نقد و بررسی ضد آفتاب فتوریورس استادرم

نقد ضد آفتاب فتوریورس استادرم

نام برند استادرم “Institut Esthederm” بیانگر فلسفه ی طراحی محصولات آن است.

* کلمه ی “Institut” نشان دهنده ی لزوم تحقیق و توسعه ی مداوم است و بیانگر پایه ی علمی محصولات این برند است.

* کلمه ی “esthe” در حقیقت مخفف ” esthétique” است که به علم زیبایی اشاره دارد.

* کلمه ی “derm” به فیبروبلاست ها و کلاژن سازی پوست اشاره دارد و منظور زیبایی و جوانی پوست است.

بنابراین می تواند گفت نام برند استادرم “Institut Esthederm” به معنی دانش مراقبت های زیبایی پوست بر مبنای یافته های علمی است.

 

 

موسس و بنیانگذار برند استادرم، Dr. Jean-Noël Thorel، یک داروساز و زیست شناس علاقمند به درمان های پوستی بود که در سال ۱۹۷۰، کمپانی استادرم را بنا نهاد.

هدف استادرم طراحی محصولات بیو-کازمتیک است. یعنی محصولاتی که از لحاظ بیولوژیکی موثر و از لحاظ تکنولوژیکی ایمن باشند و به پوست کمک کنند تا در برابر آسیب های محیطی مقاوم باشد. استادرم معتقد است می توان پیری پوست را تا حد زیادی متوقف کرد!

منوط بر اینکه به جای ترمیم آسیب دیدگی های پوست، به پوست بیاموزیم چطور از خود مراقبت کند! این قانون در تمام محصولات استادرم رعایت شده است؛ بدین معنا که محصولات استادرم به جای ترمیم موقت پوست به پوست می آموزند چطور از خود مراقبت کند.

با این وجود، ضامن اصلی ایمنی و کارایی محصولات استادرم انتخاب درست محصول براساس نوع مشکل پوستی افراد  است. بنابراین پیش از انتخاب محصولات استادرم با مشاور معتمد یا پزشک خود مشورت کنید.

 

دسته بندی محصولات استادرم

محصولات استادرم در یک دسته بندی کلی به چهار گروه تقسیم بندی می شوند:

* محصولات مراقبت حرفه ای از پوست:

محصولات حرفه ای درمان و مراقبت از پوست استادرم جهت رفع مشکلات خاص پوست طراحی شده اند و شامل چندین درمان اورژانسی مختلف و عمیق می باشند. محصولات این گروه به رنگ سورمه ای هستند.

* محصولات مراقبت از صورت:

محصولات استادرم رنج وسیع و متنوعی از پاک کننده ها، لوسیون ها و سرم های گوناگون را جهت برطرف نمودن تمامی نیاز های پوست صورت مصرف کنندگان ارائه می دهد؛ از قبیل سرم و کرم های ضد چروک، روشن کننده، لایه بردار و…

* محصولات مراقبت از بدن:

محصولات مراقبت از بدن نیز شامل چند محصول متنوع برای نیازهای گوناگون پوست بدن می باشد، از جمله لایه بردار، رطوبت رسان، تغذیه کننده، لاغر و سفت کننده که همه ی آنها در مراقبت روزانه پوست رواج دارند.

* ضد آفتاب ها:

استادرم معتقد است پرهیز از آفتاب به اندازه ی تابش شدید نور آفتاب می تواند مضر باشد. نور خورشید به دلیل سنتز ویتامین D، تاثیرات طبیعی ضد افسردگی و گرما برای بدن ضروری است. بهترین راه آن است که به پوست اجازه دهیم خود را با آفتاب تطبیق دهد و در عین حال مراقب آسیب دیدگی پوست باشیم!

محافظت بیش از اندازه در مقابل آفتاب و استفاده از ضد آفتاب های قوی می تواند مانع تطبیق پوست با آفتاب شود. ضد آفتاب های استادرم به پوست کمک می کنند که در عین بهره بردن از فواید آفتاب، از خود در برابر آسیب های اشعه UV حفاظت کنند.

