بررسی کرم لیفت اند ریپیر استادرم

بررسی کرم لیفت اند ریپیر استادرم

پیری پوست از عوارض اجتناب ناپذیر افزایش سن می باشد. با ورود به ۳۰ سالگی، پوست ضعیف می شود و پروسه ی ایجاد چروک و پیری آغاز می شود.

از سنین حدود ۳۵ سالگی به بالا، علاوه بر چین و چروک، پوست به تدریج، سفتی و خاصیت ارتجاعی خود را از دست داده و به اصطلاح شل می شود. در واقع با کاهش سنتز کلاژن و الاستین که دو پروتئین اصلی و عامل استحکام، سفتی و قابلیت کشسانی پوست می باشند، اتصال بین دو لایه اپیدرم و درم تضعیف و پوست سفتی خود را از دست می دهد.

یک رویکرد جامع در مراقبت از پوست می تواند به طور موثر روند پیری پوست را کاهش بخشد و از پیری زودرس پوست جلوگیری کند.

در این مقاله به بررسی نشانه های پیری پوست و درمان آن با کرم لیفت اند ریپیر استادرم می پردازیم. (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید.)

و در ادامه بر اساس جمع بندی نظرات مصرف کنندگان به نقد و بررسی این محصول خواهیم پرداخت.

ESTHEDERM

 

سه نشانه اصلی در روند پیری پوست

روند پیری پوست شامل نشانه های مختلفی است که هر کدام تاثیرات متفاوتی بر روی پوست ایجاد می کند. در ادامه به طور مختصر به هریک از آنها می پردازیم:

_ چین و چروک 

اولین نشانه های پیری به صورت خطوط چین و چروک بر روی پوست ظاهر می گردد. علاوه بر افزایش سن، عوامل مختلفی بر چین و چروک پوست تاثیرگذار است که از مهمترین آنها ژنتیک و سبک زندگی افراد می باشد.

چروک ها می توانند بصورت خط اخم، خطوط پیشانی و خطوط کنار چشم نمود پیدا کنند که در اثر حرکات غیر ارادی عضلات صورت می باشند که به چروک دینامیک شناخته می شوند.

به همان نسبت که سن افزایش می یابد خطوط چین و چروک پوست برجسته و دائمی می شوند. این نوع خطوط عمقی، حتی زمانی که چهره بی حرکت است مشهود می گردند؛ که به چروک های استاتیک شناخته می شوند.

 

_ کاهش قابلیت ارتجاعی پوست

به نسبتی که پوست بالغ می شود ساختار آن تضعیف می گردد و انعطاف و استحکام خود را از دست می دهد. همچنین پوست بر اثر کمبود آب و چربی در لایه های پوست، خشک و دهیدراته به نظر می رسد.

کاهش قابلیت ارتجاعی پوست به دلیل تضعیف در الاستین و کلاژن می باشد که در این شرایط افراد شاهد چروک های عمیق تر و افتادگی پوست می باشند.

به طور کلی، در صورت مراقبت های صحیح پوستی و با استفاده از محصولات متناسب، می توان روند کاهش در انعطاف پذیری پوست را تا سنین ۵۰ سالگی به تعویق انداخت.

 

_ کاهش حجم پوست

کاهش حجم پوست به دلیل کمبود چربی صورت می باشد که این عامل سبب تضعیف و افتادگی پوست خصوصا در نواحی گردن می شود که به اصطلاح گردن بوقلمونی نام دارد.

با افزایش سن، توانایی سلول ها در تولید چربی به تدریج کاهش و در نتیجه پوست کم حجم تر و پیرتر به نظر می رسد.

 

روند پیری پوست به چه صورت می باشد؟ 

 

پیری در لایه های مختلف پوست رخ می دهد، در واقع عامل اصلی سلامت، جوانی و شادابی پوست ناشی از فعالیت سلول های پوستی در لایه های پوست می باشد.

در ادامه به طور مختصر به هر یک از آنها می پردازیم…

*لایه اپیدرم

لایه اپیدرم سطحی ترین لایه پوست می باشد که نسبت به اشعه های خورشید حساسیت بالایی از خود نشان می دهد.

عامل نوسازی و رطوبت پوست و همچنین شادابی و دارا بودن پوستی عاری از لک مربوط به عملکرد سلولهای پوستی در لایه اپیدرم می باشد.

این لایه از پوست توانایی کمتری در بهبود و التیام بخشی خود دارد.

*لایه درم

درم به عنوان لایه میانی پوست از هیالورونیک اسید، رشته های کلاژن و الاستین تشکیل شده است که نقش شایانی در سفتی و انعطاف پذیری پوست دارند. سلول های اصلی پوستی در لایه درم فیبروبلاست ها هستند که ساخت کلاژن و الاستین را برعهده دارند.

رشته های کلاژن نقش بلوک های ساختمان پوست را برعهده داشته و عامل استحکام پوست می باشند. از سنین ۲۵ سالگی به بالا، افراد هر ساله ۱% کلاژن از دست می دهند.

