نمایش: (1416)

محصولات رسوراترول کدلی و تاثیر آن بر چروک و لیفت پوست

افزایش سن مشکلات پوستی خاص خود را به همراه دارد!

پس از گذر از دهه 30 زندگی و با افزایش سن، در پوست تغییر و تحولاتی صورت می پذیرد که باید مورد توجه قرار گیرند:

سد محافظتی پوست تضعیف شده، بازسازی سلول ها بسیار کند می گردد و پوست به تدریج رطوبت و حالت کشسانی خود را از دست می دهد. افزایش سن همچنین باعث نازک شدن پوست می گردد. بافت پیوندی پوست ساختار رشته ای خود را از دست می دهد و به همین دلیل است که چروک ها ظاهر می شوند.

عوامل محیطی نیز همانند قرار گرفتن دربرابر اشعه uv ، دخانیات، الکل و شرایط آب و هوایی فرایند پیری پوست را تسریع می نمایند.

در این خصوص و با توجه به اشتیاق سیری ناپذیر انسان به جوان ماندن،  درمان های ضد پیری پوست طراحی شده اند تا میزان رطوبت پوست را در هر یک از سطوح بازسازی کنند، منبع ضروری چربی ها و عوامل طبیعی رطوبت ساز را تامین نموده و حالت کشسانی پوست را به آن باز گردانند.

در این مقاله به بررسی گروه رسوراترول از برند کدلی می پردازیم.

کدلی که یک برند فرانسوی بر پایه مشتقات انگور است، با یکی از ترکیب انحصاری جدید خود، مشکلات فوق را مورد هدف قرار داده و به مبارزه همه جانبه با نشانه ها و علائم روند پیری در پوست پرداخته است.

این ترکیب انحصاری،( رسوراترول لیفت ) نامیده می شود که متشکل از رسوراترول + اسید هیالورونیک می باشد. رسوراترول برگرفته از ساقه درخت مو، ترکیب استتثنائی موجود در محصولات رسوراترول لیفت است.

بررسی ترکیبات فعال در محصولات رسوراترول کدلی:

رسوراترول قوی ترین ملکول ضد پیری در جهان:

رسوراترول یک نوع آنتی اکسیدان قوی است که درآب انگورقرمز و مشتقات آن و همچنین در برخی از گیاهان وجود دارد. ثابت شده که این آنتی اکسیدان به مبارزه علیه سرطان و بیماری های قلبی کمک بسیار می کند. رسوراترول بکار رفته در محصولات پوستی بواسطه دارا بودن خاصیت آنتی اکسیدانی قوی و همچنین خاصیت ضد پیری به صورت موضعی با پیری پوست مبارزه می نماید.

علاوه بر این رسوراترول دارای خواص محافظت در برابر UVB می باشد( طبق تحقیقات سال 2008 ذکر شده در مقاله  Photochemistry and Photobiology)

رسوراترول با مهار مسیر التهابی NF- KB ( کمپلکس پروتئینی که نقش کلیدی در تنظیم نمودن واکنش ایمنی به عفونت دارد) و کاهش تولید هیدروژن پراکساید سلول های پوستی، باکاهش سطح التهاب سبب کاهش آسیب به سلول ها می گردد.

آیا می دانستید!!!  راز عمر 100 ساله درخت مو  که این گیاه جهت محافظت و بازسازی خود تولید می تماید، ترکیب رسوراترول است!!!

در محصولات کدلی نیز از این ترکیب استفاده گردیده است و طی همکاری گروه تحقیق و توسعه این برند و دانشگاه هاروارد، ترکیب انحصاری ای را تولید نموده اند و همانطور که عنوان گردید در فرمولاسیون محصولات خود از آن بهره برده اند، بدین ترتیب که رسوراترول درخت مو با میکرو اسید هیالورونیک طبیعی ترکیب شده است تا سلول های پوستی را افزایش دهد.

ثبت جهانی: WO2009 / 063440 AI.

