نمایش: (2981)

پوست چرب و محصولات ضد چروک

پوست چرب یکی از مشکلات شایع دنیای امروز است و دلایل مختلفی از جمله تغییرات هورمونی، استرس، اختلالات تغذیه ای، لوازم آرایشی نامناسب، استفاده طولانی مدت از لوازم آرایشی در طول روز و حتی مراقبت های نادرست پوستی، که در کل، به آن

False Life style  یا سبک زندگی غلط گفته می شود، از علل تشدید کننده آن محسوب می شوند.

در کنار این معضل سن رو به افزایش است و با افزایش سن، پوست رو به پیری می رود که بروز چین و چروک و عمیق شدن آن ها، تغییرات عروق خونی و ایجاد لک و... از جمله علائم آن می باشد.

پس پوست های چرب همانند سایر انواع پوست می توانند چروک ها و علائم مشابهی از پیری پیدا کنند.

درواقع افراد دارای پوست چرب تا قبل از 30 سالگی بیشتر درگیر رفع مشکلاتی مثل جوش، منافذ باز، چربی اضافه و براقی روی پوست هستند.از 30 سالگی به بعد، علاوه بر مشکلات قبلی، اولین چروک ها نمایان می شوندو با 2 مشکل مواجه می شوند. افرادی که دارای چنین پوستی هستند نیازمند درمانی ویژه برای رفع هردو این مشکلات هستند.

پوست در معرض دید همگان بوده و با افزایش سن و ورود به دوره میانسالی، علاقه مندی افراد به کند کردن روند پیری افزایش میابد.

اما ضد چروک های موجود در بازار برای پوست های چرب می توانند مشکل ساز باشند به دلیل اینکه طی روند پیری پوست، لایه چربی بافت زیر جلدی پوست(هیپودرم) به تدریج نازک می شود، این کرم ها بسیار سنگین و چرب هستند و فقط منافذ پوست را مسدود و پوست را چرب تر می کنند و برای پوست های خشک مناسب هستند. بافت محصولاتی که مناسب این گروه افراد است، باید بصورت ژل یا سرم و بدون روغن های اضافی باشند.

پس برای کسانی که پوستی چرب دارند این سوال پیش می آید که من با داشتن پوستی چرب و رو به تخریب به سراغ چه کرم هایی بروم ک نه تنها چربی پوست من را افزایش ندهد بلکه معضلات نام برده پوست چرب را کاهش دهد.

در این مقاله سعی داریم به سراغ محصول هایی برویم که علاوه بر ضد پیری و ضد چروک بودن بتوانند چربی اضافه پوست را کنترل و منافذ باز را کاهش دهند و از این طریق پوستی صاف و ظاهری جوان به ارمغان بیاورند.

معرفی محصولات:

پوست های چرب و مستعد جوش همیشه نیازمند مراقبتی صحیح و اختصاصی می باشند.

روزانه پوست خود را با استفاده از شوینده های مناسب پوست چرب بشورید و پس از خشک نمودن پوست خود، از تونر استفاده نمایید.

تونر:

تونرها بر اساس نوع و نیاز های پوست طراحی گردیده و انواع مختلف دارند. یکی از تونرهای مناسب در این راستا، تونر کلاریفائینگ ژان دارسل می باشد . این تونر علاوه بر برآورده نمودن کلیه نیازهای پوست چرب، سبب طراوت و شادابی پوست می گردد.

پس از پاک نمودن پوست توسط تونر، جهت مراقبت از پوست، استفاده از سرم پیشنهاد می گردد.

سرم:

سرم ها با توجه به کاربرد انواع متفاوتی دارند، می توان از سرم های مناسب پوست چرب استفاده نمود همانند سرم پروپولیس استادرم که جهت تنظیم ترشح چربی استفاده می شود و ...

با توجه به عنوان مقاله، در اینجا به معرفی سرم های ضد چروک پوست چرب می پردازیم.

پیشنهاد اویرو در این زمینه استفاده از سرم های سوربت ژان دارسل  است!

ژان دارسل برند بسیار قوی و موفق آلمانی می باشد. گروه تاپ کلاس (expert beauty ) از نوآوری های ژاندارسل می باشد که در فرمولاسیون محصولاتش از تکنولوژی فوق مدرن عصاره های گیاهی استفاده کرده است.

این گروه شامل سه سرم است که هریک کنسانتره غنی از اعجاب انگیزترین ترکیبات بوده و دارای قدرت جذب بسیار سریع و بالا می باشد، ویژگی مشترک اصلی در هر سه سرم سوربت، خاصیت ضد چروک آن است، علاوه بر این ویژگی اصلی هریک از این سرم ها، به طور تخصصی موارد دیگری را پوشش می دهند: ( روی نام محصولات کلیک نمایید)

سرم سوربت 1 : ضد چروک + اصلاح کننده سایز منافذ + نرم کننده+ درخشان کننده و ضدلک

اگر علاوه بر خواص ضد چروک به دنبال محصولی می باشید که خواص ضد لک و روشن کننده  را داشته باشد علاوه بر اینکه روی منافذ پوستی هم موثر باشد، از سرم سوربت 1 استفاده نمایید.

سرم سوربت 2: ضدچروک+ حفاظت+ افزایش انرژی و متابولیسم سلولی+ سم زدا و شفاف کننده قوی

اگر علاوه بر خواص ضد چروک به دنبال محصولی می باشید که انرژی بخش پوست بوده و سبب سم زدایی از پوستتان گردد و بواسطه سم زدایی پوستی شفاف را به ارمغان آورد از سوربت 2 استفاده نمایید.

سرم سوربت 3 : ضدچروک+ بازسازنده عمقی+ افزایش دهنده الاستیسیته + بهبود قوام پوست همراه با لیفتینگ

اگر علاوه بر خواص ضد چروک، لیفت و سفت نمودن پوستتان نیز مدنظرتان است از سرم سوربت 3 استفاده نمایید. ( مناسب حدود سنی 40 سال به بالا)

مرطوب کننده های ضد چروک:

این محصول از برند دکتر مورد امریکایی، در گروه محصولات آکنه بزرگسالان قرار دارد، محصولی جامع جهت محافظت از پوست چرب که علاوه بر خواص مرطوب کنندگی پوست، دارای خواص ضد چروک بوده، همچنین دارای فاکتور محافظت در برابر آفتاب نیز می باشد.

کرم مرطوب کننده اسکین کلیر میلادوپیز

این محصول در گروه اسکین کلیر میلادوپیز فرانسه که مناسب پوست های چرب طراحی شده، قرار دارد و هدف آن بهبود عواملی است ک سبب ایجاد جوش های پوستی می شوند و به پوست ظاهری چرب می دهند است، بعلاوه این کرم دارای خواص ضد چروک می باشد که الاستیسیته و سیستم دفاعی پوست را افزایش می دهد وبه داشتن پوستی جوان کمک می کند.

کرم ضد چروک نورمادرم ویشی 

در گروه نورمادرم ویشی فرانسه قرار دارد و از دیگر محصولاتی است ک پوست های چرب در معرض چین و چروک می توانند استفاده کنند، این کرم دقیقا برای این پوست ها طراحی شده و قادر است هر دو مشکلات این پوست را برطرف کند.

در نهایت استفاده از ضد آفتاب های مناسب پوست چرب فراموش نشود.

محصولات پیشنهادی توسط مشاورین اویرو را در قسمت پایین صفحه ملاحظه فرمایید.

جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو بصورت آنلاین در ارتباط باشید.

اویرو، همه چیز درباره زیبایی شما.

 

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*