محلول فیتولوجیست ۱۵ فیتو

محلول فیتولوجیست ۱۵ فیتو

اگر از مقالات قبل به خاطر داشته باشید، ریزش مو بطور کلی به دو دسته ی آندروژنیک (ریزش موهای وابسته به ارث و ژنتیک) و غیرآندروژنیک (ریزش موی ناشی از عوامل محیطی مثل استرس، کم خوابی، تغذیه و…) تقسیم بندی می شود. جهت آشنایی بیشتر به مقاله ریزش مو چیست مراجعه کنید. (جهت مطالعه مقاله کلیک کنید)

در مقاله نشانه ها و درمان ریزش مو عوارض درمان های دارویی در کنترل ریزش مو را بررسی نمودیم. (جهت مطالعه مقاله کلیک کنید)

در ادامه به عنوان راه حل جایگزین و بی عارضه محلول ضد ریزش مو فیتوسیان فیتو (جهت مطالعه مقاله کلیک کنید) را برای درمان ریزش موهای غیر آندروژنیک و محلول ضد ریزش فیتولیوم ۴ (جهت مطالعه مقاله کلیک کنید) را برای درمان ریزش موهای آندروژنیک معرفی کردیم.

اما گاهی اوقات ممکن است فردی مبتلا به هر دو نوع ریزش شود! و یا بنا به دلایلی، الگوی ریزش وی غیر قابل تشخیص و طولانی باشد. در اینصورت کدام درمان برای او مناسب است؟!

کمپانی فیتو در اینگونه موارد، محصول بی نظیر خود یعنی محلول ضد ریزش مو فیتولوجیست ۱۵ فیتو را معرفی می کند. (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید) همچنین توصیه می شود برای ادامه ی درمان با سایر محصولات ضد ریزش فیتو (فیتولیوم ۴ یا فیتوسیان)،  از محلول فیتولوجیست ۱۵ حداقل یک دوره جهت اطمینان درمان کامل استفاده شود.

در این مقاله قصد داریم به معرفی این محصول بپردازیم. سپس معایب و مزایای محلول فیتولوجیست ۱۵ فیتو را از دیدگاه مصرف کنندگان بررسی می نماییم.

 

محصولات ضد ریزش فیتو

 

محلول ضد ریزش فیتولوجیست ۱۵ فیتو

محلول ضد ریزش مو فیتولوجیست ۱۵ فیتو (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید) 

“مزمن” یکی از واژه هایی است که در اصطلاحات پزشکی زیاد به چشم می خورد. در حقیقت هر بیماری که بیش از ۳ ماه ادامه یابد و یا شدت آن سیر پیشرونده و متغیری داشته باشد، بیماری مزمن نامیده می شود. معمولا علائم اینگونه بیماری ها نهفته است و درمان آن نیز زمان بر و گاهی بسیار دشوار و یا حتی لاعلاج است.

به همین خاطر در بیماری های مزمن بیمار ناچار است، برای مدتی طولانی و یا حتی همیشه عوارض ناشی از بیماری را همراه داشته باشد!

معمولا ریزش موهای آندروژنیک در دسته ریزش موهای مزمن جای می گیرند. در حقیقت فردی که بطور ژنتیکی دچار ریزش است، می بایست تا آخر عمر ریزش موی خود را تحمل کند تا جاییکه در برخی موارد فرد کاملا طاس می شود!

فیتولوجیست ۱۵ فیتو، درمانی موثر جهت افراد دارای ریزش موی مزمن است! معمولا ریزش موی مزمن تمامی افراد دارای ریزش موی آندروژنیک (مصرف کنندگان فیتولیوم ۴) و برخی از افراد دارای ریزش موی واکنشی (مصرف کنندگان فیتوسیان) را در بر می گیرد. به این دلیل است که فیتولوجیست ۱۵ بهترین مکمل ادامه درمان های ضد ریزش با فیتولیوم یا فیتوسیان محسوب می شود؛ و برای بهترین تاثیر گذاری توصیه می شود در ریزش موهای آندروژنیک، یک دوره فیتولیوم و یک دوره فیتولوجیست استفاده شود.

لازم به یادآوری نیست که محلول فیتولوجیست ۱۵ قادر به درمان انواع ریزش موهاست! اما تخصص آن درمان ریزش موهای آندروژنیک در همکاری با فیتولیوم ۴ است. یکی دیگر از مزایای فیتولوجیست ۱۵ فیتو، تاثیرات آن در ایجاد رویش مجدد است.

