نمایش: (257)

پیشگیری از پیری پوست با محصولات نوکسلنس ( توضیح + ویدیو )

میل به زیبایی حسی طبیعی است که در درون همه انسان ها وجود دارد. روزی با این واقعیت رو برو می شویم که جوانی و فصل خوب زندگی به پایان می رسد و به مرور شاهد دست دادن شادابی و طراوت چهره و پوست صورت و بدن می باشیم. گاهی این تغییر و تحول برای ما خوشایند نیست مانند لحظاتی که در آینه نگاه می کنیم و ردپای گذر زمان را در چهره خود می بینیم. برای این افراد که جمعیتشان روز به روز رو به افزایش است جست وجوی راهی برای جوانتر دیده شدن، از هر چیزی مهم تراست.

در این مقاله به معرفی محصولات ضدپیری نوکسلنس می پردازیم که به نحوی پیری ذاتی و رفتاری را مورد هدف قرار داده و سعی بر آن دارند که با ترمیم DNA میتوکندریا که یکی از عوامل تاثیر گذار در روند پیری ذاتی پوست است، پوستی زیبا و عاری از پیری را به شما ارمغان دهند.

براساس نوعی تقسیم بندی جدید ارائه شده، پیری پوست بر 5 نوع است:

1-      پیری ذاتی: پیری ذاتی یک فرایند آهسته است که با گذر زمان و با ظهور ویژگی هایی مانند ایجاد چین و چروک، کاهش خاصیت ارتجاعی و خشک شدن پوست اتفاق می افتد.

2-      پیری محیطی: در اثر عوامل خارجی از جمله اشعه آفتاب ، آلودگی هوا و... بوجود می آید.

3-      پیری رفتاری: این نوع پیری در اثر سبک خاص زندگی افراد ایجاد می شود، رژِیم غذایی نامناسب، مصرف الکل و دخانیات و ...  می تواند سبب بروز آن شود.

4-      پیری کاتابولیک: پیری که از اثرات بیماری های خاص مانند دیابت، کم کاری تیروئید، سرطان یا عفونت بوجود می آید.

5-      پیری هورمونال: پوست یک عضو وابسته به هورمون است و کاهش ترشحات هورمونی در طول یائسگی باعث افزایش پیری پوست می شود. یائسگی به عنوان نقطه عطف زندگی، با کاهش ترشح استروژن همراه است که موجب کاهش کلاژن، ضخامت پوست، آبرسانی و به طور کلی کاهش کیفیت پوست می شود.

 

DNA میتوکندریا چیست و چگونه می تواند در روند پیری پوست موثر باشد؟

DNA میتوکندریا تنها بخش کوچکی از DNA در یک سلول یوکاریوتی است که انرژی شیمیایی از غذا را به فرمی از انرژی که قابل استفاده برای سلول ها باشد تبدیل می کند.

DNA میتوکندری با گذشت زمان ضعیف می شود که نتیجه این تضعیف کاهش مقدار و کیفیت انرژی تولید شده در سلول است. بنابراین سلول های پوستی انرژی مورد نیاز برای تولید کلاژن و الاستین که وظیفه دوام ، مقاومت و حالت ارتجاعی پوست را برعهده دارند را دریافت نمی کنند و در نتیجه روند پیری پوست آغاز می شود.

برای مقابله با این مشکل چه تدابیری می توان اندیشید؟

این نوع روند پیری با گذشت زمان بروز کرده و خارج از کنترل است اما می توان با انجام تدابیری مانند مصرف محصولات تخصصی مراقبتی ضدچروک بروز آن را به تاخیر انداخت.

محصولات نوکسلنس دقیقا براین فرآیند طبیعی تمرکز می کنند و برای کنترل علائم پیری مربوط به تضعیف میتوکندری طراحی شده اند.

این گروه یکی از محبوب ترین محصولات برند فرانسوی نوکس است که از پیری پوست جلوگیری کرده و سرمایه جوانی را برای افراد حفظ می کنند.

