لیست محصولات این تولید کننده Murad (مورد)

مورد با شعار " پوست زیبا، سالم است. پوست سالم، زیباست" برندی امریکایی در زمینه محصولات پوستی می باشد.

موسس آن دکتر هاوارد مورد (Dr. Howard Murad)، متخصص پوست و دارای گواهی بورد تخصصی از امریکا می باشد که در سال 1989 اولین خط تولید محصولات مورَد با هدف ایجاد پوستی زیبا و سالم برای همه بدست آوردنیست، ایجاد شد.

مورد با شعار " پوست زیبا، سالم است. پوست سالم، زیباست" برندی امریکایی در زمینه محصولات پوستی می باشد.


موسس آن دکتر هاوارد مورد (Dr. Howard Murad)، متخصص پوست و دارای گواهی بورد تخصصی از امریکا می باشد که در سال 1989 اولین خط تولید محصولات مورد با هدف ایجاد پوستی زیبا و سالم برای همه بدست آوردنیست، ایجاد شد.


او دارای 19 اختراع ثبت شده در جهت پیشرفت علم بهداشت و سلامت پوست بوده و بعنوان پدر علم درماتولوژی داخلی شناخته شده است.


3 قدم اصلی مورد برای سلامت و زیبایی پوست، استفاده از پاک کننده ها، محصولات درمانی و ترمیمی و قدم سوم آب رسانی و محافظت می باشد.


نگاه مورد، فلسلفه سلامت جامع است، بدین معنی که علاوه بر فرمولاسیون خاص هر یک از محصولات جهت کیفیت بالای محصول می باشد بلکه هر کدام از آنها جزئی از رویکرد سلامت جامع هستند که سبب بهبود و حفظ سلامت بدن شده و با استفاده از آنها، شما جوانتر، سالم تر و زیباتر خواهید شد.


سلامت جامع در برگیرنده ظاهر بهتر (استفاده از محصولات موضعی مورد)، زندگی بهتر ( تغذیه صحیح،ورزش و استفاده از مکمل های درمانی و سلامتی مورد) و احساس بهتر ( کاهش استرس و تنش های زندگی، روابط مطلوب با دیگران و یافتن علایق) می باشد.* جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به نوع پوست خود و نیاز های آن، با مشاورین پوست اویرو بصورت آنلاین در ارتباط باشید. *

بیشتر