نمایش: (5195)

بررسی کرم لیفتینگ دور چشم مورد

مورد با شعار "پوست زیبا، سالم است. پوست سالم، زیباست" برندی آمریکایی در زمینه محصولات پوستی می باشد اما با خط فکری متفاوتی نسبت به سایر برندها!

این کمپانی که به دست دکتر مورد برای اولین بار شکل گرفت، اعتقاد دارد زیبایی و سلامت کاملا بهم مرتبط اند و بهتر است از یک روش جامع استفاده شود تا تک تک سلول ها را در بربگیرد.

اگر به دنبال یک محصول خاص برای چشمانتان میگردید،

اگر از افتادگی پلک و گودی اطراف چشمتان رنج میبرید،

این محصول را حتما امتحان کنید!

هدف اویرو افزایش سطح آگاهی  علمی شماست تا محصولات را دقیق تر و بهتر بشناسید، چه بسا در این تنوع بالای محصولات و برندها انتخاب مشکل است، در نتیجه یک مشاوره صحیح و درست و خالصانه و یا بالا رفتن اطلاعات شما از محصولات می تواند شما را در انتخاب بهترین محصولات بهداشتی و مراقبت از پوست کمک موثر نماید.

کرم لیفت دور چشم مورد،

 درمانی فوق حرفه ای و قدرتمند برای جلوگیری از افتادگی دور چشم است.

این کرم با پرکردن سطح اطراف چشم، همچنین سفت کردن محدوده حساس پایین چشم موجب جلوگیری از چروک و افتادگی در این ناحیه میشود.

به گفته این کمپانی و با توجه به آزمایشات صورت گرفته، متوجه کاهش 86 ٪ خطوط چین و چروک در یک هفته خواهید شد !

بطور خلاصه میتوان ویژگی های این کرم را اینگونه بیان کرد :

این کرم لیفتینگ(سفت کننده) اولین محصول در مجموعه جدید لیفتینگ دکتر مورد است. حالا شما می توانید در منزلتان همان فرمول حرفه ای دکتر مورد را استفاده کنید که او و همکارانش در لابراتوار تخصصی خود ساختند و مورد آزمایش قرار دادند.

این محصول دارای هیالورونیک اسید است که بدن انسان بطور طبیعی دارای 15 گرم از این اسید است که تقریبا در بخش های مختلفی از بدن پخش شده است. هیدراته کردن پوست، تحریک تولید کلاژن پوست، تقویت مفاصل و بافت های عصبی از جمله عمکلردهای چندگانه اسید هیالورونیک است.این ماده جاذب آنتی اکسیدان های قوی و رادیکال های ازاد است و این در نحوه عملکرد کرم های آرایشی و مراقبتی بسیار تاثیرگذار است. ازین رو توصیه میکنیم تا از محصولاتی استفاده کنید که شامل این اسید باشد.

پلیمرهای سفت کننده و عصاره هسته جو دوسر از دیگر ترکیبات بکار رفته در فرمولاسیون این کرم دور چشم می باشد که به طور مشهود موجب لیفت و سفت شدن پوست دور چشم می گردد.

گل تلفونی، ویتامین E، روی، آمینواسیدهای انتخاب شده موجود در فرمولاسیون آن به داشتن ظاهری جوان تر کمک می کند.

 طبق تحقیقات صورت گرفته تنها در 15 دقیقه معجزه این کرم را میتوانید مشاهده کنید!

و اما نحـوه استفاده _ مهمترین نکته در نتیجه گرفتن از یک محصول، روش صحیح استفاده از آن است

در اینجا به برسی نحوه استفاده از این کرم میپردازیم :

این کرم دورچشم برای تمامی سنین قابل استفاده می باشد.

 برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین اویرو در تماس باشید.

تلفن :    41702 - 021 

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*