کرم ترمیم کننده سیکابیو بیودرما

کرم ترمیم کننده سیکابیو بیودرما

پوست، نخستین سد دفاعی بدن در برابر مهاجمان خارجی است. در حقیقت پوست عایقی میان اجزای داخلی بدن و محیط اطراف است و از سلامت بدن حفاظت می کند.

اگر پوست آسیب ببیند و تضعیف شود، در نتیجه تحریک شده و حساس تر می شود، بنابراین عوامل خارجی به راحتی به داخل پوست نفوذ کرده و ظاهر پوست نیز تغییر می کند و شکننده و ضعیف می شود.

سوختگی و دیگر جراحات خفیف پوستی یکی از اصلی ترین دلایل تضعیف پوست هستند. به همین خاطر لازم است در طول زمان آسیب دیدگی پوست تا زمان بازسازی کامل در تمامی مراحل ترمیم پوست، مواد مورد نیاز پوست را در اختیار آن قرار داد تا پوست به راحتی به حالت اول خود بازگردد.

در مقاله انواع سوختگی و مراحل ترمیم پوست  به بررسی دلایل و درجات سوختگی و مراحل ترمیم انواع زخم ها پرداختیم.  (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید)

در این مقاله به بررسی  ترمیم کننده ی سیکابیو بیودرما و جمع بندی نظرات کاربران در خصوص میزان تاثیر گذاری این محصول خواهیم پرداخت.

محصول سیکابیو بیودرما، بازسازی صحیح و کامل پوست را تضمین می کند. در ادامه برای آشنایی کامل با این محصول و نحوه اثرگذاری آن با ما همراه باشید.

 

کرم ترمیم کننده سیکابیو بیودرما

کرم ترمیم کننده سیکابیو بیودرما (جهت مشاهده و خرید محصول کلیک کنید)

کرم ترمیم کننده ی رطوبت رسان سیکابیو بیودرما ناراحتی های ناشی از جراحات پوستی را تسکین می دهد. این محصول در تمام مراحل ترمیم پوست موثر است و نقش اساسی در بازسازی پوست ایفا می کند.

موارد مصرف کرم ترمیم کننده سیکابیو بیودرما

* آسیب دیدگی های سطحی پوست: مانند آسیب دیدگی های ناشی از لایه برداری سطحی پوست با کرم یا سایر محصولات فیزیکی، پس از فرآیند های پوستی مثل پیلینگ، میکرودرم ابریژن، لیزر غیر سایشی پوست، آسیب دیدگی ناشی از جوش، بخیه های جراحی، زخم های غیر ترشحی، ادامه و تکمیل درمان بر اساس تشخیص پزشک،  آفتاب سوختگی و تحریکات و قرمزی های پوست ناشی از سرما و خشکی هوا و…

* خشکی های پوست: تحریک، قرمزی، سوزش بیش از حد پوست، ایجاد پوسته فلس مانند روی برخی مناطق آسیب دیده پوست

مزایا کرم ترمیم کننده سیکابیو بیودرما

* بازسازی لایه ی اپیدرم و تامین رطوبت مورد نیاز آن

* کاهش ناراحتی و آسیب پذیری و خارش پوست (زمانی که پوست آسیب می بیند به شدت احساس خارش در پوست ایجاد می شود).

* حفاظت از پوست آسیب دیده با ایجاد پانسمان نامرئی روی پوست.

* جلوگیری از تکثیر رشد باکتری ها به علت اثر عملکرد zinc G که سازگاری بالایی با پوست دارد.

* پانسمان نامرئی سیکابیو از ترکیب هیالورنیک اسید و دیگر عوامل رطوبت رسان ایجاد می شود و یک لایه روی پوست ایجاد می کند که علاوه بر التیام پوست، مانع تنفس و اکسیژن رسانی پوست نمی شود.

کرم سیکابیو بیودرما دومین محصول پر نسخه متخصصان پوست فرانسه است.

خوب است در خصوص کرم ترمیم کننده سیکابیو بیودرما بدانید

* دارای سازگاری بسیار بالا با پوست است.

* فرمولاسیون آن بدون عطر می باشد.

* رنگ بژ محصول، طبیعی است و به دلیل مواد موثره ی بکار رفته در محصول است.

* روی پوست ایجاد جوش نمی کند.

 

 

نحوه عملکرد کرم ترمیم کننده سیکابیو بیودرما:

کرم سیکابیو بیودرما حاوی سه ماده موثره ترمیم کننده است که در تمامی مراحل بازسازی بیولوژیکی پوست موثر هستند.

* عامل آنتی باکتریال (زینک-مس)، اپیدرم پوست را سم زدایی می کند.

* ترکیب انحصاری ANTALGICINE به سرعت احساس ناراحتی، قرمزی و خارش پوست را کاهش می دهد.

* پتنت انحصاری بیودرما D.A.F آستانه ی تحمل پذیری پوست را افزایش می دهد.