محصولات نوکسلنس چه کاری انجام می دهند و فناوری آن شامل چه چیزی است؟

تحقیقات نوکس به بررسی مکانیسم سلول های پوست جوان پرداخته است. طی این تحقیقات مشخص شد که در مرکز این سلول ها تولید سطح بهینه ای از انرژی و درنتیجه کارکرد مناسب پوست تضمین شده است. اما با گذر زمان تغییراتی در ساختار پوست رخ می دهد و سلول های پوستی دچار کمبود انرژی می شوند و پوست شروع به پیر شدن می کند.

لابراتورهای نوکس عصاره سه گیاه گلدار آنشوسیا، گل ساعتی و خشخاش را توسعه داده که به ترمیم DNA میتوکندریا کمک کرده، و همانند باطری عمل می کنند و انرژی مورد نیاز سلول های پوست را برای کارکرد موثر فراهم می کنند.

نتیجه: 43% درصد ترمیم میتوکندری مشاهده شده است.

و به این ترتیب از پیری پوست جلوگیری می کنند. این نواوری ضدپبری نوکس در سال 2012 منتشر شد که کاملا منحصر به فرد است و یک نواوری مهم ضد پیری است.

محصولات نوکسلنس و ویژگی های خاص آن ها:

محصولات نوکسلنس دارای خاصیت ضدچروک، همراه با عوامل انرژِی بخش، شفاف کننده و ترمیم کننده DNA میتوکندری بواسطه دارا بودن 10 ترکیب انحصاری هستند.

گروه نوکسلنس دارای سه محصول نوکسلنس اکلت، دتوکس و دور چشم است

نوکسلنس اکلت: این کرم با درارا بودن گل ساعتی و هیالورونیک اسید به حفظ سطح مطلوب انرژی سلول ها کمک کرده و بلافاصله پوست راروشن و درخشان می سازد و از پیر شدن آن جلوگیری می کند.

نوکسلنس دتوکس: این کرم شب ضدپیری به سم زدایی و حفظ سطح بهینه انرژی کمک کرده و رنگ پوست را احیا می کند. با استفاده از این محصول پوست شاداب تر و درخشان تر می شود بگونه ای که انگار پوست دو ساعت بیشتر استراحت کرده است.

نوکسلنس دور چشم: این کرم سه کاره به سلول های پوست کمک می کند تا انرژی مطلوب را برای داشتن چشمانی درخشان تر و جوان حفظ کند، چین و چروک و خطوط دور، تیرگی و پف اطراف چشم را کاهش داده، همچنین بدلیل داشتن اپلیکاتور یک اثر فوری خنک کنندگی و رفع علائم خستگی را به همراه دارد.

 

 

از چه سنی باید از محصولات نوکسلنس استفاده کرد؟

نوکسلنس برای تمام خانم های بالای 30 سال قابل استفاده است چون از 30 سالگی ، سلول های پوست انرژیِ کمتری دریافت می کنند و این پدیده در طول سال ها به سرعت شتاب می یابد، بنابراین باید به آن ها کمک کنیم تا انرژی موردنیاز خود را در اسرع وقت بدست بیاوردند.

 

نتایج اثبات شده محصولات نوکسلنس:

* افزایش درخشندگی و همواری رنگ پوست برای 86% از خانم ها بعد از 4 هفته ( تست شده بر روی 29 داوطلب)
* افزایش روز به روز درخشندگی و روشنی دور چشم برای 84% از خانم ها ( تست شده بر روی 32 داوطلب)
* جوانتر شدن شب به شب پوست برای 82% از خانم ها  ( تست شده بر روی 22 داوطلب)

محصولات پیشنهادی توسط مشاورین اویرو را در قسمت پایین صفحه ملاحظه فرمایید.

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو بصورت آنلاین در ارتباط باشید.

اویرو، همه چیز درباره زیبایی شما.

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*