سرم بازسازی کننده ناخن تالیکا

سرم بازسازی کننده ناخن تالیکا

کاشت ناخن روشی است برای بلند کردن فوری ناخن ها که سبب می شود انگشت های دست بلند تر و کشیده تر به نظر برسند. یکی از مزایای کاشت ناخن، نسبت به استفاده از ناخن های مصنوعی ماندگاری بالاتر آن است.

برای آنکه ناخن های آکریلیک (ناخن های استفاده شده در کاشت ناخن) روی ناخن های طبیعی بمانند، می بایست سطح ناخن های طبیعی سوهان کشیده شود تا کاملا زبر و خشن شوند. به این ترتیب، ناخن های طبیعی بسیار نازک و ضعیف می شوند و پس از برداشتن کاشت، ناخن ها کاملا آسیب دیده هستند.

بعلاوه مواد شیمیایی بکار رفته در چسب های کاشت ناخن می توانند پوست دور ناخن ها را تحریک کنند.

 

بازسازی ناخن تالیکا

 

البته عوارض و خطرات احتمالی کاشت ناخن به همین موارد ختم نمی شوند. برای برداشتن ناخن های کاشت شده، اغلب می بایست ناخن ها را داخل استون قرار دهید و مجددا با سوهان سطح ناخن ها را بتراشید.

به علاوه اگر کاشت ناخن بیش از چند هفته روی ناخن بماند می بایست هر ۳ هفته یکبار تمامی این مراحل را مجددا روی ریشه ناخن های بلند شده تکرار کنید. تمام این موارد ممکن است بطور جدی به ناخن های طبیعی آسیب بزنند.

در یک جمله، کاشت ناخن می تواند ناخن های طبیعی را نازک، شکننده و حساس کند. اما اگر با تمام این وجود کاشت ناخن را دوست دارید، توصیه های زیر می توانند آسیب های کاشت ناخن را به حداقل برسانند:

* به جای کاشت ناخن، روی ناخن های طبیعی خود ژل بزنید. ژل های ناخن نوعی لاک سخت هستند که علاوه بر افزایش استحکام ناخن از روی ناخن پاک نمی شوند و به دلیل آنکه نیاز به سوهان کشیدن زیاد ندارند کمتر به ناخن آسیب میزنند.

* به سالن هایی مراجعه کنید که به جای دستگاه های ناخن خشک کن UV از دستگاه های ناخن خشک کن LED استفاده می کنند. ژل های ناخن برای خشک شدن نیاز به پرتو ماورای بنش (UV) دارند. دستگاه های ناخن خشک کن LED نسبت به دستگاه های ناخن خشک کن UV، سطح ضعیف تری از اشعه (UV) می تابانند. بعلاوه دستگاه های ناخن خشک کن LED، ژل ناخن را سریعتر خشک می کنند که این مسئله باعث می شود دست های شما مدت زمان کمتری زیر تابش UV قرار گیرند.

* از تکنسین ناخن خود بخواهید، کوتیکول ناخن شما را جدا نکند. معمولا برای انجام هر نوع مانیکوری، کوتیکول ناخن را جدا می کنند که این مسئله کاملا اشتباه است. کوتیکول از ناخن و پوست اطراف آن محافظت می کند و مانع عفونت آن می شود. زمانی که کوتیکول ناخن را جدا می کنید باکتری ها و سایر آلودگی ها راحت تر به بدن شما نفوذ می کنند که ممکن است سبب ایجاد عفونت شود. از بین رفتن عفونت ناخن گاهی اوقات مدت زمان بسیار زیادی طول می کشد. همچنین اگر کوتیکول ناخن جدا شود به احتمال زیاد در رشد مجدد بعدی خود بسیار زبر و خشن می شود. این امر سبب می شود هر بار تکنسین ناخن شما مجبور شود برای صاف و نرم کردن پوست دست و زیبایی ناخن شما، کوتیکول را جدا کند.

* اگر ظاهر کاشت ناخن روی دست های خود را دوست دارید، سعی کنید بصورت دوره ای در زمان هایی خاص ناخن های خود را کاشت کنید. بدین ترتیب مشکلات ناخن شما به حداقل می رسند. همچنین ناخن های طبیعی شما فرصت می یابند خود را ترمیم کنند. به علاوه پس از برداشتن کاشت ناخن به منظور تقویت ناخن و کمک به بازسازی ناخن از یک محصول حرفه ای کمک بگیرید. در این خصوص پیشنهاد اویرو سرم بازسازی کننده ناخن تالیکا می باشد. (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید)

در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا با مزایا و معایب این محصول بی نظیر بیشتر آشنا شوید.