 

مهمترین مزایای محلول ضد ریزش فیتولوجیست ۱۵ فیتو

* حفظ و حمایت از رشد طبیعی موها

* افزایش ضخامت و درخشندگی موها

* جلوگیری از نازک شدن موها

* استفاده از ۱۵ ترکیب گیاهی قدرتمند در فرمولاسیون محصول

* ایمنی و کارایی بالا

* فاقد هرگونه مواد شیمیایی

* بدون اعتیاد و ایجاد وابستگی مصرف

* ۱۰۰% عاری از هرگونه مواد دارویی و هورمونی

* دارای فرمولاسیون گیاهی و طبیعی

* فاقد سولفات، پارابن و گلوتن

 

روش مصرف محلول ضد ریزش فیتولوجیست ۱۵ فیتو

* میزان مصرف این محصول، هفته ای ۳ مرتبه است.

* هر جعبه محصول دارای ۱۲ ویال است که برای مصرف یک دوره یک ماهه کافی است.

* دوره و روش مصرف بر اساس شرایط افراد تعیین می شود؛ برای دریافت بهترین برنامه کنترل ریزش موی خود از کارشناسان اویرو راهنمایی بخواهید.

همچنین توصیه می شود جهت آماده کردن پوست کف سر و بهره مندی از نهایت اثرگذاری، ۱ تا ۲ بار در هفته از محلول تقویت کننده فیتوپولین استفاده کنید. (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید)

جهت آشنایی با این محصول توصیه می شود به مقاله بررسی محلول تقویت کننده فیتوپولین مراجعه کنید. (جهت مطالعه مقاله کلیک کنید)

 

 

 

مطابق ویدئو:

—   ابتدا مو ها را با استفاده از یک شامپو گیاهی مناسب ترجیحا شامپو فیتولوجیست ۱۵ فیتو به ملایمت بشویید. (جهت مشاهده و خرید کلیک کنید)

—   سپس یکی از ویال های محلول فیتولوجیست ۱۵ را روی موهای نیمه مرطوب استفاده نمایید.

—   با استفاده از سر باریک اپلیکاتور، محلول را در یک خط مستقیم روی کف سر استفاده کنید.

—   با ملایمت کف سر خود را ماساژ دهید تا محلول جذب شود.

—   موها را مطابق معمول حالت دهید.

—    با برس کشیدن موها، تاثیرگذاری محصول را تکمیل کنید.

—   این محصول نیازی به شست و شو ندارد.

 

ترکیبات و مواد موثره ی اصلی محلول ضد ریزش فیتولوجیست ۱۵ فیتو

* عصاره گیاه کوشاد هندی (Indian Gentian): فعالسازی و افزایش رشدمجدد موها

این ترکیب از یک گیاه دارویی در ارتفاعات هیمالیا برگرفته شده است. گیاه کوشاد هندی قادر به فراهم آوردن رشد مجدد موها از طریق تحریک سلول های پیش ساز چربی است. این ترکیب موجب افزایش میزان رشد و سلامت موها می شود.

* کاکائو (Cacao): مبارزه با میکروالتهابات کف سر

کاکائو سرشار از فلاونوییدها و پلی فنول هایی است که با تخریب الیاف کلاژن مقابله می کنند. کاکائو قادر به بهبود اتصالات پیاز مو به دیواره ی فولیکول و تقویت پیاز مو است به همین خاطر سبب کاهش ریزش مو می شود.

* عصاره گیاه عرقچین بایکال (Scutellaria Baicalensis): افزایش ضخامت موها

این ترکیب از یک گیاه همیشه سبز بومی مناطق چین، مغولستان، روسیه و کره برگرفته شده است. عصاره ی عرقچین بایکال قادر به افزایش طول دوره ی “آناژن” و کاهش طول دوره ی “تلوژن” و به دنبال آن افزایش تراکم موهاست. از جمله مهمترین خواص عصاره ی عرقچین بایکال افزایش حجم پیاز مو از طریق تقویت متابولیسم سلولی است که سبب ضخیم شدن موها می شود.

* سلول های بنیادی Globularia Cordifolia: حفاظت از پوست کف سر در برابر آسیب مهاجمان خارجی

این ترکیب از یک گیاه بسیار مقاوم که لومی مناطق اروپا و آسیای مرکزی است برگرفته می شود. سلول های بنیادی گیاه Globularia Cordifolia قادر به تخریب اثر نامطلوب رادیکال های آزاد و حفاظت از موها هستند. مهمترین خاصیت این ترکیب افزایش طول عمر چرخه ی رویش مو از طریق بازسازی سلولی است.

محلول ضد ریزش فیتولوجیست ۱۵ فیتو مناسب چه کسانی است؟

این محلول مناسب تمامی افراد دارای ریزش مو مزمن است. معمولا توصیه می شود افراد دارای ریزش موی ژنتیکی بعد از یک دوره مصرف فیتولیوم ۴ ، جهت افزایش ماندگاری اثر درمان ریزش موی خود از محلول فیتولوجیست ۱۵ فیتو استفاده کنند.