هر 200 کیلوگرم انگور= 50 گرم رسوراترول خالص

جهت ارزیابی اثربخشی رسوراترول برند کدلی، آزمایشی را روی 100 شرکت کننده از کشورهای اسپانیا، فرانسه، پرتغال و آلمان (44 تا 66 ساله)، تحت نظر 5 متخصص پوست و در شرایط کاملا واقعی و طبیعی انجام داد و از آنها خواست تا از محصولات حاوی رسوراترول استفاده نمایند، نتایج بدست آمده پس از 28 روز استفاده روز و شب از محصولات حاوی رسوراترول کدلی:

92% پوست صاف تر و نرمتر گردید

84% افزایش کیفیت پوست

81% جوانتر شدن پوست

82% مستحکم تر شدن پوست

84% سفت تر شدن پوست

91% افزایش میزان رضایتمندی

اسید هیالورونیک، افزایش رطوبت و حجم پوست!

اسید هیالورونیک یک ماده طبیعی است که در بدن تولید می شود. این ماده، ماده زمینه ایی لایه ی درم می باشد( لایه ی درم، لایه دوم پوست انسان است) که مانند سیمان رشته های کلاژن و الاستین را به هم متصل می نماید. اسید هیالورونیک مانند اسفنج بوده و  می تواند1000 برابر وزن خود، آب در خود نگه دارد. در بدن انسان، بیشترین غلظت اسید هیالورونیک در پوست، داخل مفاصل، چشم ها و در سایر بافت ها که کلاژن را در خود حفظ میکنند وجود دارند، این ماده رطوبت را افزایش داده و سبب افزایش انعطاف پذیری می گردد.

با افزایش سن، میزان اسید هیالورونیک در پوست کاهش یافته در نتیجه پوست حجم خود را از دست داده، خشک شده و چروک می گردد. این ترکیب در صنعت مراقبت از پوست، جایگاهی ویژه و ارزشمند دارد، استفاده از این ماده بعنوان ماده ای فوق العاده اثر گذار در فرمولاسیون محصولات کاربرد فراوان داشته و در جهت رفع خشکی، حجم دهندگی و استحکام پوست و ...  مطرح است که  سبب بازسازی سلول های پوست می گردد.

جهت آگاهی بیشتر در این زمینه مقاله هفت رازی که شما درباره اسید هیالورونیک نمی دانید!  را مطالعه فرمایید.

روغن هسته انگور:

در تاکستان ها، عموما هسته انگور دور انداخته می شود! کدلی، آن ها را بازیافت و از روغن بدست آمده از آن بعنوان ماده فعال در فرمولاسیون محصولات خود استفاده می نماید! چرا؟؟!!

هر 50 کیلوگرم دانه انگور = 1 لیتر روغن

روغن هسته انگور حاوی غلظت بسیار بالای امگا 6 و ویتامین E است که سبب تغذیه پوست و بازسازی آن می گردند.

براساس تحقیقات انجام شده، این روغن دارای اثرات ضدالتهابی، ضد میکروبی و محافظتی دارد.

مزایای این روغن به اختصار برای پوست:

                                                      * مرطوب نمودن پوست

                                                      * موثر در بهبود و درمان آکنه بواسطه دار بودن اسید لینولئیک

                                                      * جوانی پوست

                                                      * روشن کننده پوست

                                                      * تغذیه کننده پوست

پپتیدها:

ترکیب فعال موثر دیگر در فرمولاسیون محصولات رسوراترول، پپتیدها می باشند، زنجیره ای از اسیدهای آمینه!

پوست انسان عمدتا از کلاژن ایجاد شده است، کلاژن نوعی پروتئین است که از زنجیره ای از اسیدهای آمینه ایجاد شده است. در مبحث مراقبت پوست کلاژن عامل پایه ای، سفتی و ضخامت پوست و خاصیت ارتجاعی آن می باشد. در افراد پایین تر از 30 سال کلاژن عمدتا به وفور یافت می شود که عامل سفتی و صافی پوست است. پس از 30 سالگی رفته رفته تولید کلاژن طبیعی در بدن کاهش یافته و پوست نازک تر می شود و به اصطلاح رو به شل شدن و افتادگی می رود.