به علاوه جالب است بدانید بافت کرم سیکابیو بیودرما به گونه ای است که یک پانسمان نامرئی روی پوست ایجاد می کند. این پانسمان در ادغام با عوامل رطوبت رسانی و هیالورنیک اسید سبب افزایش اکسیژن رسانی پوست و تسریع روند بهبود زخم می شود.

 

کرم ترمیم کننده سیکابیو بیودرما در هر مرحله ترمیم زخم چه نقشی دارد

کرم سیکابیو بیودرما اولین مراقبت اساسی برای پوست های آسیب دیده و تحریک شده است.

سیکابیو بیودرما در هر مرحله با استفاده از یک ماده موثره خاص به بهبود روند ترمیم زخم کمک می کند. این محصول قادر به بهبود پوست هایی است که توسط عوامل خارجی آسیب دیده اند؛ از جمله مهمترین موارد مصرف این کرم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

* فاز التهابی (Inflammatory phase)

در این مرحله، سیکابیو به واسطه ی رسوراترول، میزان تولید *VEGF را افزایش داده و موجب مهار سنتز *تیروزیناز می شود.

*VEGF (فاکتور رشد اندوتلیال عروقی) مهمترین فاکتور رگزایی است.

*تیروزیناز این آنزیم از تولید ملانین و کبودی و قرمزی پوست جلوگیری می کند.

* فاز تقویت کننده (Proliferation phase)

در این مرحله، سیکابیو بواسطه ی بارقه ی آسیایی (Asian Spark) سبب تحریک سنتز فیبروبلاست شده و به دلیل استفاده از  پتنت انحصاری Antalgicine قادر است مانع خارش پوست و ناراحتی و سوزش آن شود.

* فاز بلوغ (Maturation phase)

در این مرحله، سیکابیو بواسطه ی دارا بودن هیالورنیک اسید، سبب بازسازی لایه ی هیدرولیپیدیک پوست می شود؛ همچنین ترکیب  زینک-مس بکار رفته در این محصول مانع رشد و گسترش باکتری ها و جلوگیری از عفونت های پوستی می گردد.

روش مصرف کرم ترمیم کننده سیکابیو بیودرما

* تا زمان ترمیم کامل پوست، روزانه یک تا دو مرتبه روی پوست خشک و تمیز ناحیه ی آسیب دیده استفاده شود.

* از مصرف این محصول در نواحی اطراف چشم خودداری کنید.

* از سنین ۶ ماه به بالا می توان از این محصول روی لب ها نیز استفاده نمود.

* کرم سیکابیو بیودرما قابل استفاده نواحی غشای مخاطی در بزرگسالان است.

 

معایب و مزایای کرم ترمیم کننده سیکابیو بیودرما

بر اساس جمع بندی نظرات مصرف کنندگان و اعلام کمپانی، بیشتر افراد از سیکابیو بیودرما به منظور رفع اگزما، خشکی، شکنندگی و زبری پوست استفاده نموده اند و بیش از ۸۰% آنها از اثر گذاری سیکابیو کاملا رضایت داشته اند.

با بررسی ترکیبات بکار رفته در این محصول به نظر می رسد روغن های معدنی سبب ایجاد حساسیت شوند؛ اما مصرف کنندگان دارای پوست حساس گزارشی در این خصوص درج نکرده اند، لذا به نظر می رسد پوست های حساس نیز می توانند از این محصول استفاده کنند.

طبق ادعای کمپانی و تایید نظر مصرف کنندگان سیکابیو بیودرما باعث ایجاد جوش نمی شود؛ لذا یک انتخاب خوب برای پوست های مستعد به رزاسه می باشد.

از دیگر موارد پر مصرف این محصول، از بین بردن آسیب های ناشی از لایه برداری و ترکیبات رتینول است؛ بنابراین پوست های حساس و شکننده تحت درمان راکوتان نیز می توانند از این محصول جهت بازسازی پوست خود کمک بگیرند.

کرم سیکابیو بیودرما بافتی ضخیم و سنگین دارد، لذا به هیچ عنوان نمی تواند پایه مناسبی برای آرایش باشد و اگر از این محصول روی پوست صورت استفاده می کنید بهتر است شب ها از آن استفاده شود.

رنگ این محصول شیری متمایل به گلبهی است؛ البته بعد از جذب شدن رنگی از خود روی پوست بر جای نمی گذارد.

 

با توجه به گستردگی کاربرد های ترمیم کننده ها و نیاز به استفاده مداوم برای حصول نتایج دلخواه و عدم آگاهی بسیاری از مصرف کنندگان نسبت به روش صحیح مصرف نمی توان بر اساس نظرات کاربران استدلال درستی از عملکرد این دسته از محصولات داشت. 

اما برای سهولت در انتخاب ترمیم کننده برای شما عزیزان همراه با اویرو، در مقالات بعد به بررسی سایر ترمیم کننده ها می پردازیم و در انتها ترمیم کننده ها را با یکدیگر مقایسه می کنیم.

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو بصورت آنلاین  و یا تماس با شرکت (۴۱۷۰۲-۰۲۱) در ارتباط باشید.

اویرو، هر آنچه مربوط به زیبایی شماست.

 

برچسب ها:
پیام بگذارید