محلول ضد ریزش مو فیتوسیان فیتو

محلول ضد ریزش مو فیتوسیان فیتو

در مقاله ریزش مو چیست به بررسی انواع ریزش مو و دلایل آن پرداختیم. (جهت مطالعه مقاله کلیک کنید)

در یک دسته بندی کلی می توان ریزش مو را به دو نوع آندروژنیک (ریزش مو با الگوی مردانه یا الگوی زنانه) و غیر آندروژنیک (ریزش موی ناشی از عوامل محیطی مثل استرس، اختلالات هورمونی به دنبال بلوغ یا یائسگی، رژیم های غذایی غیر اصولی، زایمان و…) تقسیم بندی نمود.

با توجه به مقاله ریزش مو چیست و دسته بندی کلی انجام گرفته می توان گفت هر دو جنس زن و مرد ممکن است به هر نوع ریزش مویی دچار شوند. نکته مهم آن است که درمان ریزش مو صرف نظر از جنسیت، بر اساس علت آن صورت بگیرد. بدین ترتیب فرد شاهد موثر ترین نتایج درمان خواهد بود. به همین خاطر توصیه می شود پیش از انتخاب محصول برای درمان ریزش موی خود حتما از کارشناسان متخصص کمک بگیرید.

در ادامه، در مقاله نشانه ها و درمان ریزش مو با بررسی معایب درمان های دارویی ریزش مو، ذکر شد که به چه علت توصیه می شود از محلول های درموکازمتیک استفاده شود. (جهت مطالعه مقاله کلیک کنید)

در این مقاله قصد داریم به معرفی و بررسی مزایا و معایب محلول ضد ریزش فیتوسیان بپردازیم. (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید)

در ادامه ی مقاله با ما همراه باشید تا با موارد مصرف، ترکیبات، مهمترین عوارض جانبی مصرف و همه آنچه لازم است در خصوص این محصول بدانید، آشنا شوید.

 

محلول ضد ریزش مو فیتوسیان فیتو

محلول ضد ریزش فیتوسیان (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید)

محلول ضد ریزش فیتوسیان فیتو، یک سرم جهت احیا و تقویت موهای بی جان و ضعیف است. فیتوسیان فیتو در درمان دو نوع ریزش مو موثر است.

* درمان ریزش موهای هورمونی به خصوص در خانم ها: ریزش موها همراه با نازک شدن تار مو که ناشی از تغییرات هورمون های زنانه هستند. این نوع ریزش مو در خانم ها به خصوص در سنین یائسگی قابل مشاهده است. همچنین افراد در دوران بلوغ و یا دوره ی درمان با داروهای خاص نیز ممکن است این نوع ریزش مو را تجربه کنند.

* درمان و کنترل ریزش موهای غیر آندروژنیک: ریزش های ناشی از استرس، بی خوابی، رژیم غذایی، بارداری و… که منشاء محیطی دارند.

طبق اعلام کمپانی فیتو، محلول ضد ریزش فیتوسیان فیتو ایده آل برای مصرف خانم ها به خصوص در دوران نزدیک به یائسگی به علت اختلالات هورمونی است. محلول ضد ریزش فیتوسیان فیتو، اختصاصا جهت درمان کم پشتی و نازک شدن موها، ناشی از ریزش موی موقت طراحی شده است. این بدان معناست که آقایانی که ریزش موهای آنها واکنشی، موقت و همراه با نازک شدن تار مو (مثلا در اثر استرس) است نیز می توانند از این محصول استفاده کنند. البته لازم به ذکر است در موارد نادر آقایان (به خصوص در سنین بلوغ) نیز ممکن است دچار ریزش مو در اثر اختلالات هورمونی زنانه بشوند. هورمون های زنانه در بدن آقایان به میزان بسیار کم وجود دارند.

سرم فیتوسیان یک محصول درمانی است که روی زیبایی مو نیز موثر است. هر ویال سرم فیتوسیان حاوی ترکیباتی است که سبب تقویت و تحریک رشد مو می شود. و بر اساس اعلام کمپانی با اولین مرتبه استفاده از این محصول، موها ضخیم تر، مقاوم تر و حجیم تر می شوند.