 

سرم بازسازی کننده ناخن تالیکا

سرم بازسازی کننده ناخن تالیکا (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید)

این محصول با الهام از طب سنتی شرق باستان فرموله شده است. علت شکوفایی سرم بازسازی کننده تالیکا، استفاده از صمغ درخت مرمکی است. این صمغ نوعی اسانس مدیترانه ای است که خواص احیا کنندگی آن هزاران سال پیش کشف شده است.

فرمولاسیون این محصول فاقد رنگ و هرگونه مواد نگهدارنده است و به خوبی قادر به تحریک رشد ناخن ها، بازگرداندن سلامت ناخن ها و تقویت ساختار آنهاست.

با مصرف این محصول می توانید از سلامت و استقامت ناخن های خود لذت ببرید. پس از چهار هفته مصرف، استقامت ناخن ها افزایش می یابد. ناخن ها نمی شکنند و پوست اطراف ناخن نرم و مرطوب می شود.

 

ترکیبات و مواد موثره ی سرم بازسازی کننده ناخن تالیکا

* صمغ درخت مرمکی: بازسازی کننده، تقویت کننده و ضد عفونی کننده ناخن ها

* بنزوئین: ترمیم کننده، ضد التهاب و ضد عفونی کننده ناخن ها

 

نتایج بررسی های بالینی سرم بازسازی کننده ناخن تالیکا

بر اساس آزمایش های بالینی انجام شده روی ۵ داوطلب به مدت ۲۸ روز، استحکام ناخن ها تا ۴ برابر افزایش داشته است.

بر اساس نظر سنجی از ۲۶ مصرف کننده پس از ۲۸ روز مصرف مداوم این محصول، شکنندگی ناخن ها تا ۸۸% کاهش یافته و میزان رطوبت و نرمی پوست اطراف ناخن ها تا ۸۴% افزایش داشته است.

 

 

سرم بازسازی کننده ناخن تالیکا مناسب چه کسانی است؟

این محصول مناسب تمام کسانی است که به دلیل کاشت ناخن، ناخن های آنها آسیب دیده و پوست اطراف ناخن های آنها خشک شده است. بعلاوه سرم بازسازی کننده تالیکا را می توان قبل از قرار دادن مواد کاشت به منظور جلوگیری از آسیب دیدگی و عفونت ناخن ها روی پوست اطراف ناخن استفاده کرد.

این محصول برای مصرف ناخن های خشک و ناخن هایی که رشد آنها ضعیف است نیز می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد.

بهترین روش مصرف سرم بازسازی کننده ناخن تالیکا

درمان تهاجمی: به مدت ۲۸ روز، روزی یکمرتبه روی ناخن های خود ماساژ دهید.

درمان نگهدارنده: هفته ای دو مرتبه از این محصول روی ناخن های خود استفاده کنید.

 

 

مزایا و معایب سرم بازسازی کننده ناخن تالیکا

“نقد درج شده بر اساس جمع بندی نظرات مصرف کنندگان این محصول درج شده است، ممکن است نتایج در خصوص افراد مختلف بر اساس سلیقه و ویژگی های شخصی متفاوت باشد.”

با بررسی ساده ترکیبات بکار رفته در سرم بازسازی کننده ناخن تالیکا متوجه می شویم که خاصیت اصلی این محصول کنترل التهاب و رشد و تکثیر عفونت است. بنابراین نمی بایست از این محصول انتظار تاثیر گذاری روی رشد ناخن ها را داشت، بلکه این محصول یک محصول ویژه جهت ترمیم ناخن پس از اعمالی مثل مانیکور و کاشت ناخن است.

بیشتر مصرف کنندگان این محصول از اپلیکاتور به کار رفته در سر محصول و سهولت مصرف آن رضایت داشته اند؛ اما ایجاد حالت چسبناک پس از مصرف، رقیق بودن بافت محصول و زمان طولانی برای جذب محصول، سبب نارضایتی مصرف کنندگان است.

مصرف کنندگانی که از این محصول برای افزایش ضخامت ناخن خود استفاده کرده اند به هیچ عنوان از آن رضایت نداشتند، چراکه همانطور که ذکر شد هیچ یک از ترکیبات این محصول تاثیری روی افزایش ضخامت و استقامت ناخن ها ندارند.

اما به جرات می توان گفت سرم بازسازی کننده ناخن تالیکا یک محصول محبوب برای ترمیم آسیب های ناخن پس از کاشت و بازسازی کوتیکول ناخن است. وظیفه ی اصلی این محصول افزایش سلامت ناخن هاست.

 

سرم ناخن تالیکا

 

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو در ارتباط باشید.   ۴۱۷۰۲ _ ۰۲۱ 

اویرو، همه چیز درباره زیبایی شما.

برچسب ها:
پیام بگذارید