گروه ضد آفتاب های استادرم شامل دو محصول فلوئید ضدآفتاب فوتوریورس استادرم و سیتی کرم استادرم می باشد. در این مقاله قصد داریم به بررسی فلوئید ضد آفتاب فتوریورس استادرم بپردازیم. (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید.) 

 

فلوئید ضدآفتاب فتوریورس استادرم

فلوئید ضد آفتاب فتوریورس استادرم (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید.) 

 

 

شاید اولین مسئله ای که نظر شما را در خصوص این محصول جلب کند آن است که فتوریورس استادرم یک ضد آفتاب بدون SPF، بدون PA و بدون سایر فیلتر های محافظتی UVA و UVB است. پس چطور می تواند از پوست در برابر آفتاب حفاظت کند؟

عملکرد ضد آفتاب استادرم بسیار متفاوت است. تکنولوژی بکار رفته در این محصول بی شک منحصر به فرد است. این تکنولوژی از دو فرمول اساسی تشکیل شده است. فتوریورس و ADAPTASUN

این تکنولوژی سبب می شود با تابش نور آفتاب عملکرد حفاظت طبیعی پوست افزایش یابد. بدین ترتیب این محصول به جای آنکه از پوست در برابر آفتاب بوسیله ی SPF حفاظت کند در عوض به پوست می آموزد با تابش نور آفتاب چطور آسیب نبیند.

کلمه ی ریورس به معنای معکوس کردن است. استفاده از این واژه در نامگذاری این محصول بدان خاطر است که ضد آفتاب فتوریورس استادرم قادر است، فرآیند آسیب دیدگی سلولی که با تابش آفتاب ایجاد می شود را وارونه کند. بدین ترتیب که با تابش نور آفتاب سلول های پوست شروع به محافظت و ترمیم خود می کنند.

ضد آفتاب استادرم پوست را در برابر اشعه ی آفتاب مقاوم می کند. بدین معنا که به جای ایجاد یک مانع روی پوست که آفتاب نتواند از آن عبور کند، پوست خود را با تابش اشعه آفتاب تطبیق می دهد.

همچنین ضد آفتاب فتوریورس استادرم اولین محصول ضدآفتابی است که از آفتاب برای معکوس کردن روند ایجاد لک استفاده می کند. یعنی به جای آنکه با تابش آفتاب لک روی پوست ایجاد شود با مصرف این محصول به تدریج لک ها محو شده و پوست روشن تر می شود.

در حقیقت فرمولاسیون این محصول به گونه ای است که به بهبود پروتئین رنگدانه ای پوست کمک می کند که منجر به توقف روند ایجاد لک و برعکس شدن این فرآیند شده و پوست روز به روز روشن تر می شود. از دیگر مزایای ضد آفتاب فتوریورس استادرم  می توان به مقاومت آن در برابر آب و تعریق اشاره کرد.

 

خواص و ویژگی های فلوئید ضدآفتاب فتوریورس استادرم

کرم ضدآفتاب ضدلک و درخشان کننده ی پوست استادرم دارای ویژگی های زیر است:

* تا ۹۸% حفاظت کامل از پوست در برابر اشعه UVA، UVB، اشعه مرئی و IR

* ضد آفتاب های استادرم قادر هستند تا ۲ برابر بیشتر از سطح استاندارد جهانی از پوست حفاظت کنند.

* ضد آفتاب های استادرم از پوست در برابر تابش اشعه های مستقیم و غیر مستقیم حفاظت می کنند. در عین حال اجازه می دهند پوست تمام مزایای آفتاب را دریافت کند.

* حاوی ترکیبات التیام بخش می باشند که مانع ایجاد واکنش در پوست های خیلی حساس می شود.

* جلوگیری از پیری پوست در اثر تابش آفتاب (PHOTO-AGING)

* دارای اثر ضد هایپرپیگمانتاسیون

* بدون عطر

* حفاظت از DNA سلولی

 

روش مصرف فلوئید ضدآفتاب فتوریورس استادرم

ضد آفتاب فتوریورس استادرم را به عنوان گام آخر مراقبت، روی پوست تمیز خود بزنید.

