نمایش: (916)

سرم مینرال 89

فصل تابستان کم کم در راه است و گرما با گام های داغ و سنگین خود، شهرها را دربرمی گیرد. اولین سلاح مبارزه با گرما آب است. در فصل گرما، باید آب زیادی نوشید. همواره یک بطری آب همراهتان باشد و به طور مرتب آب بنوشید. منتظر نمانید که تشنگی بر شما غلبه کند و سپس به سراغ آب بروید.

حال که گرمای هوا باعث می شود عرق از سر و رویتان جاری شود، بایستی یک زنگ خطر برایتان به صدا دربیاید چون پوستتان آب خود را از دست می دهد و کم آب می شود. همانطور که نباید اجازه بدهیم تشنگی بر ما غلبه کند و قبل از تشنگی باید آب بخوریم، برای پوست هم باید چنین باشد. بایستی قبل از آنکه در اثر کم آبی، درخشش پوست از دست برود و سلامت ظاهری آن خدشه دار شود، بدنبال محصولی با فرمالوسیون خاص باشید تا تحمل پذیری پوستتان را در تابستان بالا ببرد.

از جمله این محصولات سرم مینرال 89 است، در این مقاله به معرفی این محصول از نظر علمی پرداخته شده است.

 سرم مینرال 89 از محصولات ویشی فرانسه است که از 89 درصد آب معدنی چشمه ویشی و هیالورونیک اسید طبیعی تشکیل شده است.

چشمه ویشی:

این چشمه در دل آتشفشان های اورن در شهر ویشی در فرانسه قرار دارد. خواص درمانی آب معدنی چشمه ویشی توسط آکادمی دارویی فرانسه رسما تایید گردید.

این آب برای التیام بخشی، کمک به بازسازی پوست و حتی پوست های حساس توصیه می شود. در مینرال 89 از 15 نوع ماده معدنی موثر از چشمه ویشی برای برای داشتن پوستی سالم تر استفاده شده است

هیالورونیک اسید:

بدن انسان بطور طبیعی دارای 15 گرم از این اسید است که تقریبا در هر بخشی از بدن یافت می شود. هیالورونیک اسید یک ماده قندی است که می تواند تا چندین برابر حجم خود آب جذب کند. این ویژگی بر روی لایه درم و تراکم آن تاثیرگذار است. هیالورونیک اسید و مشتقات آن به منظور حجیم سازی بافت نرم، موادی مناسب هستند زیرا غیر محلول و مقاوم در برابر تخریب بوده و به نقاط مجاور تغییر مکان نمی دهد.

هیدراته کردن پوست، تحریک تولید کلاژن پوست، تقویت مفاصل و ....از جمله عملکرد های چندگانه هیالورونیک اسید است. این ماده جاذب رادیکال های آزاد و آنتی اکسیدان قوی می باشد.

همچنین چون هیالورونیک اسید جزء مواد تشکیل دهنده غشا پوست است، بنابراین حساسیت زا نیست.

 مینرال 89 به دلیل ترکیبات ویژه اش در مقابله با پیری، رطویت رسانی و پر کردن پوست موثر است.

مقابله با پیری پوست:

پوست به عنوان اولین لایه محافظتی بدن، همواره در معرض عوامل آسیب رسان قرار دارد. این عوامل تاثیر خود را بر سلامت و کیفیت پوست گذاشته و در نهایت منجر به بروز آثار پیری بر آن می گردد.

مینرال 89، به عنوان یک تقویت کننده روزانه، با سه عامل آسیب رسان اصلی در شهر های بزرگ یعنی آلودگی، استرس و خشکی مقابله می کند.

رطوبت رسانی:

میدانیم که یکی از پرمصرف ترین محصولات مراقبت از پوست، فرآورده های رطوبت رسان هستند. یکی از وظایف رطوبت رسان ها حفظ و نگهداری آب در پوست است. هنگامی که مقدار آب در پوست در حد طبیعی باشد، پوست ظاهری نرم، شاداب و صاف خواهد داشت. رطوبت کافی در پوست به تحکیم سد حفاظتی پوست کمک می کند.

از نظر بیشتر مصرف کنندگان، یک رطوبت رسان نباید همراه با حس سنگینی و چربی ناخوشایند باشد. مصرف کنندگان ترجیح می دهند از مرطوب کننده ای استفاده کنند که در هنگام مصرف و تا چند ساعت پس از آن یک حس لطافت و شادابی به پوست بدهد.

سرم مینرال 89 به دلیل ساختار سبک، غیر چرب و غیر چسبنده کاملا مطابق با خواسته مصرف کنندگان است.

حجم دادن و پر کردن پوست:

با گذشت زمان و افزایش سن و از جمله عواملی مانند کم کردن وزن، دیابت، اختلالات هورمونی و .... عضلات صورت بتدریج توان خود را از دست داده و شل و افتاده می شوند. سرم مینرال 89 به دلیل داشتن هیالورونیک اسید در ساختارش می تواند به پوست حجم داده و پوست را پر کند.

ویشی بر روی تک تک محصولاتش مطالعات بالینی بسیار زیادی انجام داده که در آن تاثیر محصولات بر روی پوست بسیار دقیق و حرفه ای اندازه گیری و از لحاظ آماری تایید شده است. ویشی همچنین مطالعات گسترده ای بر روی تعداد زیادی از خانم ها برای اطمینان از اثر بخشی استفاده از محصولات خود و سودمندی آن ها انجام داده است.

نتایج سرم مینرال 89 پس از یک ماه بصورت زیر است:

94% افزایش درخشندگی

87% افزایش سلامت ظاهری پوست

83% افزایش یکدستی بافت پوست

سرم مینرال 89 

انعطاف و تطابق پذیری بالایی دارد و می تواند به تنهایی به عنوان مرطوب کننده صورت یا بعنوان یک سرم هیالورونیک همراه با یک مرطوب کننده روزانه جهت افزایش آبرسانی استفاده گردد.

سرم مینرال 89 در سال 2017 موفق به دریافت جایزه از مجله زیبایی اپرا (The Oprah Magazine Beauty Awards)    شده است.

محصولات پیشنهادی توسط مشاورین اویرو را در قسمت پایین صفحه ملاحظه فرمایید.

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو بصورت آنلاین در ارتباط باشید.

اویرو، همه چیز درباره زیبایی شما.

 

 

 

 

 

 

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*