الاستین عامل کشسانی پوست می باشد، اختلال در بافت و ساختار پوست به دلیل کاهش الاستین، سبب کاهش انعطاف پذیری پوست شده و احتمال بروز چین و چروک عمقی در افراد را افزایش می دهد.

*لایه هیپودرم 

در لایه زیرین پوست، مقادیر بالای چربی جای گرفته است که از لایه اپیدرم و درم محافظت می کنند. سلول های چربی ساز پوست آدیپوسیت نام دارند. این لایه سبب ایجاد چربی و حجم عمقی پوست می گردد.

بواسطه افزایش سن، توانایی این سلول ها در تولید چربی کاهش می یابد. در نتیجه پوست کم حجم تر شده و پیرتر به نظر می رسد.

 

راه حل منحصر بفرد جهت پیشگیری از روند پیری پوست 

یکی از بهترین انتخاب ها جهت به تاخیر انداختن روند پیری پوست استفاده از کرم لیفت اند ریپیر استادرم (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید.) می باشد.

این محصول با عملکرد ۳ گانه لیفت قوی، پیشگیری از چین و چروک، افزایش حجم و شفافیت پوست، به طور قابل توجهی روند پیری را به تاخیر می اندازد و جوانی و شادابی را به پوست باز می گرداند.

 

کرم لیفت اند ریپیر استادرم مناسب چه کسانی است؟ 

کرم لیفت اند ریپیر استادرم مناسب افراد در سنین ۳۵ سال به بالا می باشد.

این محصول با خواص ترمیم کنندگی همزمان درم و اپیدرم، انعطاف پذیری را به پوست باز می گرداند و با تاثیرات قوی بر افزایش حجم و پرکنندگی خطوط و چین و چروک، بیضی صورت را به طور موثری بازسازی می کند.

استفاده یک دوره از این محصول، سبب افزایش قوای پوست می گردد و همراه با بهبود نرمی و لطافت پوست، جوانی و شادابی را به پوست باز می گرداند.

 

مزایای استفاده از کرم لیفت اند ریپیر استادرم

_ لیفت سریع پوست را انجام می دهد.

_ تقویت لایه اپیدرم پوست

_ بازسازی عمقی پوست را انجام می دهد.

_ بلافاصله چین و چروک پوست را کاهش می دهد.

_ حجم صورت بطور قابل توجهی افزایش می یابد و باعث پر شدن خطوط صورت می گردد.

_ افزایش قوام پوست

_ افزایش درخشندگی و شفافیت پوست

_ از بین برنده علائم خستگی پوست

 

شیوه مصرف کرم لیفت اند ریپیر استادرم

صبح و شب روی پوست تمیز صورت و گردن استفاده شود. جهت نتیجه بهتر، همزمان با سرم لیفت اند ریپیر استفاده گردد.

 

نقد و بررسی کرم لیفت اند ریپیر استادرم

“نقد درج شده بر اساس جمع بندی نظرات مصرف کنندگان این محصول درج شده است، ممکن است نتایج در خصوص افراد مختلف بر اساس سلیقه و ویژگی های شخصی متفاوت باشد.”

 

کرم لیفت اند ریپیر استادرم یک محصول مناسب جهت پیشگیری از روند پیری پوست با خواص لیفتینگ قوی، سفت کننده پوست، ضد چین و چروک قوی و افزایش در حجم و شفافیت پوست می باشد.

این محصول به طور کلی رضایت بسیاری از مصرف کنندگان خود را جلب کرده و از آن به عنوان “معجزه زیبایی” یاد شده است.

مصرف کنندگان طی استفاده از کرم لیفت اند ریپیر استادرم، اظهار داشته اند این محصول رایحه بسیار مطلوب بر روی پوست ایجاد می کند و عطر این محصول بسیار خنک و ملایم می باشد.

بافت این محصول بسیار نرم و ابریشمی می باشد. به طور موثر بر روی پوست پخش شده و بر لایه های عمقی پوست نفوذ کرده در نتیجه لطافت و نرمی بی نظیری را به پوست می بخشد.

همچنین استفاده از این کرم کدری ناشی از افزایش سن، خستگی، استرس را از بین می برد و درخشندگی ویژه ای به پوست می بخشد همچنین شفافیت طبیعی را به پوست باز می گرداند.

مصرف کنندگان اظهار داشته اند این کرم ظاهر پوست را مسطح کرده و چین و چروک پوست را کاهش می دهد.

این محصول، یک کرم لوکس و گران با فرمولاسیون نوآورانه و منحصر بفرد می باشد که تاثیرات ویژه ای بر روی پوست ایجاد می کند. اما بسیاری از مصرف کنندگان از قیمت بالای آن اعلام نارضایتی کرده اند.

این محصول، لایه چسبناکی بر روی پوست ایجاد می کند که برای برخی از مصرف کنندگان خوشایند نمی باشد.

 

ESTHEDERM

 

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو بصورت آنلاین در ارتباط باشید.

اویرو، همه چیز درباره زیبایی شما.

برچسب ها:
پیام بگذارید