نتایج بالینی در خصوص محلول ضد ریزش فیتولوجیست ۱۵ فیتو

بر اساس مطالعات بالینی انجام شده روی ۷۴ نفر در طول ۳ ماه مصرف، ریزش مو از اوایل ماه دوم مصرف بطور چشمگیری کاهش یافته، تا ۷۵% ظاهر موها زیباترشده و بیش از ۶۰۰۰ تار موی جدید ایجاد شده است.

برای آشنایی با نتایج مطالعات بالینی بیشتر به مقاله ی همه چیز درباره فیتولوجیست ۱۵ فیتو مراجعه کنید. (جهت مطالعه مقاله کلیک کنید)

 

نحوه عملکرد محلول ضد ریزش فیتولوجیست ۱۵ فیتو

محلول فیتولوجیست ۱۵ فیتو دارای فرمولاسیونی پیشرفته است که قادر به جلوگیری از ریزش مو و رشد مجدد موهاست و برای استفاده خانم ها و آقایان طراحی شده است. این محصول حاوی ۹۹% ترکیبات طبیعی است.

ترکیب گیاهان دارویی قدرتمندی مثل کاکائو و کوشاد هندی به حفظ سلامت پوست کف سر و بازگرداندن درخشش طبیعی موها کمک می کنند. بدین ترتیب فرد به موهایی ضخیم، براق و متراکم دست می یابد.

این محصول جهت ریزش موی ناشی از استرس، خستگی، بیماری، بارداری، عدم تعادلات هورمونی یا ژنتیک کارایی دارد. فرمولاسیون منحصر به فرد این محصول حجم موها را افزایش داده و بافت و سلامت عمومی مو را بهبود می بخشد.

محلول درمانی ضد ریزش فیتولوجیست ۱۵ فیتو موجب کاهش سرعت ریزش مو و افزایش روند ضخیم شدن موها، با استفاده از محلول فیتولوجیست ۱۵ فیتو، روی ۱۵ عامل موثر در ریزش مو تاثیر می گذارد.

جهت آشنایی با ۱۵ عامل اصلی موثر روی ریزش مو به مقاله همه چیز درباره فیتولوجیست ۱۵ فیتو مراجعه کنید. (جهت مطالعه مقاله کلیک کنید)

مزایا و معایب محلول ضد ریزش فیتولوجیست ۱۵ فیتو

“نقد درج شده بر اساس جمع بندی نظرات مصرف کنندگان این محصول درج شده است، ممکن است نتایج در خصوص افراد مختلف بر اساس سلیقه و ویژگی های شخصی متفاوت باشد.”

جمع بندی نظرات مصرف کنندگان محصولات ضد ریزش می تواند کمی دشوار باشد! چراکه ریزش مو دلایل و انواع گوناگونی دارد، به همان نسبت محصولاتی که برای درمان انواع ریزش موها در دسترس هستند نیز بسیار متنوع و گسترده اند. در صورت مصرف محصول نامتناسب با نوع ریزش مو، نتایج درمان ممکن است آنچه که مورد انتظار است نباشد. بنابراین پیش از مصرف هر نوع محصول ضد ریزشی می بایست برای انتخاب محصول درست از متخصصین و مشاورین راهنمایی گرفت.

بیش از ۸۶% از مصرف کنندگان از روند تاثیر گذاری این محصول کاملا رضایت داشته اند. محلول فیتولوجیست ۱۵ فیتو دارای بسته بندی خوبی است و روش مصرف آن بسیار آسان است. از جمله مزایای این محصول دوره مصرف کوتاه و لزوم استفاده تنها ۳ بار در هفته است.

ترکیبات و مواد موثره ی بکار رفته در این محصول کاملا گیاهی است. بنابراین برای مشاهده تاثیر گذاری این محصول نسبتا زمان بیشتری لازم است. (حداقل پس از پایان دوره اول مصرف) همچنین استفاده از هرگونه ترکیب شیمیایی در این دوره می تواند باعث اختلال عملکرد محلول گیاهی فیتولوجیست ۱۵ شود.

محلول فیتولوجیست ۱۵ فیتو، باعث افزایش ضخامت موها، کاهش چشمگیر ریزش مو و در صورت مصرف صحیح رشد مجدد موها می شود.

 

فیتولوجیست 15 فیتو

 

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو بصورت آنلاین در ارتباط باشید.

اویرو، همه چیز درباره زیبایی شما.

 

برچسب ها:
پیام بگذارید