بررسی سرم جوونیت پرو اسکین رجیمن

بررسی سرم جوونیت پرو اسکین رجیمن

از دست دادن استحکام پوست و ایجاد چین و چروک روی صورت، بخش اجتناب ناپذیری از روند پیری پوست می باشد.

پیری پوست، یک فرآیند طبیعی است که بیشتر به عوامل داخلی مربوط می گردد. با این حال عوامل خارجی متعددی وجود دارند که تاثیرات عمده ای بر روند پیری پوست می گذارند و می توانند موجب پیری زودرس پوست گردند.

در این مقاله به بررسی علل پیری پوست و راه های جلوگیری از آن می پردازیم. سپس یکی از محصولات موثر در این زمینه یعنی سرم جوونیت پرو اسکین رجیمن را معرفی خواهیم کرد. (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید)

و در انتها با جمع بندی نظرات مصرف کنندگان این محصول به نقد و بررسی آن خواهیم پرداخت.

skin regimen juvente

علل داخلی پیری پوست چیست؟

افزایش سن سبب تغییر در ساختار پوست و کارایی سلول ها می شود. با گذشت زمان این تغییرات در پوست بیشتر مشهود می گردد.

پوست جوان سالم است و لایه های پوست از اتصالات قوی تری برخوردار هستند که این عامل سبب افزایش گردش خون مویرگی و افزایش سرعت انتقال مواد مغذی به پوست می گردد. با افزایش سن به مرور زمان این اتصالات ضعیف و گسسته می شوند و علائم پیری ظهور می گردند.

در ادامه به برخی از “عوامل داخلی” تاثیر گذار بر روند پیری پوست اشاره می گردد:

*ژنتیک: ژنتیک نقش مهمی در پیری پوست دارد. نوع پوست در هنگام تولد تعیین می گردد. به طور مثال پوست های حساس بیشتر در معرض بروز نشانه های پیری قرار می گیرند.

* تاثیرات هورمونی: کاهش میزان هورمون استروژن در خانم ها سبب اختلالات در خلق و خو و یائسگی زودرس می گردد. این هورمون بر زیبایی افراد تاثیرات ویژه ای دارد و کاهش در میزان استروژن منجر به کاهش کلاژن و اسید هیالورونیک می گردد که پیری پوست را به دنبال خواهد داشت.

* کاهش جریان خون مویرگی: با افزایش سن، مویرگ ها شکننده و ضعیف می شوند. این عامل سبب کند شدن انتقال مواد مغذی و اکسیژن به سطح پوست می شود و پوست طراوت و شادابی خود را از دست می دهد.

 

“استرس اکسیداتیو” عامل اصلی خارجی پیری پوست

استرس اکسیداتیو به عنوان عامل اصلی در پیری پوست به تداخل بین رادیکال های آزاد و آنتی اکسیدان های موجود در بدن اشاره دارد.

اکسیداسیون زمانی رخ می دهد که اکسیژن از طریق تنفس وارد بدن گردد و سلول ها از آن انرژی دریافت کنند. این فرایند نیز “رادیکال های آزاد” را ایجاد می کنند.

رادیکال های آزاد زمانی قادر هستند به سلول ها آسیب وارد کنند که آنتی اکسیدان ها قادر به دفاع در مقابل آنها نباشند.

رادیکال های آزاد در نتیجه عدم تعادل فرآیند اکسیداسیون، سبب آسیب رسیدن به سلول های پوست و پیری زودرس می گردد. شدت این آسیب ها سبب ایجاد چین و چروک می شود و احتمال ابتلا به سرطان پوست را بالا می برد.

 

علل خارجی پیری پوست چیست؟ 

نشانه های استرس اکسیداتیو در افراد می تواند شامل خستگی، کاهش در حافظه، چین و چروک و سفید شدن زودرس موها گردد.

بسیاری از عوامل منجر به استرس اکسیداسیون می گردد که در ادامه به هریک از آنها می پردازیم.

_ اشعه های مضر UV: 

قرار گرفتن پوست در معرض اشعه های خورشید یکی از مهم ترین علل خارجی در پیری پوست می باشد. آسیب های پوستی ناشی از اشعه های خورشید سبب تجمع رنگدانه ها می شود و ایجاد لک می کند.

_ سیگار:

مواد شیمیایی و نیکوتین موجود در سیگار سبب افزایش رادیکال های آزاد و استرس اکسیداتیو می گردد.

_ آلودگی هوا:

قرار گرفتن در معرض آلودگی خصوصا در شهر های صنعتی، تاثیرات منفی اشعه های آفتاب را شدت می بخشد و سبب افزایش در استرس اکسیداتیو می گردد.

تغذیه: 

تغذیه مناسب تا حد زیادی می تواند روند پیری پوست را به تاخیر بیندازند. رژیم غذایی حاوی میوه و سبزیجات غنی از آنتی اکسیدان می باشند که در خنثی سازی رادیکال های آزاد موثر می باشند.

مراقبت پوستی نامناسب: 

مراقبت ناصحیح و استفاده از لوازم آرایش نامناسب سبب ایجاد تحریکات پوستی و پیری زودرس پوست می گردد.

 

راه حل برند کامفورت زون برای مبارزه با آسیب های “رادیکال آزاد” و “پیری زودرس” پوست 

برند تخصصی کامفورت زون با هدف پیشگیری از اثرات مخرب محیطی، محصولاتی با ترکیبات قوی و بالاترین سطح غلظت فراهم آورده است.

لاین اسکین رجیمن کامفورت زون با ترکیبات مختلف حاوی آنتی اکسیدان های قوی، به مراقبت از پوست در برابر رادیکال های آزاد می پردازد و فرآیند استرس اکسیداتیو را کاهش می دهد. در نتیجه آسیب های محیطی وارده به پوست از قبیل چین و چروک، افتادگی و… کاهش می یابد.

