ارسال سفارش

با تشکر از اینکه اویرو را مشاور زیبایی خود دانسته و ما را انتخاب نموده اید. سعی ما بر این است تا در کوتاهترین زمان ممکن، سفارشات را به دست شما برسانیم.

زمانبندی ارسال سفارشات شما عزیزان به شرح زیر می باشد:

 


 ارسال در سفارشات بالای 100 هزار تومان در کل ایران رایگان می باشد.

        * برخی از کالاها دارای محدودیت فروش هستند، لطفا با پروفایل های متفاوت مبادرت به ثبت سفارش نفرمایید. در غیر اینصورت سفارش دوم لغو خواهد شد.

        * برخی از کالاها (تعداد بسیار کمی) شامل ارسال رایگان نیستند و هزینه ارسال آنها به عهده مشتری میباشد .


مشتریان عزیز در شهر تهران:

        * سفارشات کمتر از 50 هزار تومان، 8000 تومان هزینه ارسال دارد.

        * سفارشات از 50 تا 100 هزار تومان، 5000 تومان هزینه ارسال دارد.


        * سفارشات بالای 100 هزارتومان رایگان ارسال شده( ارسال تهران) و امکان پرداخت در محل و هنگام تحویل کالا وجود دارد.

ارسال سفارشات رایگان، شنبه تا چهارشنبه در دو بازه 9-14 و 14-19 و روزهای پنج شنبه 10-15 می باشد که با استفاده از جدول زمانبندی می توانید تاریخ و ساعت مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

در صورت ثبت سفارش در روزهای کاری(به جز تعطیلات رسمی)، سفارش باتوجه به انتخاب زمان و بازه ارسالی توسط مشتری، طی 1 تا 5 روز کاری ارسال خواهد شد.

 

* چنانچه نیازمند به دریافت سریع سفارش خود می باشد، گزینه ارسال فوری را انتخاب نمایید (مناطق 1-14).

گزینه ارسال فوری برای سفارشات بالای یکصدهزارتومان فعال شده و تا مبلغ سفارش یک میلیون تومان، 14000 تومان می باشد و مبلغ سفارش بیش از یک میلیون تومان، رایگان خواهد بود.

بازه زمانی گزینه ارسال فوری، 1 تا 3 ساعت کاری بوده و در این بازه سفارش بدست مشتری خواهد رسید. در گزینه ارسال فوری نحوه پرداخت بصورت آنلاین می باشد.

ارسال فوری در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه،  از ساعت 9 صبح تا 17 عصر و پنج شنبه تا ساعت 13 می باشد. در خارج از ساعات کاری شرکت و تعطیلات رسمی امکان ارسال وجود ندارد.

پیگیری سفارشات در خارج از ساعات اداری و روزهای تعطیل رسمی، به روز کاری بعد از آن انتقال می یابد.

* توجه: مناطق خارج از نوار کمربندی آزادگان- بسیج، جاده قدیم و مخصوص کرج، حکیمیه، شهرری و بصورت کلی مناطق اطراف تهران، سفارشات از طریق پست ارسال می شود و در صورت ارسال توسط پیک هزینه آن بر عهده مشتری می باشد .

     

       *تحویل حضوری: در صورت انتخاب گزینه تحویل حضوری، عزیزان می توانند طی 48 ساعت کاری با مراجعه به داروخانه سفارش خود را دریافت نمایند.

          (آدرس داروخانه عدالت: یوسف آباد، میدان کلانتری، پلاک 1- ساعت کار داروخانه روزهای کاری به غیر از تعطیلات رسمی: 9 صبح تا 10 شب)

  

مشتریان عزیز اطراف تهران، کرج و شهرستان ها:

ارسال سفارشات با پست و در روزهای زوج ساعت 13 به صورت پیشتاز و یا سفارشی می باشد.

بعنوان مثال اگر سفارشی شنبه ساعت 10 صبح ثبت شود، همان روز ارسال می شود.

سفارش در روزهای فرد و پس از ساعت 11 در روزهای زوج، به روز زوج آتی ارجاع داده می شود.

زمان رسیدن، بسته به مسافت و شهر مربوطه از 1 تا 3 روز کاری در حالت پیشتاز و 2 تا 7 روز کاری در حالت سفارشی زمان می برد.

در صورت انتخاب پست سفارشی، هزینه ارسال سفارشات بیش از یکصدهزار تومان رایگان بوده و در پست پیشتاز، سفارشات بیش از دویست هزار تومان رایگان می باشد.

  

برای عزیزان ساکن در شهرهای دیگر (غیر از تهران) متاسفانه امکان پرداخت هنگام تحویل کالا وجود ندارد.

توجه: با اینکه ما تلاش می کنیم که بسته های پستی به موقع به دست مشتری برسند ولی متاسفانه شرکت پست در برخی از مواقع بسته ها را با تاخیر میرساند که این مسئله از دست ما خارج می باشد و  پوزش می خواهیم.در ضمن در صورت عدم درج کد پستی نیز بسته با تاخیر از سوی پست تحویل خواهد شد.

کد پیگیری سفارشات، در روز زوج بعدی تا پایان ساعات اداری، در پروفایل مشتری ثبت و به مشتری اطلاع رسانی می گردد و عزیزان با مراجعه به سایت اداره پست  و وارد نمودن کد پیگیری، می توانند از وضعیت مرسوله پستی خود اطلاع حاصل نمایند.

قابل ذکر است تمامی سفارشات قبل از ارسال با شما مشتری عزیز هماهنگ میشوند، لذا در صورت عدم موفقیت کارشناسان اویرو در ارتباط با شما سفارش ارسال نخواهد شد و مسئولیت تاخیر به عهده مشتری است.