سرم فیتوسیان ضخامت مو را بهبود داده و درخشندگی را بدون ایجاد حالت سنگینی در مو به آن بازمی گرداند. سرم فیتوسیان به دلیل دارا بودن مشتقات تیروزین دارای خواص ضدپیری است. مطالعات نشان داده سرم فیتوسیان قادر به کند کردن روند سفید شدن موها می باشد.

 

چند توصیه در خصوص محلول ضد ریزش موی فیتوسیان فیتو

* در افراد دارای ریزش موهای شدید و آلوپسی موقت، می توان از محلول ضد ریزش فیتوسیان فیتو به دلیل خواص درمانی و زیبایی آن به عنوان درمان مکمل استفاده نمود.

* افراد دارای ریزش موی سکه ای پراکنده می توانند به عنوان یک دوره شوک از محلول فیتوسیان استفاده کنند.

* افرادی که ریزش مو ندارند، می توانند به منظور پیشگیری از ریزش مو، کاهش روند پیری مو و  افزایش زیبایی و درخشندگی موهای خود سالانه یکبار از محلول فیتوسیان استفاده کنند.

 

روش مصرف محلول ضد ریزش مو فیتوسیان فیتو

* به عنوان درمان تهاجمی: به مدت ۱ ماه، ۳ بار در هفته، هر نوبت از یک ویال فیتوسیان استفاده شود.

* به عنوان درمان نگهدارنده، مکمل و پیشگیری: به مدت ۲ ماه، هفته ای یک مرتبه از یک ویال فیتوسیان استفاده شود.

مطابق ویدئو:

—  ویال را از گردنه آن بشکانید، و نوک اپلیکاتور را به ویال متصل کنید.

—  محتویات ویال را روی موی نمدار به صورت بخش، بخش به صورت مستقیم روی کف سر پخش کنید.

—  ماساژ دادن ملایم موجب افزایش جذب محصول می شود.

—  پس از جذب محلول می توانید موها را به شکل دلخواه حالت دهید.

 

 

ترکیبات و مواد موثره اصلی محلول ضد ریزش مو فیتوسیان فیتو

* پروسیانیدین های هسته انگور: جلوگیری از نازک شدن و کم پشتی موها

* جینکو بیلوبا: افزایش دهنده گردش خون مویرگی و بالا بردن میزان تبادلات سلولی

* تیروزین: کاهش سرعت فرآیند پیری و سفید شدن موها

* پروتئین ابریشم سویا: ترمیم و بازسازی کننده ساقه مو

* ویتامین B6: افزایش دهنده تولید کراتین

 

محلول ضد ریزش مو فیتوسیان فیتو مناسب چه کسانی است؟

این محصول مناسب ریزش موهای ناشی از اختلالات سطح هورمون های زنانه در بدن و ریزش موهای موقت و فصلی*** است که معمولا در اثر عوامل محیطی ایجاد می شوند؛ مثلا:

* ریزش موهای ناشی از تغییرات هورمونی

* ریزش موهای ناشی از مصرف دارو

* ریزش موهای ناشی از استرس

* ریزش موهای ناشی از بارداری یا یائسگی

***ریزش موی فصلی: 

مطالعات نشان داده است، انسان ها با تغییرات فصل ممکن است دچار ریزش مو شوند. این ریزش موی فصلی معمولا در فصول بهار و پاییز رایج تر است. ریزش مو در طول فصل پاییز در خانم ها بیشتر دیده می شود. یک مطالعه ثابت کرده است علت ریزش مو در خانم ها، احساسات لطیف خانم هاست که با ریزش برگ درختان نوعی احساس هم ذات پنداری و افسردگی در زنان ایجاد می کند.

نتایج بالینی در خصوص محلول ضد ریزش موی فیتوسیان فیتو

بر اساس مطالعات بالینی انجام گرفته روی ۷۷ نفر، نتایج زیر اثبات شده است:

* افزایش حجم مو در ۹۴% مصرف کنندگان

* افزایش درخشندگی موها در ۱۰۰% مصرف کنندگان

همچنین بر اساس مطالعات بالینی انجام گرفته روی ۳۱ خانم توسط یک آزمایشگاه خصوصی، ۸۵% از نتایج به دست آمده قابل قبول و رضایت بخش بوده است. در ۵۵% مصرف کنندگان، ریزش موها بطور کلی متوقف شده است. و در ۳۰% مصرف کنندگان نیز ریزش مو به وضوح کاهش یافته است.

