی محصول درج نشده، بهتر است از آن محصول استفاده نکنید.

* صورت خود را روزانه ۲ مرتبه تمیز کنید.

مسدود شدن منافذ یا ظاهر چرب پوست، باعث می شود منافذ پوست بیشتر مشخص شوند. روزانه پوست خود را دو مرتبه بشویید، این امر می تواند مانع مسدود شدن منافذ پوست شده و چربی پوست را کاهش دهد. هنگام شست و شوی صورت موارد زیر را رعایت کنید:

* از آب ولرم استفاده کنید: آب داغ می تواند پوست شما را تحریک و سبب بزرگ دیده شدن منافذ پوست گردد.

* صورت خود را به ملایمت بشویید: ساییدن پوست می تواند پوست شما را تحریک نموده و سبب ایجاد التهاب شود. منافذ پوست ملتهب، بیشتر مشخص می شوند.

* یک شوینده ی ملایم و غیر جوش زا انتخاب کنید: فراموش نکنید جهت جلوگیری از انسداد منافذ شما نیاز به یک برنامه مراقبتی کامل دارید که علاوه بر تمیز کردن منافذ و آزاد کردن آنها از آلودگی هیچگونه تحریکی برای پوست به همراه نداشته باشد.

* از رتینول استفاده کنید.

اگر پوست چربی دارید و یا روی صورت شما جوش ایجاد شده است و یا پوست شما نسبت به قبل شل شده و قوام و سفتی گذشته را ندارد، منافذ شما بزرگتر دیده می شوند. در اینصورت استفاده از یک محصول حاوی رتینول یا رتینیل پالمیتات ( retinyl palmitate) می تواند برای شما موثر باشد.

البته محصولات حاوی رتینول و مشتقات آن سبب تحریک پوستی در برخی افراد می شوند؛ به منظور جلوگیری از این وضعیت پیش از استعمال محصول روی پوست، ابتدا پوست خود را با شوینده ای ملایم بشویید و سپس حداقل ۳۰ دقیقه صبر کنید. به این ترتیب احتمال تحریک پوست به حداقل می رسد.

 

* جوش های خود را درمان کنید.

آکنه می تواند منافذ پوست را مسدود کند. این مسئله سبب می شود منافذ پوست واضح تر به نظر برسند.

اگر پوست شما دارای آکنه است، از شوینده های حاوی سالیسیلیک اسید استفاده کنید؛ مطالعات نشان داده است سالیسیلیک اسید موجب کوچکتر شدن منافذ می شود. برخی شوینده های حاوی سالیسیلیک اسید به اندازه ای ملایم هستند که می توان بصورت روزانه از آنها استفاده نمود.

اگر سالیسیلیک اسید موجب خشک شدن و یا تحریک پوست شما می شود، بهتر است بصورت تناوبی همراه با شوینده ای دیگر از آن استفاده کنید. مثلا صبح ها از یک شوینده ملایم غیر جوش زا استفاده کنید و شب ها از شوینده ملایم حاوی سالیسیلیک اسید استفاده کنید.

البته بسیاری از افرادی که آکنه دارند برای درمان جوش های خود نیاز به محصولات بیشتری دارند و تنها مصرف شوینده سالیسیلیک اسید برای آنها مکفی نیست. در خصوص بهترین راه درمان آکنه تان بر حسب شدت آن با پزشک و یا مشاور معتمد خود مشورت کنید.

 

* با مصرف مداوم و روزانه ضد آفتاب از پوست خود محافظت کنید.

هر چقدر آفتاب بیشتر پوست را تخریب کند، قوام پوست کمتر می شود؛ همانطور که گفتیم هرقدر قوام پوست کاهش یابد، منافذ پوست بیشتر دیده می شوند.

استفاده از یک ضد آفتاب با حداقل SPF30 (یا بالاتر) که از پوست در برابر طیف وسیع اشعه های آفتاب حفاظت نماید و در برابر آب و تعریق مقاوم باشد،به پوست کمک می کند تا در برابر آفتاب محفوظ بماند.

جهت محفاظت از پوست هر روز از ضد آفتاب استفاده کنید. حتی در روز های ابری و بارانی…

هر بار که اشعه ی آفتاب پوست را می سوزاند، پوست تخریب می شود. آسیب دیدگی پوست در اثر تابش آفتاب به مرور زمان خود را نشان می دهد.

 

* پوست خود را لایه برداری کنید.

لایه برداری می تواند باعث شود منافذ کمتر دیده شوند. برای رسیدن به نتایج دلخواه می بایست لایه بردار هایی را انتخاب کنید که سبب آسیب و تحریک پوست نمی شوند.

در خصوص انتخاب مناسب ترین لایه بردار بر اساس ویژگی های پوستتان با پزشک و یا مشاور معتمد خود مشورت کنید.

* با پوست خود مهربان باشید.

اسکراب کردن بیش از اندازه با استفاده از محصولات خشن و قوی سبب آسیب دیدن پوست می شود که در نهایت نه تنها کاری برای جمع کردن منافذ نمی کند بلکه با ایجاد التهاب، ظاهر منافذ را مشخص تر می کند.

کندن جوش ها، فشار دادن منافذ و یا دستکاری کردن آنها موجب تحریک پوست می شود که ظاهر منافذ را مشخص تر می کند.

به همین خاطر با پوست خود ملایم رفتار کنید. هرگز بیش از اندازه پوست را اسکراب نکنید و صورتتان را دستکاری ننمایید.

* مراقبت های ضد پیری پوست را فراموش نکنید.