هر ۲ ساعت یکبار مصرف محصول را تجدید کنید.

اگر تحت درمان لک هستید توصیه می شود همزمان از گروه محصولات استی وایت استادرم استفاده کنید. (جهت مشاهده و خرید محصولات کلیک کنید.) 

این محصول می تواند به عنوان یک کرم روز کامل حتی در فصول گرم سال استفاده شود.

ترکیبات و مواد موثره ی فلوئید ضدآفتاب فتوریورس استادرم

الیگوساکارید های پالماریا پالمتا (نوعی جلبک): دارای آثار آنتی اکسیدانی، جوان کننندگی و بهبود دهنده بافت پوست

ملانوستاتین: جلوگیری از تولید بیش از حد ملانین

آندروگرافولید: دارای تاثیرات آنتی اکسیدانی جهت تقویت پوست و جلوگیری از آسیب رادیکال های آزاد روی پوست

پتنت انحصاری Pro-active light برای محافظت خارجی از پوست: این پتنت ترکیبی از فیلترهای محافظتی ضد آفتاب و عوامل مات کننده پوست است که از پوست در برابر اشعه ی UVA و UVB محافظت می کند.

دی پروپیلن گلیکول: ترکیب نرم کننده و لطافت بخش پوست که سبب سهولت پخش پذیری محصول روی پوست می شود و حس چربی به پوست نمی دهد.

نمک های معدنی: موثر در افزایش شادابی و سلامت پوست

ATP: تقویت کننده ی فعالیت های سلولی و انرژی بخش و تنظیم کننده عملکرد

کارنوزین: دی پپتید با اثر آنتی Glycation، تقویت ساخت کلاژن و الاستین و محافظت از DNA سلولی

مزایا و معایب فلوئید ضدآفتاب فتوریورس استادرم

فلوئید ضد آفتاب فتوریورس استادرم با وجود تمامی مزایای خود، تعداد زیادی رای منفی نیز کسب کرده است!

بسیاری از مصرف کنندگان، به دلیل عدم درج SPF و PPD روی محصول نمی توانند به عنوان ضد آفتاب به این محصول اعتماد کنند و این مسئله از لحاظ روانی حس خوبی در مصرف کننده ایجاد نمی کند. (حداقل تا به امروز که ضد آفتاب های بدون SPF جایگاه خود را میان مردم باز نکرده اند.)

بافت ضدآفتاب فتوریورس استادرم فلوئیدی و سبک است. اما ممکن است برای پوست های خیلی چرب خوشایند نباشد و روی پوست برق ایجاد کند.

از سوی دیگر برخی مصرف کنندگان اذعان داشته اند ضدآفتاب فتوریورس استادرم روی پوست ایجاد رد سفیدی می کند، البته این سفیدی پس از مدتی از بین می رود و سبب درخشندگی پوست می شود، اما این مسئله سبب نارضایتی بسیاری از مصرف کنندگان شده است.

ضدآفتاب فتوریورس استادرم ممکن است در فصول گرم سال با تعریق شدید روی پوست حالت چسبندگی ایجاد کند. بنابراین به نظر می رسد برای افرادی که تعریق بیش از اندازه دارند این محصول در فصول گرم سال ایده آل نباشد.

در خصوص عملکرد فتوریورس آن نمی توان بطور قطع نظر داد! چراکه بسیاری از مصرف کنندگان معتقدند این محصول پوست آن ها را روشن تر کرده است و در مقابل برخی دیگر معتقدند این ضد آفتاب، کک و مک پوست آنها را بدتر کرده است.

یکی از نقاط مثبت این ضد آفتاب فاقد عطر بودن آن است. همچنین ضدآفتاب فتوریورس استادرم، رطوبت رسانی بسیار عالی دارد و در مجموع می توان گفت یک انتخاب عالی برای پوست های خشک، حساس و دهیدراته است.

 

ضدآفتاب فتوریورس استادرم

 

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو بصورت آنلاین در ارتباط باشید.

اویرو، همه چیز درباره زیبایی شما.

 

 

برچسب ها:
پیام بگذارید