نحوه عملکرد محلول ضد ریزش موی فیتوسیان فیتو

محلول ضد ریزش فیتوسیان فیتو ترکیبی از مواد موثره ی تقویت کننده و محرک رشد مو است که مراقبت کاملی جهت جلوگیری از ریزش و پیری مو را فراهم می آورند. این محصول با ایجاد درخشندگی و بواسطه دارا بودن خواص مغذی، سبب تقویت مو، رفع ریزش و افزایش حالت پذیری موها می گردد.

آمینو اسید ها و ترکیبات گیاهی (جینکوبیلوبا و پوست درخت Viburnum bark) بکار رفته در این محصول باعث افزایش اثر یکدیگر شده و بدین ترتیب سبب بالا رفتن میزان تبادلات مواد مغذی بین سلولی می شوند، دریافت مواد مغذی مهمترین عامل تولید کراتین و در نتیجه رشد مو است.

پروانتوسیانیدین الیگومر های انگور (پروسیانیدین ها) از موها در برابر آسیب های رادیکال های آزاد حفاظت نموده و سبب کاهش روند پیری مو می شوند. فیتوسیان غنی از ویتامین B و پروتئین های ابریشم است که موجب افزایش درخشندگی و تراکم موها می شود.

این محصول سبب چرب شدن و یا ایجاد حس سنگینی و بد حالت شدن موها نمی شود.

همانگونه که عنوان کردید، فیتوسیان می تواند سبب جلوگیری از سفید شدن موها شود؛ این ویژگی به دلیل استفاده از مشتقات تیروزین در ترکیبات فیتوسیان است. تیروزین در حقیقت یک پیش زمینه ساخت ملانین محسوب می شود.

مزایا و معایب محلول ضد ریزش مو فیتوسیان فیتو

“نقد درج شده بر اساس جمع بندی نظرات مصرف کنندگان این محصول درج شده است، ممکن است نتایج در خصوص افراد مختلف بر اساس سلیقه و ویژگی های شخصی متفاوت باشد.”

در خصوص محلول ضد ریزش فیتوسیان فیتو، همانند تمام محصولات ضد ریزش دیگر، میزان تاثیر گذاری محصول وابسته به نوع ریزش مو است. بطور مثال اگر ریزش موی فردی در اثر عوامل ژنتیکی باشد مسلما محلول فیتوسیان به تنهایی برای او کافی نیست.

بنابراین، نتیجه گیری براساس نظرات افرادی که از فیتوسیان به منظور درمان ریزش مو های ژنتیکی استفاده کرده اند به نظر کار بیهوده ای می رسد!

اما در خصوص افرادی که از محلول ضد ریزش فیتوسیان فیتو، به منظور درمان ریزش موی هورمونی (ریزش مو در اثر یائسگی یا بلوغ) و یا ریزش موهای استرسی استفاده کرده اند به نظر می رسد این محلول واقعا در قطع ریزش مو موثر است.

یکی از نکات منفی این محصول که در بسیاری از نظرات درج شده است، آن است که در صورتی که برای استفاده از محلول از اپلیکاتور مخصوص استفاده نشود، ممکن است محتویات رقیق ویال جذب کف سر نشود و روی صورت بریزد. بنابراین جهت استفاده از این محصول می بایست کاملا اصول ارائه شده، رعایت گردد.

محلول ضد ریزش فیتوسیان فیتو، حاوی الکل طبیعی است که سبب افزایش جذب محصول می شود. لازم به ذکر است این الکل از ترکیبات کاملا گیاهی بدست می آید و باعث حساسیت نمی شود، با این وجود بسیاری از افراد از این مسئله شکایت داشته اند.

بطور کلی با نگاهی به ترکیبات این محصول و در دسترس بودن تمام نکات لازم اعم از موارد استفاده از محصول و نحوه ی استفاده از محصول می توان گفت محلول ضد ریزش فیتوسیان فیتو، محصولی جامع و کارآمد است. البته مسلم است که در صورت انتخاب نادرست و مصرف نادرست ممکن است این محصول عملکردی نداشته باشد. اکثر مصرف کنندگان از تاثیرات محلول ضد ریزش فیتوسیان فیتو روی ریزش موهای موقت خود رضایت کامل داشته اند.

 

محلول ضد ریزش فیتوسیان

 

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو بصورت آنلاین در ارتباط باشید.

اویرو، همه چیز درباره زیبایی شما.

برچسب ها:
پیام بگذارید