با افزایش سن، پوست ما قوام خود را از دست می دهد و شروع به افتادن می کند؛ بدین ترتیب منافذ پوست بیشتر مشهود می شوند.

همواره در هر سنی محافظت های ضد پیری پوست را فراموش نکنید. در خصوص انتخاب محصول مناسب مطابق با سن و نوع پوست خود با پزشک و یا مشاور معتمد خود مشورت کنید.

 

 

در کنار تمام این مراقبت ها مصرف یک محصول مناسب جمع کننده منافذ می تواند علاوه بر کمک به درمان منافذ با ایجاد خطای دید، باعث شود منافذ پوست مخفی شوند و ظاهر پوست بهبود یابد. در این خصوص یکی از بهترین محصولات کنسانتره جمع کننده منافذ پورریفاینر استادرم می باشد. (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید.) 

در ادامه این مقاله قصد داریم به معرفی، نقد و بررسی این محصول بپردازیم.

کنسانتره جمع کننده منافذ پرریفاینر استادرم

کنسانتره جمع کننده منافذ پورریفاینر استادرم (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید.) 

کنسانتره پورریفاینر استادرم یک مراقبت کامل پوستی است که موجب جمع شدن منافذ پوست و بهبود بافت پوست می شود. این محصول برای پوست های مختلط و چرب بسیار ایده آل است.

کنسانتره پورریفایتر استادرم نسل جدیدی از مراقبت های پوستی است که علاوه بر کوچک کردن منافذ تاثیرات زیر را نیز برای پوست به همراه دارد:

* کاهش و تعدیل میزان چربی پوست

* افزایش مقاومت پوست و جلوگیری از پیری زودرس

* حفظ سلامت و درخشندگی پوست

این محصول بلافاصله پس از مصرف، منافذ باز پوست را از نظر ظاهری بهبود می دهد، بافت پوست را صاف نموده و تمام نواقص پوست را محو می کند و در کل سطح پوست مسطح و یکدست می شود. تاثیرات کنسانتره پورریفایتر استادر با مصرف مداوم ماندگار می شود.

کنسانتره پورریفاینر استادرم یک محصول جهت زیبایی و یکنواختی ظاهر پوست با هر دو تاثیر فوری و درمان طولانی مدت است. روز به روز، منافذ پوست به طرز چشمگیری کوچک می شوند. ضخامت و پستی و بلندی های پوست یکنواخت شده و پوست شفاف تر و نرم تر می شود.

 

تکنولوژی و ترکیبات کنسانتره جمع کننده منافذ پرریفاینر استادرم

استادرم از چندین تکنولوژی منحصر به فرد در فرموله کردن این محصول بهره برده است:

* پتنت انحصاری پیورسیستم که چربی پوست را کاهش داده و درخشندگی و شفافیت پوست را افزایش می دهد.

* پتنت انحصاری سیستم کنترل زمان (TCS time control system) که روند پیری زودرس پوست را کند می کند.

* پتنت انحصاری سلولار واتر که با آب سلولی فرموله شده است و به بهینه سازی انرژی سلول های پوستی کمک می کند.

به عنوان دو ماده موثره بکار رفته در این محصول می توان به ترکیبات زیر اشاره کرد:

* عصاره ی جینکوبیلوبا: جاذب چربی اضافه پوست، سم زدا، بهبود دهنده بافت پوست، ایجاد بافت مخملی برای پوست

* عصاره ی آستریجنت گیاهی: موثر در کاهش سایز منافذ

 

روش مصرف کنسانتره جمع کننده منافذ پرریفاینر استادرم

هر روز صبح روی پوست تمیز و خشک صورت به تنهایی و یا پیش از کرم روز خود استفاده کنید.

از این محصول می توان به عنوان پایه ی آرایش استفاده کرد. همچنین می توان فقط روی نواحی خاص پوست (مثلا تی زون یا گونه ها) استفاده کرد.

عملکرد اصلی کنسانتره پورریفایتر استادرم پوشاندن منافذ باز پوست و بهبود بافت پوست است.

 

مزایا و معایب کنسانتره جمع کننده منافذ پرریفاینر استادرم

“نقد درج شده بر اساس جمع بندی نظرات مصرف کنندگان این محصول درج شده است، ممکن است نتایج در خصوص افراد مختلف بر اساس سلیقه و ویژگی های شخصی متفاوت باشد.”

کیفیت محصولات استادرم برای مصرف کنندگان این برند نیاز به بررسی ندارد. کنسانتره جمع کننده پرریفاینر استادرم نیز از آن دسته محصولات شدیدا اعتیاد آور است.

البته متاسفانه به دلیل آنکه تعداد نظرات درج شده در خصوص این محصول زیاد نبوده شاید نتوان این جمع بندی را کامل برشمرد. اما تقریبا می توان به قطعیت گفت این محصول هیچ مصرف کننده ناراضی نداشته است.

کنسانتره جمع کننده منافذ پرریفاینر استادرم یک پرایمر فوق العاده است که سبب یکنواخت شدن ظاهر پوست، پوشاندن منافذ باز پوست و مات شدن و ماندگاری طولانی مدت آرایش روی پوست می شود.

این محصول به مرور زمان بافت پوست را فوق العاده بهبود بخشیده و منافذ باز پوست را درمان می کند. البته نمی توان بالا بودن قیمت محصولات استادرم را انکار کرد. ولی می توان گفت این محصول نسبت به کیفیت فوق العاده خود ارزش خرید دارد.

 

 

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو در ارتباط باشید.   ۴۱۷۰۲ _ ۰۲۱ 

اویرو، همه چیز درباره زیبایی شما.

برچسب ها:
پیام بگذارید