این گروه از محصولات، تعهد بی قید و شرط جهت ارائه موثرترین نتایج را دارا می باشند.

همچنین تمامی محصولات این برند با شعار ترویج شیوه زندگی سالم و پایدار فاقد “پارابن” و “تست حیوانی” می باشد.

* longevity complex  یک ترکیب آنتی اکسیدان قوی در محصولات اسکین رجیمن کامفورت زون می باشد که با محافظت از پوست در برابر عوامل اکسیدان خارجی از بروز تمام آثار پیری بر چهره محافظت می کند.

* high_tech ingredients ترکیب برگرفته از تکنولوژی منحصر بفردی است که حاوی ماسلینیک اسید برگفته از میوه زیتون می باشد. این ترکیب با هدف اصلاح چین و چروک و دیگر اثرات پیری کمک به استحکام قوای پوست می کند و حفاظت از رشته های کلاژن را بر عهده دارد.

دیگر ترکیبات موثر در سرم جوونیت پرو اسکین رجیمن:

_ سیکلودکسترین حاوی رتینول: مبارزه با آثار پیری پوست، تولید کلاژن و پیشگیری از چین و چروک،”رتینول موجود در این محصول ۱% می باشد.”

_ ماسلینیک اسید برگرفته از میوه زیتون: آنتی اکسیدان قوی، و پیشگیری از عوامل ایجاد کننده پبری محیطی و ضد التهاب، “ماسلینیک اسید موجود در این محصول ۲% می باشد.”

_ هیالورونیک اسید: افزایش دهنده رطوبت پوست و حفظ کلاژن، افزایش خاصیت کشسانی پوست، “هیالورونیک اسید موجود در این محصول ۱۵% می باشد.”

_ کره کاریته: مرطوب کننده قوی پوست، کاهش در چین و چروک پوست، این ترکیب با دارا بودن اسید استئاریک در کلاژن سازی و جوان سازی پوست نقش مهمی را ایفا می کند.

_ ویتامین E: این ویتامین با دارا بودن اثر آنتی اکسیدان از پوست در برابر اکسیداسیون محافظت می کند و چین و چروک پوست را به طور موثری کاهش می دهد.

_ گلیسیرین: رطوبت رسان و آبرسان قوی پوست، بازگشت طراوت و زیبایی به پوست

 

مزایای استفاده از سرم جوونیت پرواسکین رجیمن کامفورت زون

_ آنتی اکسیدان و پیشگیری از بروز تمام آثار پیری بر چهره

_ افزایش دهنده اثربخشی کرم های ضد پیری و جوان سازی پوست

_ افزایش رطوبت رسانی به پوست

_ بهبود چین و چروک و کاهش در روند پیری پوست

_ حفاظت از پوست در برابر پیش روی فرآیند پیری

_ حفاظت کننده پوست در برابر آب و هوای سرد

_ محرک کلاژن سازی پوست

 

روش مصرف سرم جوونیت پرو اسکین رجیمن کامفورت زون

صبح و شب ۵-۶ قطره، روی پوست تمیز صورت و گردن استفاده گردد. توصیه می شود قبل از استفاده از سرم از کرم جونیت پرو اسکین رجیمن استفاده شود.

 

نقد و بررسی سرم جوونیت پرو اسکین رجیمن کامفورت زون

“نقد درج شده بر اساس جمع بندی نظرات مصرف کنندگان این محصول درج شده است، ممکن است نتایج در خصوص افراد مختلف بر اساس سلیقه و ویژگی های شخصی متفاوت باشد.”

بسته بندی محصولات کامفورت زون مورد رضایت بسیاری از مصرف کنندگان می باشد،  بسته بندی محصول دوستدار محیط زیست بوده و از کاغذهای بازیافتی استفاده شده است.

با بررسی ترکیبات بکار رفته در سرم جوونیت پرو اسکین رجیمن کامفورت زون، به راحتی می توان متوجه مزایای معجزه آسای این محصول شد.

سرم جوونیت پرو اسکین رجیمن یک ضد چروک قوی و قوام دهنده پوست است که موجب رفع افتادگی پوست می شود. بنابراین این محصول را می توان در دسته ضد پیری و جوان ساز محصولات برند کامفورت زون قرار داد.

همچنین خواص آنتی اکسیدان این محصول می تواند به طور ویژه ای از عوامل اکسیدان خارجی که به پوست آسیب وارد می کند حفاظت کند.

مصرف کنندگان اظهار داشته اند این محصول ساختار و بافت شیری دارد که لطافت ابریشمی به پوست می بخشد.

همچنین این محصول هیچ گونه چربی بر روی پوست باقی نمی گذارد و بعد از استفاده سریعا جذب پوست می گردد.

سرم جوونیت پرو اسکین رجیمن یک محصول بسیار لوکس می باشد که صورت و گردن را پوشش می دهد و احساس خوبی در این نواحی ایجاد می کند.

مهمترین نارضایتی حاصل از این محصول که برخی مصرف کنندگان اعلام نموده اند، استفاده از این محصول به دلیل قطره چکان بودن آن کمی مشکل می باشد که برخی از مصرف کنندگان از بسته بندی آن رضایت نداشته اند.

این محصول دارای رایحه تندی می باشد که می تواند برای برخی از افراد احساس نارضایتی ایجاد کند.

 

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو در ارتباط باشید.   ۴۱۷۰۲ _ ۰۲۱ 

اویرو، همه چیز درباره زیبایی شما.

برچسب ها:
پیام بگذارید