ارسال سفارش

با تشکر از اینکه اویرو را مشاور زیبایی خود دانسته و ما را انتخاب نموده اید. سعی ما بر این است تا در کوتاهترین زمان ممکن، سفارشات را به دست شما برسانیم.

زمانبندی ارسال سفارشات شما عزیزان به شرح زیر می باشد:

 


 ارسال در سفارشات بالای 100 هزار تومان در کل ایران رایگان می باشد.


مشتریان عزیز در شهر تهران:

        * سفارشات بالای 50 هزار تومان در صورت پرداخت آنلاین رایگان ارسال می شوند ( گزینه ارسال ویژه، مناطق 1-14).

        * سفارشات بالای 100 هزارتومان رایگان ارسال شده( ارسال تهران، مناطق 1-14) و امکان پرداخت در محل و هنگام تحویل کالا وجود دارد.

ارسال سفارشات رایگان همه روزه از ساعت 12 تا 17 می باشد.

در صورت ثبت سفارش در روزهای کاری( به جز تعطیلات رسمی)، سفارش پس از هماهنگی با مشتری طی 1 تا 3 روز کاری ارسال خواهد شد.

* در غیر از بازه ذکر شده و چنانچه نیازمند به دریافت سریع سفارش خود می باشد، گزینه ارسال فوری را انتخاب نمایید (مناطق 1-14). گزینه ارسال فوری برای سفارشات بالای یکصدهزارتومان فعال شده و تا مبلغ سفارش یک میلیون تومان، 14000 تومان می باشد و مبلغ سفارش بیش از یک میلیون تومان، رایگان خواهد بود.

بازه زمانی گزینه ارسال فوری، 1 تا 3 ساعت کاری بوده و در این بازه سفارش بدست مشتری خواهد رسید.

*** لازم به ذکر است ساعت کاری شرکت همه روزه ساعت 9 تا 18 و پنج شنبه ها تا ساعت 14 می باشد. در خارج از ساعات کاری شرکت امکان ارسال وجود ندارد.

پیگیری سفارشات در روزهای تعطیل رسمی، به روز کاری بعد از آن انتقال می یابد.

* توجه: مناطق 15 به بعد، جاده قدیم و مخصوص کرج، شهر ری،مینی سیتی، شهرک امید، انتهای حکیمیه و بصورت کلی مناطق اطراف تهران، سفارشات از طریق پست ارسال می شود و در صورت ارسال توسط پیک هزینه آن بر عهده مشتری می باشد .

     

       *تحویل حضوری: در صورت انتخاب گزینه تحویل حضوری، عزیزان می توانند طی 48 ساعت کاری با مراجعه به داروخانه سفارش خود را دریافت نمایند.

          (آدرس داروخانه عدالت: یوسف آباد، میدان کلانتری، پلاک 1- ساعت کار داروخانه روزهای کاری به غیر از تعطیلات رسمی: 9 صبح تا 10 شب)

مشتریان عزیز اطراف تهران، کرج و شهرستان ها:

ارسال سفارشات با پست و در روزهای زوج ساعت 12 به صورت پیشتاز می باشد.

بعنوان مثال اگر سفارشی شنبه ساعت 10 صبح ثبت شود، همان روز ارسال می شود.

سفارش در روزهای فرد و پس از ساعت 11 در روزهای زوج، به روز زوج آتی ارجاع داده می شود.

زمان رسیدن، بسته به مسافت و شهر مربوطه از 1 تا 3 روز کاری زمان می برد.

برای عزیزان ساکن در شهرهای دیگر (غیر از تهران) متاسفانه امکان پرداخت هنگام تحویل کالا وجود ندارد.

توجه: با اینکه ما تلاش می کنیم که بسته های پستی به موقع به دست مشتری برسند ولی متاسفانه شرکت پست در برخی از مواقع بسته ها را با تاخیر میرساند که این مسئله از دست ما خارج می باشد و  پوزش می خواهیم.در ضمن در صورت عدم درج کد پستی نیز بسته با تاخیر از سوی پست تحویل خواهد شد.

کد پیگیری سفارشات، در روز زوج بعدی تا پایان ساعات اداری، در پروفایل مشتری ثبت و به مشتری اطلاع رسانی می گردد و عزیزان با مراجعه به سایت اداره پست  و وارد نمودن کد پیگیری، می توانند از وضعیت مرسوله پستی خود اطلاع حاصل نمایند.

قابل ذکر است تمامی سفارشات قبل از ارسال با شما مشتری عزیز هماهنگ میشوند، لذا در صورت عدم موفقیت کارشناسان اویرو در ارتباط با شما سفارش ارسال نخواهد شد و مسئولیت تاخیر به عهده مشتری است.