هنگامی که کلاژن تجزیه می شود، شامل زنجیره ای از اسیدهای آمینه می باشد، این اسیدهای آمینه درواقع پپتیدها هستند، که در مبحث مراقبت از پوست دارای منافع ضد پیری می باشند.

هنگامی که از ترکیبات حاوی پپتید بصورت موضعی بر روی پوست استفاده می شود، سلول های پوستی فکر می کنند کلاژن شکسته شده و پوست نیاز به تولید کلاژن جدید دارد، درنتیجه  پپتیدها  سبب کلاژن سازی می گردند ودر نتیجه سبب کاهش چین و چروک و سفتی پوست می شود،  همچنین دارای خواص آبرسانی نیز می باشند. 

محصولات رسوراترول لیفت کدلی شامل:

سرم سفت کننده پوست

بالم لیفتینگ دور چشم

فلویید لیفتینگ و مرطوب کننده SPF20

کرم لیفتینگ روز رسوراترول

کرم شب رسوراترول

سرم سفت کننده پوست رسوراترول:

سرم سفت کننده یک ترکیب ضد چین و چروک است که به جوانسازی ساختار پوست کمک می کند. این سرم بدون چربی با فرمول جدید پیشرفته از رسوراترول برای سفتی و استحکام پوست و اسید های میکرو هیالورونیک برای حجم و لیفتینگ پوست به طور قابل توجهی به جوانسازی و بهبود ساختار پوست کمک می کند و  منجربه ایجاد فرم جوان v شکل صورت می گردد. علاوه براین ،دارای پپتیدهایی است که بر روی کلاژن والاستین کار می کنند تا باعث بهبود چین و چروک ها وکاهش اثرات قابل توجهی از پیری شوند.

. *سرم سازنده رسوراترول لیفت برنده جایزه زیبایی زنان در سال 2017 است.*

بالم لیفتینگ دور چشم رسوراترول:

بالم لیفتینگ دور چشم دارای بافتی ابریشمیست، که عمق خطوط دور چشم را کاهش داده، باعث لیفت پلک می شود. پوست اطراف چشم را صاف می نماید. خستگی دور چشم ها را از بین می برد وبدلیل غنی شدن با مجموعه ای ازگیاهان  که خاصیت ضد پف دارند،پف دور چشم ها را بهبود می بخشد.

*عنصر اصلی تشکیل دهنده بالم ها را موم (Wax) تشکیل می دهد. بنابراین مانند یک سد محافظ در لایه بیرونی پوست عمل می کند.

وظیفه اصلی بالم، حفظ رطوبت پوست و محافظت از آن در برابر آلودگی های محیطی، سردی آب و هوا است.

فلویید لیفتینگ و مرطوب کننده  SPF20 رسوراترول:

فلویید لیفتینگ و مرطوب کننده که نسبت به سایرمحصولات موجود در این لاین دارای بافت سبک تر بوده و درصد چربی موجود در آن کنترل شده و برای پوست های چرب و مختلط مورد استفاده قرار می گیرد. فلویید رسوراترول کدلی لیفت چین و چروک را بهبود بخشیده و باعث سفتی و استحکا م پوست شده و دارای فیلتر محافظتی در برابر اشعه غیر مستقیم خورشید می باشد.

کرم لیفتینگ روز رسوراترول:

کرم لیفتینگ روز رسوراترول لیفت یک کرم ضد پیری و سبک است و در عین حال تغذیه کننده فوق العاده برای پوست های خشک می باشد که کاملا پوست را ابرسانی نموده وچین و چروک را اصلاح می نماید وباعث سفتی و استحکام پوست می شود.

کرم شب رسوراترول:

کرم شب یک کرم ضد چروک و بازسازی کننده در طول شب است که باعث احیا شدن وبهبود بافت پوست شده و پوست را برای جذب سایر محصولات در طول روز آماده می سازد. مناسب برای انواع پوست(چرب،خشک،نرمال) می باشد.

محصولات پیشنهادی توسط مشاورین اویرو را در قسمت پایین صفحه ملاحظه فرمایید.

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو بصورت آنلاین در ارتباط باشید.

اویرو، همه چیز درباره زیبایی شما.

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*